banner
banner

Polymath اسقاط دو پروژه را انجام می دهد ، در مورد چشم انداز اوراق بهادار دیجیتال استفاده می کند

Polymath در حال تمرکز است

تحت نظارت مدیر عامل ، کوین نورث ، Polymath شاهد بوده است که طی سال گذشته 4 طرح محصول منتفی شده است. دو مورد اخیر اخیراً بود اعلام کرد, به عنوان شرکت تلاش می کند تا تلاش خود را بر توسعه “بازار ارائه دهنده خدمات” و شبکه “PolyMesh” خود متمرکز کند.

به طور کلی تنها چند مسیر وجود دارد که شرکت ها در بخش اوراق بهادار دیجیتال دنبال کرده اند.

  1. مجموعه کاملی از خدمات متناسب با سرمایه گذاران و شرکت های متوسط ​​و متوسط ​​را بسازید و ارائه دهید
  2. یک سرویس تخصصی بسازید و با ارائه خدمات رایگان خدمات خود را با شرکتهای همفکر پیوند دهید
  3. بازاری ایجاد کنید که به عنوان خانه شرکتهایی که به گزینه دوم متوسل می شوند عمل کند

Polymath از طریق بازار ارائه دهنده خدمات خود ، به عنوان گزینه سوم در صنعت جذب شده است. آنها یک سرویس توکن سازی با برچسب سفید ارائه می دهند که بستر لازم را برای تکمیل STO توسط یک SME فراهم می کند ، در حالی که به شرکت های مختلف و خدمات طاقچه آنها دسترسی دارد..

اخراج ها

این اقدامات خاص منجر به اخراج 10 کارمند از سوی Polymath شد. اگرچه این به نظر منفی می رسد ، اما واضح است که Polymath دید واضحی دارد و در تلاش است تا آن را متمرکز کند. از آنجا که بخش اوراق بهادار دیجیتال یکی از نوپایان است ، هزینه های ناکارآمد و تلاش های نابجا می تواند باعث خرابی توسعه شرکت شود.

از طریق تصمیمات دشوار ، از جمله این ، Polymath امیدوار است که خود را در مسیری مستقیم تر به آینده سازنده پیدا کند – نه تنها خودشان ، بلکه تمام شرکت کنندگان صنعت.

PolyMesh

اقدامات فوق الذکر به دلیل نوید در شبکه توسعه یافته PolyMesh ، تا حد زیادی انجام شده است. این یک شبکه مبتنی بر بلاکچین است که این شرکت در نظر دارد به عنوان اولین سازنده متناسب با اوراق بهادار دیجیتال فعالیت کند.

در حالی که این صنعت به خوبی در خدمت صنعت است ، Ethereum برای هدف خاصی ساخته نشده است. با توجه به اینکه بخش اوراق بهادار دیجیتال به ساختار منحصر به فرد توکن ها برای اطمینان از انطباق قانونی احتیاج دارد ، آنها معتقدند که یک شبکه ساخته شده هدف ، پاسخی برای پذیرش بیشتر صنعت است.

با اعلام PolyMesh ، در ماه مه ، سه نکته اصلی بیان شد ، که دلیل مهم این اقدام را توضیح دادند.

  1. یک مجموعه قوی و شفاف از بدوی های مالی
  2. سیستمی که نه تنها رشد ، بلکه تفکیک بین هویت ، مالکیت دارایی و انطباق را امکان پذیر می کند.
  3. مشوق مشارکت

Polymath اعلام می کند ‘PolyMesh’ – بلاکچین ساخته شده با هدف برای اوراق بهادار دیجیتال

تفسیر

در اعلامیه خود ، چندین نماینده از Polymath وقت گذاشتند تا نظر بدهند. آنچه در زیر گفته شده است در زیر است.

توماس بورل ، مدیر عامل شرکت Polymath ، اظهار داشت,

“ما خوشحالیم که به تلاش های خود برای مشارکت با شرکت های با کیفیت بالا که ارزش واقعی در دنیای رمزهای امنیتی را ارائه می دهند ، ادامه خواهیم داد … استودیوی Polymath Token Studio به چندین شرکت امکان داده است که از اتوماسیون و کارایی رمزهای امنیتی بهره مند شوند ، و ما منتظر جدید هستیم تجربه و توانایی هایی که Polymesh ، بلاک چین ساخته شده برای رمزهای امنیتی ، به بازار خواهد آورد. “

کوین نورث ، مدیر عامل Polymath ، اظهار داشت,

“ما پرچین نخواهیم رفت … ما وقتی پاییز سال گذشته به این شرکت ملحق شدم ، 2 طرح اصلی را متوقف کردیم و اکنون 2 محصول دیگر را که در مرحله برنامه ریزی در Polymath بودند ، رها می کنیم. این شرکت سالم است و ما می خواهیم متمرکز بمانیم – چشم انداز Polymath این است که رهبر فناوری شود که به آوردن اوراق بهادار به بلاکچین کمک می کند. ما این کار را با ارائه یک پلت فرم توکن سازی با برچسب سفید و یک بلاکچین با هدف امنیت که همه نشانه های امنیتی می توانند در آن زندگی کنند ، انجام می دهیم. “

چندشکلی

Polymath یک شرکت مستقر در تورنتو است که در سال 2017 تاسیس شد. این شرکت جوان توانسته است خود را به عنوان یک رهبر در حال توسعه بخش اوراق بهادار دیجیتال معرفی کند. آنها قادر به انجام این کار از طریق استانداردهای مختلف رمزگذاری و بستر توکن سازی بودند – که منجر به توزیع بیش از 120 رمز امنیتی تا به امروز می شود.

عملیات شرکت در حال حاضر توسط مدیر عامل شرکت ، کوین نورث نظارت می شود.

در سایر خبرها

از زمان اعلام شبکه ‘Polymesh’ خود ، Polymath همچنان موج می زند. در این روند ، آنها با نظم خود را در عناوین اصلی ما می یابند. در اینجا چند مقاله جزئیات رویدادهای اخیر مربوط به Polymath و شرکتهای مشابه آورده شده است.

مشتریان Polymath برای بهره مندی از خدمات CrowdEngine

جمع&ماده معرفی شده به «بازار ارائه دهنده خدمات» Polymath

Blockpass برای ارائه خدمات Onboarding به مشتریان Polymath

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me