banner
banner

OKChain Testnet اکنون زنده است – با اولین برنامه DeFi OKEx DEx

OKEx (www.okex.com) ، بزرگترین ارز رمزنگاری شده در دنیا و بورس مشتقات آن ، راه اندازی OKChain, یک بلاکچین تجاری عمومی متعلق به OKEx ، به منظور کمک به جامعه با برنامه های غیرمتمرکزتر. در همان زمان ، OKEx OKEx DEX ، اولین برنامه غیرمتمرکز مبتنی بر OKChain را نیز راه اندازی کرد. برای اطمینان از تجربه تجارت و نقدینگی بهتر ، OKEx DEX از تسویه حساب در زمان واقعی در یک محیط بی اعتماد پشتیبانی می کند.

OKChain یک زنجیره عمومی مبتنی بر SDK Cosmos است که توسط OKEx ساخته شده است. این برنامه از برنامه های مختلف غیرمتمرکز پشتیبانی می کند و به کاربران امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده خود را صادر کنند ، جفت های تجاری ایجاد کنند و آزادانه با آن تجارت کنند. به لطف ساختار چند زنجیره ای آن ، کارایی و مقیاس گذاری توسعه برنامه به طور قابل توجهی بهبود یافته است. OKChain داده ها را به سه لایه تقسیم می کند: بلوک ، عملیات و داده های خارج از زنجیره ، که می تواند سرعت اجماع سیستم را بهبود بخشد و ابعاد داده را روی زنجیره گسترش دهد.

اتخاذ سازوکار اجماع اثبات نمایندگی سهام (DPOS), OKEx OKT را به عنوان نشانه اصلی OKChain صادر کرده است. صدور OKT در بلوک پیدایش و بلوک گره انجام می شود و انتظار می رود هر ساله 5-5 درصد افزایش یابد. جزئیات بیشتر اعلام می شود.

OKChain’s Ecological Development

  • – کاربران را قادر می سازد تا ارزهای رمزنگاری شده خود را در OKChain منتشر کنند.
  • – کاربران را قادر می سازد تا مبادلات غیرمتمرکز خود را در OKChain ایجاد کنند ، با کنترل کامل تصمیم گیری در مورد اینکه کد ها و جفت های تجاری را لیست کنید
  • – پشتیبانی از انتشار برنامه های مختلف DeFi ؛
  • – پشتیبانی از قراردادهای هوشمند ؛
  • – پشتیبانی از برنامه های بین زنجیره ای BTC.

وی افزود: “ما اعتقاد داریم كه امور مالی غیرمتمرکز كلید ورود مالی و آزادی مالی برای همه است. به همین دلیل ما آرزو داشتیم تا قدرت DeFi را آزاد کنیم. OKChain برای ما یک نقطه عطف بزرگ است ، به این معنی که ما اکنون می توانیم یک اکوسیستم باز ، کم هزینه و خودمختار را برای همه فراهم کنیم تا از مزایای زنجیره بلوک و عدم تمرکز بهره مند شوند. ” “توسعه Blockchain مدام تجربه ها و شگفتی های جدیدی را برای من به ارمغان می آورد. امروز ، هنگامی که ما در مورد بلاکچین صحبت می کنیم ، چیزی فراتر از بیت کوین و نشانه های اصلی ERC-20 است. ما به عنوان یک بازیگر برجسته در صنعت ، امیدواریم OKChain به الهام بخش نوآوری های بیشتر تبدیل شود و استعدادهای بیشتری را جذب کند تا با ما به انقلاب بلاکچین بپیوندند. “

OKEx DEX – اولین برنامه غیرمتمرکز در OKChain

علاوه بر OKChain ، OKEx DEX ، بازوی غیر متمرکز OKEx ، نیز نوآوری است که نباید از دست داد.

ویژگی های اصلی OKEx DEX

  • – دارایی ها به طور کامل توسط کاربران با امنیت بالاتر کنترل می شوند
  • – ورود به موقع دارایی ، هر تجارت را کارآمد و آسان می کند
  • – معاملات شفاف با هزینه اعتماد کمتر بین افراد

700 میلیون OKB بدون گردش تخریب شود

OKB رمز بومی اکوسیستم OKEx است ، از زمان تولد تاکنون از میلیون ها کاربر پشتیبانی گسترده ای داشته است. OKEx متعهد به کاوش و گسترش کاربردهای زیست محیطی OKB و تکمیل طرح خرید و سوزاندن در آینده است.

پس از راه اندازی شبکه آزمایشی OKChain ، در مجموع 700 میلیون OKB صادر نشده سوزانده می شود. OKB وارد تورم مطلق می شود و به اولین پلت فرم کاملاً در دسترس جهان تبدیل می شود. بدون احتساب در OKEx ، نشانه سوختگی کاملاً از طریق طرح خرید و سوزاندن از بازار حاصل می شود.

دارندگان OKB نیروی محرکه مهمی برای توسعه و ارتقا OKChain هستند ، با تهیه نقشه 100٪ بلوک پیدایش به دارندگان OKB ، OKT و OKB برای تقویت توسعه زیست محیطی OKChain بهم متصل می شوند. OKT و OKB در OKChain جدایی ناپذیر هستند ، زیرا OKT توسعه اکوسیستم OKB را تقویت می کند. معاملات OKT در صورت فعال بودن شبکه اصلی OKChain در دسترس خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر لطفاً مراجعه کنید اینجا.

پایان

درباره OKEx

OKEx بزرگترین و متنوع ترین بازار ارزهای رمزنگاری شده در جهان است که معامله گران رمزپایه جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های محافظت می آیند. ما تجارت ارز و معاملات مشتقه ، از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم ، و انعطاف پذیری زیادی را در سرمایه گذاران برای تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات ارائه می دهیم..

تماس با رسانه:

ویوین چوی

پست الکترونیک: [ایمیل محافظت شده]

vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me