banner
banner

بازار رمزنگاری روزانه 2.4 (| روند ادغام با کاهش خطر همراه است ، 8920 دلار و 8،650 دلار ممکن است سطح حمایت مهم اخیر باشد.

قرارداد دائمی BTC:

شخصیت سطح:تثبیت 1H

دیروز BTC به حفظ روند تحکیم ادامه داد. نئو ، تحلیلگر OKEx معتقد است که دلایل زیادی وجود دارد که شروع به موفقیت نکرد. یکی از آنها این است که بودجه اصلی هنوز شمارنده های جذب کننده است. بازرگانان خرده فروشی از این فرصت استفاده می کنند تا عملیات موج کوتاه را با بالاترین فروش و جذب کننده پایین انجام دهند ، بنابراین قدرت لبه های بالا و پایین جعبه تحکیم را تقویت می کنند. قبل از اقدام صندوق های اصلی ، از بین بردن روند ادغام اغلب دشوار است و الگوی شکست کاذب که در مدت زمان کوتاهی ظاهر می شود ، بدیهی است که تلاشی است. سایه بلند و کاهش حجم معاملات پس از آن ، این را ثابت می کند و هیچ روند مداومی بدون رشد حجم وجود ندارد. با این حال ، از روند فعلی ، اگرچه پشتیبانی از 9200 دلار به طور مکرر تأیید شده است ، اما اگر موقعیت های سود قبلی کاملاً بسته نشوند ، انتظار صعودی کوتاه مدت ناکافی است. بنابراین ، سرمایه گذاران می توانند به 8،920 دلار و نزدیک به 8،650 دلار توجه کنند ، جایی که احتمال زیادی وجود دارد که عقب نشینی ها در نزدیکی این دو منطقه حمایت و بازگردند.

شخصیت سطح:1D – سرسخت

این نمودار سطح روزانه BTC است ، از قدرت اخیر گاوها و خرس ها ، روند میان مدت و بلند مدت همچنان صعودی هستند زیرا حجم کلی خرید در مقایسه با فروش موقعیت قوی تری را اشغال می کند. با این حال ، در کوتاه مدت ، بازار برای اصلاح سود قبلی به بازپرداخت نیاز دارد و اگر احساسات صعودی در آن لحظه تغییر نکند ، عقب نشینی بالاتر از 8650 دلار متوقف می شود. این فرصت خوبی برای ایجاد موقعیت در نزدیکی این منطقه پشتیبانی است. اگر بازپس گیری به راحتی 9600 دلار در روند بازگشت آینده شکسته شود ، به این معنی است که بازار صعودی واقعی در حال شروع است و منطقه مقاومت بعدی شاید در حدود 9900 دلار و حتی 10500 دلار باشد.

سرمایه گذاران همچنین باید توجه داشته باشند که اگر عقب نشینی در 8650 دلار متوقف نشود و ادامه یابد ، ممکن است به این معنی باشد که اصلاح به زمان بیشتری احتیاج دارد و صعودی تاخیر خواهد داشت ، اگرچه این یک رویداد کمی ممکن است ، سرمایه گذاران نباید آن را نادیده بگیرند.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 9600 دلار:9900 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:9200 دلار پشتیبانی میان مدت:8950 دلار

قرارداد دائمی ETH

شخصیت سطح: 4H- صعودی

این نمودار 4 ساعته ETH است ، واضح است که می بینید قیمت 195 دلار در کوتاه مدت دوباره آزمایش می شود ، همان قیمت BTC ، ETH نیز طی این روزها روند مشابهی را طی می کند و نیاز به بازپرداخت است. روند متحرک امروز نشان می دهد که 187 دلار به یک موقعیت پشتیبانی ساعتی م andثر تبدیل می شود و به نظر می رسد الگوی دو برابر بالا در یک یا دو روز آینده امکان پذیر است. اینکه آیا باید شکل بگیرد به قدرت پشتیبانی 187 دلار در روز بستگی دارد ، اگر در بقیه روز تخلیه قیمت زیر آن انجام شود ، شکل گیری الگو ناموفق است ، الگوی یکپارچه در آن شرایط شکل می گیرد ، این بدان معنی است که مساحت حدود 178 دلار و 183 دلار در صورت امکان شانه راست می شود. در صورت توقف و بازگشت در نزدیکی این منطقه ، روند صعودی ممکن است از اینجا آغاز شود. همانطور که من روی نمودار امضا کردم ، شکستن دروغین ممکن است هنگام تحکیم در آنجا اتفاق بیفتد. سرمایه گذاران باید صبر داشته باشند تا موقعیت شما را بسازند و تحت تأثیر شکستن دام قرار نگیرند.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 195 دلار:205 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:187 دلار پشتیبانی میان مدت:178 دلار

قرارداد دائمی XRP

شخصیت سطح:تلفیق 4H

قرارداد دائمی OKEx XRP: نمودار 4 ساعته نمودار نشان می دهد که سطح پشتیبانی 0.2500 دلار به راحتی شکسته شده است و ما می توانیم از آن به عنوان یک پشتیبانی نامعتبر استفاده کنیم و این سطح را نادیده بگیریم. قیمت نزولی در حدود 0.2465 دلار متوقف شد ، این موقعیت قبلاً سر دیگری در الگوهای قبلی سر و شانه بود. از طریق روند کلی بازار ، بیشتر آلت کوین ها شامل BTC هستند که نیاز به بازپرداخت نسبت به اخیر دارند. XRP به ویژه در میان آلت ها معاملات کم ارزش است. این بدان معناست که بازگشت آن ممکن است دیرتر از برخی سکه های محکم باشد.

به نظر من ، 0.2365 دلار مهمترین منطقه پشتیبانی پایدار خواهد بود ، زیرا بارها در طول تاریخ آزمایش شده است. شکستن این سطح یا عدم آن سیگنال روند بعدی خواهد بود. در صورت کوتاه شدن کوتاه مدت 0.2465 دلار ، سرمایه گذاران می توانند مستقیماً متوجه 0.2365 دلار شوند. اگر احساسات بازار در آینده به اندازه کافی مثبت باشد ، به این معنی است که 0.2465 دلار می تواند قوی باشد و ایجاد یک بالاترین قیمت ممکن است.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت: 0.2630 دلار مقاومت میان مدت: $0.2640

پشتیبانی کوتاه مدت: $0.2465 پشتیبانی میان مدت$0.2365

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me