banner
banner

OKEx 7 لیست جدید DeFi ، تبلیغات بیشتر و بزرگترین رایت OKB را مشاهده می کند

به روز رسانی هفتگی OKEx یک نمای کلی از تبلیغات ، مسابقات ، لیست ها و بحث هایی است که هر هفته برگزار می شود

این هفته در OKEx ، نهمین دوره OKB Buy-Back را به پایان رساندیم & برای پشتیبانی از اکوسیستم DeFi ما همراه با فهرست کردن نشانه ها و مشتقات بیشتر مانند SUSHI ، YFV ، CVP ، UMA ، KLAY ، TRADE و KSM بسوزانید.. 

ما همچنین برنامه پاداش OKEx را برای تازه کارهای رمزنگاری راه اندازی کردیم تا یاد بگیریم چگونه در هنگام کسب BTC و USDT تجارت در OKEx را انجام دهیم. فعالیت های تبلیغاتی جدیدی نیز در حال انجام است ، از جمله اهدا OK OKExAlts YouTube Video و جشن های جدید لیست سکه ها. در آخر ، ما همچنین برنامه نسبت حاشیه نگهداری لایه ای خود را ارتقا دادیم – به این معنی که اکنون می توانید با اهرم بالاتر معامله کنید!

خرید نهم OKB نهم & سوختن 

در تلاش های مستمر ما برای تقویت پایداری اکوسیستم OKB و تأمین ارزش طولانی مدت بیشتر برای OKBelievers ، ما دور نهم OKB Buy-Back را به پایان رساندیم & بین 1 ژوئن و 31 آگوست بسوزانید. 

این دور بزرگترین دوره بود ، با استفاده از 30٪ هزینه معاملات از بازار محلی برای خرید و سوزاندن 3،816،358،49 OKB معادل 21،000،000 دلار.

تبلیغات

OKExAlts YouTube Video Giveaway

ما را تماشا کنید سومین فیلم #OKExAlts همانطور که ما شما را از طریق دو نوع متداول آلت کوین راهنمایی می کنیم – سکه های مبتنی بر استخراج و پول های ثابت. همچنین می توانید مشترک ما شوید کانال یوتیوب, این ویدیو را دوست دارید و برای وارد کردن به فهرست 100 دلار USDT با مدت زمان محدود ، قوانین را در کادر توضیحات دنبال کنید. این تبلیغات تا ساعت 11:59 بعد از ظهر UTC در تاریخ 6 سپتامبر ادامه خواهد داشت. 

پاداش مبتدیان OKEx

برنامه پاداش OKEx به هر مبتدی OKEx این امکان را می دهد که به سادگی با خرید ، سپرده گذاری و تجارت رمزنگاری ، 80 دلار BTC و USDT بدست آورد. ثبت نام کنید و یاد بگیرید که چگونه اکنون این جوایز را دریافت کنید.

لیست UMA x تبلیغات پاداش توییتر 

بپیوند به رویداد جایزه UMA در توییتر ما با انجام این مراحل ساده ، جایزه 2000 جایزه UMA را به اشتراک بگذارید: بازنویسی مجدد ، ارسال نظر و نشان دادن دو دوست. ما یک برنده خوش شانس را برای 100 جایزه UMA و 30 کاربر را برای 30 جایزه UMA را انتخاب خواهیم کرد. 

درآمد حداکثر 200 درصدی APR در UMA (اختصاصی کاربران جدید OKEx)

در طول تبلیغات UMA ، شرکت کنندگان باید حداقل 10 رمز UMA را در اختیار داشته باشند. 100 کاربر برتر که UMA را در OKEx سپرده گذاری یا تجارت می کنند ، حداکثر تا 200٪ APR بهره مند می شوند. قبل از ساعت 6:00 بعد از ظهر UTC در 9 سپتامبر ثبت نام کنید تا از این تبلیغ استفاده کنید. 

تا 200٪ KLAY کسب کنید (اختصاصی کاربران جدید OKEx)

در طول دوره تبلیغ برای KLAY ، کاربرانی که رمز را در OKEx نگه دارند می توانند حداکثر تا 200٪ بازده سالانه بهره مند شوند. در کل 100000 در KLAY توزیع می شود و تبلیغات تا ساعت 2:00 بامداد به وقت محلی در تاریخ 10 سپتامبر ادامه دارد.

