banner
banner

راهنمای تبادل Bittrex: نحوه تجارت در Bittrex

برخی از پیوندهای این پست از طرف حامیان مالی ما است. ما اطلاعات دقیق و موثقی را در اختیار شما قرار می دهیم. افشای تبلیغات ما را بخوانید.

چگونه در صرافی bittrex تجارت کنیم

بررسی اجمالی مقاله: این راهنما همه مواردی را که باید در مورد صرافی Bittrex و نحوه تجارت در صرافی Bittrex بدانید را پوشش می دهد.

شما به شدت علاقه مند به خرید اولین altcoins خود هستید و در حال راه اندازی (یا قبلاً) صرافی ارز رمزنگاری شده هستید.

با این حال ، پیچیدگی خرید رمزنگاری برای بسیاری از افرادی که سابقه مالی یا تجاری ندارند ، می تواند دلهره آور باشد. نگران نباش!

این راهنما مهارت های لازم برای خرید و فروش ارزهای رمزپایه را به شما ارائه می دهد. (همچنین نگاه کنید به: 4 دلیل اینکه چرا اکنون بهترین زمان برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه است)

برای این راهنما ، ما عمدتا از صرافی Bittrex استفاده خواهیم کرد زیرا بزرگترین صرافی پذیرنده رمزنگاری است که بیش از 1 میلیارد دلار حجم معاملات روزانه دارد..

اکثر صرافی های دیگر از ویژگی های یکسانی برخوردار هستند و بنابراین روند معاملات مشابه است.

بیاموزید که چگونه بیش از 100٪ سرمایه گذاری در Crypto انجام دهید

آموزش رایگان پیمایش سریع مرحله 1: خرید Bitcoin / Ethereumمرحله 2: یک حساب Bittrex باز کنیدمرحله 3: ارز پایه واریز کنیدمرحله 4: بازار ارز پایه خود را انتخاب کنیدمرحله 5: تنظیم سفارشات خریدمرحله 6: تنظیم سفارشات فروشمرحله نهایی: ذخیره تمام سکه ها در کیف پولاطلاعات تکمیلی

مرحله 1: خرید Bitcoin / Ethereum

اطمینان حاصل کنید که قبلاً Bitcoin (BTC) یا Ether (ETH) را از صرافی محلی و رمزنگاری خود که پول محلی شما را می پذیرد خریداری کرده اید..

بیت کوین و اتر بزرگترین سکه هایی هستند که ارز پایه را برای دنیای رمزنگاری نشان می دهند. خرید هر یک از 1،300+ altcoin موجود نیاز به استفاده از BTC / ETH دارد زیرا شما معمولاً نمی توانید altcoins را با استفاده از ارز محلی خود خریداری کنید.

صرافی محبوب Coinbase است که برای مبتدیان آسان است اما هزینه های نسبتاً بالاتری دارد. یا می توانید بیت کوین محلی را که یک بازار نظیر به نظیر است ، بررسی کنید.

توصیه: Ethereum می تواند تراکنش های بسیار بیشتری نسبت به بیت کوین پردازش کند ، بنابراین انتقال و تایید را بسیار سریعتر انجام می دهد. به طور متوسط ​​، برای انتقال ETH خود معمولاً چند دقیقه صبر می کنید در حالی که انتقال BTC ممکن است ساعتها طول بکشد. علاوه بر این ، هزینه های انتقال با استفاده از ETH بسیار کمتر از BTC است.

مرحله 2: یک حساب Bittrex باز کنید

افتتاح حساب Bittrex

با ثبت نام و ایمیل خود ، یک حساب Bittrex باز کنید و مطمئن شوید که احراز هویت 2 عاملی را فعال می کنید تا حساب خود را در برابر هک ها ایمن تر کنید.

کار بعدی این است که حساب خود را با ارائه اطلاعات شخصی و اسناد رسمی شناسایی خود تأیید کنید.

تأیید خود به شما اجازه می دهد تا حد برداشت خود را از 0.4 BTC به 100 BTC افزایش دهید و در بسیاری از موارد سردرد شما را برای برداشت های بعدی کاهش می دهد. می توانید راهنمای راستی آزمایی را دنبال کنید اینجا.

مرحله 3: ارز پایه سپرده گذاری

اکنون می توانید BTC / ETH را که از صرافی محلی خود خریده اید به حساب Bittrex تازه افتتاح شده خود واریز کنید.

