banner
banner

هیراندر میسرا ، رئیس گروه GMEX و رئیس SECDEX – سری مصاحبه

هیراندر میسرا رئیس و مدیرعامل شرکت گروه GMEX (GMEX) ، ارائه راه حل های ابتکاری برای ایجاد & عملکرد مبادلات الکترونیکی و زیرساخت های پست تجارت در اوراق بهادار ، FX ، مشتقات ، کالاها ، رمزنگاری & دارایی های دیجیتالی.

او همچنین رئیس است SECDEX, بورس اوراق بهادار ، کالاها و مشتقات مستقر در سیشل ، که یک اکوسیستم کامل برای دارایی های دیجیتال و سنتی است که توسط فناوری بلاکچین فعال می شود.

آیا می توانید با به اشتراک گذاشتن گروه GMEX شروع کنید?

گروه GMEX (“GMEX”) یک ارائه دهنده جهانی تجارت نوین مبادلات دارایی و راه حل های تجارت پس از تجارت و اکوسیستم های فناوری است. ما به عنوان یک فروشنده زیرساخت های بازار ، بر فناوری و اتصال متمرکز هستیم. راه حل های ما نیازهای نهایی و قانونی مقررات و قراردادها را برای انتشار ، تجارت ، پاکسازی و تسویه حساب اوراق بهادار در بورس ، در تمام طبقات دارایی از جمله دارایی های سنتی ، جایگزین و دیجیتال ، ارزهای دیجیتال و همچنین اوراق بهادار دیجیتال ترکیبی دارایی های سنتی از جمله مشتقات.

تمرکز GMEX بر تغییر شکل دیجیتال بازارهای مالی جهانی است ، شرکت کنندگان را قادر می سازد راه حل های جدید ، گسترش عملیات و مقیاس فعلی را برای پاسخگویی به تقاضای بازار ارائه دهند. ما این کار را با استفاده از دو مکانیزم ثابت شده تعامل انجام می دهیم تا مشتریان خود را قادر به استفاده از فن آوری برای دستیابی به اهداف تجاری خود کنیم:

 • برنامه پیشرفت بازار (MAP), که امکان ترکیبی و دارایی چند دارایی را با ترکیبی بهینه از فناوری و خدمات زیرساخت بازار سنتی و دیجیتال فراهم می کند
 • رویکرد مشارکت محور, ما فقط تکنولوژی نمی فروشیم ، بلکه از ترکیبی از راه حل های فین تک ، تجارت و سرمایه گذاری برای مشارکت و مشارکت های قدرتمند استفاده می کنیم..

آنچه در ابتدا علاقه شما را برای راه اندازی GMEX برانگیخت?

هنگامی که ما در سال 2012 کار خود را شروع کردیم ، فروشندگان زیرساخت های موجود در بازار عمده طرز فکر مشتری-تأمین کننده بودند و بدون در نظر گرفتن نیازهای واقعی تجاری و عملیاتی ، از جمله محدودیت های تجاری موجود ، فناوری قدیمی را با قیمت تورم ارائه می دادند. این فرصت ما بود تا خودمان را از هم متمایز کنیم!

ما تخصص تجارت ، آخرین فن آوری ، اتصال را ارائه می دهیم & تخصص عملیاتی ارائه شده از طریق یک رویکرد مشارکتی همسو برای مبادلات ، مکانهای تجاری ، خانه های پاکسازی ، سپرده گذاران ، دفاتر ثبت و سیستم عامل های دریافت انبار. در بسیاری از موارد ، این امر همچنین به ما امکان می دهد تا منافع خود را با در نظر گرفتن حقوق صاحبان سهام در کارهایی که با آنها کار می کنیم ، هماهنگ کنیم ، همانطور که چنین فرصت هایی منطقی است..

در سال 2016 ما توانستیم از فرصت هایی که بلاکچین ارائه داد ، ابتدا از منشا کالاها و متعاقبا در بازارهای سرمایه ، استفاده کنیم. ما تعجب کردیم که چگونه اکثر پروژه ها فن آوری را به همان روشی که فن آوری سنتی مورد استفاده و تفکر قرار گرفته است ، مهار می کنند ، چه فایده ای دارد؟ این ما را تحریک کرد تا به دنبال روشهایی برای استفاده از این فناوری برای انقلابی گری و دموکراتیک کردن نحوه فعالیت بازارهای سرمایه و بازارهای سایر طبقات دارایی باشیم..

می توانید در مورد ما بگویید سرمایه گذاری های GMEX, و چه نوع سرمایه گذاری انجام می شود?

تمرکز سرمایه گذاری برای GMEX سرمایه گذاری در مراحل اولیه سهام و سرمایه گذاری استراتژیک در زیرساخت های بازار و شرکت های مرتبط FinTech است که با آنچه GMEX از نظر خدمات و قابلیت های محصول انجام می دهد هم افزایی دارند. علاوه بر این ، ما همچنین ابتکارات خود را ایجاد می کنیم.

