banner
banner

Crypto Market Daily 2.21 () | اگر BTC بتواند در روز 9،500 دلار تثبیت کند ، BTC این فرصت را دارد که آخر هفته 9،700 ~ 9،850 دلار منطقه مقاومت را امتحان کنید.

قرارداد دائمی BTC:

شخصیت سطح:تثبیت 1H

با پشتیبانی منطقه ای بین 9200 تا 9،500 دلار ، BTC به طور موقت در 9،500 دلار تثبیت شد. با این حال ، بازگشت در صبح ضعیف بود و نتوانست به طور موثر سطح مقاومت 9700 دلار را بشکند. تحلیلگر OKEx نئو معتقد است که از زمان برگشت تماس BTC از 10،500 دلار ، خروجی فعال وجوه سودآور همچنان در حال افزایش است و موقعیت های طولانی بالای 9،500 دلار به تدریج بسته می شوند. بیشترین موقعیت های طولانی که زیر 9000 دلار افتتاح شده بودند ، از قبل بین 9200 و 9،500 دلار وجود داشته است. بنابراین ، بودجه های سودآور در بازه زمانی 9500 تا 10،500 دلار در پاسخ مجدد به تدریج باقی مانده اند. اگر در آخر هفته کاهش زیادی نداشته باشید ، ممکن است به این معنی باشد که اصلاح به پایان می رسد. با این حال ، سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که گاوها هنوز برای جذب شمارنده ها به یک دوره زمانی نیاز دارند. بنابراین ، احتمال بازگشت روزانه در کوتاه مدت کم است. روندهای آخر هفته ممکن است در محدوده محدودی از 9،500 ~ $ 9850 حرکت کنند و متوجه خطر ناشی از نوسانات شدید شوند.

شخصیت سطح:1D – تلفیق

این نمودار 1 روزه BTC است ، همانطور که در استراتژی روزانه گذشته به شما دوستان گفته ام ، روند صعودی از بین نخواهد رفت مگر اینکه میانگین متحرک کوتاه مدت شکسته شود ، و نمودار نشان می دهد که در طول اولین دوره تماس ، پایین با MA (30) تثبیت شد ، و اگرچه کمترین قیمت یک بار زیر آن قرار گرفت ، اما جامدادی شمعدان روزانه ایستاده است.

این سیگنال به معنای ادامه روند صعودی در آینده است. سرمایه گذاران باید یادآوری کنند که اگر روند تعویض آخر هفته 9700 دلار یا حتی 9850 دلار شکسته شود ، ممکن است صعودی ادامه داشته باشد ، در غیر این صورت اگر قیمت در MA (30) ثابت نماند یا حتی زیر آن تخلیه نشود ، سطح پشتیبانی 9150 دلار باید به عنوان آخرین دفاع در نظر گرفته شود از این مرحله سرسخت علاوه بر این ، ممکن است قیمت ابتدا شکسته شود و سپس در یک دوره کوتاه سریع عقب برود ، بنابراین مهم است که در مورد شکستگی نادرست در حال حاضر قضاوت کنید ، بیشتر تماشا کنید و کمتر کار کنید بهترین انتخاب است.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 9700 دلار:9850 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:9550 دلار پشتیبانی میان مدت:9150 دلار

قرارداد دائمی ETH

شخصیت سطح: 4H- اجباری

این نمودار 4 ساعته ETH است ، ETH پشتیبانی زیادی در نزدیکی 245 دلار دریافت کرد و همچنین تحت معاملات سطح پایین قرار گرفت ، اگر قیمت نتواند در اینجا شکسته شود و ثبات یابد ، بازپرداخت تحت فشار قرار گرفت. در طول روز ، روند در تعطیلات آخر هفته ادامه خواهد یافت. سرمایه گذاران باید نسبت به الگوهای شکست کوتاه مدت کوتاه هوشیار باشند. توصیه می شود از نکات حیاتی به عنوان مرجع برای انتظار انتخاب خوب استفاده کنید.

حجم فروش نشان می دهد که در طی دو دوره اخراج گذشته ، فروش فعال وجوه هنوز در سطح بالایی قرار داشته است و اگر در پاسخگویی بعدی کمتر شود ، این یک علامت است که وجوه سودآور تقریباً از بازار خارج می شوند و ممکن است بازپرداخت اتفاق بیفتد.

حتی اگر 264 دلار بتواند در آخر هفته شکسته شود ، اگر سطح 290 دلار لمس شود ، ممکن است روند دوباره سقوط کند و ممکن است گرانترین قیمت پس از پایان گاوها برای جذب شمارنده های کافی ایجاد شود ، بنابراین حجم صعودی باید در کوتاه مدت مورد توجه قرار گیرد.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 264 دلار:272 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:254 دلار پشتیبانی میان مدت:245 دلار

قرارداد دائمی XRP

شخصیت سطح:تثبیت 1H

قرارداد دائمی OKEx XRP: از نمودار می توان به وضوح مشاهده کرد که روند در حال حاضر در حال شکل گیری یک الگوی بالای سر و شانه است و قضاوت در مورد شکل گیری یا عدم شکل گیری آن در آینده کار دشواری نیست. مگر اینکه سطح پشتیبانی 0.2670 دلار شکسته شود ، یا به این معنی است که این الگو نتوانسته شکل بگیرد زیرا این یک سیگنال نزولی است.

MACD و نمودار قیمت را با هم ترکیب کنید ، ما می توانیم دریابیم که یک واگرایی در کوتاه مدت ایجاد شده است ، یکی دیگر از شواهد ضعف خرس ها این است که حجم فروش در حال پایین آمدن است ، بنابراین 0.2670 دلار می تواند یک پشتیبانی بسیار قوی در حال حاضر باشد. شکستن 0.2885 دلار به این معنی است که بازگشت ممکن است ادامه داشته باشد یا اینکه روند در تعطیلات آخر هفته همچنان ادامه یابد.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت: 0.2885 دلار مقاومت میان مدت: 0.3090 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت: $0.2670 پشتیبانی میان مدت$0.2450

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me