برای خرید altcoins مورد نظر خود از ارز پایه استفاده خواهید کرد. برای یک فرآیند دقیق در مورد نحوه واریز BTC / ETH خود ، لطفاً این راهنما را دنبال کنید اینجا.

مرحله 4: بازار ارز پایه خود را انتخاب کنید

در Bittrex 3 بازار وجود دارد:

  1. بازار بیت کوین
  2. بازارهای اتریوم
  3. بازارهای USDT

این 3 بازار توسط ارزهای پایه مشترک مورد استفاده برای خرید طیف گسترده ای از altcoins موجود است.

اگر BTC را به عنوان ارز پایه خود واریز کردید ، به بازار بیت کوین بروید و یک altcoin که می خواهید با استفاده از بیت کوین خریداری کنید را انتخاب کنید. اگر ETH را از طرف دیگر واریز کردید ، altcoins مورد نظر خود را در بازار Ethereum انتخاب کنید.

مرحله 5: تنظیم سفارشات خرید

جزئیات سفارشات خرید خود را در جعبه “خرید” در بخش تجارت وارد کنید. فرض کنید که با استفاده از ETH Monero (XMR) را خریداری می کنید:

خرید با Bittrex

نکته: خرید دقیقاً 1 واحد ارز رمزپایه اجباری نیست زیرا بسیار قابل تقسیم است. بسته به بودجه خود می توانید مقادیر دلخواه خود را خریداری یا بفروشید. بنابراین ، شما می توانید بدون نگرانی 0.000001 Bitcoin خریداری کنید!

واحدها: مقدار / مقدار سکه هایی که می خواهید خریداری کنید. در این مثال ، مبلغ مونرو که می خواهید خریداری کنید 2.50 است

پیشنهاد: قیمتی که مایلید برای هر واحد مونرو بپردازید. به دنبال مثال ، قیمتی که مایلید برای 1 مونرو بپردازید 0.42100972 است

نوع: این به نوع سفارش اشاره دارد ، که شامل یک “محدودیت” (سفارش پیش فرض) یا “مشروط” است. سفارش «محدودیت» حداکثر قیمتی را که می خواهید بخرید تعیین می کند (همانطور که در «پیشنهاد» آمده است). این تضمین می کند که شما برای 1 Monero بیش از 0.42100972 ETH پرداخت نخواهید کرد.

سفارشات “مشروط” پیچیده تر هستند ، زیرا فقط هنگامی که قیمت ها به قیمت های “مشروط” تعیین شده شما می رسند ، به کتاب سفارشات عمومی اضافه می شوند. تا زمانی که نمی دانید چه کاری انجام می دهید ، با دستورات «محدود کردن» همراه باشید

جمع: مبلغ کل ارز پایه (در این حالت ETH) که در ازای تعداد کل altcoin هایی که می خواهید خریداری کنید ، از آن صرف نظر خواهید کرد. متناوباً ، این کل هزینه خرید Monero با استفاده از ارز پایه ETH شما است

نکته: سفارش مشروط زمانی استفاده می شود که شما نمی خواهید سفارشات شما در کتاب سفارش نشان داده شود ، که در این لیست همه سفارشات خرید و فروش فعال وجود دارد. فقط وقتی قیمت ها به قیمت مشروطی که تعیین می کنید برسند ، سفارشات عمومی خواهد بود. این مانند یک “سفارش نینجا” است که معمولاً توسط سرمایه گذارانی که مقدار زیادی سکه خریداری می کنند استفاده می کنند و نمی خواهند کسی بداند که آنها سفارش بزرگی می دهند تا بر قیمت تأثیر نگذارد..