با توجه به فرصت های جالبی که قبل از سری Fin-T با FinTech روبرو شده ایم ، ما صندوق سرمایه گذاری دیجیتال PCC (“DIF”) را نیز در سیشل راه اندازی کرده ایم که اولین صندوق ترکیبی توکن سازی کاملاً تنظیم شده در جهان است. ما علاقه مند به شرکتهایی هستیم که دارای مالکیت معنوی واقعی در فضای بلاکچین و هوش مصنوعی (“AI”) در خدمات مالی هستند ، همراه با کشش اولیه مشتری.

آیا می توانید در مورد فناوری تجارت دیجیتال و فناوری تجارت پس از ارائه شده توسط GMEX Technologies توضیح دهید?

GMEX اولین اکوسیستم مبادله ای و تجارت پس از تجارت واقعاً ترکیبی را ارائه می دهد, ذوب, پل ارتباطی بین دارایی های سنتی و دیجیتال که توسط چارچوب های نظارتی پشتیبانی می شود. این کاملا مشابه شبکه های ارتباط از راه دور بهم پیوسته است. ما اطمینان حاصل می کنیم که راه حل های ما با اهداف تجاری مشتریان و شرکای ما مطابقت دارد. GMEX Fusion ترکیبی متمرکز است & بلاکچین مجموعه فناوری و دفتر میانه توزیع شده دفتر کل را توزیع می کند ، که توسط چندین موسسه مالی بین المللی تنظیم شده در سراسر جهان مستقر و مورد اعتماد است. این مجموعه شامل:

 • ForumPortal ، یک سکوی رمزگذاری ، ثبت و صدور.
 • Forum Trader ، یک سیستم مدیریت سفارش و تجارت جلویی معاملات ثانویه ؛
 • ForumMatch ، یک پلت فرم معاملاتی با عملکرد بالا با موتور تطبیق یکپارچه.
 • ForumDetect ، یک سیستم نظارت بر بازار ؛
 • ForumIndex ، یک سیستم محاسبه و انتشار شاخص است.
 • ForumCustody ، یک پلت فرم بازداشت دیجیتال برای پاکسازی و تسویه حساب ؛
 • ForumWallet ، یک سیستم عامل کیف پول ، که همچنین می تواند با کیف پول های شخص ثالث رابط داشته باشد.
 • ForumCCP ، یک بستر تسویه حساب که تسهیل بررسی اعتبار ، حفظ موقعیت و حاشیه سازی را فراهم می کند.
 • ForumCSD ، یک سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و یک سکوی رجیستری تسهیل تسویه حساب
 • ForumPay ، یک بستر ساده و امن برای انجام پرداخت های بین المللی ، انتقال پول ، برداشت و سپرده گذاری از طریق چندین ابزار مالی.

چرا صرافی های رمزنگاری با استفاده از GMEX جذب می شوند؟?

مبادلات ارزهای رمزنگاری شده و دارایی های دیجیتال با استفاده از GMEX جذب می شوند زیرا آنها قدردانی می کنند که ما راه حل های واقعی اثبات شده و درک عملی از دارایی های دیجیتال را در مقابل تبلیغات اعتیاد آور و بخارپز که برخی از آنها در بازار تبلیغ می کنند ، دارند..

آنها این واقعیت را دوست دارند که این پشته فناوری برای نیازها و مشکلات بازار ارزهای رمزپایه و دارایی های دیجیتال طراحی شده است که می تواند شامل معاملات 24 ساعته ، 18 رقم اعشار به دلیل مالکیت جزئی ، نیاز به حجم زیاد و نیاز به ارائه توکن دارایی و نگهداری دیجیتال باشد. فراتر از راه حل های تبادل.

نکته مهم ، با تنظیم بازارهای این فضا به طور فزاینده ، GMEX می تواند با تخصص نظارتی و تجاری ما در بازارهای عملیاتی در سراسر جهان ، که بسیار ارزشمند است ، از مشتریان ما پشتیبانی کند..

فناوری GMEX چقدر مقیاس پذیر است?

ارزهای رمزنگاری شده و انواع دیگر مبادلات دارایی های دیجیتال با افزایش سفارشات لازم برای کنار آمدن با یک چالش بسیار جدی روبرو هستند. سرمایه گذاران و دلالان انتظار دارند که سفارشات آنها در چند میلی ثانیه به ویژه در شرایط بازار پرتحرک ، یعنی زمانی که حجم در بالاترین حد خود قرار دارد ، اجرا شود. هرگونه کندی در اجرای سفارش باعث از بین رفتن اطمینان و جریانات سفارش به مکان های دیگر می شود. صرافی ها باید اطمینان حاصل کنند که فناوری آنها می تواند از رقابت شدید جلوتر باشد. شرایط بازار ناپایدار ارزهای رمزنگاری شده اخیر یک زنگ خطر برای مبادلات ارزهای رمزنگاری شده بود.

