banner
banner

سرمایه گذاری در سهام Tesla، Inc (NASDAQ: TSLA)

تسلا ، وارز (NASDAQ: TSLA) یک سازنده اتومبیل الکتریکی مستقل است که به سرعت در صنعت خودرو انقلابی ایجاد می کند. همین چند وقت پیش ، هزینه های وسایل نقلیه الکتریکی خیلی زیاد بود و جذابیت آن نیز پایین بود. تسلا توانسته است به هر دو این موارد بپردازد ، و در نتیجه پیشرفت های نوآورانه در فناوری ، رانندگی با وسایل نقلیه را با هزینه کم ، سرگرم کننده می کند. این شرکت به سرعت به یک نام خانوادگی تبدیل شده و از شناخت مارکی که به ندرت در صنعت خودرو مشاهده می شود برخوردار است. تسلا با داشتن یک مدیر عامل بصیر در راس امور ، یکی از آینده دارترین شرکتهای حاضر در بازار است.

تسلا ، وارز چیست (TSLA)?

الون ماسک علی رغم مترادف بودن با تسلا ، در واقع یکی از بنیانگذاران اصلی این شرکت نبود. در عوض ، دو مهندس ، مارتین ابرهارد و مارک تارپنینگ ، کسانی بودند که این شرکت را در سال 2003 تأسیس کردند. ماسک ابتدا به عنوان یک سرمایه گذار اولیه درگیر شد اما اندکی بعد به عنوان رئیس هیئت مدیره به شرکت پیوست. چشم انداز اولیه تسلا ایجاد یک خودروساز بود که یک شرکت فناوری نیز باشد. با سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه ، این شرکت در طول سال ها سخت افزار و نرم افزاری را پیشگام کرده است که منجر به پیشرفت های انقلابی مانند رانندگی خودکار شده است.

اولین وسیله نقلیه تسلا رودستر بود که بازار بالاتر را هدف قرار داد. تولید در سال 2008 آغاز شد و اولین تحویل شامل 147 وسیله نقلیه بود ، ماسک از این فروش استفاده کرد تا در کاهش هزینه ها سرمایه گذاری کند و همچنین پول خود را برای حمایت از شرکت از طریق روند راه اندازی سرمایه گذاری کرد. با توجه به علاقه مندی بسیاری از سرمایه گذاران به پتانسیل تسلا ، شرکتی تحت هدایت چشم انداز پشت سر سرمایه گذاری هایی مانند Paypal و SpaceX ، این شرکت سرانجام در سال 2010 به IPO رسید..

در سال های بعد ، تسلا توانست هزینه ها را کاهش دهد و وارد بخشهای جدیدی از بازار شود. وسایل نقلیه با هزینه کمتر مانند مدل X ، مدل S و مدل 3 در سال های بعدی وارد بازار شدند ، که به گسترش جذابیت بازار وسایل نقلیه الکتریکی کمک کرد. با این خط تولید گسترده ، تسلا سرمایه گذاری قابل توجهی در ایجاد ظرفیت تولید کرده است. کارخانه اصلی تسلا در Fremont ، کالیفرنیا و در محل کارخانه سابق GM واقع شده بود. از آن زمان ، این شرکت تولیدات خود را به نیویورک ، نوادا ، تگزاس ، شانگهای و برلین گسترش داده است.

چرا تسلا ، وارز (TSLA) مهم است

یکی از بزرگترین شاهکارهای مهندسی تسلا مربوط به آنها بود باتری های طرح دار در اصل ، باتری های تسلا توسط پاناسونیک و سایر فروشندگان تولید می شدند. با این حال ، آنها تولیدات خود را در سال 2020 به ارمغان آوردند. این طرح اختراع شده نیاز به یک زبانه فلزی رسانا را که باتری را به پیشرانه اصلی خودرو متصل می کند ، برطرف می کند. این فناوری انقلابی به دو شکایت اصلی که بسیاری در مورد وسایل نقلیه الکتریکی مطرح کرده اند رسیدگی کرده است: قیمت و کمبود برد آنها. به عنوان گرانترین قسمت وسایل نقلیه الکتریکی ، این نوآوری در باتری باعث شد تسلا به شدت هزینه های باتری را کاهش دهد و در نتیجه ، وسایل نقلیه را با قیمت کمتری بفروشد. پیش بینی می شود با این تغییرات 56 درصد هزینه های تولید کاهش یابد و به تسلا امکان رقابت با اتومبیل های بنزینی را بدهد. علاوه بر این ، این باتری قادر است پنج برابر بیشتر انرژی داشته باشد و برد وسایل نقلیه را 16 درصد افزایش دهد

برخلاف برخی از خودروسازان ، روند تولید تسلا بسیار عمودی ادغام شده است. در حالی که سایر تولیدکنندگان تحقیق و توسعه خود را بر روی تولید موتور متمرکز کرده و تولید قطعات دیگر را به خارج از کشور سپرده اند ، تسلا مدت زمان قابل توجهی را برای کامل کردن کل فرایند تولید از ابتدا تا انتها صرف کرد. علی رغم افزایش تولید که به دلیل مسائل در سال 2017 با مشکل روبرو شده است روند ساخت صندلی تسلا برای مدل 3, اکنون مشکلات برطرف شده است این دردهای رو به رشد تولید گلوگاه را به وجود آورد و تسلا را در جایگاه نخست قرار داد آستانه ورشکستگی بین 2017-2019, اما در دراز مدت ارزش آن را داشته اند. این مدل تجاری امکان فرآیند تولید نرم و کنترل بیشتر بر کیفیت و برنامه های تحویل را فراهم می کند ، هر دو مزایای بسیار زیادی نسبت به رقبا دارند.

