banner
banner

Evercoin Wallet: استاد راهنمای بررسی تبادل رمزنگاری

بررسی evercoin

راهنمای کیف پول Evercoin: چگونه برنامه Crypto Exchange کار می کند

Evercoin یک کیف پول رمز ارز و برنامه مبادله تجاری است که در آن می توانید رمزهای رمز را با خیال راحت و بدون ثبت نام مبادله کنید. امروز در بررسی ما به همه چیزهایی که می خواهید در مورد کیف پول رمزنگاری Evercoin با مالکیت YubiKey یکپارچه ، چند منظوره بدانید ، می آموزید..

امکانات

 • ارز رمزنگاری شده را بلافاصله و بدون ثبت نام تجارت کنید
 • از طریق برنامه های تلفن همراه برای iOS یا Android تجارت کنید
 • این بیشتر “مبدل” است (مانند ShapeShift) تا مبادله سنتی
 • اکنون به عنوان کیف پول موبایل غیر حضوری عمل می کند (در انتظار ثبت اختراع)
 • سرویس پشتیبان گیری و بازیابی کیف پول رمزنگاری برای اینکه کلیدهای خصوصی هرگز گم نشوند

روشهای سپرده گذاری

 • 19 ارز رمزپایه پشتیبانی شده است
 • نقل و انتقالات بانکی USD

طرفداران

 • بدون ثبت نام
 • از اکثر ارزهای رمزپایه اصلی پشتیبانی می کند
 • رابط تجاری بسیار آسان است
 • Evercoin کلید خصوصی شما را خرد می کند ، بنابراین بازیابی نسخه پشتیبان سخت تر است

منفی ها

 • بدون واریز و برداشت ارز فیات
 • تجارت دسک تاپ وجود ندارد
 • هزینه های بالا

معرفی

بررسی همیشه کیف پول کیف پول

Evercoin یک سرویس مبادله ارز رمزنگاری شده است که به کاربران اجازه می دهد بدون انجام مراحل ثبت نام ، در محدوده ارزهای رمزنگاری شده تجارت کنند. می توانید برنامه را نصب کنید ، سپس بلافاصله یکی از 19 ارز رمزنگاری شده مختلف را معامله کنید. آنها همچنین به تازگی Evercoin 2 را به عنوان کیف پول سخت افزاری موبایل نسل بعدی (برای هر دو دستگاه iOS و Android) منتشر کرده اند و ادعا می کنند اولین راه حل مالکیت پایان به پایان برای مجموعه های رمزنگاری است که به اندازه کلید خانه است.

Evercoin در اواسط سال 2017 تأسیس شد و هدف آن ایجاد بستری به کاربران بود که بتوانند ارزهای رمزپایه را بدون یک فرآیند تأیید طولانی و پیچیده به راحتی معامله کنند. اگر می خواستید بدون تکمیل تأیید KYC / AML بلافاصله سکه معامله کنید ، می توانید این کار را با Evercoin انجام دهید.

البته ، مبادلات غیرمجاز زیادی وجود دارد که می توانید ارز رمزنگاری شده را بدون ثبت نام انجام دهید. بنابراین تفاوت در Evercoin چیست؟ آیا این فقط یکی دیگر از ارزهای غیرقانونی و کیف پول است?

اول ، Evercoin ارزهای فیات را برای سپرده یا برداشت نمی پذیرد. در عوض ، کاربران می توانند بین 19 ارز رمزنگاری شده از جمله BTC ، USDC ، ETH ، LTC ، XRP ، EOS ، BCH ، BSV ، DASH ، ETC ، XMR ، ZEC ، BTG ، DOGE ، DCR ، QTUM ، BTT ، DGB و TRX تجارت کنند..

evercoin-crypto-token-پشتیبانی

دوم ، Evercoin مبادله ای نیست. شما به معامله گران دیگر متصل نیستید. شما در کتاب سفارش معامله نمی کنید یا نمی گیرید. در عوض ، مانند ShapeShift ، شما به راحتی ارزهای رمزپایه را با یک شرکت عوض می کنید و هزینه ای را پرداخت می کنید.

evercoin-hardware-کیف پول-امنیت

برای تجارت با Evercoin ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه تلفن همراه را برای iOS یا Android بارگیری کنید. بدون ثبت نام ، به محض نصب برنامه می توانید از Evercoin استفاده کنید.