پشته فناوری ما مدولار و م componentلفه ای است و برای پشتیبانی انعطاف پذیر از دارایی های متعدد و بلاکچین های خصوصی و عمومی متعدد طراحی شده است. همچنین این قابلیت را دارد که به راحتی گره های مختلف را به هم متصل کنید ، چه آنها از فناوری ما استفاده می کنند و چه از سیستم عامل های شخص ثالث باشند. راهکارهای تبادل کم تأخیر و توان عملیاتی بالا همراه با در دسترس بودن بالا عملکرد موفقیت آمیز را در محیط های مهم زیرساخت بازار تضمین می کنند. عملکرد برتر نیز با رد پای سخت افزار کم به دست می آید. ما همچنین م componentsلفه های متن باز مناسب را برای حذف هزینه های مجوز شخص ثالث در نظر گرفته ایم. مقیاس های پشته فناوری از طریق استفاده از مجازی سازی و سرویس های ابری ، به عنوان جایگزینی برای استقرار محلی ، در مواردی که نیاز به یک کلید در دسترس وجود دارد ، نرم افزار به عنوان سرویس (“SaaS”) به عنوان گزینه ارائه می شود.

شما همچنین رئیس SECDEX ، بورس اوراق بهادار ، کالاها و مشتقات مستقر در سیشل هستید. آیا می توانید درباره SECDEX و دلیل اهمیت آن برای ما بگویید?

تجارت گروه SECDEX شامل موارد زیر است:

 • تبادل؛
 • مرکز تصفیه طرف مقابل مرکزی (CCP) ؛
 • سپرده گذاری اوراق بهادار مرکزی با رجیستری ؛
 • بازار دیجیتال ؛ و
 • متولی دیجیتال.

SECDEX منحصر به فرد است زیرا اولین اکوسیستم زیرساخت بازار ترکیبی کاملاً تنظیم شده ، دارای چند دارایی و ترکیبی از مزایای مبادله دیجیتال با مزایای مبادله سنتی است تا تجارت ، تسویه حساب و تسویه حساب یکپارچه را انجام دهد. این بر اساس نقاط قوت گروه GMEX به عنوان یک سهامدار موسس همراه با خدمات حرفه ای شبکه شرکای دیجیتال (DPN) به عنوان یک سهامدار بنیانگذار است. خدمات DPN شامل متخصصان حقوقی ، مالی ، انطباق ، ساختار شرکت ها ، امور مالی ، مشاوره استراتژیک ، تحول دیجیتال با قابلیت فناوری و سرمایه گذاری بالقوه از طریق یک صندوق دیجیتال است.

این در حال تغییر بازی است ، زیرا تاکنون تعداد زیادی از واسطه ها برای این خدمات مختلف وجود داشته اند و آنها به هیچ وجه تحت یک چتر ارائه نشده اند. این بدان معنی است که علاوه بر لیست اوراق بهادار و مشتقات سنتی ، Security Token Offers (STO) را می توان در یک محیط قابل اعتماد و قابل اعتماد با صدور ، پشتیبانی کامل از خدمات حرفه ای برای فرآیند توکن سازی که شامل حقوقی و ارزشیابی علاوه بر جذب سرمایه ، با لیست و تجارت ثانویه در بورس SECDEX.

همچنین اخیراً اعلام شده است که گروه SECDEX از افزودن جدید به صفوف خود استقبال کرده است – SECDEX Digital Guardian (SDC). آیا می توانید در مورد این راه حل دیجیتال حافظ بگویید?

SECDEX Digital Custodian Limited (SDC) یک حافظ دیجیتال تحت نظارت است که خدمات ذخیره سازی سرد و نگهداری برای ارزهای رمزپایه ، رمزهای امنیتی و سایر دارایی های دیجیتالی را ارائه می دهد. SDC به خرده فروشی ، دارایی خالص بالا (HNW) و کاربران سازمانی از جمله مبادلات ، بازارها ، دلالان ، بانک ها ، ارائه دهندگان خدمات پرداخت و متولیان سنتی توجه می کند..

خدمات SDC شامل:

 • حفاظت از دارایی های دیجیتال
 • ثبت و گزارش تراکنش برای کاربران آن
 • انتقال خودکار ، تأیید موجودی و درخواست های مربوط به حساب
 • خدمات محافظت
 • یک پروتکل مجوز چند امضا برای اطمینان از اینکه هیچ یک از طرفین قادر به شروع و تکمیل معامله در زمان بازداشت خود نیست. علاوه بر این ، در زیر سیستم عامل فناوری خود که توسط محل برگزاری اداره می شود ، هر کلید با حساب های جداگانه نگهداری می شود.

