banner
banner

فعالیت سرمایه گذاری در ژاپن علاقمندی به اوراق بهادار دیجیتال را نشان می دهد

همه این قطعات در بازار اوراق بهادار دیجیتال در ژاپن جای خود را می گیرند. Tokai Tokyo Financial Holdings یکی از بزرگترین موسسات مالی سنتی در ژاپن است که با برنامه های خود برای دیجیتالی کردن خدمات مالی که این شرکت به معنای سنتی ارائه می دهد ، به سرعت در حال پیشرفت است..

سرمایه گذاری جدید در شرکت بلاکچین توسط Tokai Tokyo

با توجه به الف گزارش نیکی, توکای توکیو سرمایه گذاری جدیدی را در شرکت توسعه بلاکچین Hash Dash Holdings انجام داد. توکیای توکیو هولدینگ مالی 33٪ سهام این شرکت را در اختیار خواهد داشت که در تلاش است فناوری بلاکچین را در صنعت مالی سنتی ادغام کند. هدف این است که بتوان همزمان با ارائه خدمات بازرگانی به سرمایه گذاران در دستگاه های تلفن همراه خود ، اقدام به انتشار اوراق بهادار دیجیتال کرد.

به دلیل جرات م institutionsسسات مالی سنتی که به فضای دارایی های دیجیتال وارد می شوند ، امنیت دیجیتال در حال افزایش است. با وجود عدم اطمینان در بازارهای سنتی ، دارایی های دیجیتالی علاقه سرمایه گذاران را به خود جلب می کنند – و نه تنها خرده فروشی ، بلکه م institutionsسسات نیز گام های روشنی را برای بخشی از تغییر پارادایم برمی دارند. تلاش های توکای توکیو برای ایجاد بورس اوراق بهادار دیجیتال نمونه ای از آخرین فعالیت در این زمینه است.

بر اساس این گزارش ، سکوی توکای توکیو اوراق بهادار را توزیع می کند و با صنعت املاک و مستغلات ژاپن با برنامه هایی برای کشف دیجیتالی شدن دارایی های مالکیت معنوی و همچنین اوراق قرضه شرکتی آغاز می شود.

در کنار توکای توکیو ، سهامداران دیگر بنیانگذار Hash Dash و ICH X Tech ، شرکت عامل iSTOX هستند. با استفاده از این سرمایه گذاری ، هدف انتشار اوراق بهادار دیجیتال با فناوری بلاکچین و تجارت اینها از طریق iSTOX ، بورس امنیت دیجیتال مستقر در سنگاپور است..

صرافی iSTOX همچنین ارتباطات قوی قبلی با توکای توکیو دارد ، زیرا دومی تنها 7 ماه پیش در نوامبر 2019 از سرمایه گذاری 4.5 میلیون دلاری در ICH X Tech خبر داده بود..

همانطور که گزارش شد ، تبادل دیجیتال iSTOX بخشی از برنامه MAS Fintech Sandbox بود که توسط اداره پول سنگاپور انجام شد و یکی از بهترین محصولات موفق بود. انگیزه سرمایه گذاری این بود که اوراق بهادار دیجیتال در بستر iSTOX در دسترس سرمایه گذاران ژاپنی قرار گیرد. این از طریق قابلیت های کارگزاری Tokai Tokyo Financial Holdings امکان پذیر است.

اگر در آن زمان ، بورس اوراق بهادار دیجیتال یک جعبه شن بود ، از آن زمان به یک اپراتور شناخته شده بازار با مجوز خدمات بازار سرمایه تبدیل شده است. سایر سرمایه گذاران iSTOX شامل بورس سنگاپور (SGX) ، شرکت سرمایه گذاری دولتی Temasek Heliconia Capital و Hanwha Asset Management بودند..

شناخته شده است که کشورهای آسیایی در صنعت دارایی دیجیتال پیشتاز هستند – کار خود را با حضور غالب در صنعت معدن آغاز می کنند تا بسیاری از سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده در کشورهای مختلف و جمعیت مشتاق تجربه رمزارزهای جدید.

شرکتهای ژاپنی نزدیک به جریان اصلی تأمین امنیت دیجیتال هستند

در چند سال گذشته ، شرکت های ژاپنی نیز به طور فعال در جستجوی فرصت هایی برای ورود به فضای اوراق بهادار دیجیتال بوده اند. SBI Holdings با همکاری خود با Ripple و XRP مدت هاست که در صنعت خبرساز شده است.

در سال گذشته ، موسسه تحقیقاتی Nomura و Nomura پلتفرم BOOSTRY را راه اندازی کرد که تمرکز آن بر انتشار اوراق بهادار و اوراق قرضه است. سکوی توکن سازی Securitize قبلاً با دریافت بودجه از شرکتهای سرمایه گذاری ژاپنی با مشخصات بالا ، یک بستر سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ژاپن ایجاد کرده است.

در حالی که Holdings Financial Tokai Tokyo تقریبا یک قرن قدیمی است و ریشه عمیقی در بازارهای مالی سنتی دارد ، این شرکت مصمم است که خود را با تغییر شرایط بازار سازگار کند.

در ماه دسامبر ، توکای توکیو 500 میلیون ین (4.7 میلیون دلار) سرمایه گذاری در Huobi ژاپن ، صرافی رمزنگاری محبوب دارای مجوز در ژاپن انجام داد. توکیای توکیو برای اجرای دیدگاه خود در مورد تبدیل شدن به “یک گروه پیشرفته مالی یکپارچه” ، با استفاده از فناوری های پیشرو از FinTech و فضای ارزهای رمزپایه ، بر تأمین نیازهای مصرف کننده متمرکز شده است ، بیانیه مطبوعاتی به هنگام.

در ادامه بیانیه مطبوعات آمده است:

تجارت مالی با استفاده از فناوری بلاکچین در سال های اخیر با گسترش کاربرد حوزه دارایی های رمزنگاری و ارائه توکن امنیت (STO) به سرعت در جهان پیشرفت کرده است.

همچنین ، در ماه مارس ، توکای توکیو به عضویت انجمن پیشنهادات امنیتی ژاپن درآمد ، یک سازمان خودتنظیمی برای STO ها.

هدف غول مالی ژاپن روشن است و به نظر می رسد این شرکت داشتن یک جایگاه قوی در صنعت اوراق بهادار دیجیتال را در اولویت قرار داده است.

به طور کلی ، پیشرفت طبیعی و احتمالی ضروری است که موسسات مالی باید در نظر بگیرند ، زیرا در دهه آینده اوراق بهادار دیجیتال ممکن است به محصولات مالی رایج تبدیل شود که سرمایه گذاران به دنبال آن هستند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me