banner
banner

چگونه راهنمای تجارت کمی کار می کند

کمی-تجارت

معامله کمی چیست?

معاملات کمی در سالهای اخیر رایج شده است. امروزه ، بسیاری از مردم نمی دانند معامله کوانتوری چیست ، چگونه کار می کند یا چگونگی اجرای استراتژی های تجزیه و تحلیل معاملات کوانتومی.

ما می خواهیم کمک کنیم در این راهنما ، ما برخی از مهمترین مواردی را که باید در مورد معاملات کمی بدانید توضیح خواهیم داد تا همه بتوانند درک کنند.

معاملات کمی استراتژی معاملاتی است که شامل استفاده از تجزیه و تحلیل کمی برای تعیین زمان خرید یا فروش است. تجزیه و تحلیل کمی شامل خرد کردن اعداد و اجرای داده ها از طریق فرمول های ریاضی است.

بر اساس نتیجه تجزیه و تحلیل کمی خود ، ممکن است تعیین کنید که دارایی خاصی در حال افزایش یا کاهش قیمت است.

برخی افراد آن را معامله کمی می نامند ، در حالی که برخی دیگر آن را تجارت الگوریتمی می نامند.

در بسیاری از موارد ، تجزیه و تحلیل کمی به سادگی تجزیه و تحلیل دو عدد اساسی معاملات است: قیمت و حجم. در موارد پیچیده تر ، تجزیه و تحلیل کمی می تواند به تجزیه و تحلیل صدها – حتی هزاران – از عوامل مختلف نیاز داشته باشد.

امروز ، برخی از بزرگترین سرمایه گذاران جهان از تحلیل کمی برای تصمیم گیری معاملات آگاهانه استفاده می کنند. یک صندوق پرچین ممکن است دارای یک بخش معاملات کوانتومی باشد ، به عنوان مثال ، اختصاص یافته به تجزیه و تحلیل هر معامله. صندوق پرچین ممکن است بر اساس این تحلیل کمی معاملات میلیارد دلاری انجام دهد.

در یک سطح ابتدایی تر ، یک سرمایه گذار متوسط ​​ممکن است قبل از انجام معامله ، تجزیه و تحلیل معاملات کوانتومی را در اینترنت بخواند. با تشکر از گسترش راهنماهای معاملات کوانتومی در اینترنت ، برای سرمایه گذاران عادی آسان است که استراتژی های معاملات کوانتومی را در نمونه کارهای مختلف از همه اندازه اجرا کنند.

در یک سطح ابتدایی تر ، تمام معاملات شامل نوعی تحلیل کمی است. هر وقت از ریاضیات ، آمار یا اعداد برای پیش بینی عملکرد آینده استفاده می کنید ، درگیر تجزیه و تحلیل کمی هستید.

معامله کمی چگونه کار می کند?

اساسی ترین تحلیل گر کمی شامل بررسی دو ورودی داده اصلی است: قیمت و حجم. این دو ورودی متداول داده ها هستند که در تحلیل کمی استفاده می شوند.

یک تحلیلگر معاملات کمی ممکن است قیمت و حجم را به فرمولی ریاضی متصل کند ، برای مثال ، پیش بینی کند که دارایی بعدی به کجا می رود.

تجارت کمی را مانند ترکیبی از ریاضیات ، فناوری مدرن و پایگاه داده های جامع تصور کنید. معاملات کمی همه این موارد را به مخلوط کن پرتاب می کند ، سپس اطلاعات مفید را از شماره های حاصل استخراج می کند.

سیستم های معاملاتی کمی از چهار م keyلفه اصلی تشکیل شده است:

شناسایی استراتژی: اولین قدم شناسایی استراتژی است. یک استراتژی پیدا کنید یا خودتان ایجاد کنید. از یک لبه بهره برداری کنید ، سپس تصمیم بگیرید که سیستم به طور مکرر معامله می کند.