پس از آماده شدن برای خرید و فروش ارز رمزنگاری شده ، به سادگی برنامه را باز می کنید. دو جعبه خواهید دید. رمزنگاری را که می خواهید به آن واریز کنید و موردی را که می خواهید در ازای آن دریافت کنید ، انتخاب کنید ، سپس مبلغی را که می خواهید سپرده گذاری کرده و وارد آن شوید ، وارد کنید. سپس ، دو آدرس کیف پول ارائه می دهید. یک کیف پول مخصوص سکه هایی است که می خرید. کیف پول دیگر در صورت عدم انجام معامله ، آدرس بازپرداخت است.

Evercoin پس از ورود به همه چیز ، مقدار کل هر طرف تجارت را نشان می دهد. مبلغ کل شامل هزینه شبکه و هزینه Evercoin است که از 0.5٪ تا 0.8٪ متغیر است. این کارمزد براساس حجم معاملات نیست: در زمان واقعی براساس نقدینگی و سایر عوامل تغییر می کند.

تراکنش را تأیید کنید ، سپس 10 دقیقه فرصت دارید تا وجه را به آدرس کیف پول ارائه شده توسط Evercoin واریز کنید. هنگامی که شبکه دریافت وجه را تأیید کرد ، معامله انجام می شود. سکه های جدید خود را در کیف پول خود خواهید داشت ، و Evercoin سکه های قدیمی خود را خواهید داشت.

از آنجا که هزینه های شبکه به طور مداوم در حال تغییر است ، کاربران ده دقیقه فرصت دارند تا ارز رمزپایه را واریز و معامله کنند. بیش از ده دقیقه ، Evercoin هزینه های شبکه را تنظیم می کند. هزینه های تجارت Evercoin ، همانطور که در بالا ذکر شد ، از 0.5 to تا 0.8 range است.

در طول فرآیند معاملات ، کاربران هرگز مجبور نیستند وجوه شخصی خود را تقسیم کنند ، به جز مبلغی که با Evercoin معامله می کنند. به جای اینکه 10 BTC را به سیستم عامل واریز کنید و فقط 5 BTC را معامله کنید ، فقط باید 5 BTC را واریز کنید.

نکته جالب دیگر در مورد Evercoin این است که این برنامه اکنون با YubiKey ادغام شده است ، یک دستگاه سخت افزاری که یک لایه اضافی برای تأیید اعتبار به شما می دهد. می توانید Evercoin را طوری تنظیم کنید که فقط وقتی تجارت YubiKey به دستگاه شما متصل است ، اجازه تجارت دهد.

در نهایت ، Evercoin خدماتی مشابه ShapeShift اما با هزینه های اضافه شده ارائه می دهد. با این حال ، ShapeShift با استفاده از اختلاف بین خرید و فروش درآمد کسب می کند ، در حالی که Evercoin این کار را نمی کند. به علاوه ، ShapeShift نیاز به ثبت نام دارد ، در حالی که Evercoin این کار را نمی کند.

Evercoin توسط Talip Ozturk تاسیس شد ، وی قبلاً یک شبکه داده حافظه منبع باز مبتنی بر جاوا به نام Hazelcast ساخت. اوزتورک Evercoin را با مشارکت یک تیم کوچک در دره سیلیکون ایجاد کرد. مدیر عامل Evercoin اخیراً این حرف را زده است:

“کاربران Evercoin سزاوار آرامش خاطر هستند. ما با سخت افزار YubiKey از کاربران در برابر هکرها محافظت می کنیم ، “[…]” اما همچنین وقتی تلفن ، YubiKey یا رمز ورود خود را گم کردند ، از آنها در برابر حوادث نیز محافظت می کنیم. حوادث اتفاق می افتد و ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که وجوه همیشه ایمن و قابل بازیابی هستند. “

همچنین ، علاوه بر این اظهارات در مورد امنیت کیف پول رمز ارز Evercoin و پلت فرم برنامه تبادل ، بنیانگذار و صندلی Evercoin Miko Matsumura افزود:

“[T] این جمله ای است:” کلیدهای شما ، رمزنگاری شما. “این بدان معنی است که اگر کلید رمزنگاری خصوصی ندارید ، شخص دیگری بیت کوین شما را کنترل می کند ،” […] “مشکل این است که مردم قبلاً ضرر می کردند یا این کلیدها را به اشتباه مدیریت کنید. کاری که ما انجام داده ایم این است که با Yubico همکاری کنیم تا YubiKey خود را به یک وسیله امنیتی سخت افزاری برای ذخیره بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه تبدیل کنیم. “

