banner
banner

OKEx 6 Token DeFi را لیست می کند ، OKChain را تغییر نام می دهد و ادامه استخراج را می دهد

به روز رسانی هفتگی OKEx یک نمای کلی از تبلیغات ، مسابقات ، لیست ها و بحث های برگزار شده در هر هفته است.

این هفته در OKEx ، ما دومین پروژه استخراج نقدینگی OKEx Jumpstart ، Realio Network را آغاز کردیم و بیش از 150 میلیون OKB با ارزش کل سهام از زمان راه اندازی موفقیت آمیز ثبت کردیم. در همین حال ، OKExChain پس از تغییر نام ، هشت مورد جدید را مشاهده کرد ، در حالی که OKEx Earn محصولات Curve و YFII را برای کسب درآمد منفعل به کاربران اضافه کرد.

اکوسیستم DeFi ما نیز در این هفته از شش نشانه جدید استقبال کرده است ، از جمله UNI ، DHT ، CNTM ، WING ، FRONT و WBTC در کنار تعویض های همیشگی حاشیه سکه برای YFII و SUN.

علاوه بر این ، ما بهینه سازی سفارش توقف دیگری را اجرا کردیم و موج جدیدی از مسابقات و تبلیغات تجاری DeFi در حال انجام است. در آخر ، فراموش نکنید که اینجا را چک کنید کانال YouTube ما برای سری جدید OKExDeFiScoop و مرور آخرین گفتگوی DeFi با اعضای اصلی YFII.

استخراج دوم Jumpstart – شبکه Realio (RIO)

ما دومین طرح ابتکاری استخراج Jumpstart خود را با Realio Network (RIO) ، یک شبکه دفتر توزیع شده طراحی شده برای رعایت مقررات در اکوسیستم های غیرمتمرکز ، آغاز کردیم و با قیمت فروش 13.75 برابر افتتاح شد.

دارندگان OKB اکنون می توانند OKB خود را برای استخراج نشانه های RIO در نظر بگیرند و از سهام بدون هزینه و بدون دوره قفل یا حداقل سهام بهره مند شوند. درباره پروژه RIO بیشتر بیاموزید و هم اکنون شروع به جمع آوری کنید.

OKChain به OKExChain تغییر نام داد

OKChain ، بلاکچین عمومی منبع باز توسعه یافته توسط OKEx ، رسماً به OKExChain تغییر نام داده است. جدا از موفقیت در بسیاری از زمینه ها ، از جمله معاملات در هر ثانیه ، حاکمیت درون زنجیره ای و سازوکارهای بین زنجیره ای ، OKExChain دارای هشت ویژگی اصلی است ، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

منحنی & YFII: افزودنیهای جدید به OKEx Earn

کاربران هم اکنون می توانند با واریز USDC ، USDT ، DAI یا TUSD برای بدست آوردن علائم بهره و پاداش در Curve و YFII در OKEx Earn مشترک شوند..

توقف بهینه سازی از پیش تعیین شده سفارش برای TP / SL

ما بهینه سازی سفارش توقف جدیدی را در OKEx پیاده سازی کردیم و به کاربران امکان می دهیم هنگام باز کردن موقعیت جدید ، ضرر متوقف و / یا سود را از پیش تعیین کنند. یاد بگیرید چگونه سفارشات متوقف می شوند.

تبلیغات

کارناوال OKEx DeFi

یک سری از مسابقات DeFi به طور انحصاری به مسابقات ما راه می یابد گروه رسمی تلگرام. در فصل 1 ، شرکت کنندگان با کسب اطلاعات در مورد DeFi ، یک جایزه 3000 دلار به اشتراک می گذارند ، در حالی که فصل 2 برای یک جایزه مشترک 25000 دلاری ، واریز و معامله را شامل می شود.. برای مسابقات ثبت نام کنید و بیشتر بدانید.

جشن اواسط پاییز OKEx

ما در حال جشن گرفتن OKEx در اواسط پاییز هستیم تا بیش از 40،000 USDT را در OKB ، TRX ، HDAO ، BTM و BTT به اشتراک بگذاریم. در طی دوره تبلیغات چندین رویداد تجاری برگزار خواهد شد و اولین رویداد با TRON (TRX) اکنون در حال انجام است. برای رویداد TRON ثبت نام کنید و درباره برنامه تبلیغات و جزئیات بیشتر بدانید.

رویداد بازرگانی بدون سر و صدا

برای پیوستن به جشن لیست پروتکل Uniswap ما و اشتراک جایزه 100000 USDT به سادگی UNI را واریز یا تجارت کنید.

OKEx TGIF: خدا را شکر پرواز می کند!

به نشانه ای رای دهید که فکر می کنید ممکن است بین 19 تا 20 سپتامبر از دیگران پیشی بگیرد و جایزه حداکثر 100 دلار را به اشتراک بگذارید. به ما در این رویداد بپیوندید.

کارناوال هند DeFi: قرعه کشی P2P DeFi Raffle (دور 2)

به تبلیغ P2P DeFi Raffle Draw بپیوندید تا یک جایزه به ارزش 355،000 روپیه هند – INR در USDT قبل از 20 سپتامبر به اشتراک بگذارید. امروز معامله P2P را انجام دهید و فرم را در اینجا پر کنید به شرکت.

لیست های جدید این هفته

OKEx این هفته شش نشانه جدید DeFi شامل UNI ، DHT ، CNTM ، WING ، FRONT و WBTC را در کنار مبادلات همیشگی حاشیه سکه برای YFII و SUN ذکر کرده است..

