banner
banner

سرمایه گذاری در NEO – همه آنچه باید بدانید

NEO یکی از برترین ارزهای رمزپایه در جهان است. این سکه توانست تصور بازارهای آسیا را به خود جلب کند ، حتی در زمان عدم اطمینان نظارتی. امروزه ، اکوسیستم NEO به لطف کار سخت توسعه دهندگان و مشارکت جامعه از هر زمان دیگری سرزنده تر است.

NEO چیست?

NEO یک جامعه غیرانتفاعی است پروژه بلاکچین که برای تهیه یک بستر آسان برای استفاده به توسعه دهندگان Dapp وارد بازار شد. به طور خاص ، NEO یک بلاکچین منبع باز و ارز رمزنگاری شده است. با توجه به شرکت کاغذ سفید, NEO به عنوان “شبکه توزیع شده برای اقتصاد هوشمند” عمل می کند. قابل ذکر است ، NEO به یونانی به جدید و جوان ترجمه می شود. این نام زمانی مناسب است که شما در نظر بگیرید این پلتفرم توسط بسیاری به عنوان نسخه جدیدتر و جوانتر Ethereum دیده می شود.

پشتیبانی چینی

NEO اولین پروژه بلاک چین بود که با تأییدیه از طرف نظارت کنندگان روبرو شد. جالب اینجاست که دولت چین چنین کرده است در آغوش گرفته پروژه ، حتی پس از تبادل دریچه در کشور. این شرکت یکی از معدود ارزهای رمزپایه ای است که در حال حاضر مجاز به فعالیت در چین است. این حمایت و احساس ملی گرایانه در پشت این پروژه باعث شده است که بسیاری از مردم این پروژه را “Ethereum چینی” بنامند.

NEO چه مشکلاتی را تصحیح می کند

NEO به دنبال حل بسیاری از مسائل پیش روی بازار است. در درجه اول ، NEO به عنوان یک انعطاف پذیر تر عمل می کند جایگزین به اتریوم این شرکت از فلسفه ای استفاده می کند که گزینه های طراحی را در یک طیف چند متغیره ارزیابی می کند. به این ترتیب ، نئو می تواند رویکرد بازار خود را متناسب تنظیم کند.

به عنوان مثال ، توسعه دهندگان NEO می توانند بر اساس هر مورد استفاده خاص تصمیم بگیرند که کدام سطح از تمرکززدایی / تمرکز برای یک پروژه مناسب تر است. آنها همچنین می توانند در مورد سایر موضوعات مهم مانند سطح حاکمیت درون زنجیره ای / خارج از زنجیره ، قضاوت های مشابهی داشته باشند. این گزینه ها سناریوهای مورد استفاده بیشتر را برای تصویب مقیاس بزرگ در هر دو بخش تجاری و دولتی به NEO ارائه می دهند

NEO چگونه کار می کند

بلاک چین NEO می تواند طیف گسترده ای از دارایی های دیجیتالی را در خود جای دهد. به عنوان مثال ، این شبکه از پشتیبانی کامل از دارایی های بلاکچین ، هویت دیجیتالی و قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند. این پلتفرم می تواند از انواع مختلف برنامه های غیرمتمرکز (dApp) ، توکن سازی دارایی های واقعی و پیشنهادات اولیه سکه پشتیبانی کند..

دو سر

NEO یک بستر عمومی است که از آن استفاده می کند زنجیره ای شبکه برای ایجاد سناریوی بهینه حاکمیت. قابلیت همکاری شبکه ها ، سکو را تا ارتفاعات جدید گسترش می دهد. همچنین این جوامع این پروژه را با هم ترکیب می کند تا از پیشرفت های شبکه استفاده کند.

زنجیره ای

Onchain در سال 2014 در چین تاسیس شد. این شرکت خصوصی بلاکچین بیشتر به دلیل تمرکز خود بر دولت و بنگاه های بزرگ شهرت دارد. این پلتفرم بخاطر فناوری معماری شبکه غیرمتمرکز (DNA) خود بسیار مشهور است. این پروتکل ایجاد بلاک چین های عمومی و خصوصی را ساده می کند.

دو علامت

NEO از یک سیستم دو طبقه برای ایجاد انعطاف پذیری بیشتر شبکه برای کاربران و توسعه دهندگان استفاده می کند. اکوسیستم به نشانه های NEO و GAS متکی است. در کل ، شرکت 100 میلیون از هر رمز صادر خواهد کرد. در حال حاضر 70،538،831 NEO در گردش است.

نشانه های NEO

NEO ارز رمزپایه بلاکچین NEO است. این رمزنگاری سهم مالکیت در بلاک چین NEO را نشان می دهد. این رمزنگاری در حکمرانی نیز نقش دارد. این امکان را به جامعه می دهد تا بلوک ایجاد کرده و شبکه را مدیریت کند. جالب اینجاست که NEO واحدهای قابل تقسیم نیست و نمی توان آن را مانند سایر سکه ها مانند Ethereum تقسیم کرد. دلیل این تصمیم این است که هر سکه قصد دارد به عنوان یک سهم واحد در بلاک چین NEO عمل کند. درست مثل سهام ، این سکه ها نمی توانند به واحدهای کوچکتر تقسیم شوند.