در ادامه به چگونگی نوشتن رمزعبور بیشتر دارندگان رمزنگاری بر روی کاغذ ، رایانه یا دستگاه های USB (با توجه به اینکه 3 میلیون بیت کوین گم شده یا دزدیده شده است) ادامه می یابد:

“بنابراین بزرگترین چیز در Evercoin این است که ما یک راه ثبت اختراع در انتظار پشتیبان گیری از یک کلید خصوصی بدون ارائه دهنده خدمات (Evercoin) حتی داشتن کلید داریم” ، [”]” این بدان معنی است که شما از خودتان در امان هستید (خطای کاربر) اما شما همچنین از شر Evercoin که می خواهید پول خود را بدزدید در امان باشید. “

Evercoin بیش از یک میلیون دلار بودجه از Gumi Cryptos Capital ، Roger Ver ، Ross Mason ، Marc Fleury ، John Pigott و Eman Pulis در حین توسعه دریافت کرد. تیم چهار نفره پشت Evercoin به طور شفاف در Evercoin.com/about ذکر شده است ، از جمله پیوندهایی به نمایه های LinkedIn آنها و سایر پروفایل های رسانه های اجتماعی عمومی.

همیشه حساب بانکی

Evercoin زندگی را به عنوان یک بستر ساده مبادله آغاز کرد. این برنامه در حال حاضر خدمات کیف پول کاملی را ارائه می دهد ، با این وجود به شما امکان می دهد پول را مستقیماً درون برنامه ذخیره کنید. هنوز غیر حضوری است ، به این معنی که Evercoin کلیدهای خصوصی شما را کنترل نمی کند. با این حال ، می توانید حساب های بانکی را پیوند دهید ، سپس USD را مستقیماً به کیف پول Evercoin خود و به ارزهای رمزپایه خاص منتقل کنید..

بروز – نوامبر 2019: در 12 نوامبر 2019 ، Evercoin از معرفی Evercoin 2 در اجلاس سرمایه گذاری اجماع نیویورک خبر داد. Evercoin ادعا می کند که کیف پول جدید خود ایمن ترین کیف پول سخت افزاری موجود در بازار است و به کاربران یک راه حل مالکیت رمزنگاری شده برای ذخیره سازی ارز رمزنگاری شده را ارائه می دهد. کیف پول توسط YubiKey 5ci تغذیه می شود و مستقیماً به تلفن شما متصل می شود.

کیف پول Evercoin: ویژگی های اصلی

evercoin-hardware-کیف پول-امنیت

جدا از Evercoin با استفاده از API رمزنگاری از YubiKey برای رمزگذاری کلیدهای خصوصی کاربر ، از دست دادن کلیدهایتان دشوارتر می شود.

سایر ویژگی های اصلی کیف پول Evercoin عبارتند از:

بدون ثبت نام مورد نیاز: Evercoin به شما امکان تجارت ارزهای رمزپایه را می دهد و هیچ ثبت نامی لازم نیست. فقط برنامه تلفن همراه را بارگیری کنید و می توانید بلافاصله تجارت خود را شروع کنید.

تجارت رمزنگاری غیر حضانت: هرگز لازم نیست بیش از آنچه که معامله می شود رمزنگاری به Evercoin ارسال کنید. این یک سیستم عامل تبادل رمزنگاری غیر حضوری است.

19 ارز رمزنگاری شده: Evercoin در حال حاضر از 19 ارز رمزنگاری شده مختلف از جمله BTC ، USDC ، ETH ، LTC ، XRP ، EOS ، BCH ، BSV ، DASH ، ETC ، XMR ، ZEC ، BTG ، DOGE ، DCR ، QTUM ، BTT ، DGB و TRX پشتیبانی می کند..

ساخته شده در دره سیلیکون: Evercoin توسط تیم توسعه دهنده با تجربه در سیلیکون ولی ساخته شده است. همچنین توسط سرمایه گذاران برجسته ای مانند Gumi Cryptos Capital و Roger Ver ، و دیگران پشتیبانی شد.

شفاف: Evercoin در مورد تیم ، بودجه و کد خود کاملاً شفاف است. این سطح شفافیت برای برنامه های رمزنگاری و بلاکچین غیرمعمول نیست ، اما هنوز هم مبادلات زیادی وجود دارد که از هر نوع شفافیت امتناع می ورزند.