تست مجدد استراتژی: بعد ، آن استراتژی را بر روی شرایط تاریخی بازار آزمایش کنید. عملکرد آن استراتژی در طول سال 2018 چقدر خوب است؟ چقدر در سال 1948 عملکرد خوبی داشت?

سیستم اعدام: مرحله بعدی پیوند دادن به یک کارگزاری ، تجارت خودکار و به حداقل رساندن هزینه های معامله است.

مدیریت ریسک: هنگامی که سیستم شروع به اجرا می کند ، هدف بهینه سازی تخصیص سرمایه و مدیریت ریسک در حالی است که به طور مداوم تغییر و بهبود سیستم تجارت کوانتومی را انجام می دهد.

تجارت کمی زمینه گسترده ای است. می تواند با چندین استراتژی معاملاتی دیگر ترکیب شود. تکنیک های معمول معاملات کمی می توانند شامل معاملات با فرکانس بالا ، به عنوان مثال معاملات الگوریتمی و آربیتراژ آماری باشند. تمام این تکنیک ها برای تصمیم گیری آگاهانه به تجزیه و تحلیل کمی متکی هستند.

معامله گر کمی چه کاری انجام می دهد?

یک معامله گر کمی از یک روش معاملاتی استفاده می کند و با استفاده از ریاضیات مدلی از آن ایجاد می کند. معامله گر quant با استفاده از فرمول های ریاضی آن تکنیک را اجرا می کند.

سپس ، معامله گر کوانت یک برنامه رایانه ای ایجاد می کند که مدل را برای داده های بازار تاریخی اعمال می کند. مدل پس آزمون می شود (با استفاده از داده های تاریخی) سپس بهینه می شود. اگر معامله گر كوانتود از نتیجه راضی باشد ، سیستم با استفاده از سرمایه واقعی در بازارهای زمان واقعی پیاده سازی می شود.

در بسیاری از موارد ، معامله گر کمی از زبان های برنامه نویسی مانند C ++ یا Python برای اجرای این استراتژی های معاملاتی استفاده می کند. C ++ مخصوصاً در معاملات با فرکانس بالا محبوب است ، اگرچه ممکن است از Python و R برای تجارت با فرکانس پایین استفاده شود.

معاملات کمی مانند هواشناسی است: یک قیاس

دوستان ما در Investopedia توصیه کنید به تجارت کوانتومی مانند هواشناسی فکر کنید.

وظیفه یک کارشناس هواشناسی است که الگوهای آب و هوا ، ورودی های فعلی و داده های تاریخی را برای یک منطقه خاص تجزیه و تحلیل کند و سپس براساس آن اطلاعات پیش بینی کند.

دقیقاً مانند یک کارشناس هواشناسی ، یک معامله گر کوانتوری ورودی های مختلف را بررسی می کند ، آنچه را که این ورودی ها از نظر تاریخی برای بازارها معنی می کنند ، تجزیه و تحلیل می کند ، سپس براساس آن تجزیه و تحلیل پیش بینی می کند.

یک هواشناس ممکن است گزارش هواشناسی را منتشر کند مبنی بر اینکه احتمال باران 90٪ است – حتی اگر در خارج از خانه در حال حاضر آفتاب باشد. کارشناس هواشناسی پس از تجزیه و تحلیل داده های آب و هوایی از حسگرهای سراسر منطقه ، به این نتیجه گیری ضداسلامی رسید.

اگرچه در حال حاضر باران نمی بارد ، اما داده های تاریخی نشان می دهد که 90 of از زمان شناسایی داده های مشابه از حسگرها باران می بارد. به عنوان مثال ممکن است سنسورها 15٪ کاهش فشار را کاهش دهند. در 90٪ مواقعی که 15٪ افت فشار مشاهده می شود ، طی 24 ساعت آینده باران می بارد.