Uniswap (UNI)

ما معاملات نقطه ای Uniswap را در کنار معاملات UNI حاشیه ، پس انداز ، مبادله همیشگی حاشیه USDT و مبادله همیشگی حاشیه سکه در OKEx ذکر کرده ایم. اکنون می توانید تجارت UNI را با هزینه معاملات صفر و حداکثر اهرم 75 برابر شروع کنید.

dHedge (DHT)

یک مکان یک مرحله ای برای مدیریت فعالیت های سرمایه گذاری در بلاکچین Ethereum ، dHedge جایی است که می توانید سرمایه خود را با استفاده از استراتژی های مختلف بر اساس سوابق عملکردی کار خود را انجام دهید. جزئیات لیست را مشاهده کرده و تجارت خود را شروع کنید.

برای برنده شدن 20 دلار DHT و به اشتراک گذاشتن جایزه 10،000 دلار DHT ، به تبلیغ سپرده تا ساعت 10:00 صبح UTC در 21 سپتامبر بپیوندید.

Connectome (CNTM)

Connectome یک پلت فرم مشاوره روبو مبتنی بر هوش مصنوعی است که به شما امکان می دهد مشتقات مالی غیرمتمرکز و استخراج نقدینگی را ارزیابی کنید و دارای یک مشاور مشاوره و خدمات هوشمند مشتری با یک کلیک است. درباره لیست بیشتر بیاموزید.

بال (بال)

وینگ یک پلت فرم DeFi را طراحی کرده و در حال ساخت است که به بازار وام های دارایی دیجیتال اختصاص داده شده است ، و از تعاملات بین زنجیره ای مشترک بین محصولات مختلف DeFi پشتیبانی می کند. مدل حاکمیت غیرمتمرکز وینگ و سازوکار کنترل ریسک قصد دارد یک رابطه سودمند متقابل بین وام گیرندگان ، بستانکاران و ضامن ها را ارتقا دهد. مشاهده جزئیات لیست و تجارت را شروع کنید.

مرز (جلو)

Frontier یک لایه تجمع DeFi زنجیره ای است. ماموریت اصلی Frontier این است که قطعات مهم DeFi را در هر کدام از سیستم عامل هایی که ترجیح می دهند در اختیار کاربران قرار دهد. تا به امروز ، Frontier پشتیبانی DeFi را در Ethereum ، BandChain ، Kava و Harmony اضافه کرده است. با استفاده از برنامه های Frontier ، کاربران می توانند در ردیابی و مدیریت پروتکل ، سهام ، تعویض دارایی با بهترین نرخ ، تأمین نقدینگی ، ایجاد و نظارت بر CDP و موارد دیگر شرکت کنند. در مورد لیست اطلاعات کسب کنید و تجارت را شروع کنید.

Bitcoin پیچیده (WBTC)

WBTC نقدینگی بیشتری را به اکوسیستم اتریوم از جمله مبادلات غیرمتمرکز (DEX) و برنامه های مالی وارد می کند. WBTC با استاندارد سازی بیت کوین به فرمت ERC-20 و ایجاد قراردادهای هوشمند امکان استفاده از بیت کوین برای معاملات توکن را فراهم می کند. مشاهده جزئیات لیست و تجارت را شروع کنید.

YFII & SUN سکه حاشیه ماندگار

تعویض های همیشگی حاشیه سکه برای YFII و SUN از ساعت 11:00 صبح UTC در تاریخ 17 سپتامبر انجام می شود و کاربران می توانند تجارت آنها را با حداکثر 75 برابر اهرم شروع کنند. مشاهده جزئیات لیست.

OKEx در رویدادها

رویداد گذشته: سری OKExDeFiScoop

سری جدید #OKExDeFiScoop ما در YouTube برای تبدیل شدن به مقصد اصلی همه موارد #DeFi طراحی شده است.

در قسمت اول ، ما از ایوان کریاکس ، رهبر رشد اکوسیستم آسیا در آزمایشگاه های سلو دعوت کردیم تا بنیان پلت فرم Celo ، رویکرد همراه اول و اتحاد جهانی بیش از 100 شریک خود را که با ماموریت مشترک دستیابی به امور مالی کار می کنند ، توضیح دهد. نقص. مشترک شدن در کانال یوتیوب و قسمت کامل را بررسی کنید.

در قسمت دوم ، ما نیک مارتیتش ، همکار توسعه تجارت در کامپاند فاینانس را داریم که در مورد اکوسیستم فعلی شرکت ، موارد جالب در کامپوند و OKEx و چگونگی شکستن موانع پذیرش جریان اصلی در پروژه صحبت می کند.. قسمت کامل را بررسی کنید.

میزگرد OKEx DeFi 9: YFII

در میزگرد OKEx DeFi 9 ، با عنوان "IYO Revolution: زمینه مزرعه نوآورانه DeFi," مدیر عامل ما ، جی هائو ، با اعضای اصلی جامعه YFII صحبت کرد و در مورد موضوعاتی مانند ممیزی های امنیتی در DeFi و DeFi در چین گفتگو کرد.

مشترک شدن در کانال رسمی YouTube برای این قسمت و قسمتهای دیگر از سری میزگرد OKExDeFi.

رویداد آتی: سری OKExDeFi AMA با Bounce Token (BOT)

در 22 سپتامبر ، ما با چندلر سونگ ، آغازگر Bounce Token ، در مورد ما صحبت خواهیم کرد کانال رسمی تلگرام. برای بحث زنده درباره این DAO برای حراج ها و تسویه های مالی از ساعت 6:00 صبح UTC به ما بپیوندید.

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me