تسلا ، وارز (TSLA) چشم اندازها

تردیدی وجود ندارد که وسایل نقلیه الکتریکی آینده هستند. در حالی که بسیاری از خودروسازان سنتی در حال پیشرفت و توسعه وسایل نقلیه الکتریکی هستند ، شکی نیست که تسلا از نظر شناخت برند و وفاداری به برند بسیار جلوتر است. در سال 2020 ، تسلا برگزار کرد 18 درصد از سهم بازار وسایل نقلیه الکتریکی, در حالیکه VW در 6 ثانیه در یک ثانیه از راه دور می آید. در حالی که موقعیت آنها قوی است ، بسیاری از خودروسازان شروع به سرمایه گذاری قابل توجهی در فناوری وسایل نقلیه الکتریکی کرده اند. حتی اگر رقابت افزایش یابد ، فروش و درآمد احتمالاً به رشد خود ادامه می دهند. با توجه به رشد بخش کلی در سالهای آینده ، کاهش سهم بازار به این معنی است که تسلا می تواند یک قطعه کوچکتر از پای خیلی بزرگتر بدست آورد. در سال 2019 ، وسایل نقلیه الکتریکی تنها 2 درصد از فروش اتومبیل در سراسر جهان را تشکیل می دهند ، در این میان اروپا و آسیا پیشتاز هستند. تا سال 2030 ، تخمین ها پیش بینی می کنند که وسایل نقلیه الکتریکی حساب شوند 31 درصد از خرید کلی وسایل نقلیه جدید ، چین و اروپا به ترتیب چهل و نه و بیست و هفت درصد را تشکیل می دهند. تغییرات سیاستی در سرتاسر جهان برای سرعت بیشتر این روند در حال انجام است. ابزارهایی که قانونگذاران در اختیار دارند شامل مالیات کربن ، محدودیت دسترسی به شهر و یارانه نقدی خرید وسایل نقلیه الکتریکی است.

در حالی که تسلا بیشتر به دلیل وسایل نقلیه شناخته می شود ، یکی دیگر از عوامل اصلی رشد در آینده احتمالاً شرکت فرعی SolarCity خواهد بود. SolarCity به عنوان یکی از کم هزینه ترین تولیدکنندگان انرژی خورشیدی در ایالات متحده ، بخشی اصلی از نمونه کارهای تسلا است. این شرکت در سال 2016 توسط تسلا خریداری شد ، به خوبی در سایر محصولات تسلا ادغام شده و با دیدگاه این شرکت برای انتقال جهان به سمت یک اقتصاد پایدار مطابقت دارد. در حالی که SolarCity از نظر سهم بازار نصب خورشیدی در سال 2020 در رتبه سوم قرار دارد و از نام تجاری وسایل نقلیه تسلا لذت نمی برد ، با این وجود آنها بخش بسیار مهمی از شرکت در حال حرکت به جلو هستند.

تسلا ، وارز را از کجا بخریم (NASDAQ:TSLA)?

دلالی که توصیه می کنیم باشد نفر اول.

Firstrade یک شرکت کارگزاری آنلاین پیشرو است که مجموعه کاملی از محصولات و ابزارهای سرمایه گذاری را برای کمک به سرمایه گذاران مانند شما در کنترل آینده مالی خود طراحی کرده است. از زمان تاسیس در سال 1985 ، Firstrade متعهد به ارائه خدمات با ارزش و کیفیت بالا بوده است.

ترکیبی از فناوری تجارت اختصاصی ، رابط کاربری بسیار بصری ، خدمات برجسته مشتری و برنامه های تلفن همراه ، Firstrade یک راه حل جامع برای همه نیازهای سرمایه گذاری شما ارائه می دهد.  نفر اول عضو FINRA / SIPC است.

سرمایه گذاری در سهام Tesla، Inc (NASDAQ: TSLA) سرمایه گذاری در سهام Tesla، Inc (NASDAQ: TSLA) سرمایه گذاری در سهام Tesla، Inc (NASDAQ: TSLA)
rade ★★★★★ بررسی Firstrade

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

Finance ★★★★★ بررسی مالی M1

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ نقد و بررسی Public.com

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

100 دلار

حداقل حساب

هیچ یک

تبلیغات

سهام رایگان *

* برای جزئیات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید.

تبلیغات

هیچ یک

ترویج

هیچ یک

خلاصه

تسلا بدون شک یکی از رهبران گذار جهانی به سوی آینده ای پایدارتر است. این شرکت توانسته است به تنهایی درک عمومی از خودروهای الکتریکی را تغییر دهد و پیروان فرقه مانند را توسعه داده است. سرمایه گذاری های انجام شده در طول سال ها به ثمر رسیده است ، در حال حاضر تسلا می تواند هزینه ها را کاهش دهد و در مقیاس تولید کند. با کاهش بیشتر قیمت ها از طریق نوآوری های آینده ، نرخ تصویب خودروهای الکتریکی فقط افزایش می یابد. چشم انداز رشد طولانی مدت برای شرکت بسیار امیدوار کننده است و زمینه های ایجاد شده این شرکت را تضمین می کند که راهی روشن برای رشد پایدار و آینده دارد..

تا کنون در مورد آینده برق و خورشید تسلا بحث کردیم ، رهبری فعلی در هوش مصنوعی به همان اندازه مهم است که در ویژگی سرمایه گذاری در هوش مصنوعی بررسی شده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me