banner
banner

14 دلیل ساده برای استفاده از بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه

بیت کوین تصورات پیر و جوان را یکسان گرفته است. در طول تاریخ هیچ چیزی مانند بیت کوین وجود نداشته است. این می تواند اشتیاق علاقه مندان و عرفای خود را به طور یکسان تحریک کند.

چرا از بیت کوین استفاده کنیم?

اما چرا باید از بیت کوین استفاده کرد؟ درست؟ آیا مزایای ذاتی بیت کوین وجود دارد که از سایر ارزهای صادر شده توسط دولت دور است؟ Infact ، چرا بیت کوین در حال افزایش است؟ غصه نخور! در پایان این مقاله ، ما بیشتر دلایل مهمتری را که چرا من ، من و شما را پوشش خواهیم داد ، بیان خواهیم کرد به معنای واقعی کلمه همه می توانند از استفاده از ارزهای رمزپایه به طور کلی و بیت کوین به طور خاص بهره مند شوند.

1. این یک جایگزین برای ارز فیات است

ارز فیات به هر پولی گفته می شود که از طرف دولت پول قانونی محسوب شود. از آنجایی که ارز فیات توسط یک کشور صادر و کنترل می شود ، مورد هوی و هوس دولت است. مثلا, یک دولت می تواند ارز خود را کاهش دهد بگوییم ، برای دستیابی به مزیت رقابتی در تجارت خارجی.

کاهش ارزش ممکن است برای کل اقتصاد خوب باشد اما این روی افرادی مثل من و شما تأثیر منفی می گذارد ، زیرا پس انداز ما ارزش کمتری دارد نسبت به قبل از کاهش ارزش بود. از آنجا که بیت کوین تحت کنترل دولت نیست, با مصوبه دولت نمی توان ارزش آن را کاهش داد.

2. ارز دیجیتال برای جامعه دیجیتالی

حتی اگر پول کنوانسیون نیز تا حدی دیجیتال است ، به بانکداری آنلاین و کارت های اعتباری فکر کنید. تفاوت اصلی این است که بانکداری آنلاین خدماتی است که توسط یک نهاد سودآور ارائه می شود, که از معاملات ما سود کسب می کند.

از طرف دیگر ، بیت کوین یک شکل ذاتی دیجیتالی از ارز است می تواند از طریق تبدیل به پول فیزیکی شود کیف پول کاغذی. اما ، این شامل نهادهای انتفاعی نیست که سعی می کنند از هر کاری که با پول خود انجام می دهیم درآمد کسب کنند.

3. اجتناب از اقدامات مضاعف دولت

همانطور که قبلاً اشاره کردم, بیت کوین ابزار دیگری برای اعمال کنترل دولت نیست. این واقعاً پول ماست. دولت ها نمی توانند کیف پول بیت کوین ما را مانند حساب های بانکی مسدود کنند.

آنها نمی تواند مانع انتقال پول به مرزهای ملی شود مانند مورد کنترل سرمایه.

4. ایده آل برای خرید آنلاین

ما برای بیشتر خریدهای اصلی خود عادت کرده ایم که آنلاین باشیم. اما به دلایلی سیستم متعارف پول کمی تغییر نکرده است. اگر می خواهم به صورت آنلاین چیزی بخرم, من باید اطلاعات کارت اعتباری خود را در اختیار بازرگان قرار دهم. کمی مضحک به نظر می رسد ، اینطور نیست؟ با بیت کوین به سادگی می توانیم بدون دادن اطلاعات شخصی ، پول ارسال کنید.

روندهای رو به افزایش استفاده از بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه

نمودار قیمت که عملکرد تاریخی بیت کوین را نشان می دهد

5. هزینه ، هزینه ها و کارمزد

هزینه معامله با بیت کوین ناچیز است در مقایسه با سایر اشکال پرداخت آنلاین. هزینه جابجایی بیت کوین به طرز شگفت انگیزی ارزان است. حتی اگر پردازنده پرداختی مانند BitPay در آن مشارکت داشته باشد ، باز هم این کار را انجام می دهد ارزان تر از هر شرکت اعتباری یا پردازنده پرداخت.

