banner
banner

تجارت بیت کوین – یک راهنمای ساده برای یک فرد متوسط

شما به عنوان یک سرمایه گذار آگاه ، باید درک کاملی از استراتژی ها و اصطلاحات مختلف تجارت بیت کوین داشته باشید که امروزه استفاده می شود. هر روز اقتصاد یک قدم به سمت دیجیتالی شدن پیش می رود. در نتیجه ، بیت کوین روزمره به یک م componentلفه مهم تر در سیستم مالی بین المللی تبدیل می شود.

نکته مهم ، تجارت بیت کوین می تواند شامل استراتژی های بی شماری باشد. برای تعیین اینکه کدام نوع معامله گر با سبک زندگی شما مناسب تر است ، باید چند فاکتور مهم را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، هدف کلی شما از سرمایه گذاری چیست؟ آیا می خواهید برای بدست آوردن فیات بیشتر یا رمزنگاری بیشتر یا هر دو معامله کنید?

تجارت بیت کوین در مقابل سرمایه گذاری

به یاد داشته باشید ، تجارت بیت کوین با سرمایه گذاری از بسیاری جهات متفاوت است. در درجه اول ، معامله گران بیت کوین رمزنگاری خود را برای مدت زمان طولانی مانند سرمایه گذاران نگه نمی دارند. در بسیاری از موارد ، یک سرمایه گذار می تواند بیت کوین را جمع کند بدون اینکه قصد فروش سهام خود را داشته باشد. این استراتژی به HODL معروف است (زندگی عزیز را نگه دارید).

تجارت بیت کوین - تجزیه و تحلیل از طریق CoinMarketCap

تجارت بیت کوین – تجزیه و تحلیل از طریق CoinMarketCap تجارت بیت کوین – تجزیه و تحلیل از طریق CoinMarketCap

HODLers از بیت کوین به عنوان یک ذخیره ارزش استفاده می کند تا یک “سیستم نقدی الکترونیکی”. علاوه بر این ، HODLers نوسانات بیت کوین را می پذیرد و در عوض بر سودهای بلند مدت تمرکز کرده و این ارز انقلابی را به بازار می آورد. معمول است که کسی مقدار مشخصی بیت کوین را HODL کند و با سایر دارایی های خود تجارت کند.

چگونه تجارت Bitcoin را شروع کنیم

به عنوان یک تاجر بیت کوین ، هدف اصلی شما خرید کم و فروش زیاد است. برای انجام این کار ، باید مهارت های تجزیه و تحلیل بازار خود را جلب کنید. هیچ کس نمی تواند حرکت های آینده بازار را تعیین کند. با این حال ، شاخص های مختلفی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا در مورد حرکت های آینده بازار حدس بزنید.

تجزیه و تحلیل بازار دو نوع اصلی دارد – فنی و بنیادی. بسته به رویکرد سرمایه گذاری خود ، ممکن است یکی بهتر از راهبرد دیگر مناسب استراتژی خود باشید. در تجزیه و تحلیل فنی ، شما فقط به قیمت و حجم بیت کوین نگاه می کنید. این اطلاعات برای تعیین کافی برای ظهور هر گرایشی کافی است.

تجزیه و تحلیل فنی از چند روش اساسی با تحلیل بنیادی متفاوت است. برای اولین بار ، تحلیل بنیادی عوامل موثر بر ارزش دارایی را در نظر می گیرد. تحلیلگران بنیادی طیف وسیعی از داده ها را برای تعیین ارزش ذاتی بیت کوین تحقیق می کنند. این استراتژی می تواند شامل در نظر گرفتن اخبار اخیر ، حجم ، قیمت فعلی ، تحولات جامعه و همچنین قوانین احتمالی باشد که می تواند بر بازار تأثیر بگذارد..

