banner
banner

UKJT دارایی های دیجیتال را به عنوان دارایی تحت مقررات فعلی مشاهده می کند

دارایی های دیجیتال به عنوان دارایی

در گزارشی دقیق و به تازگی منتشر شده ، توسط TaskForce دادگستری انگلستان (UKJT) اعلام شده است که دارایی های دیجیتال به طور رضایت بخشی تحت قوانین موجود اوراق بهادار تحت پوشش قرار می گیرند. به طور خاص ، دارایی های دیجیتال معمولاً به عنوان دارایی مشاهده می شوند.

این یک تصمیم مهم است ، زیرا برای شرکت کنندگان در صنعت وضوح قانونی لازم در مورد دارایی های دیجیتال ، حرکت به جلو فراهم می کند. با توجه به انتظارات فراوان بسیاری از بخش در حال رشد اوراق بهادار دیجیتال ، چشم انداز روشن دولت مزیت ساختاری برای اقدامات آینده است.

امتیاز کلیدی

در حالی که این سند به جزئیات بسیار بیشتری پرداخته است ، گروه وظیفه توانست تصمیمات خود را در چند نکته کوتاه خلاصه کند. در زیر گزیده ای از سند است که نتیجه گیری آنها را نشان می دهد.

‘اینکه آیا قوانین انگلیس دارایی رمزنگاری شده خاصی را به عنوان دارایی در نظر می گیرند یا نه ، در نهایت به ماهیت دارایی ، قوانین سیستمی که در آن وجود دارد و هدفی که س theال از آن پرسیده می شود بستگی دارد. با این حال:

(الف) مجموعه های رمزنگاری دارای تمام نشانه های مالکیت هستند.

(ب) ویژگی های بدیع یا متمایز برخی از مجموعه های رمزنگاری – ناملموس بودن ، احراز هویت رمزنگاری ، استفاده از دفتر معاملاتی توزیع شده ، تمرکززدایی ، حاکمیت با توافق – از مالکیت آنها سلب صلاحیت نمی کند. 22 بیانیه حقوقی در مورد رمزگذاریها و قراردادهای هوشمند

(ج) و نه اینکه رمزهای رمز از مالکیت به عنوان اطلاعات خالص رد شوند ، یا ممکن است به عنوان اشیا in در اختیار یا اشیا in عملی طبقه بندی نشوند.

(د) بنابراین باید با مجموعه های رمزگذاری در اصل به عنوان دارایی رفتار شود.

(ه) اما یک کلید خصوصی به خودی خود به عنوان دارایی تلقی نمی شود زیرا اطلاعاتی است. ‘

 

* برای علاقمندان به خواندن کامل اطلاعیه ، کلیک کنید اینجا.*

رویکردی متفاوت

این روند که در نهایت به تصمیم رسیدگی به دارایی های دیجیتال به عنوان دارایی منتهی شد ، تقریباً 6 ماه به طول انجامید. با گذشت این مدت ، نمایندگان دولت (د؟) اظهار داشتند كه گروه وظیفه رویكردی متفاوت از بیشتر افراد داشته است.

سر جفری ووس ، رئیس دادگاه عالی انگلستان ، اظهار داشت که رویکرد اتخاذ شده جستجوی راهی برای تنظیم دارایی های دیجیتالی در محدوده سیستم فعلی است. این در تضاد با ملت های دیگر است که به دنبال ایجاد مقررات جدیدی برای یک طبقه دارایی نوپا هستند ، در آنچه که وی به “کار عقب”.

TaskForce صلاحیت انگلستان (UKJT)

انگلستان به “نیروهای کار” متعددی متکی است که تلاش می کنند راه را برای دیجیتالی کردن بخش خدمات حقوقی هموار کنند. TaskForce صلاحیت انگلستان (UKJT) ، یکی از این گروه ها است.

در این گزارش ، نشان داده شده است که UKJT از 8 نفر با سطوح مختلف دولتی در انگلیس تشکیل شده است. اعضا به شرح زیر است.

  • سر جفری ووس ، رئیس دادگاه عالی انگلیس
  • سر نیکلاس گرین ، رئیس کمیسیون حقوق انگلیس و ولز
  • مری کایل ، شرکت شهر لندن
  • کریستوفر وولارد ، مرجع رفتار مالی
  • Lawrenece Akka QC ، بیست اسکس
  • ریچارد هی ، Linklaters LLP
  • پیتر هون ، پروژه توافق نامه
  • سر آنتونی زاکارولی ، عدالت دیوان عالی کشور

تفسیر

Smartlands که در انگلستان واقع شده است ، مستقیماً تحت تأثیر تصمیم UKJT است که امروز در اینجا بحث شده است. یاروسلاوا تکالیچ ، مدیرعامل Smartlands CMO ، با مراجعه به Securities.io ، مجبور شد موارد زیر را برای گفتن اعلامیه ارائه دهد.

“Smartlands به عنوان اولین پلتفرم مستقر در انگلستان که متخصص در تهیه دارایی های اقتصاد واقعی در بلاک چین Stellar است ، از پیگیری قابل توجهی در این زمینه برخوردار است. با توضیحات هیئت قضات و متخصصان حقوقی ، شروع کار تقریباً دو ساله ما برای سالهای آینده به یک مزیت بزرگ استراتژیک تبدیل می شود. “

صحبت با آرنولداس

در حالی که ایلیا اوبرازتوف اکنون مدیرعامل Smartlands است ، ما خوشبختانه در ماه های اخیر با آرنولداس ناوسدا مصاحبه کردیم ، در حالی که وی این سمت را داشت. از آن زمان آرنولداس به سمت رئیس منصوب شد ، زیرا این امر امکان تمرکز بیشتر بر گسترش استراتژیک را فراهم می کند.

مجموعه مصاحبه – آرنولداس ناوسدا

در سایر خبرها

همانطور که در بالا بیان شد ، رویکردهای مختلفی در مورد دارایی های دیجیتالی توسط ملت های سراسر جهان در پیش گرفته شده است. مقالات زیر نگاه عمیق تری به دو موضوع دارند ، به ویژه در مورد مواضع آنها – مالت و ایالات متحده.

بررسی اجمالی دست اول قانون دیجیتال در مالت

چندین کشور برای ارائه وضوح نظارتی در سال 2019 آغاز شده اند

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me