banner
banner

نحوه خرید مونرو (XMR) با دلار از Changelly

مونرو (XMR) یک ارز رمزپایه منبع باز (قابل دسترسی برای همه) است که عمدتا بر روی حریم خصوصی و تمرکززدایی متمرکز است. Monero یک ارز رمزنگاری شده خصوصی ، امن و غیرقابل ردیابی است. با استفاده از Monero ، شما بانک خود هستید زیرا صرفاً کنترل وجوه خود را بر عهده دارید. حساب ها و معاملات شما از نظر مزاحمت ایمن و خصوصی نگه داشته می شوند.

آوریل 2014 ایجاد شده است, مونرو در حالی که واحدهای جدید از طریق یک فرآیند استخراج تولید می شوند ، از یک دفتر عمومی برای ثبت معاملات استفاده می کند. مونرو قصد دارد با پنهان کردن فرستنده ، گیرنده و اندازه معاملات انجام شده در بلاکچین و همچنین محدود کردن روند استخراج ، محدودیت در طراحی فعلی ارز رمزنگاری شده را گسترش دهد..

اجماع توزیع شده تمام معاملات را تأیید می کند و سپس قابل ردیابی در بلاکچین نیست. برای حفظ امنیت Monero شما اشخاص ثالث ملزم به اطمینان و اعتماد نیستند. تمرکز بر حریم خصوصی ، استفاده غیرقانونی توسط افرادی را که قصد دارند از اجرای قانون فرار کنند ، فریب داده است. روند منصفانه استخراج این امکان را فراهم کرد تا تلاش برای استخراج معاملات آنلاین برای انتشارات مجاز آنلاین و هکرهای مخربی که به طور پنهانی کد استخراج را در سیستم عامل هایی مانند برنامه ها و وب سایت ها جاسازی می کنند ، متوقف شود. Monero با استفاده از امضاهای حلقه ای ، معاملات حلقه خصوصی و آدرس های مخفی برای پنهان کردن منشا ، مبالغ و مقصد هر معامله انجام می شود. تأمین کلیه مزایا و سودهای رمزنگاری غیرمتمرکز توسط مونرو انجام می شود ، حتی بدون هیچ گونه امتیاز معمول حفظ حریم خصوصی.

Monero در تاریخ 1 ژانویه 2017 ، 13.352 دلار قیمت گذاری شده بود. پس از حدود یک سال ، به دلیل رشد سریع ارزش ، در حال حاضر 384.00 دلار است ، یازدهم ژانویه 2018. قیمت Monero به یک رکورد بالاتر از 439.390 دلار رسید 21 دسامبر 2017 در حالیکه در شانزدهم ژانویه 2017 به 10.495 دلار رسید. قیمت مونرو در پایان سال 2017 348.25 دلار بود که به مونرو 2508.223٪ افزایش در 2017 رسید. سرمایه گذاری 100 دلار در ابتدای درآمد سال 2017 بیش از 2500.00 دلار بود.

نحوه خرید Monero (XMR) از Changelly

تغییر به طور مستقیم وجه نقد را در سیستم عامل قبول نمی کند ، اما می توانید از کارت نقدی متصل به حساب بانکی خود یا کارت اعتباری ، Master Card یا Visa برای خرید برخی از ارزهای رمزپایه در بستر Changelly استفاده کنید.

مراحل خرید هنگام خرید مونرو با کارت اعتباری USD مراحل زیر را دنبال کنید

فقط با وارد کردن مبلغ دلار به دلار در صفحه اصلی ، Monero را با کارت اعتباری USD خریداری کنید تغییر. نرخ لحظه ای تمام ارزها از جمله قیمت Monero XMR در آنجا مشاهده می شود. این نرخ بلافاصله بسته به افزایش یا کاهش مقدار این سکه دیجیتال تغییر می کند.

  • در صفحه اصلی ، USD را از کشویی در کادر اول و XMR را در جعبه دیگر انتخاب کنید. مبلغ مورد نظر جهت خرید را در قسمت USD وارد کنید ، مقدار Monero که می توانید با USD وارد کنید در قسمت دیگر تولید می شود. روی «تبادل!» کلیک کنید.
  • مقدار ، نرخ برآورد شده را بررسی کنید و روی “بعدی” بر روی مرحله بعدی کلیک کنید.
  • آدرس گیرنده را وارد کنید ، کیف پول Monero خود را مشخص کنید. اگر کیف پول شما به آن نیاز دارد ، ممکن است لازم باشد شناسه پرداخت را اضافه کنید. در غیر این صورت ، این ویژگی اختیاری است ، بنابراین لازم نیست که آن را وارد کنید. سپس ، بعدی را کلیک کنید.
  • تمام جزئیات ارائه شده را با دقت بررسی کنید تا قبل از پردازش از خطا جلوگیری شود. روی “تأیید و پرداخت” کلیک کنید.
  • شما باید جزئیات کارت اعتباری خود را در این صفحه وارد کنید. برای این منظور ، شماره کارت اعتباری خود را وارد کنید ، همچنین باید تاریخ انقضا کارت اعتباری / بدهی خود را با شماره CVC آن وارد کنید ، این اطلاعات در پشت کارت شما یافت می شود. وقتی همه جزئیات وارد شد ، روی دکمه پرداخت کلیک کنید. این مقدار را به دلار نشان می دهد که تغییر از کارت اعتباری شما کسر می کند.
  • مدتی صبر کنید تا معامله کامل شود.
  • شما پس از انجام یک معامله موفق ، یک رسید صادر شده دریافت می کنید زیرا در آن “معامله انجام شده است” نشان داده می شود که به دلایل امنیتی شناسه معامله خود را یادداشت کنید.

حداکثر تا 30 دقیقه آینده باید Monero خود را در کیف پول Monero مشخص شده خود تحویل بگیرید. مطمئن شوید آدرس کیف پول وارد شده شما صحیح بوده و همچنین آدرس کیف پول مناسبی برای Monero است و نه سکه دیگری. عدم بررسی و درج آدرس کیف پول مناسب باعث از دست دادن سکه های Monero می شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me