banner
banner

سهام توکن شده اپل ، تسلا و آمازون اکنون از طریق Bittrex Global در دسترس است

آیا تا به حال خواسته اید سهام شرکت هایی مانند فیس بوک ، گوگل یا حتی نت فلیکس را داشته باشید اما به چنین دارایی دسترسی ندارید؟ این در حال تغییر است برای بخش بزرگی از Bittrex Global مشتریان ، همانطور که مبادله دارایی های دیجیتال مستقر در ایالات متحده اعلامیه جالب توجهی را اعلام کرده است – اکنون پشتیبانی و ارائه می دهد …سهام توکن دار‘.

سهام توکنی شده یک اوراق بهادار نیست – بلکه یک مشتق در قالب یک توکن است که به یک دارایی اساسی متصل است یا “وابسته” است. به جای اینکه به FIAT متصل شوند ، مانند یک پایدار بیت کوین ، این نشانه ها به یک سهام در فهرست عمومی وابسته هستند.

برای دستیابی به این حمایت, Bittrex Global دست در دست با DigitalAssetsAG کار خواهد کرد. در یک فرآیند ساده ، این به شرح زیر عمل می کند,

 1. DigitalAssetsAG سهام سهام یک شرکت را خریداری می کند و آنها را برای توکن سازی تعیین می کند
 2. سهام خریداری شده توسط یک بانک مجاز مجاز نگهداری می شود
 3. Bittrex برای هر سهم توکن های دیجیتال با 1: 1 تولید می کند که نشان دهنده یک قرارداد مشتقه وثیقه است
 4. سرمایه گذاران با خرید توکن ، به طور غیرمستقیم در معرض سهام شرکت قرار می گیرند

دارایی های پشتیبانی شده

Bittrex جهانی خاطرنشان کرده است که با حرکت به جلو ، کار خود را ادامه خواهد داد تا بتواند عملکرد خدمات سهام توکن دار خود و همچنین دارایی های پشتیبانی شده را گسترش دهد. در حال حاضر شرکتهای زیر آنهایی هستند که سرمایه گذاران می توانند با استفاده از این سرویس جدید در معرض آنها قرار بگیرند.

 • آمازون
 • علی بابا
 • سیب
 • Beyond Meat Inc.
 • بیلیبیلی
 • BioNTech
 • فیس بوک
 • گوگل
 • نت فلیکس
 • فایزر
 • SPDR S&P 500 ETF

اگر ایده این سهام توکن برای شما جذاب است ، حتماً در سیستم ثبت نام کنید Bittrex Global.

هدیه های پیشنهادی

حالا که دانستیم سهام توکن دار چیست و کدام یک از آنها ارائه می شود ، چرا این سهام مهم هستند؟ این دارایی ها امتیازات / مزایای مختلفی را به سرمایه گذاران ارائه می دهند ، موارد زیر چند مثال اصلی است.

محدودیت جغرافیایی

سرمایه گذاران در سراسر جهان معمولاً فرصت هایشان فقط به دارایی های معامله شده در کشور خودشان محدود می شود. یک سرمایه گذار که در خارج از ایالات متحده اقامت دارد معمولاً مواجهه با شرکت های مستقر در ایالات متحده مانند اپل ، تسلا و آمازون دشوار است. با استفاده از سهام توکن دار ، این مسئله از بین می رود ، زیرا سرمایه گذار به سادگی در حال خرید یک مشتق است – در حالی که سهام واقعی توسط یک نهاد واجد شرایط خریداری می شود.

این مزیت به ویژه برای سرمایه گذارانی که می خواهند از طریق قانونی به STO های بین المللی دسترسی پیدا کنند بسیار مفید است. این رویدادها به دلیل محدودیت سرمایه گذاران ، رشد محدودی داشته اند. با دادن فرصت به سرمایه گذاران برای خرید سهام توکن ، این مجموعه سرمایه گذاران بلافاصله رشد می کنند و مخاطبان تقریبا جهانی را در بر می گیرند – به طور بالقوه شروع به کار بخش اوراق بهادار دیجیتال.

هزینه ها

با کسب معرض یک شرکت از طریق سهام توکن دار ، سرمایه گذاران می توانند از هزینه های گزاف گاهی جلوگیری کنند ، زیرا استفاده از کارگزار ضروری نیست.

دسترسی به موقع

سهام مانند اپل ، تسلا و آمازون در بورس های سهام سنتی معرفی شده اند. این بدان معنی است که برای معامله این دارایی ها ، سرمایه گذاران باید این کار را در ساعات عادی معاملات انجام دهند. با خرید سهام توکن دار ، بدون توجه به باز بودن بازارهای سنتی ، سرمایه گذاران می توانند در هر زمان اقدام به خرید / فروش کنند.

نه اوراق بهادار دیجیتال

با اصطلاحاتی مانند اوراق بهادار دیجیتال ، رمزهای امنیتی ، اوراق بهادار رمز شده و سهام موجود در توکن ، آسان است که دچار مشکل شوید و گیج شوید. اگرچه ما به جزئیات آنچه باعث تمایز هر یک از این نوع دارایی ها می شود ، نخواهیم پرداخت ، اما توجه به این نکته مهم است که سهام توکن دار یک امنیت نیست. در عوض ، آنها یک قرارداد مشتقه را تشکیل می دهند که توسط یک اوراق بهادار وثیقه گرفته می شود. همانطور که این اوراق بهادار به صورت 1: 1 ایجاد و به این اوراق متصل می شوند ، یک امنیت توکن شده مستقیماً از فعالیت بازار امنیت اساسی آن تقلید می کند.

مشکلات حقوقی

ارائه سهام توکنیزه یک تغییر بزرگ برای Bittrex.  تصمیم برای ارائه این مشتقات بعد از یک دوره ادغام در طول 2019 و 2020 نشانه مثبت گسترش پلت فرم است.

در این دوره زمانی, Bittrex برخورد کرد موضوعات مختلف حقوقی, که منجر به محدود کردن خدمات این شرکت به بازرگانان مقیم 31 کشور در سراسر جهان شد. همچنین منجر به ظهور Bittrex Global, یک نوع سیستم عامل ویژه برای خارج از ایالات متحده و مبادله ای که این سهام توکن دار از طریق آن ارائه می شود.

اول بالا?

در حالی که ممکن است ایده سهام توکنیزه شده تازه و جذاب به نظر برسد, Bittrex Global به هیچ وجه اولین شرکتی نیست که سعی در حمایت از آنها دارد.

بیش از دو سال پیش ، DX.Exchange از استونی راه اندازی شد ، با امید زیادی به ایجاد صرافی محترم میزبان دارایی های مختلف دیجیتال. در آن زمان ، این شرکت توجه بسیاری را به خود جلب کرد ، زیرا یکی از اولین صرافی هایی بود که پشتیبانی از سهام توکن دار مانند اپل ، تسلا ، آمازون و غیره را اعلام کرد. در حالی که ایده جذاب بود ، اما تبادلات با مشکلاتی روبرو بود و سرانجام با گذشت بیش از یک سال از چرخه حیات خود ورشکست شد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me