یک معامله گر کوانتومی ممکن است تحلیل مشابهی را منتشر کند. به عنوان مثال قیمت بیت کوین ممکن است به 20 هزار دلار برسد. بازار در حالت گاو نر است و همه خوشبین هستند که قیمت ها همچنان ادامه خواهد یافت. معامله گر كوانتك ممكن است اعداد زیربنایی را بررسی كند تا پیش بینی كند كه پایان اجرای گاو نر در حال آمدن است.

نمونه هایی از معاملات کمی

یک معامله گر کمی خوب برنامه ای را ایجاد می کند که آینده را پیش بینی می کند.

هیچ برنامه معاملاتی کمی نمی تواند آینده را 100٪ از زمان پیش بینی کند. با این حال ، یک برنامه تجارت کوانتومی که بیشتر از غلط بودن آن درست است ، ممکن است سود منسجمی ایجاد کند.

بگذارید بگوییم یک سرمایه گذار می خواهد قیمت آینده سهام را پیش بینی کند. آن سرمایه گذار به سرمایه گذاری شتاب باور دارد. او یک برنامه ساده می نویسد که سهام برنده را در هنگام حرکت صعودی در بازارها مشخص می کند. در طی رشد بعدی بازار ، برنامه این سرمایه گذار سهام را خریداری می کند تا به طور مداوم سود کسب کند. این یک مثال ساده از قدرت معاملات کمی است.

به طور معمول ، یک معامله گر از مجموعه ای از تکنیک ها برای شناسایی سهام برنده استفاده می کند. به عنوان مثال ، برای تکمیل تجزیه و تحلیل کمی خود ، معامله گر ممکن است از تجزیه و تحلیل فنی ، تحلیل بنیادی و تکنیک های سرمایه گذاری ارزش استفاده کند. با در نظر گرفتن دقیق تمام این استراتژی ها ، معامله گر بیشترین شانس را در انتخاب سهام برنده و به حداکثر رساندن بازده دارد.

جوانب مثبت و منفی معاملات کمی

اگر معاملات کمی 100٪ مواقع صحیح باشد ، هر صندوق پرچین در جهان فقط از تحلیل کمی استفاده می کند. معاملات کمی ، مانند هر استراتژی معاملاتی ، بی عیب و نقص نیست.

طرفداران

حذف احساسات از تجارت: معاملات کمی در مورد اعداد ، ورودی ها ، ریاضیات و فرمول ها است. فرمول تحلیل کوانتومی جایی برای ورودی های عاطفی ندارد. این فقط داده است.

در همکاری با سایر استراتژی های تجاری عالی عمل می کند: بهترین معامله گران از ترکیبی از استراتژی ها برای اطلاع از تصمیمات تجاری خود استفاده می کنند. تجزیه و تحلیل کمی برای این منظور به خوبی کار می کند. سایر استراتژی های تجاری را به خوبی تکمیل می کند.

درباره چند دارایی آگاهانه تصمیم بگیرید: معاملات کمی می تواند به سرعت دارایی های متعدد را تجزیه و تحلیل کند. فقط ورودی ها را به فرمول وصل کنید تا فوراً یک تحلیل کوانتوی بدست آورید.

لازم نیست 100٪ از زمان درست باشد: هیچ استراتژی معامله ای در جهان 100٪ صحیح 100٪ صحیح نخواهد بود. اما این هدف از تجارت کوانتومی نیست. هدف این است که معاملات صحیح تری نسبت به معاملات نادرست انجام دهیم.

منفی ها

داده های بسیار زیاد: معامله گران کمی به حجم عظیمی از داده ها دسترسی دارند. برای مثال می توانید هزاران روز فعالیت معاملات سهام را در داده های بازار مشاهده کنید ، سپس استراتژی های معاملاتی را براساس این اطلاعات توسعه دهید. گاهی اوقات ، استفاده از داده های زیاد چیز خوبی است. در موارد دیگر ، داده های زیاد برای تجار طاقت فرسا است.