NEO - CoinMarketCap

NEO – CoinMarketCap

نشانه های گاز

GAS رمز سودمندی برای شبکه NEO است. این رمز در گذشته با نام ANC- Antcoins شناخته می شد. در اکوسیستم ، GAS مانند اتر در شبکه Ethereum عمل می کند. توسعه دهندگان از GAS برای معاملات در شبکه استفاده می کنند. علاوه بر این ، کاربران در توکن های GAS پاداش دریافت می کنند.

GAS با سرعت هشت GAS در هر بلوک تولید می کند. شبکه پس از دو میلیون بلوک تأیید شده ، به طور خودکار تعداد جوایز در هر بلوک را کاهش می دهد. کاربران با GAS گزینه هایی دارند. می توانید GAS را با ارزهای رمزپایه دیگری مانند بیت کوین ، Litecoin یا Ethereum معامله کنید. همچنین می توانید GAS خود را مستقیماً به NEO تبدیل کنید. به این ترتیب ، قیمت گذاری GAS جدا می شود.

رمزگذاری قراردادهای هوشمند

NEO دسترسی توسعه دهندگان به یک ماشین مجازی قدرتمند را فراهم می کند که مهمترین م componentsلفه های برنامه نویسی قرارداد هوشمند را ساده می کند. به عنوان مثال ، توسعه دهندگان برای استفاده از سیستم عامل نیازی به یادگیری زبان برنامه نویسی جدید ندارند. این شبکه اجازه می دهد تا قراردادهای هوشمند در C # ، Java ، Python ، به علاوه طیف گسترده ای از سایر زبان های برنامه نویسی. به این ترتیب ، شبکه می تواند توسعه دهندگان را از سراسر صنعت در خود جای دهد.

اجماع، وفاق

NEO جهان را به تحمل گسل بیزانس (dBFT) سازوکار اجماع. در این مکانیزم ، گره های خاصی وجود دارد که با عنوان Bookkeepers شناخته می شوند. این حسابداران دیجیتال راستی آزمایی بلوک را انجام می دهند. داده ها از طریق بلاکچین پخش می شوند. فقط وقتی دو سوم گره های شبکه با نسخه بلاکچین یک دفتردار موافق باشند ، توافق حاصل می شود.

تحمل گسل بیزانس (dBFT) - vtce

تحمل گسل بیزانس (dBFT) – vtce

توان سریعتر

سازوکار اجماع dBFT سریع ، واقعاً سریع است. این می تواند بیش از 1000 تراکنش در ثانیه را انجام دهد. در مقایسه ، بیت کوین حدود شش معامله در ثانیه را انجام می دهد (tps). Ethereum می تواند 12 دور در ثانیه را کنترل کند. به طرز چشمگیری ، NEO با به روزرسانی بعدی خود سعی دارد نرخ Tps خود را به ارتفاعات جدید برساند. هدف از بروزرسانی این است که شبکه را به 10000 تراکنش دیوانه در ثانیه برسانیم.

دولت را ارتقا دهید

در ماه مه سال 2020 توسعه دهندگان پشت سر NEO یک رشته اصلی را پیشنهاد دادند ارتقا دهید به شبکه این نسخه جدید می تواند یک مدل جدید حکمرانی را معرفی کند. استراتژی جدید دارندگان سکه را قادر می سازد به کمیته ای متشکل از 21 عضو حاکم رای دهند. این اعضا مسئولیت نمایندگی جامعه را بر عهده دارند. آنها توانایی رأی دادن در مورد پارامترهای مختلف قابل تغییر در بلاکچین و سایر تغییرات در کدگذاری شبکه را دارند.

این پیشنهاد پیشنهاد می کند افرادی که به این اعضا رأی می دهند جوایز اضافی GAS دریافت کنند. این پاداش ابزاری برای تشکر از مشارکت اعضا در روند حاکمیت است. در این پیشنهاد آمده است که از 21 عضو حاکم منتخب ، هفت عضو نیز به گره های اجماع تبدیل می شوند.

به عنوان یک گره اجماع ، مسئولیت های آنها به بلوک های اعتبارسنجی گسترش می یابد. علاوه بر این ، این هفت عضو دارای حق وتو هستند. برای تصمیم گیری در مورد وتو ، گره های اجماع باید دو سوم از جامعه پشتیبانی کنند.

تاریخچه NEO

NEO بعنوان Antshares در فوریه 2014 وارد بازار شد. این شرکت زاییده ایده دو علاقه مند به زنجیره بلوک است., اریک ژانگ و دا هنگفی. در این مدت ، ارز رمزنگاری شده واقعی تحت ANTShares (ANS) قرار گرفت. در سال 2014 ، این دو توسعه دهنده با ایجاد Onchain چشم انداز خود را گسترش دادند.