SDC ، در مدت زمان کوتاهی ، 544،718،948 دلار آمریکا دارایی را جذب کرده است که با تغییر ناپذیری و شفافیت در بلاک چین Ethereum رمزگذاری کرده است.

یکی دیگر از پروژه های شما ترویج راه حل های Blockchain برای ایجاد دامنه مالی در سراسر آفریقا است. آیا می توانید برخی از نظرات خود را در این مورد به اشتراک بگذارید?

حدود 700 میلیون کشاورز بدون بانک در جنوب صحرای آفریقا وجود دارد و هر کشور ساختارها و پیچیدگی های خاص خود را دارد. هسته اصلی این مشکل عدم شفافیت قیمت برای کشاورزان برای محصولاتشان است. قیمت های بهتر به معنای بهبود درآمد است که به آنها امکان می دهد بذر ، سموم دفع آفات ، کودها و حتی اعتبار را باز کنند.

FinComEco, اکوسیستم مالی و کالایی ، کشاورزی را به آخرین فن آوری مالی پیوند می دهد و از سطح مبدا تا مقصد به سطح کشاورزان خرده مالک کوچک و فراتر از آن می رسد. این از طریق یک مدل قابل انطباق با نیازهای محلی با یک اکوسیستم اساسی فناوری ، مالی ، مبادلات ، تدارکات ، تأمین منابع و زیرساخت های زنجیره تأمین قابل دستیابی است. اهداف آن عبارتند از:

 • تسهیل درج مالی با تأثیرات اجتماعی برای کشاورزان خرده مالک.
 • بانک را از طریق تسهیل امور مالی بانکداری کنید.
 • تسهیل ورودی ارزان تر و دسترسی به انبارها. و
 • دسترسی بهتر کشاورزان تجاری به بازارها را فراهم کنید.

آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید در مورد GMEX یا SECDEX به اشتراک بگذارید?

GMEX در مورد استقرار دارایی های دیجیتال از بورس اوراق بهادار که بازخورد دارند ، بازخورد جمع آوری کرده است

 • با آگاهی از اهمیت ارائه دارایی های دیجیتال برای تجارت
 • نگران سرمایه گذاری های فن آوری جدید
 • به دلیل چند رسوائی و کلاهبرداری از فناوری Blockchain / DLT ناراحت هستید
 • به دلیل پیامدهای ناشناخته حقوقی و اداری اکراه می ورزید

GMEX ، DPN و SECDEX با ترکیب نقاط قوت خود در یک پیشنهاد واحد با بسیاری از گزینه های فناوری ، نظارتی و خدمات برای افزایش دانش و فرصت های تجاری مرتبط در بورس اوراق بهادار سنتی پاسخ داده اند..

با تعداد فزاینده ای از حوزه های قضایی که برابری رمزهای امنیتی با اوراق بهادار سنتی را به رسمیت می شناسند ، اکنون مشهود است که اپراتورهای مبادله باید از انتقال به دیجیتال یا به طور مناسب تر ، یک رویکرد تلفیقی ترکیبی استقبال کنند. مبادلات سنتی ، اعم از شرکت مستقر یا رقیب ، اکنون تحت چارچوب نظارتی مشابهی عمل می کنند و از نظر دارایی های دیجیتال در یک سطح از سطح رقابت هستند. عوامل اولیه از این قلمرو جدید استفاده می کنند. با این حال ، با توجه به سرعت تغییر و رشد چشمگیر اقتصاد دیجیتال ، شرکت ها باید این کار را به عنوان یک کاتالیزور برای مهندسی مجدد اهداف ، فرایندها و استراتژی های خود ببینند تا اینکه فقط مانند موارد مشابه را جایگزین کنند. بسیار مهم است که اکنون برای استفاده از این فرصت و عضویت در تغییر الگو به این دوره جدید مبادلات دیجیتال و تجارت پس از آن ، که در نهایت می تواند به نفع سرمایه گذاران ، SME ها و بازارهای گسترده سرمایه باشد ، اقدام شود..

ممنون از جوابهای عالی مصاحبه خوانندگانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر هستند باید از این موارد بازدید کنند:

گروه GMEX (GMEX) ، ارائه راه حل های ابتکاری برای ایجاد & فعالیت مبادلات الکترونیکی و زیرساخت های پست تجارت در اوراق بهادار ، FX ، مشتقات ، کالاها ، رمزنگاری & دارایی های توکن دیجیتال.

SECDEX, بورس اوراق بهادار ، کالاها و مشتقات مستقر در سیشل ، که یک اکوسیستم کامل برای دارایی های دیجیتال و سنتی است که توسط فناوری بلاکچین فعال می شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me