banner
banner

نحوه خرید Monero (XMR)

مونرو (XMR) یکی از اولین سکه های حفظ حریم خصوصی در جهان بود. این ارز رمزنگاری شده منحصر به فرد پیشگام فناوری های متعددی برای انجام این وظیفه مهم بود. برای کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای Investing in Monero مراجعه کنید.

ما 3 کارگزار برتر را که توانایی خرید Monero (XMR) را با کارت اعتباری یا کارت نقدی ارائه می دهند ، لیست می کنیم..

بینانس

بینانس یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان است. مزایای خرید Monero (XMR) در اینجا این است که شما از هزینه های مبادله کمتری نسبت به صرافی های رقابتی بهره مند می شوید و افزایش نقدینگی شما را قادر می سازد تا سریعاً خرید و فروش کنید تا از اخبار بازار حرکت کنید.

بررسی Binance یا بازدید ما را بخوانید بینانس.

از کد تخفیف استفاده کنید: EE59L0QP با 10٪ بازپرداخت از کلیه هزینه های معاملاتی.

کراکن

کراکن در بحث صرافی های ارز رمزنگاری شده در صنعت یکی از نام های قدیمی است.

از آغاز فروتنانه ، آنها اکنون به یکی از شناخته شده ترین نام ها در فضا تبدیل شده اند که انتخاب گسترده ای از دارایی ها را برای تجارت از جمله Monero (XMR) ارائه می دهد.

هزینه های معاملاتی با سایر صرافی ها قابل رقابت است و اکنون با ارائه معاملات آتی و حاشیه ای همچنان به تکامل خود ادامه می دهند.

بررسی Kraken یا بازدید ما را بخوانید کراکن.

پولونیکس

پولونیکس در سال 2014 در ایالات متحده تاسیس شد و به سرعت تبدیل شده است و به یک مبادله انتخاب بسیار محبوب برای بسیاری از معامله گران رمزنگاری تبدیل می شود که قصد دارند طیف وسیعی از دارایی ها را با ارزش زیادی ترکیب کنند. آنها همچنان به گسترش دامنه دارایی خود ادامه می دهند ، با بیش از 100 گزینه مختلف جفت از جمله Monero (XMR) اکنون برای تجارت در دسترس است. با ظاهری که اخیراً اصلاح شده است ، بورس همچنین با تجارت در بازارهای آتی و با اهرم تا 100: 1 نیز حرفه ای تر از همیشه به نظر می رسد که هم اکنون برای دسترسی در دسترس است.

Poloniex Review ما را بخوانید یا بازدید کنید پولونیکس.

نحوه خرید Monero (XMR) نحوه خرید Monero (XMR) نحوه خرید Monero (XMR)
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

Monero چیست (XMR)?

Monero یک ارز رمزپایه غیرمتمرکز و منبع باز است که در سال 2014 تاسیس شد. این ارز دیجیتال به عنوان محبوب ترین “سکه حریم خصوصی” شناخته می شود.

چه کار میکند?

Monero از طریق استفاده از سکه های دیجیتال محرمانه در زیر “XMR” ، وسیله ای برای انتقال موثر ارزش به کاربران خود ارائه می دهد. توسعه و راه اندازی آن به طور گسترده ای به دلیل نقض حریم خصوصی در شبکه بیت کوین بود.

برخلاف رقبای مختلف ، ویژگی های حفظ حریم خصوصی در زنجیره بلوک Monero ذاتی است و نمی توان آن را خاموش کرد – هر معامله ای به همان اندازه قبل از آن خصوصی است.

مونرو چگونه کار می کند?

دقیقاً مانند بسیاری از ارزهای رمزپایه محبوب دیگر ، Monero به ساختار “اثبات کار” برای حمایت از شبکه خود اعتماد می کند. قابل ذکر است ، توسعه دهندگانی که به Monero کمک می کنند سعی کرده اند استخراج این دارایی را بر روی GPU ها سودآور نگه دارند. در حالی که دستگاه های ASIC باید در ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین سودآور باشند ، Monero به طور منظم الگوریتم های استخراج خود را برای جلوگیری از استفاده آنها تنظیم می کند.

در حالی که استفاده از Monero تقریباً همان ارزهای رمزنگاری شده است ، اما به روشی منحصر به فرد به حریم خصوصی بی نظیر خود دست می یابد.

  • امضاهای حلقه ای
  • قابلیت انعطاف پذیری (هیچ فاکتور مشخصی بین سکه ها وجود ندارد)
  • آدرسهای مخفی کاری (تاریخ غیر قابل ردیابی)

تحولات پیش بینی شده?

توسعه Monero به جای صرفاً گروه کوچکی از توسعه دهندگان اختصاصی ، مبتنی بر جامعه است.

مسلماً بزرگترین پیشرفت در نقشه راه مونرو ، اجرای راه حلهای لایه دوم است. یک مثال برجسته در این مورد استفاده از شبکه رعد و برق است. با استفاده از این راه حل ، مونرو در درجه اول ، از توانایی تکمیل مبادله اتمی بهره مند می شود.

ایدئولوژی اساسی?

یک ایدئولوژی روشن وجود دارد که توسعه Monero را به وجود آورده است – حفظ حریم خصوصی. در جهانی که به طور فزاینده ای به یکدیگر متصل می شود ، حریم خصوصی جامعه کمتر از هر زمان دیگری است. بدون شک ، این جذابیت رانندگی Monero است ، زیرا می تواند برخی از چیزهایی را که در سال های اخیر از دست داده ایم ، به نام اتصال به ما بازگرداند.

پذیرش و جنجال?

به دلیل ماهیت مونرو ، دولت های مختلفی وجود دارند که استفاده از آن را نمی پذیرند. این امر به دلیل حفظ حریم خصوصی کاربر است ، و اساساً این ویژگی را یک شمشیر دو لبه می کند.

این یک مسئله دشوار برای غلبه بر است. از یک طرف ، مردم حق حریم خصوصی را دارند ، در حالی که از سوی دیگر ، برخی ممکن است از Monero به دلیل فعالیت های غیرقانونی سو abuse استفاده کنند.

مقررات?

در حالی که اکثر ملت ها در مورد دیدگاه خود نسبت به Monero سکوت کرده اند ، تعداد معدودی وجود دارد که علیه استفاده از آن صحبت کرده اند. برجسته ترین نمونه آن در ژاپن است. در نتیجه ، صرافی های مختلفی که به دنبال حفظ مجوز در کشور هستند ، سکه های Monero و مشابه را از لیست خارج کردند.

چه کسی آن را ساخته است?

اعتقاد بر این است که مونرو توسط 7 نفر ایجاد شده است. با رعایت حریم خصوصی ایجاد شده ، 5 نفر از این افراد تا به امروز هویت خود را فاش نکرده اند. دو مورد دیگر به شرح زیر است,

  • ریکاردو اسپاگنی
  • دیوید لاتاپی

جالب توجه است ، این باور در حال رشد است که نویسنده کتاب اصلی Monero Whitepaper ، نیکلاس ون صابرهاگن ، ممکن است بدنام بدنام Satoshi Nakamoto باشد. این اعتقاد بر اساس نوشته های گذشته معروف به Satoshi است ، که جزئیات ایده هایی مانند امضاهای انگشتر ، آدرس های مخفی کاری و غیره را نشان می دهد – ویژگی های بسیار منحصر به فردی که فقط 3 سال پس از به وجود آمدن بیت کوین در Monero آغشته شدند. این اعتقاد ، در این زمان ثابت نشده است که واقعیت است ، بلکه به سادگی حدس است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me