در آوریل 2016 ، NEO رسماً نسخه سفید خود را منتشر می کند. این مقاله مزایا و جنبه های فنی تحمل گسل بیزانس را نشان داد. در آن زمان ، این اولین سازوکار اجماعی متولد چین بود. به همین ترتیب ، پوشش گسترده رسانه ای در منطقه دریافت کرد.

در آگوست 2016 ، NEO از طریق ICO وارد بازار شد. این پروژه با کسب بیش از 4.5 میلیون دلار بودجه ، موفقیت بزرگی به دست آورد. این بودجه برای گسترش بیشتر استراتژی NEO در منطقه هزینه شد. در سپتامبر همان سال ، Onchain یک همکاری استراتژیک فناوری با مایکروسافت ایجاد کرد. این توافق نامه همکاری چندین پروژه را در پی داشت.

در ژوئن 2017 ، Antshares به طور رسمی به NEO تغییر نام داد. رمزنگاری امسال نیز اولین پشتیبانی مستقر در ایالات متحده را دریافت کرد. به طور خاص ، سکه یک لیست در آن مشاهده کرد Bittrex. سال آینده ، بستر شناسه دیجیتال VALID از همکاری استراتژیک با این شرکت خبر داد.

NEO3

امسال شاهد اعلام یک رشته بودیم ارتقا دهید. به روز شده NEO3 بزرگترین شرکت تا به امروز است. علاوه بر معرفی مدل های جدید حکمرانی ، ارتقا inter قابلیت همکاری بیشتری را در بخش ایجاد می کند. به طور خاص ، این پلت فرم قابلیت های بین زنجیره ای بیشتری را به دست می آورد. در حال حاضر ، توسعه دهندگان در حال آزمایش این پروتکل ها هستند. آنها Testnets را با بیت کوین ، Ethereum و Ontology راه اندازی کرده اند.

توکن سازی

همچنین با به روزرسانی فرآیند توکن سازی ساده می شود. به طور خاص ، توسعه دهندگان می خواهند ایجاد و صدور رمزهای غیر قابل استفاده را آسان کنند. توکن های غیرقابل شفاف نمایش دیجیتالی منحصر به فرد یک دارایی هستند. برخی از نمونه های علامت های غیرقابل استفاده عبارتند از:

  • رمزهای امنیتی
  • سهام
  • تکرار می کند
  • هنر
  • ماشین ها
  • بلیط های رویداد
  • دارایی های جسمی دیگر

نحوه خرید NEO

یافتن NEO در بازار کار سختی نیست. اکثر مبادلات عمده دارای جفت معاملاتی NEO / Bitcoin هستند. برای استفاده از این سیستم عامل ها فقط باید در یک حساب کاربری ثبت نام کنید. پس از فعال شدن حساب خود ، آن را مستقیماً با ارز فیات یا بیت کوین بارگیری کنید. از آنجا ، فقط باید جفت تجاری NEO / BTC را پیدا کنید. با تکمیل ثبت نام ، کل روند سریع و آسان است. Paybis همچنین امکان خرید مستقیم آن با کارت اعتباری را برای شما فراهم می کند.

سرمایه گذاری در NEO - همه آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در NEO - همه آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در NEO - همه آنچه باید بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کریپتومات

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

بهترین برای

کاربران پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

بازرگانان اروپایی

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

1.00 دلار

حداقل حساب

35 یورو

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

نحوه ذخیره NEO

چند روش برای ذخیره NEO شما وجود دارد. نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که شما فقط می خواهید رمزنگاری خود را در کیف پول ذخیره کنید که به شما امکان می دهد پاداش GAS خود را بدست آورید. کیف پول نئون یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذارانی است که می خواهند پاداش خود را بگیرند.

به طور چشمگیری ، شما همچنین می توانید با استفاده از کیف پول سخت افزاری جوایز GAS را کسب کنید. لجر نانو اس یا پیشرفته تر لجر نانو ایکس قادر است مستقیماً به کیف پول NEON شما متصل شود. سپس می توانید پاداش های خود را از یک پلت فرم امن کیف پول ارسال ، دریافت کرده و دریافت کنید. به طور قابل توجهی ، NEON کیف پول اصلی شبکه نیست اما از پشتیبانی جامعه بی نظیری برخوردار است و از برکات توسعه دهندگان برخوردار است.

خلاصه

با توجه به موضع منحصر به فرد NEO در بازارهای آسیا ، تصور چیزی غیر از موفقیت برای این سیستم عامل دشوار است. این توسعه دهندگان به طور مداوم شبکه را با NEO3 تنظیم شده به روز می کنند رهایی در ماههای آینده در حال حاضر ، NEO به عنوان یکی از ممتازترین سیستم عامل های توسعه Dapp ، جایگاه نخست بازار رمزنگاری را به خود اختصاص داده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me