لیست های جدید این هفته

OKEx هفت نشانه جدید DeFi را در این هفته ذکر کرده است – SUSHI ، YFV ، CVP ، UMA ، KLAY ، TRADE و KSM – در کنار معاملات حاشیه ای & پس انداز و تعویض های همیشگی برای نشانه های DeFi بیشتر.

SushiSwap (SUSHI)

SushiSwap گام بعدی به جلو در طراحی پروتکل Uniswap است. SushiSwap با استفاده از طراحی اصلی زیبا Uniswap ، ویژگی های جامعه گرا را اضافه کرده است که به بهبود سیستم پروتکل کمک می کند و مزایای بیشتری را برای بازیگران درگیر می کند.

ارزش YFV (YFV)

YFV رمز حاکمیت پروتکل YFValue است. این هدف از طریق ویژگی های منحصر به فرد خود ، مانند رای گیری در مورد نرخ تورم عرضه ، و سیستم ارجاع با سوزاندن اتوماتیک کاملاً زنجیره ای ، ارزش واقعی درآمد زراعی محصول را در دسترس همه کاربران قرار می دهد..

PowerPool (CVP)

PowerPool یک پروتکل است که یک راه حل مناسب برای جمع کردن نشانه های حاکمیت ارائه می دهد. به دارندگان رمز اجازه می دهد تا نشانه های حکمرانی را وام دهند ، استخدام و وام بگیرند ، از آنها درآمد کسب کنند و قدرت حاکمیت را در پروتکل های مبتنی بر Ethereum جمع کنند. این هدف به منظور گسترش سودمندی نشانه های حاکمیت به کاربران نهایی و ایجاد سطح جدیدی از هماهنگی برای تصمیم گیری در اکوسیستم دفی است..

UMA (UMA)

UMA یک بستر قراردادهای DeFi است که برای امکان دسترسی به بازار جهانی و قدرت بخشیدن به نوآوری های مالی ساخته شده توسط بلاک چین های غیر مجاز و عمومی مانند Ethereum ساخته شده است. این یک پروتکل منبع باز تعریف می کند که به هر دو طرف مقابل اجازه می دهد قراردادهای مالی خود را تنظیم کنند. قراردادهای UMA تنها با مشوق های اقتصادی تأمین می شوند و آنها را به صورت خود اجرا و در دسترس جهانی قرار می دهند.

Klaytn (KLAY)

Klaytn یک بستر سازمانی با سطح خدمات و خدمات محور است که تجربه بلاکچین کاربر پسند را فراهم می کند. امروزه کسب و کارها و کارآفرینان را قادر می سازد تا با استفاده از یک فناوری ترکیبی کارآمد ، بهترین ویژگی های بلاکچین های عمومی و بلاکچین های خصوصی را با استفاده از فناوری بلاکچین به دست آورند..

UniTrade (تجارت) 

UniTrade یک پلتفرم تجاری کاملا غیرمتمرکز در فضای DeFi است که در بالای استخرهای نقدینگی Uniswap ساخته شده است و به هیچ KYC ، بدون حساب و هیچ محدودیت تجاری نیاز ندارد. می توانید تجارت معامله را از طریق OKEx آغاز کنید.

کوساما (KSM)

کوساما شبکه ای است که برای تغییر عوامل ایجاد شده است تا کنترل خود را پس بگیرد ، باعث ایجاد نوآوری و برهم زدن وضعیت موجود شود. برای توسعه دهندگان ، کوساما زمینه ای برای بروزرسانی های زمان اجرا ، حاکمیت زنجیره ای و parachains است. 

SUSHI: معاملات تجاری & پس انداز و تعویض همیشگی 

معاملات حاشیه ای SUSHI ، ویژگی پس انداز و مبادله همیشگی حاشیه سکه و USDT از ساعت 9:30 صبح UTC در تاریخ 3 سپتامبر به صورت مستقیم آغاز شد. در اینجا می توانید درباره جفت های مبادله و الزامات ردیف کارمزد بیشتر بیاموزید. 