حداقل ، رابط کاربری آسان: Evercoin یک برنامه موبایل خوب طراحی شده است که به طرز شگفت انگیزی مینیمالیستی است. دو صفحه در صفحه اصلی معاملات وجود دارد. آدرس مقصد سکه ای را که می خرید و آدرس بازپرداخت را وارد کنید (در صورت عدم موفقیت در معامله).

حفاظت بیومتریک: Evercoin از عوامل تأیید بیومتریک دستگاهی مانند اثر انگشت و تأیید چهره برای امنیت بیشتر استفاده می کند. می توانید Evercoin را برای درخواست تأیید هویت قبل از انجام هرگونه معامله ، تنظیم کنید.

بدون محدودیت برداشت: از آنجا که Evercoin یک بستر تجارت غیر حضوری است ، محدودیتی برای برداشت وجود ندارد. Ecoin هرگز پول شما را نگه نمی دارد ، بنابراین مجبور نیستید که آن را پس بگیرید.

بدون AML یا KYC مورد نیاز است: برخلاف سیستم عامل های مبادله ای تنظیم شده ، Evercoin نیازی به کاربران ندارد که تأیید صحت AML یا KYC را انجام دهند ، این بدان معنی است که کاربران می توانند بدون بارگذاری شناسه ، سلفی یا سایر مدارک اثبات شده مورد نیاز صرافی های امروز ، تجارت خود را آغاز کنند.

بدون تجارت دسک تاپ: Evercoin به هیچ وجه معامله دسکتاپ ندارد. همه تعاملات شما با تبادل از طریق برنامه iOS یا Android انجام می شود.

راهی برای خرید ارز فیات وجود ندارد: Evercoin فقط از خرید و فروش ارز رمزپایه پشتیبانی می کند. راهی برای خرید ارز فیات از طریق سیستم عامل وجود ندارد.

گزینه های محدود برای بازرگانان پیشرفته: Evercoin برای معامله گران فعال یا بازرگانانی که انواع سفارشات پیشرفته تری دارند مناسب نیست. این یک مبادله سنتی نیست و از معاملات پیشرفته تر یا با فرکانس بالاتر پشتیبانی نمی کند.

بدون نمودار: دوباره ، Evercoin یک برنامه مبادله رمزنگاری ساده است. این یک مبادله نیست. نمی توانید نمودارهایی را مشاهده کنید که حرکات اخیر قیمت بیت کوین را نشان می دهد.

پشتیبانی مشتری چت زنده: پشتیبانی از مشتری چت زنده در دنیای تبادل رمزنگاری نادر است. با این وجود Evercoin با خوشحالی مشتری را از طریق چت زنده پشتیبانی می کند. حتی بزرگترین صرافی های دنیا تمایل به استفاده از سیستم های پشتیبانی آهسته و مبتنی بر ایمیل دارند ، بنابراین این یک پیشرفت قابل توجه است.

پشتیبانی از کیف پول evercoin

پشتیبانی YubiKey: Evercoin اخیراً پشتیبانی خود را از YubiKey اضافه کرده است. YubiKey یک دستگاه سخت افزاری است که به تلفن شما متصل می شود و به شما لایه دوم احراز هویت می دهد. می توانید تلفن خود را طوری تنظیم کنید که فقط درصورت اتصال YubiKey اجازه انجام برخی اقدامات را بدهد. می توانید برنامه هایی مانند Gmail ، Dropbox ، LastPass ، Facebook یا Evercoin را باز نکنید مگر اینکه YubiKey متصل باشد ، به عنوان مثال.

لینک حساب بانکی: Evercoin اکنون از پیوندهای حساب بانکی برای برخی مشتریان خاص ایالات متحده پشتیبانی می کند. می توانید بانک هایی مانند Chase ، Bank of America ، Wells Fargo ، Citi ، US Bank ، CapitalOne و TD Bank را به حساب Ecoin خود متصل کنید ، سپس USD را مستقیماً به کیف پول Evercoin و از آن منتقل کنید..

کیف پول Evercoin 2: Evercoin اخیراً از راه اندازی کیف پول سخت افزاری Evercoin 2 خود خبر داده است. کیف پول مستقیماً به Android یا iPhone شما متصل می شود. تقریباً به اندازه یک کلید خانه است. Evercoin ادعا می کند کیف پول آنها امن ترین کیف پول سخت افزاری در بازار است که یک راه حل مالکیت رمزگذاری شده برای ذخیره سازی رمزنگاری را ارائه می دهد.

