banner
banner

OKEx 7 نشان DeFi را لیست کرده و 4 وثیقه جدید برای خدمات وام C2C اضافه می کند

به روز رسانی هفتگی OKEx یک نمای کلی از تبلیغات ، مسابقات ، لیست ها و بحث های برگزار شده در هر هفته است.

این هفته در OKEx ، ما از هفت نشانه هیجان انگیز DeFi استقبال کرده و پشتیبانی از چهار گزینه وثیقه جدید را در وام OKEx C2C شامل XRP ، LINK ، TRX و FIL اضافه کردیم. ما همچنین اولین کمپین جمعه مبارک خود را تا 14 دسامبر تمدید می کنیم که در آن کاربران می توانند برای تقسیم پاداش های مضاعف شرکت کنند و شانس برنده شدن iPhone 12 Pro Max را داشته باشند.. 

برای آوردن امتیازات بیشتر به کاربران با ارزش OKB ، ما با NOWPayments همکاری کردیم و به دارندگان OKB امکان پرداخت سریع و راحت آنلاین را در هر بازرگان آنلاین با NOWPayments می دهیم..

سرانجام ، ما از شما دعوت می کنیم تا با برنامه AME OKEx Community خود هماهنگ شوید ، جایی که با اریک تراوتمن ، مدیر عامل بنیاد نزدیک صحبت خواهیم کرد تا درباره همه چیز در مورد توسعه پروژه صحبت کنیم.

برنامه جمعه مبارک تمدید شد

کاربران هنوز هم می توانند از اولین مبارزات جمعه مبارک ما تا 14 دسامبر لذت ببرند تا 20٪ از کل درآمد OKEx را از طریق معاملات آتی و معاملات سوآپ دائمی به اشتراک بگذارند و شانس برنده شدن آیفون 12 Pro Max یا به اشتراک گذاشتن کارت های تخفیف با مبلغ 20000 USD. 

وثیقه های جدید در وام OKEx C2C: XRP ، LINK ، TRX و FIL

ما چهار سرویس جدید به عنوان وثیقه در سرویس وام OKEx C2C اضافه کرده ایم ، از جمله XRP ، Chainlink (LINK) ، TRON (TRX) و Filecoin (FIL).

مشارکت با NOWPayments

ما با ارائه دهنده خدمات پرداخت رمزنگاری غیر عرفی مشارکت داریم اکنون پرداخت ها. از 15 دسامبر ، کاربران می توانند OKB خود را با کالاها و خدمات از هر یک از بازرگانان آنلاین با NOWPayments مبادله کنند. در اینجا درباره این مشارکت بیشتر بدانید.

تبلیغات

تجارت & چالش سپرده: COVER ، HEGIC ، KP3R ، API3 و PICKLE

در طول این تبلیغ ، شرکت کنندگان OKEx می توانند با تجارت و واریز هر یک از این نشانه های تازه ذکر شده: COVER ، HEGIC ، KP3R ، API3 یا PICKLE ، جایزه 20000 USDT را به اشتراک بگذارند. ثبت نام کنید ، جزئیات را بخوانید و قبل از ساعت 8:00 صبح UTC در تاریخ 18 دسامبر به چالش بپیوندید.

#OKExDeFiScoop: هدیه 100 USDT

ویدیوی DeFiScoop را با شریک زندگی خود Frontier تماشا کنید ، زیرا بنیانگذار و مدیر عامل آن ، راویندرا کومار ، ما را از طریق سیستم عامل و ماموریت خود پیش می برد.

ما به 10 برنده 10 دلار USDT می دهیم. برای به اشتراک گذاشتن 100 USDT, ویدئو را تماشا کنید به برای برنده شدن به س questionsالات پاسخ دهید و از قوانین پیروی کنید

نسخه آزمایشی حساب یکپارچه

همانطور که عملکرد جدید حساب واحد جدید را راه اندازی می کنیم ، یک رقابت تجاری آزمایشی برای کاربران برگزار خواهیم کرد تا این ویژگی جدید را تجربه کنند و 260،000 USDT را در جوایز به اشتراک بگذارند. با ما همراه باشید و از 14 دسامبر تا 17 دسامبر به استخدام بپیوندید.

XYM airdrop برای دارندگان XEM

OKEx از Symbol (XYM) airdrop برای دارندگان NEM (XEM) پشتیبانی می کند. واریزها و برداشت های XEM در ساعت 8:00 صبح UTC در تاریخ 14 ژانویه 2021 به حالت تعلیق در می آید. عکس از همه نشانه های XEM در همان روز گرفته می شود.

لیست های جدید این هفته

OKEx در این هفته هفت نشانه DeFi شامل COVER ، HEGIC ، KP3R ، API3 ، PICKLE ، LOON و NU را در کنار تجارت حاشیه ، پس انداز و تعویض های همیشگی برای AAVE ، CVC و FIL ذکر کرده است..