معاملات خوب و مناسب به سازگاری مداوم نیاز دارد: بازارهای مالی فوق العاده پویا هستند. استراتژی معاملات کوانتومی برای ادامه کار باید به همان اندازه پویا باشد. یک صندوق پرچین ممکن است یک فرمول معاملاتی کمی موثر ایجاد کند ، فقط در طی چند ماه آن فرمول منسوخ می شود. یک معامله گر کوانتومی ممکن است زمانی که فرمول خود به طور مداوم سود را تحویل می دهد ، به یک خط پیروزی برسد ، اما وقتی فرمول او به طور ناگهانی برای شرایط بازار کار نمی کند ، به یک روند از دست دادن ادامه می دهد.

شما در حال رقابت در برابر صندوق های تامینی هستید: صندوق های تامینی پول برای ایجاد یک بخش تجارت کامل کوانتومی دارند. آنها ده ها برنامه نویس ، تحلیلگر و آماری را استخدام می کنند تا بهترین مدل کمی ممکن را برای تجارت تهیه کنند. اگر می خواهید یک تاجر کمی شوید ، قصد رقابت با این افراد را دارید.

چگونه می توان استراتژی های معاملاتی کمی را پیدا یا ایجاد کرد

در بالا ، ما اشاره کردیم که شناسایی استراتژی اولین قدم برای اجرای یک استراتژی تجارت کمی است.

یافتن (یا ایجاد) استراتژی مناسب معاملات امروز اولین قدم برای کسب مداوم سود از بازارها است.

خوشبختانه ، یافتن استراتژی معاملاتی کوانتومی خوب کار سختی نیست. شما می توانید به راحتی از طریق منابع عمومی استراتژی های سودآوری معاملات کوانتومی را پیدا کنید. دانشگاهیان به طور منظم نتایج معاملات نظری را منتشر می کنند ، به عنوان مثال ، براساس فرمول ها و تحلیل های مختلف. نشریات صنعت مالی و مجلات تجاری ، استراتژی های تجاری مورد استفاده توسط صندوق های سرمایه گذاری پیشگام امروز را برجسته می کنند.

ممکن است بپرسید: چرا کسی از یک استراتژی سودآوری تجاری کمی برخوردار است؟ چرا صندوق پرچین این استراتژی را برای خود نگه نمی دارد؟ اگر همه از استراتژی معاملاتی خاصی استفاده می کنند ، هنگامی که دیگران بازار را شلوغ می کنند مانع کار طولانی مدت استراتژی نخواهد شد?

این یک سوال خوب است ، اما یک پاسخ خوب نیز وجود دارد. صندوق های تامینی جزئیات اساسی استراتژی های خود را به اشتراک می گذارند ، اما آنها در مورد پارامترها و روش های دقیق استفاده از آنها برای اجرای استراتژی تجارت بحث نمی کنند. این بهینه سازی ها برای تبدیل یک استراتژی متوسط ​​به یک استراتژی سودمند بسیار مهم است.

در اینجا برخی از بهترین منابع رایگان برای شناسایی استراتژی های تجاری امروز وجود دارد:

شبکه تحقیقات علوم اجتماعی – www.ssrn.com

arXiv مالی کمی – arxiv.org/archive/q-fin

به دنبال آلفا – www.seekingalpha.com

معامله گر نخبه – www.elitetrader.com

این وب سایت ها ده ها هزار استراتژی تجاری دارند. خواهید دید که استراتژی ها به دسته های مختلفی تفکیک شده اند ، از جمله استراتژی های “برگشت متوسط” و “پیروی از روند” یا “حرکت”.

همچنین خواهید دید استراتژی های معاملاتی براساس فراوانی آنها جدا شده اند. بعضی از استراتژی ها برای تجارت با فرکانس پایین (LFT) طراحی شده اند ، به عنوان مثال ، این بدان معنی است که شما حداقل یک روز دارایی دارید. سایر استراتژی ها برای تجارت با فرکانس بالا (HFT) ساخته شده اند ، این بدان معناست که شما در طول روز معاملات دارایی خریداری و می فروشید.