ارز و جفت ارز Ecoin

Evercoin از 19 ارز رمزنگاری شده از جمله BTC ، USDC ، ETH ، LTC ، XRP ، EOS ، BCH ، BSV ، DASH ، ETC ، XMR ، ZEC ، BTG ، DOGE ، DCR ، QTUM ، BTT ، DGB و TRX پشتیبانی می کند..

روش های سپرده گذاری و برداشت از Evercoin

Evercoin از معاملات 19 ارز رمزنگاری شده پشتیبانی شده در بالا پشتیبانی می کند. با این حال ، از آنجا که Evercoin یک مبادله غیر حضوری است ، Evercoin از نظر فنی سپرده یا برداشت ندارد.

اگر از Evercoin به عنوان کیف پول موبایل استفاده می کنید ، می توانید دلار را از همه بانک های زیر منتقل کنید: Chase ، Bank of America ، Wells Fargo ، Citi ، USBank ، CapitalOne ، PNC ، USAA ، TD Bank ، SunTrust ، Regions و Navy فدرال.

فرآیند ثبت نام و ورود Evercoin

Evercoin یکی از معدود برنامه های تجاری یا صرافی هایی است که نیازی به ثبت نام ندارد. این یک سرویس تبادل ساده است که می توانید بدون نیاز به ثبت نام و تأیید از آن استفاده کنید.

تجارت Ecoin

روند تجارت Ecoin به آسانی انجام شد. برنامه را باز کنید. دو پنجره خواهید دید. ارز رمزپایه ای که می خرید و ارز رمزپایه ای که می فروشید را انتخاب کنید. سپس ، دو آدرس کیف پول وارد کنید: یکی برای دریافت سکه های جدید خود ، و دیگری در صورت عدم موفقیت در معامله به هر دلیلی ، به عنوان آدرس بازپرداخت. سرانجام ، کل سکه هایی را که باید ارسال کنید (شامل هزینه شخصی و هزینه شبکه Evercoin) مشاهده کنید ، سپس وجوه را در عرض 10 دقیقه به کیف پول نمایش داده شده Evercoin منتقل کنید. به محض دریافت Evercoin سکه های شما ، Evercoin سکه های خریداری شده شما را برای شما آزاد می کند.

هزینه های Evercoin

Evercoin هزینه معاملات از 0.5 to تا 0.8 charges را از شما می گیرد. Evercoin به طور شفاف تمام هزینه های هر دو طرف در تجارت را فاش می کند. به عنوان مثال Evercoin مبلغ تجمعی را که کاربران در مرحله آخر تنظیم معامله دریافت می کنند ، نشان می دهد. این مبلغ شامل هزینه شبکه و هزینه تجارت Evercoin از 0.5٪ تا 0.8٪ است..

مشکلات امنیتی Evercoin و زمان خرابی

Evercoin در سال 2017 راه اندازی شد و تا آنجا که عموم مردم می دانند هیچ نقض امنیتی ، هک ، از دست دادن داده ها یا زمان خرابی نداشته است..

سهولت استفاده از Evercoin

Evercoin برای کاربران مبتدی ارز رمزپایه طراحی نشده است. اول ، برای استفاده از Evercoin ، شما باید از قبل ارز رمزپایه داشته باشید (Evercoin سپرده فیات یا برداشت را قبول نمی کند). دوم ، شما همچنین باید دو کیف پول موجود داشته باشید – یکی برای ارزی که می خواهید بفروشید و دیگری برای کیف پول که می خواهید آن را بخرید. با این حال ، اگر با ارز رمزنگاری شده و نحوه کار آن آشنایی اساسی دارید ، در استفاده از برنامه Evercoin مشکلی نخواهید داشت.

اعتماد و حریم خصوصی Evercoin

یکی از بهترین قسمت های Evercoin این است که کاربران هرگز مجبور نیستند بودجه شخصی خود را تقسیم کنند ، مگر مبلغی که با Evercoin معامله می کنند. لازم نیست بیش از مبلغ معامله شده به هیچ یک از سکه ها اعتماد کنید.

خدمات مشتری Evercoin

Evercoin دارای گزینه چت زنده است که بهتر از گزینه پشتیبانی ایمیل ارائه شده توسط اکثر صرافی ها است. Evercoin همچنین دارای حساب های رسمی فیس بوک و توییتر است که در آنها سوالات و مشکلات مربوط به خدمات مشتری را می پذیرند.