YFI / YFII / DOT: تجارت حاشیه ای ، پس انداز ، تعویض های همیشگی & آینده ها

علاوه بر راه اندازی YFI & تجارت و پس انداز حاشیه YFII ، اکنون می توانید مبادله YFIUSDT و مبادله YFIIUSDT و همچنین مبادله DOTUSD ، مبادله DOTUSDT و مبادله YFIUSD را با حداکثر اهرم 75 برابر معامله کنید..

CRV & UMA: معاملات حاشیه ای & پس انداز و تعویض همیشگی 

معاملات CRV و UMA حاشیه ، پس انداز و مبادلات همیشگی حاشیه سکه و USDT در ساعت 7:00 صبح UTC در تاریخ 4 سپتامبر به صورت زنده آغاز شد. در اینجا می توانید درباره جفت های مبادله و شرایط ردیف کارمزد بیشتر بیاموزید. 

ارتقا Product محصول

برنامه زمان بندی نسبت حفظ و نگهداری آتی و تعویض دائمی

پس از تعدیل اخیر ما در برنامه Futures and Perpetual Swap Tiered Maintenance Margin Ratio، کاربران می توانند از تجارت در OKEx با محدودیت موقعیت بالاتر و اهرم بالاتر – حداکثر 125 برابر لذت ببرند. جزئیات بیشتر را در اینجا بیاموزید.

تنظیم برنامه نسبت حاشیه نگهداری لایه ای

OKEx برنامه زمان بندی نسبت حاشیه نگهداری را به صورت طبقه بندی شده از ساعت 7: 00–7: 30 صبح به وقت UTC در تاریخ 4 سپتامبر تنظیم کرده است. اکنون می توانید سکه های زیر را با استفاده از اهرم 10 برابر معامله کنید: XRP ، TRX ، BSV ، DASH ، NEO ، QTUM ، ADA ، ATOM ، IOST ، IOTA ، ONT ، ZEC و XMR. علاوه بر این ، کاربران می توانند موارد زیر را با استفاده از اهرم 5 برابر تجارت کنند: LINK ، DOT ، XLM و ALGO.

شما می توانید جزئیات اهرم ها را پس از تنظیم در اینجا مرور کنید.

تعلیق تعویض دائمی

برای بهینه سازی خدمات خود و بهبود تجربه تجارت کاربران ، ما سیستم تعویض همیشگی خود را از ساعت 12: 00–12: 03 بعد از ظهر به وقت محلی در تاریخ 3 سپتامبر به روز کردیم.

OKEx در رویدادها

رویداد گذشته: میزگرد OKExDeFi – بی حوصله

در این میزگرد ، ما از Stani Kulechov ، مدیرعامل و بنیانگذار Aave دعوت کردیم تا دیدگاه های خود را درباره نوآوری های اعطای وام به رمزنگاری و DeFi به اشتراک بگذارد.. 

خلاصه داستان را اینجا ببینید برای کسب اطلاعات در مورد سیستم پشت Aave و مجوز الکترونیکی پول انگلیس ، نسخه Aave v2 آینده ، نحوه دیدن Kulechov بازیکنان متمرکز در فضای DeFI و به طور کلی نظرات خود در مورد DeFi.

میزگرد OKExDeFi: آراگون

در میزگرد 7 OKEx DeFi ، مدیر عامل شرکت ما ، جی هائو ، با لوئیس کوئنده ، بنیانگذار و مدیرعامل آراگون صحبت کرد و درباره آینده حاکمیت خودمختار غیرمتمرکز بحث کرد..

مشترک شدن در کانال رسمی YouTube برای قسمت کامل و فیلم های دیگر از سری میزگرد OKExDeFi.

رویداد آینده: سری OKExDeFi AMA – دسترسی جهانی به بازار (UMA)

در 8 سپتامبر ، ما از هارت لامبور ، بنیانگذار دسترسی جهانی به بازار ، دعوت خواهیم کرد کانال رسمی تلگرام. از ساعت 12:00 تا 1:00 بعد از ظهر UTC برای بحث مستقیم در مورد UMA ، یک بستر قراردادهای غیرمتمرکز مالی ، تنظیم کنید. 

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me