همچنین می توانید استراتژی های “تجارت با فرکانس بالا” (UHFT) را پیدا کنید ، که شامل نگه داشتن دارایی فقط برای چند ثانیه یا میلی ثانیه است..

چگونه یک استراتژی معاملاتی کمی را پس بزنیم

آزمایش مجدد بخش مهمی در تدوین استراتژی معاملات کوانتومی است. پس از شناسایی استراتژی خود ، می خواهید ببینید که این استراتژی در شرایط واقعی بازار چگونه عمل می کند. خوشبختانه ، داده های زیادی در دسترس شما قرار دارد که آزمایش استراتژی خود را در بازارهای رمزنگاری تاریخی ، بازارهای سهام و سایر بازارها آسان می کند.

به عنوان مثال بسیاری از معامله گران کمی تازه وارد از داده های معاملات تاریخی رایگان ارائه شده توسط Yahoo Finance استفاده می کنند. با این حال ، معامله گران حرفه ای یا پیشرفته تر ممکن است بخواهند برای داده های بهتر هزینه کنند.

داده رایگان در مقابل داده پولی: چرا باید در نظر بگیرید برای داده های بازار هزینه پرداخت کنید

مزیت داده های رایگان کاملاً واضح است: شما به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده های زیادی از تاریخچه بازار است. با این وجود ، موارد منفی قابل توجهی در داده های رایگان وجود دارد ، از جمله:

موارد دقت: داده های رایگان ممکن است خطایی داشته باشند. ارائه دهنده داده انگیزه ای برای تصحیح این خطاها ندارد زیرا آنها پرداخت نمی شوند. معامله گران حرفه ای داده ها را از دو یا چند منبع می گیرند ، سپس داده ها را با یکدیگر بررسی می کنند (مثلاً با استفاده از فیلتر spike) تا ناسازگاری ها را برطرف کنند.

تعصب بازماندگی: بسیاری از شرکت های پذیرفته شده در بازارهای سهام در سال 1967 امروز دیگر معامله نمی کنند. برخی از آنها به دست آمده است. دیگران ورشکست شدند. متأسفانه ، برخی از مجموعه های داده فقط شامل شرکت هایی هستند که از دهه ها زنده مانده اند. این تعصب بازماندگی را در استراتژی شما وارد می کند. شما فقط در حال تحلیل شرکت هایی هستید که زنده مانده اند. نتیجه معکوس استراتژی معاملاتی شما به طور حتم بهتر از آنچه در شرایط واقعی بازار انجام می شد ، پیش خواهد رفت.

اقدامات شرکت ، تقسیم سهام ، و غیره: مجموعه داده های رایگان همچنین ممکن است برخی از اقدامات شرکت ها و چگونگی تأثیر این اقدامات بر سهام را نادیده بگیرند. برای مثال ممکن است شامل تعدیل تقسیم سهام و سود سهام نباشد. ارائه دهندگان اطلاعات حرفه ای تر ، داده های خود را تنظیم می کنند ، اما ارائه دهندگان داده رایگان این کار را نمی کنند.

چگونه می توان یک سیستم اجرایی برای استراتژی تجارت معدود خود راه اندازی کرد

سیستم های اجرای معاملات کمی متفاوت است. برخی از سیستم های اجرای کاملاً خودکار هستند: سیستم بدون دخالت دستی معاملات انجام می دهد. سایر سیستم های اجرای دستی هستند که اپراتورها هر معامله را انجام می دهند.

به طور کلی ، استراتژی های تجارت HFT و (به ویژه) UHFT کاملاً خودکار هستند ، در حالی که استراتژی های LFT دستی یا نیمه دستی هستند.