تکنیک های تجارت بیت کوین

هر سبک تجارت بیت کوین می تواند متناسب با اهداف کلی سرمایه گذاری شما باشد. نکته اصلی برای درک این است که شما به یک نوع استراتژی تجارت وابسته نیستید. در حقیقت ، یک ایده هوشمندانه است که می توانید همه این تکنیک های معاملاتی را برای تعیین بهترین گزینه مناسب خود انجام دهید. در اینجا متداول ترین استراتژی های معاملاتی بیت کوین است که امروزه استفاده می شود:

تجارت روز

معامله گران روز از فعالترین کلاسهای معاملاتی در بازار هستند. این سرمایه گذاران در یک روز معاملات متعددی انجام می دهند. این معاملات براساس پیش بینی های کوتاه مدت قیمت انجام می شود. بیشتر معامله گران روزانه از ترکیبی از تجزیه و تحلیل سنتی و بنیادی بازار برای کاهش ریسک پذیری خود استفاده می کنند. علاوه بر این ، معمول است که معامله گران روز همه معاملات را در پایان روز تعطیل می کنند

جوش زدن

شما می توانید اسکالپینگ را به عنوان تجارت روزانه استروئیدها در نظر بگیرید. این معامله گران تمام وقت معاملات متعددی را براساس نوسانات قیمت خرد در طول روز انجام می دهند. با کمال تعجب یک سرکشگر می تواند بیش از 100 معامله در روز انجام دهد. هدف از همه این فعالیتها استفاده از سود در عین کاهش قرار گرفتن در معرض خطر است. اگر به درستی انجام شود ، اسکالپینگ می تواند روشی م toثر برای چیدن کم کم Satoshis باشد.

نوسان معاملات

معامله گران نوسان رویکرد صبورانه تری به بازار دارند. این معامله گران الگوهای بلند مدت را در بازار رصد می کنند. هنگامی که آنها الگویی را شناسایی کردند ، سعی می کنند در پایین ترین نقطه وارد شده و در بالاترین سطح بفروشند. نکته مهم ، معامله گران نوسان بسیار کمتر از معامله گران روزانه یا پوست سرها فعالیت می کنند. برای یک تاجر نوسان معمول است که هر دو هفته یک بار معامله کند.

اصطلاحات تجارت بیت کوین

شما به عنوان یک سرمایه گذار تحصیل کرده ، باید درک کاملی از اصطلاحات اساسی تجارت بیت کوین که امروزه استفاده می شود ، داشته باشید. بسیاری از این اصطلاحات منحصر به بازار رمزنگاری نیستند. به همین ترتیب ، شما همچنین می توانید بینش ارزشمندی در اصطلاح تجارت سایر طبقات دارایی نیز کسب کنید.

جلد

حجم معاملات بیت کوین تعداد کل بیت کوین های معامله شده در یک بازه زمانی مشخص است. برای شناسایی اهمیت روندها می توانید از تغییر حجم استفاده کنید. تغییرات شدید حجم نشان دهنده تغییر در حرکت بازار است. نکته مهم ، حجم معاملات بیشتر لزوماً به معنای افزایش قیمت بیت کوین نیست ، بلکه می تواند دقیقاً برعکس باشد. این حجم می تواند در نتیجه فروش دسته معامله گران سهام خود باشد.

سفارش بازار (یا فوری)

سفارشات بازار سفارشاتی هستند که بلافاصله پر می شوند. این سفارشات با هر قیمت ممکن انجام می شود. اساساً ، هنگام ثبت سفارش در بازار ، مبادله شما سفارش را با فروشندگانی که مطابقت بیشتری با درخواست قیمت شما دارند پر می کند. معمول است که سفارش شما توسط یک خریدار یا فروشنده ، بلکه توسط چند نفر با قیمت های مختلف مطابقت ندارد.

استفاده از یک سفارش بازار ساده است. شما فقط تعداد بیت کوین هایی را که می خواهید بخرید یا بفروشید تنظیم می کنید و الگوریتم های پیشرفته بستر معاملاتی مورد علاقه شما بقیه کارها را انجام می دهد. معاملات بازار شما زمانی کامل می شود که معاملات کافی برای پر کردن سفارش شما انجام شود. سفارشات بازار برای مواقعی که نیاز به فروش یا خرید عجله بیت کوین دارید بسیار مناسب است. با این حال ، می توانید در پایان با استفاده از این استراتژی هزینه های بیشتری پرداخت کنید و یا کمتر از آنچه قصد داشتید بفروشید.

