banner
banner

6 بهترین کیف پول SegWit بیت کوین برای سال 2019

Segwit (شاهد تفکیک شده) به عنوان یک چنگال نرم و سازگار با معاملات قبلی بیت کوین در شبکه بیت کوین در 24 آگوست 2017 فعال شد. از آن زمان ، توسعه دهندگان کیف پول بیت کوین و مبادلات ارزهای رمزپایه در اجرای SegWit در سیستم عامل های خود کند عمل می کنند. با این حال ، در این بخش ، ما قصد داریم شش مورد از بهترین کیف پول های Bitcoin SegWit موجود در سال 2019 را بررسی کنیم.

بنابراین اجرای Segwit باعث افزایش سریعتر ظرفیت و افزایش محدودیت بلاک دیگر به عنوان پیشنهاد شده است. Segwit 80٪ کاهش فوری هزینه را در اختیار کاربران قرار می دهد. همچنین ، کیف پول های Segwit و Core قادر به معامله یکپارچه با یکدیگر هستند ، برخلاف سایر چنگال های بیت کوین که رخ داده است.

بذر استاندارد کیف پول استاندارد شما هنگام تلاش برای بازیابی ارزهای رمزنگاری شده روی کیف پول فعال شده با Segwit ، کارایی نخواهد داشت. با این وجود می توانید بیت کوین خود را به کیف پول Segwit مانند آنچه به کیف پول استاندارد دیگر می فرستید منتقل کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک آدرس Segwit جدید از کیف پول Segwit خود ایجاد کنید و سکه های خود را از کیف پول استاندارد خود در آنجا ارسال کنید.

بهترین کیف پول های SegWit بیت کوین (کیف پول های Bitcoin که از SegWit پشتیبانی می کنند)

Ledger Wallet

Ledger Nano S - کیف پول سخت افزاری ایمن

Ledger Wallet یک کیف پول سخت افزاری است که به شما امکان می دهد کلیدهای خصوصی خود را به طور ایمن روی دستگاه ذخیره کنید. کلیدهای ذخیره شده در منطقه محافظت شده از میکروکنترلر را نمی توان با متن ساده از دستگاه ارسال کرد. آدرس های Segwit در تاریخ 24 آگوست 2017 برای دستگاه های Ledger فعال شدند. اگرچه این به طور کامل جایگزین آدرس های قدیمی نیست ، توصیه می شود بودجه های بیت کوین خود را به آدرس Segwit که اخیراً ایجاد شده است منتقل کنید. کلیک اینجا برای راهنمای گام به گام نحوه تنظیم آدرس Segwit در دستگاه Ledger.

کیف پول Trezor

کیف پول Trezor مانند کیف پول دفتر است. همچنین کیف پول سخت افزاری است. این دومین کیف پول سخت افزاری بود که به سرعت SegWit را روی دستگاه پیاده سازی کرد. این پشتیبانی جدید رمز ارز را اضافه کرده است و همچنین نرم افزار خود را برای تجربه بهینه کاربر ارتقا داده است.

این دستگاه یک کیف پول امن و هوشمند (همچنین از سایر ارزهای رمزپایه جایگزین پشتیبانی می کند) روی دستگاه USB ، کوچک و سبک است.

کیف پول سامورایی

Samourai Wallet کیف پول دیگری برای ذخیره ارزهای رمزپایه بیت کوین است که از SegWit برای معاملات کم و سریع پشتیبانی می کند. این تیم همچنین بر امنیت و حریم خصوصی متمرکز شده است که باعث شده است کیف پول یکی از گزینه های برتر در هنگام بررسی کیف پول برای ذخیره امن دارایی شما باشد.

این کیف پول با استفاده از رمزگذاری AES-256 در دستگاه همراه رمزگذاری می شود. همچنین دارای یک ورود به سیستم پین امن است که به کاربران امکان می دهد یک پین 5-8 رقمی برای دسترسی به عملکردهای برنامه کیف پول تنظیم کنند. همچنین هرگز از آدرس ها استفاده مجدد نمی کند و همچنین فراداده با ارزشی درباره شما یا معاملات شما درز نمی کند.

کیف پول الکتروماتیک

الکتروم یک مشتری بیت کوین سبک وزن است که از نوامبر 2011 وجود دارد. کیف پول فعال شده SegWit در پایتون نوشته شده است و دارای کد کوتاه است که بررسی آن آسان است.

کیف پول رمزگذاری شده ای که حاوی بیت کوین شما است با رمز عبوری که سارقان را از شما دور می کند محافظت می شود. مشتریان نیازی به بارگیری کل بلاکچین قبل از استفاده از برنامه ندارند ، زیرا این اطلاعات را از سرور درخواست می کند. معاملات روی دستگاه امضا می شوند و هیچ اطلاعاتی بدون اطلاع شما ارسال نمی شود. این باعث می شود که کیف پول Electrum به مرور زمان به کیف پول مطمئن و قابل اعتماد تبدیل شود.

کیف پول GreenAddress

کیف پول GreenAddress یک پروژه Open Source است که به کاربران امکان ارسال و دریافت و همچنین ذخیره بیت کوین بر روی دستگاهی را که روی آن نصب شده اند می دهد. کیف پول فعال شده SegWit با هر دو دسکتاپ و دستگاه های تلفن همراه ادغام شده و یک رابط کاربر پسند را پیاده سازی می کند.

هدف تیم توسعه ایجاد راحتی و امنیت در کیف پول GreenAddress است. این دستگاه چندین محافظت و احراز هویت دو عاملی را در برابر بدافزارهای مورد هدف کاربران خود پیاده سازی می کند.

SegWit کیف پول کاغذی

بهترین کیف پول های SegWit بیت کوین

سرانجام ، ما لیست بهترین SegWit خود را با کیف پول کاغذی SegWitAddress به پایان می بریم. این شامل یک چاپ کاغذی است که شامل کلیدهای خصوصی و خصوصی بیت کوین شما و یک کد QR است که می توانید بیت کوین را اسکن کرده و به کیف پول ارسال کنید. این کیف پول مخصوص پارانوئید uber است و ذخیره کلیدهای شخصی ایمن تر نیست. با این وجود ، با در دسترس بودن کیف پول های سخت افزاری که هدف یکسانی دارند و کارآیی بیشتری دارند ، کیف پول های کاغذی می توانند زمان بیشتری داشته باشند.

بهترین کیف پول های SegWit بیت کوین

یادداشت های نهایی

بنشینید و در مورد هزینه های بالا و تأخیر تأیید معامله در شبکه بیت کوین غر بزنید و از گذشته گذشته است. در بالا چند گزینه وجود دارد که می توانید از امروز استفاده کنید. انتظار داریم بزودی شاهد کیف پول های بیشتر و حتی پشتیبانی صرافی ها باشیم که SegWit را روی سیستم عامل های خود فعال می کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me