برخی از موارد مهمی که هنگام ایجاد سیستم اعدام باید در نظر گرفت عبارتند از:

رابط کارگزاری: برخی از افراد برای انجام معامله از طریق تلفن با کارگزار خود تماس می گیرند. برخی دیگر یک رابط برنامه نویسی برنامه با عملکرد بالا کاملاً خودکار را تنظیم می کنند (API). به طور کلی ، شما می خواهید تعاملات شما با کارگزاری به صورت خودکار انجام شود تا بتوانید روی بهینه سازی استراتژی تجارت تمرکز کنید.

به حداقل رساندن هزینه های معامله: هنگام انجام صدها معامله در مدت زمان کوتاه ، به حداقل رساندن هزینه های معامله بسیار مهم است. چه کارمزدی کارگزاری می گیرد؟ آیا شما در ازای هر معامله یک کارمزد ثابت یا یک درصد پرداخت می کنید؟ آیا صرافی هزینه کارگزاری را جدا می کند؟ لغزش چطور؟ چه تفاوتی بین آنچه شما قصد داشتید سفارش خود را پر کنید و آنچه که در واقع پر شده است چیست؟ گسترش چیست؟ تفاوت قیمت پیشنهاد و قیمت اوراق بهادار مورد معامله چیست؟ برای یک سرمایه گذار متوسط ​​در خانه که معاملات ماهانه چند معامله انجام می دهد ، این موارد در واقع مهم نیستند. برای معامله گران کوانتومی – به ویژه معاملات HFT – حتی هزینه های اندک نیز می توانند به سرعت جمع شوند.

واگرایی عملکرد استراتژی از عملکرد معکوس: برخی از استراتژی های معاملات کوانتومی در شرایط واقعی بازار کاملاً کار می کنند. آنها موفقیت آزمایش شده خود را تکرار می کنند و به نتایج عالی می رسند. با این حال ، بسیاری از سیستم های تجاری می توانند به سرعت از هم دور شوند و عملکرد معکوس به سرعت خود را از عملکرد دنیای واقعی جدا کند. اشکالات می توانند نشان داده شوند. شرایط بازار می تواند تغییر کند. همان ورودی هایی که در گذشته به خروجی های خاصی منجر شده است ، ممکن است دیگر منجر به آن خروجی ها نشود.

تاخیر: تأخیر زمانی است که هنگام ارسال سفارش از دست می دهید. چه مدت طول می کشد تا سفارش شما به صرافی یا کارگزار برسد؟ تأخیر می تواند به طور قابل توجهی بر سودآوری تأثیر بگذارد – به ویژه برای استراتژی های HFT یا UHFT.

سوالات متداول در مورد معاملات کمی

س: همه استراتژیهای تجاری شامل نوعی تجزیه و تحلیل کمی نیستند?

آ: طبق تعریف ، تحلیل کمی شامل استفاده از ورودی ها – مانند قیمت و حجم معاملات – برای پیش بینی است. بسیاری از استراتژی های تجاری – حتی ابتدایی ترین استراتژی ها – شامل جستجوی اعداد برای پیش بینی آینده است. از این نظر ، بسیاری از استراتژی های معاملاتی را می توان به نوعی استراتژی معاملات کمی در نظر گرفت.

س: تفاوت بین معاملات کمی و معاملات الگوریتمی چیست?

آ: معاملات الگوریتمی و معاملات کوانتومی ممکن است دو اسم برای یک چیز به نظر برسند. آنها از نزدیک در هم آمیخته اند اما کمی متفاوت هستند. معاملات الگوریتمی یک قسمت خاص از معاملات کوانتومی است. توسعه دهنده الگوریتم الگوریتمی ایجاد می کند که معامله گر کوانت می تواند از آن برای سودآوری استفاده کند. بدون الگوریتم ، توسعه دهنده معاملات quant می تواند یک سیستم تجارت کوانتومی ایجاد کند ، اما برای برنامه ریزی آن با هیچ کس کار نمی کند. گفته می شود ، برخی از مردم (از جمله ویکی پدیا) از اصطلاحات معاملات کمی و معاملات الگوریتم به جای یکدیگر استفاده کنید.