مطابق با هزینه های سکه بیت کوین, هزینه هر معامله بیت کوین به طور متوسط ​​0.001 بیت کوین است. این کار به عنوان هزینه های استخراج شناخته می شود که برای احراز هویت معامله به معدنچیان پرداخت می شود. کمک هزینه معدنچی, اگر پردازنده پرداخت در میان باشد همچنین یک هزینه معامله وجود دارد که در حدود 1٪ از کل مبلغ است.

به فکر خرید بیت کوین هستید؟ این توصیه شده را بررسی کنید مبادله ارز رمزنگاری شده

6. بدون پرداخت هزینه

برای بیت کوین هیچ گونه شارژ برگشتی وجود ندارد. این یکی از موارد دور است جذاب ترین ویژگی برای مشاغل وابسته به معاملات آنلاین. هنگامی که خرید انجام شد مشتری نمی تواند به سادگی شارژ کند ، که این امر شامل یک فرایند دشوار واسطه گری است.

پیتر وویل | توسعه دهنده هسته بیت کوین

  پیتر وویل 

 توسعه دهنده هسته بیت کوین

نقل قول چپ

فکر می کنم بیت کوین امکاناتی را ارائه می دهد که هیچ ارز دیگری اجازه آن را نمی دهد. به عنوان مثال توانایی صرف یک سکه که فقط زمانی اتفاق می افتد که دو طرف جداگانه توافق کنند که سکه را خرج کنند. با شخص ثالثی که نمی توانست با سکه فرار کند.

7. یک سرمایه گذاری خارق العاده

چندین سال است که بیت کوین به عنوان یکی از بهترین سرمایه گذاری ها معرفی می شود. از آنجا که بیت کوین عرضه محدودی دارد ، که در حال کاهش دائمی و در عین حال است تقاضای آن همچنان افزایش می یابد, قیمت آن به طور طبیعی افزایش می یابد.

به عنوان مثال ، ارزش بیت کوین در ابتدای سال 2017 حدود 1000 دلار بود. از نوامبر 2017 ، بیت کوین 6200 دلار ارزش دارد که در حدود 500٪ سود برای کسانی که در ابتدای سال در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند ، سود دارد. از آنجایی که بیت کوین هنوز در مراحل ابتدایی است ، هنوز هم با سرعت بالایی در حال رشد است. با وجود نوسانات زیاد مرتبط با هر دارایی قابل سرمایه گذاری جدید ، یک فرصت سرمایه گذاری فوق العاده را ارائه دهید و یکی از پاسخ های چرا بیت کوین در حال افزایش است.

روندهای رو به افزایش استفاده از بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه

نمودار قیمت که عملکرد تاریخی بیت کوین را نشان می دهد

خواندن:Masternodes: راه واقعی برای بدست آوردن درآمد منفعل از ارزهای رمزپایه

8. امنیت غیرقابل نفوذ

از آنجا که بیت کوین یک سیستم پول غیرمتمرکز است ، خود سیستم نیز همینگونه است هک کردن تقریباً غیرممکن است به. هر معامله به طور جداگانه تأیید ، تأیید و در یک دفتر دائمی ثبت می شود که تضمین می کند امنیت مطلق برای هر معامله.

ویژگی های امنیتی نشکن در بیت کوین

ویژگی های امنیتی نشکن

9. امنیت اطلاعات پرداخت

بیشتر شما باید امنیت را شنیده باشید نقض در Equifax, یک آژانس گزارش اعتبار تصور کنید اگر یک آژانس گزارش دهنده اعتبار نتواند از اطلاعات حیاتی مصرف کنندگان خود محافظت کند ، چگونه می توان انتظار داشت که بازرگانان از اطلاعات پرداخت ما مانند اطلاعات کارت اعتباری محافظت کنند.

و Equifax فقط یکی از موارد بی نظیر اینگونه تخلفات سایبری است, جایی که اطلاعات پرداخت ما به سرقت رفته است. چنین سرقت اطلاعات پرداخت با بیت کوین غیرممکن است زیرا برای پرداخت هزینه خرید خود مجبور نیستیم اطلاعات پرداخت خود را ارائه دهیم.

 بن برنانکه 

 رئیس فدرال رزرو

نقل قول چپ

[ارزهای مجازی] ممکن است وعده بلند مدت داشته باشد ، به خصوص اگر نوآوری ها سیستم پرداخت سریع تر ، ایمن تر و کارآمدتری را ایجاد کنند.