مرحله 6: تنظیم سفارشات فروش

جزئیات سفارشات فروش خود را در جعبه “خرید” در بخش تجارت وارد کنید. فرض کنید که شما آراگون (ANT) را می فروشید و در BTC پول می گیرید:

https://support.bittrex.com/hc/en-us/articles/115000199631- چگونه-سکه ها-را-به-بیترکس-ذخیره می کنم-

واحدها: مقدار / مقدار سکه هایی که می خواهید بفروشید ، در ازای ارز پایه BTC. در این مثال ، مقدار آراگون (ANT) که می فروشید 500 سکه است

پرسیدن: قیمتی که مایل هستید برای فروش هر واحد آراگون ، به نقل از BTC. به دنبال مثال ، قیمتی که می خواهید با 1 ANT بفروشید (به نقل از BTC) 0.00018449 است

نوع: این به نوع سفارش اشاره دارد که شامل یک “محدودیت” (سفارش پیش فرض) یا “مشروط” است. سفارش “محدود” حداقل قیمتی را که مایل به فروش آن هستید تعیین می کند (همانطور که در “پیشنهاد” ذکر شده است). این تضمین می کند که برای 1 ANT کمتر از 0.00018449 BTC دریافت خواهید کرد

سفارشات “مشروط” پیچیده تر است ، زیرا فقط هنگامی که قیمت ها به قیمت های “مشروط” تعیین شده شما می رسد ، به کتاب سفارشات عمومی اضافه می شود. تا زمانی که نمی دانید چه کاری انجام می دهید ، با دستورات «محدود کردن» همراه باشید

جمع: مبلغ کل ارز پایه (در این حالت BTC) که در ازای تعداد کل altcoin هایی که می خواهید بفروشید دریافت خواهید کرد. متناوباً ، این کل مبلغی است که با فروش ANT دریافت خواهید کرد (به نقل از BTC)

مهم: قیمت سکه ای که می خواهید با (Bid / Ask) بخرید یا بفروشید با یک ارز پایه که می تواند USD ، BTC یا ETH باشد ، نشان داده می شود. اسامی به دلار آمریکا آسان است زیرا قیمت عددی بازار را برای شما فراهم می کند (به عنوان مثال خرید Ripple با قیمت 0.30 دلار) ، اما در صورت خرید نسبت Ripple در مقایسه با BTC / ETH ، در ابتدا اسامی در BTC / ETH می تواند مشکل باشد. به عنوان مثال ، قیمت Ripple در مقایسه با BTC (جفت XRP / BTC) می تواند 0.000024 باشد ، زیرا قیمت Ripple با قیمت Bitcoin مقایسه می شود تا نسبتی را که می بینید تشکیل دهد.

مرحله نهایی: ذخیره تمام سکه ها در کیف پول

امن ترین راه ذخیره سکه های شما داشتن کیف پول شخصی است. اگرچه هنگام باز کردن یک حساب صرافی (کیف پول میزبان مبادله) به طور خودکار کیف پول داشته باشید, شما کنترل کلیدهای خصوصی و عمومی را ندارید.

کنترل کلیدهای شما به معنای کنترل سکه هایتان است. صرافی ها مانند یک بانک کار می کنند. این یک ارائه دهنده خدمات شخص ثالث است که برای ایمن نگه داشتن سکه های خود اعتماد دارید.

با این حال ، همیشه احتمال خاموش شدن یا هک شدن صرافی و در نتیجه از دست دادن سکه وجود دارد (مثال: صرافی Mount Gox).

با توجه به عدم وجود چارچوب های نظارتی در بورس ها و ارزهای رمزپایه به طور کلی و همچنین نوپا بودن صنعت ، بهترین راه برای ایمن نگه داشتن سکه های خود کنترل کامل سکه ها است.

تنها با داشتن کیف پول خود می توانید کنترل مطلق داشته باشید.

اطلاعات تکمیلی

در قیمت “پیشنهاد” ، 3 نوع پیشنهاد وجود دارد که عبارتند از:

  • آخرین: آخرین قیمتی که آخرین معامله در آن اتفاق افتاده است
  • پیشنهاد: بالاترین قیمتی که خریدار حاضر است برای سکه بپردازد ، که به عنوان اولین سفارش در بخش “کتاب سفارش” در بخش “پیشنهادات” مشاهده می شود
  • بپرسید: کمترین قیمت فروشنده حاضر به فروش سکه است که به عنوان اولین سفارش در بخش “کتاب سفارش” در بخش “درخواست” مشاهده می شود

اگر بخواهید سفارشات خود را با وارد کردن مبلغ “پیشنهاد” ایجاد کنید ، این برای شما صدق نمی کند. 3 دسته فوق برای کسانی است که تنبل هستند و می توانند شماره خود را به صورت دستی وارد کنند و می خواهند نزدیکترین قیمت را از کتاب سفارش انتخاب کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me