پوشش ، HEGIC ، KP3R ، API3 و PICKLE

پروتکل جلد (پوشش)

پروتکل COVER یک بازار غیر متمرکز برای پوشش ریسک برای قراردادهای هوشمند Ethereum است ، که امکان پوشش نظیر به نظیر را با هزینه های حفاظت که به طور کامل توسط بازار قیمت گذاری می شود ، فراهم می کند. COVER نشانه حاکمیت ERC-20 بومی پروتکل COVER است. درباره لیست بیشتر بیاموزید و تجارت را شروع کنید. 

Hegic (HEGIC)

Hegic یک سازنده خودکار بازار است و مبادله ای برای معاملات گزینه های رمزنگاری درون زنجیره ای در Ethereum است. Hegic در حال حاضر امکان معاملات گزینه های WBTC و ETH را فراهم می کند. دارندگان دارایی های پشتیبانی شده می توانند دارایی های خود را سپرده و وثیقه دهند تا نقدینگی را برای معاملات گزینه ها فراهم کنند و پاداش کسب کنند. درباره لیست بیشتر بیاموزید و تجارت را شروع کنید. 

Keep3rV1 (KP3R)

Keep3rV1 یک پلت فرم غیر متمرکز برای تطبیق شغل برای اتصال DevOps خارجی با پروژه هایی است که برای انجام کارهای مختلف به کمک نیاز دارند. KP3R با تأمین نقدینگی در Uniswap برای جفت های پذیرفته شده (در حال حاضر KP3R-ETH) ضرب می شود. دارندگان توکن می توانند رأی دهند و شامل جفتهایی مانند KP3R-SNX ، KP3R-AAVE ، KP3R-YFI و غیره شوند. درباره لیست بیشتر بدانید و تجارت را شروع کنید. 

API3 (API3)

API3 تلاش مشترکی را برای ایجاد نسل جدید API های غیر متمرکز بومی زنجیره بلوک یا به اختصار dAPI ایجاد می کند. API3 به سیستم عامل های قرارداد هوشمند اجازه می دهد تا از API ها برای ساخت برنامه های معنادار به روشی واقعاً غیرمتمرکز و به حداقل رسانده شده توسط اعتماد استفاده کنند. کاربران می توانند برنامه های کاربردی غیرمتمرکز قدرتمندی را با تغذیه داده های غیرمتمرکز API3 و از نظر کمی به صورت امن ایجاد کنند. درباره لیست بیشتر بیاموزید و تجارت را شروع کنید. 

ترشی مالی (PICKLE)

Pickle Finance پروتكلی است كه با كمك مشوق های كشاورزی برای كمك به حفظ پایدار سكه های ثابت (DAI ، USDC ، USDT ، sUSD) طراحی شده است. PICKLE رمز حاکمیتی است که به عنوان مشوقی برای تأمین کنندگان نقدینگی در Uniswap V2 توزیع می شود. درباره لیست بیشتر بیاموزید و تجارت را شروع کنید. 

شبکه Loon (LOON)

شبکه Loon یک مفهوم بلند مدت است که هدف آن ایجاد یک شبکه وام غیرمتمرکز بین بلاکچین است. این شبکه با هدف ارائه انتقال داده ، جریان اعتباری و اتصال دارایی در کنار پشتیبانی اولیه شبکه است. جزئیات لیست را مشاهده کنید و تجارت را شروع کنید.

NuCypher (NU)

NuCypher یک سیستم مدیریت کلید ، رمزگذاری و کنترل دسترسی غیرمتمرکز است. این امکان به اشتراک گذاری داده های خصوصی بین تعداد دلخواه شرکت کنندگان در شبکه های اجماع عمومی را فراهم می کند ، با استفاده از رمزگذاری مجدد پروکسی برای تفویض حقوق رمزگشایی به روشی که با طرح های رمزگذاری متقارن یا کلید عمومی امکان پذیر نیست.

از نشانه های بومی برای تشویق شرکت کنندگان در شبکه برای انجام عملیات مدیریت کلیدی و دسترسی به واگذاری / لغو استفاده می شود. جزئیات لیست را مشاهده کنید و تجارت را شروع کنید.

معاملات حاشیه ای ، پس انداز و مبادله های همیشگی: AAVE ، CVC و FIL

ویژگی های تجارت و سود پس انداز AAVE ، CVC و FIL از ساعت 6:00 صبح UTC در تاریخ 10 دسامبر در دسترس است و کاربران می توانند تجارت آنها را با حداکثر 75 برابر اهرم شروع کنند. مشاهده جزئیات لیست.

OKEx در رویدادها

رویداد آینده: OKEx Community AMA – Near Foundation

در 11 دسامبر ، ما با اریک تراوتمن ، مدیرعامل Near Foundation صحبت خواهیم کرد تا درباره همه چیز در مورد وضعیت فعلی پروژه بحث کنیم. برای AMA ، که از ساعت 1:00 بعد از ظهر شروع می شود ، با ما تماس بگیرید کانال رسمی تلگرام.  

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me