10. استفاده از بیت کوین شبه ناشناس است

گذشته از ایمنی مرتبط با استفاده از بیت کوین, بیت کوین درجه ای از ناشناس ماندن را ارائه می دهد که حتی بانک ها نمی توانند ارائه دهند. دلیل اصلی این امر این است که ، بانک ها طبق قانون موظف هستند اطلاعات مربوط به دارندگان سپرده خود را جمع آوری کرده و به دولت گزارش دهند.

از طرف دیگر ، استفاده از بیت کوین حتی به اثبات شناسایی احتیاج ندارد. همه آدرسهای کلیدی منحصر به فردی دارند که با هیچ نوع شناسه شخصی مرتبط نیستند. جالب است که علی رغم ثبت هر معامله در بلاکچین ، جالب است, blockchain تمام اطلاعات خود را جمع نمی کند, فقط آن را ضبط می کند.

11. سریع روشن می شود

از نظر سرعت ، تفاوت های ظریفی وجود دارد که باید مراقب آنها باشید. یک معامله بیت کوین بسته به چند عامل ممکن است از ده دقیقه تا چند ساعت طول بکشد. اما مهم این است که می توانیم در همان بازه زمانی معاملات محلی به سراسر دنیا پول ارسال کنید برخلاف نقل و انتقالات بین المللی یا چک های بانکی که ترخیص آنها ممکن است از سه تا پنج روز طول بکشد.

 مارک آندرسن 

 سرمایه گذار خطرناک ، بنیانگذار

نت اسکیپ ، 5 ژانویه 2015

نقل قول چپ

در شرکت سرمایه گذاری خود ، ما همچنان شاهد افزایش اوج جذابیت جدید بیت کوین هستیم که از موارد و برنامه های کارآفرینان استفاده می کند.

12. تحت تأثیر اثرات فرسایشی تورم نیست

تورم تمایل به خزش روی ما دارد. آی تی به آرامی ارزش پول سخت بدست آمده ما را از بین می برد. در واقع ، آن را به آرامی ارزش واقعی پول ما را می خورد بدون اینکه مقدار مطلق پول را لمس کند ، به همین دلیل تورم می تواند بسیار فریبنده و خطرناک باشد. از طرف دیگر ، بیت کوین ماهیتی تورم زا دارد ، در عوض ارزش خود را از دست نمی دهد با گذشت زمان ارزش کسب می کند.

از آنجا که بیت کوین تحت کنترل دولت نیست ، با مصوبه دولت نمی توان ارزش آن را کاهش داد.

13. در یک اقتصاد جهانی ناپایدار ایمنی را ارائه می دهد

فکر کن خیلی دور نرو فقط در ده سال گذشته ، بحران های مالی و اقتصادی بسیاری وجود داشته است ، ذهن شما را به باد می دهد. پس از بحران های جهانی 2007-2008, ما دیدیم بحران منطقه یورو, بحران بدهی یونان ، بحران بانکی ایتالیا.

اقتصاد جهانی علی رغم رشد آهسته ، اما در وضعیت ضعیفی قرار دارد و از آنجا که بیت کوین با یک اقتصاد واحد ارتباط ندارد ، یک راهی عالی برای کاهش برخی از خطرات بحران اقتصادی. 

14. استفاده از Bitcoin در حال افزایش است

افزایش محبوبیت و استفاده از بیت کوین

افزایش محبوبیت و استفاده از بیت کوین

استفاده از بیت کوین به طور مداوم در حال افزایش است. تعداد شرکتهایی که بیت کوین را به عنوان روش پرداخت قبول می کنند ، در حال افزایش است. تعداد کاربران بیت کوین نیز در حال افزایش است. استفاده از آن به عنوان راهی برای ارسال پول از مرزهای ملی نیز در حال افزایش است. بیت کوین در حال جلب توجه است و زمان بهتری برای سرمایه گذاری در بیت کوین وجود ندارد. این همچنین به این سوال پاسخ می دهد که چرا بیت کوین در حال افزایش است.

شما آن را دارید 14 دلیل ساده که چرا همه ما باید از بیت کوین استفاده کنیم. البته استفاده از بیت کوین به معنای قسم خوردن پول های معمولی نیست. این فقط به این معنی است که برای اولین بار ، ما از نظر انتخاب واحد پول خود یک گزینه داریم. از ارزی که فکر می کنیم در یک شرایط خاص به درد ما بخورد استفاده کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me