سفارش را محدود کنید 

سفارش محدود بیشتر از سفارش بازار است. سفارشات محدود به شما امکان خرید یا فروش با قیمت مشخص و فقط با آن قیمت را می دهد. از آنجا که این استراتژی از انعطاف پذیری کمتری برخوردار است ، ممکن است متوجه شوید که سفارشات شما می توانند انجام نشده باقی بمانند. وقتی این اتفاق می افتد ، به این معنی است که در این زمان فروشندگان کافی نبودند که بخواهند قیمت درخواست شما را پرداخت کنند. سفارشات محدود برای خرید دقیق عالی هستند. آنها روش خوبی برای کاهش خطر نیستند ، زیرا در زمان بی ثباتی بازار ، نمی خواهید کیف خود را در دست بگیرید.

سفارش توقف ضرر

اگر می خواهید یک معامله گر موفق بیت کوین باشید ، باید با سفارشات ضرر و زیان آشنا شوید. ضرر و توقف ضرر دقیقاً همانطور که از نام “توقف ضرر” بر می آید انجام می شود. ضررهای متوقف به شما امکان می دهد قیمتی را تعیین کنید که می خواهید در آن دارایی های خود را از طریق سفارش بازار تصفیه کنید. معامله گران باهوش توقف ضرر خود را در طول معاملات خود تنظیم می کنند تا اطمینان حاصل کنند که سود خود را قفل می کنند.

سیستم عامل ها و بورس های تجاری بیت کوین

سیستم عامل های تجارت بیت کوین بیش از هر زمان دیگری محبوبیت دارند. این سایت های آنلاین جایی است که خریداران و فروشندگان می توانند با یکدیگر ملاقات کرده و به طور امن Satoshis را مبادله کنند. نکته مهم ، اکثر سیستم عامل های تجاری از یک پروتکل برای مطابقت خودکار خریداران و فروشندگان استفاده می کنند. پیوستن و پیمایش سیستم عامل های معاملاتی بیت کوین آسان است. به همین ترتیب ، آنها محبوب ترین راه تجارت بیت کوین هستند.

دلال

کارگزاران بیت کوین مانند صرافی ها اما در سطح شخصی تری کار می کنند. کارگزاران به خریداران و فروشندگان این امکان را می دهند تا مستقیماً با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. برخلاف صرافی های غیرمتمرکز ، کارگزاران بیت کوین را به طور مستقیم و با اقدامات خصوصی بیشتر به شما می فروشند. با این حال ، تمام این شخصی سازی و امنیت اضافی در هزینه های معاملات بالاتر است.

سفارش کتاب از طریق Coinbase PRO

سفارش کتاب از طریق Coinbase PRO

سفارش کتاب

کتاب سفارش لیست کاملی از کلیه سفارشات خرید و سفارشات فروش در بورس است. این معیار داده در زمان واقعی به شما امکان می دهد تا فعالیت بازار را بهتر کنترل کنید. در یک کتاب سفارش ، سفارشات خرید “پیشنهادات” نامیده می شوند ، و سفارشات فروش “درخواست” نامیده می شود. بیشتر صرافی ها دفتر سفارش را در پنجره اصلی معاملات نگه می دارند.

نهنگ

نهنگ بیت کوین شخصی است که مقدار زیادی دارایی بیت کوین دارد. این افراد تأثیر خارق العاده ای در بازار دارند. به همین ترتیب ، نظارت بر حرکات آنها از طریق نهنگ یک ایده هوشمندانه است نظارت بر بستر، زمینه. به عنوان مثال ، اگر به شما اطلاع داده شود که نهنگی فقط 100 BTC را از انبار سرد به صرافی منتقل کرده است ، تصور اینکه آنها قصد دارند این منابع را در روزهای آینده تصفیه کنند ، مطمئن است. این تصفیه منجر به نوسانات قیمت خواهد شد.

مبادلات بیت کوین برای استفاده

تجارت بیت کوین هنری است که تسلط بر آن به زمان نیاز دارد. مکان یابی صرافی های معتبر مهم است. Securities.io لیستی از 5 صرافی برتر ارز رمزنگاری شده را ارائه می دهد. می توانید نظرات را در مورد آنها بخوانید اما آنها به این ترتیب رتبه بندی می شوند:

  1. بینانس (شناسه ارجاع: EE59L0QP در ازای بازپرداخت 10٪ در هزینه های معاملاتی
  2. KuCoin
  3. Bittrex
  4. پولونیکس (کد ارجاع: P44N7LQZ در ازای بازپرداخت 10٪ در هزینه های معاملاتی
  5. Bitfinex

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me