س: اگر می خواهم تاجر کوانت یا توسعه دهنده کوانتوم شوم کدام مدرک را باید بگیرم?

آ: معامله گران کمی از همه زمینه های مختلف می آیند. درجه خاصی توسط اکثر معامله گران کمی استفاده نشده است. با این حال ، برخی از مدارج محبوبیت بیشتری نسبت به برخی دیگر دارند. به عنوان مثال مدرک علوم کامپیوتر و ریاضیات از محبوبیت خاصی برخوردار هستند. بسیاری از افراد با سابقه توسعه نرم افزار به دنبال ورود به فضای معاملات کمی هستند.

س: چگونه داده های معاملات تاریخی می توانند “خوب” یا “بد” باشند. آیا همه داده های معاملات یکسان نیستند?

آ: برخی از داده های تاریخی بازار می توانند خوب یا بد باشند. برخی از داده ها نادرست هستند. برخی از داده ها دارای سوگیری جان سالم به در می آورند (فقط شامل شرکت هایی است که تا داده های موجود زنده مانده اند). منابع داده رایگان ممکن است برای توسعه دهندگان تجارت کمی مبتدی خوب باشد ، اما توسعه دهندگان جدی تر می خواهند هزینه داده ها را پرداخت کنند.

س: کدام زبان برنامه نویسی برای معاملات کمی استفاده می شود?

آ: راه اندازی سیستم های معاملات الگوریتمی به مهارت های برنامه نویسی قوی نیاز دارد. به طور کلی ، C ++ زبان ترجیحی است زیرا سریعترین است که وقتی هر میکرو ثانیه شمارش می شود ، مهم است. برخی از توسعه دهندگان از R و Python برای آزمایش و ارزیابی استراتژی های معاملاتی استفاده می کنند ، اگرچه آنها برای اجرای سریع و تجارت با فرکانس بالا در ++ C کدگذاری می کنند. برای تجارت با فرکانس متوسط ​​و پایین ، هر یک از زبان ها باید خوب باشد.

س: جایی که می توانم یک الگوریتم معاملاتی پیدا کنم که بازدهی بالا و بدون ریسک به من بدهد?

آ: معاملات کمی پیشرفته است ، اما هیچ تضمینی برای بازده وجود ندارد. اگر کسی در تلاش است تا یک الگوریتم تجاری با بازدهی بالا و بدون ریسک به شما بفروشد ، احتمالاً شما کلاهبرداری می کنید.

Palm Beach Quant + کلمه نهایی معاملات کمی

معاملات کمی فرآیند استفاده از آمار و ریاضیات برای پیش بینی آنچه اتفاق می افتد بر اساس آنچه در گذشته اتفاق افتاده است است.

امروزه همه ، از معامله گران ارزهای رمزپایه گرفته تا مدیران صندوق های تامینی ، از تجزیه و تحلیل کمی برای تصمیم گیری آگاهانه استفاده می کنند. برخی به طور انحصاری از تجزیه و تحلیل کوانتومی برای پیش بینی حرکت بعدی خود استفاده می کنند ، در حالی که برخی دیگر از تجزیه و تحلیل کمی به عنوان بخشی از یک مجموعه ابزار گسترده تر استفاده می کنند.

اگر در تحلیل داده ها مهارت دارید ، ممکن است بخواهید وارد معاملات کمی شوید. اگر در تجزیه و تحلیل داده ها مهارت ندارید ، می توانید منابع کمی تجارت آنلاین را پیدا کنید که می توانید گزارش های تجزیه و تحلیل کمی را برای انواع بازارها بخوانید.

مثل همیشه ، تجارت خوشحال!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me