راهنمای کاربر Evercoin: نحوه تنظیم و استفاده از Evercoin

1. ثبت نام کنید

برنامه Evercoin Exchange را برای بارگیری کنید iOS یا اندروید مستقیماً از فروشگاه برنامه.

برنامه تبادل ارز کیف پول رمزنگاری evercoin

2. تجارت را شروع کنید

درست است: شما می توانید بلافاصله پس از ثبت نام با Evercoin تجارت کنید.

تجارت رمزنگاری evercoin

ارز رمزپایه ای که می خواهید ارسال کنید را در کادر بالا وارد کنید و ارز رمزپایه ای که می خواهید بفروشید را در جعبه پایین وارد کنید.

تبادل رمزنگاری evercoin

سپس مبلغی را که می خواهید ارسال کنید و مبلغی را که می خواهید دریافت کنید وارد کنید. شما می توانید یک محدودیت خاص (با یک سفارش محدود) تعیین کنید یا نرخ بازار را انتخاب کنید.

Evercoin نرخ ارز را در پایین جعبه معاملات نمایش می دهد. این نرخ ارز شامل کارمزد Evercoin از 0.5 to تا 0.8 است.

پس از اینکه از تجارت راضی بودید ، روی “Exchange” کلیک کنید تا دو ارز رمزپایه را مبادله کنید.

3. تجارت را کامل کنید

Evercoin آدرس کیف پول دریافت کننده را نمایش می دهد. برای اینکه تجارت شما انجام شود ، باید ظرف 10 دقیقه وجه را به این آدرس کیف پول ارسال کنید.

به محض دریافت وجوه Evercoin به آن آدرس کیف پول ، Evercoin سکه های خریداری شده شما را برای شما آزاد می کند.

مبادله رمزنگاری evercoin

4. احراز هویت دو عامل

می توانید از طریق Evercoin احراز هویت دو عاملی را تنظیم کنید. بهترین راه برای راه اندازی 2FA از طریق سیستم های تأیید بیومتریک موجود تلفن شما است. به عنوان مثال می توانید اثر انگشت و تأیید چهره را تنظیم کنید.

امنیت رمزنگاری evercoin

همچنین می توانید یک عبارت بازیابی 12 کلمه ای تنظیم کنید یا یک ایمیل و رمز عبور تنظیم مجدد را به Evercoin اضافه کنید.

برای امنیت بیشتر ، می توانید دستگاه سخت افزار فیزیکی YubiKey را به Evercoin پیوند دهید. می توانید Evercoin را طوری تنظیم کنید که معاملات فقط هنگامی انجام شود که YubiKey به تلفن شما متصل باشد.

حرف آخر

همانطور که دوران حضانت هوشمند پذیرش رمزنگاری آغاز می شود ، به نظر می رسد برنامه کیف پول موبایل Evercoin و مبادله رمزنگاری یک گزینه مناسب است که در مقایسه با لجر ، ترزور و KeepKey (یا باله ، بیتسکی و غیره) در اکوسیستم پول به عنوان نرم افزار ظاهر می شود..

در نهایت ، Evercoin مشابه ShapeShift است اما با اضافه شدن هزینه های معاملات 0.5٪ تا 0.8٪. این هزینه های معاملاتی را برای سهولت عدم نیاز به ثبت نام در صرافی پرداخت می کنید. Evercoin ، که به عنوان یک برنامه تجربه کاربری کاربر زیبا طراحی شده است که به منظور جلوگیری از حملات 2FA ، سرقت هویت آنلاین و حملات فیشینگ شناخته شده است ، به عنوان یک بارگیری رایگان برای iOS یا Android در دسترس است.

اینکه کیف پول رمزنگاری Evercoin همراه با مبادله داخلی برای شما مناسب باشد یا خیر ، به نیازها و خواسته های شما برای حضانت شخصی (داشتن کنترل کامل کلید خصوصی خود) بستگی دارد ، بازیابی کلید امن (بدون هیچ نقطه خرابی و بیومتریک) عوامل احراز هویت مانند شناسه اثر انگشت یا شناسه چهره) ، یک برنامه تلفن هوشمند که امکان تبادل فوری را فراهم می کند (بدون دستورات محدودیت غیر حضوری).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me