banner
banner

OKEx استخراج Jumpstart را راه اندازی می کند ، COMP را به درآمد و لیست 6 نشانه DeFi اضافه می کند

به روز رسانی هفتگی OKEx یک نمای کلی از تبلیغات ، مسابقات ، لیست ها و بحث های برگزار شده در هر هفته است.

این هفته در OKEx ، ما اولین پروژه استخراج نقدینگی OKEx Jumpstart خود را با نام ZYRO آغاز کردیم و تاکنون بیش از 100 میلیون OKB با ارزش کل انباشته مشاهده کردیم. ما همچنین بخش OKEx Earn خود را با یک محصول جدید برای کسب درآمد منفعلانه با پروتکل Compound تقویت کردیم ، در حالی که استخر OKEx شاهد اضافه شدن سرویس Waves staking بود.

اکوسیستم DeFi ما نیز با شش نشانه جدید در این هفته شامل SWRV ، BOT ، SUN ، NMR ، MLN و REP در کنار تجارت حاشیه ، پس انداز و محصولات تعویض همیشگی 16 توکن DeFi گسترش یافت..

علاوه بر این ، بهینه سازی های جدید C2C Loan به دو گزینه وثیقه جدید و یک دوره قرض الحسنه سه روزه امکان پذیر است. سرانجام ، کانال YouTube ما را برای چهارمین مراسم ارائه OKExAlts بررسی کنید و آخرین گفتگوی DeFi خود را با لوئیس کوئنده ، بنیانگذار آراگون مرور کنید..

OKEx پروژه استخراج Jumpstart شماره 1: ZYRO

ما اولین پروژه استخراج نقدینگی OKEx Jumpstart – Zyro.finance (ZYRO) را راه اندازی کردیم – یک پروتکل نسل بعدی برای نقدینگی خودکار ساخته شده روی Zilliqa ، یک بلاکچین عمومی با عملکرد بالا.

اکنون کاربران می توانند OKB خود را برای استخراج ZYRO در نظر بگیرند و از سهام بدون هزینه بدون دوره قفل ، کمترین ذخیره و بازده بالا لذت ببرند. کاربران می توانند در مورد پروژه ZYRO اطلاعات بیشتری کسب کنند و اکنون شروع به جمع آوری کنند.

مرکب: افزودنی جدیدی به OKEx Earn

گسترش اخیر OKEx Earn به کاربران امکان می دهد از طریق پروژه معروف DeFi ، بدون پرداخت هزینه های بیش از حد گاز درامد منفعلانه کسب کنند..

با واریز BAT ، DAI ، ETH ، USDC ، USDT یا ZRX ، کاربران می توانند سود وام و پاداش رمز COMP برای مدت زمان محدود کسب کنید.

Waves Staking

استخر OKEx رسماً خدمات Waves Staking را راه اندازی کرد و دوره انعطاف پذیری انباشته با عملکرد سالانه 5.36٪ را فراهم کرد.. بیشتر بدانید در مورد قوانین و جزئیات.

تبلیغات

OKExAlts 4th YouTube Giveaway Video

چهارمین ما را تماشا کنید ویدئوی # OKExAlts همانطور که شما را در چهار نوع رایج دیگر از altcoins رد می کنیم: رمزهای امنیتی ، رمز ابزار ، توکن های حاکمیت DeFi و نشانه های تبادل.

همچنین می توانید مشترک ما شوید کانال یوتیوب, این ویدیو را دوست دارید و برای وارد کردن به فهرست 100 دلار USDT با محدودیت زمانی ، قوانین موجود در کادر توضیحات را دنبال کنید. این تبلیغ تا 23:59 بعدازظهر به وقت محلی UTC در 23 سپتامبر ادامه خواهد داشت.

نقاشی قرعه کشی OKEx India P2P DeFi

با ارائه چندین پروژه DeFi در OKEx ، ما تبلیغات P2P DeFi Raffle Draw را گسترش دادیم. امروز یک معامله P2P را انجام دهید تا یک جایزه به ارزش 355،000 روپیه هند INR به USDT تقسیم کنید! جزئیات را مشاهده کرده و قبل از 20 سپتامبر به اینجا بپیوندید. 

به hoodie مورد علاقه خود OKEx رأی دهید

به هودی محبوب OKEx خود رای دهید تا شانس کسب OKB و هودی پیروزی OKEx را داشته باشید. رأی دهید قبل از ساعت 2 بعد از ظهر UTC در تاریخ 14 سپتامبر.

لیست های جدید این هفته

OKEx شش نشانه جدید DeFi را در این هفته شامل SWRV ، BOT ، SUN ، NMR ، MLN و REP ، در کنار تجارت حاشیه ، پس انداز و محصولات تعویض همیشگی 16 نشانه DeFi ذکر کرده است..

انحراف (SWRV)

Swerve Finance یک انشعاب از Curve است که 100٪ متعلق به جامعه است. این یک عرضه ساده 33،000،000 است که کاملاً متعلق به دارندگان ، جامعه تأمین کنندگان نقدینگی و کاربران است. اگر دارندگان نقدینگی را به Swerve تأمین کنند ، نشانه های ySWRV دریافت می کنند ، که می تواند در Swerve DAO برای کسب SWRV $ قرار گیرد..

نشانه گزاف گویی (BOT)

هدف Bounce ارائه انواع حراج ها برای افراد و پروژه ها است. BOT رمز حاکمیت پلت فرم Bounce.finance است ، با مکانیزم استخراج نقدینگی برای تولید رمز BOT.

خورشید (خورشید)

SUN یک آزمایش اجتماعی است که بر پتانسیل DeFi TRON تمرکز دارد. SUN به عنوان معادل بیت کوین ضروری در شبکه TRON طراحی شده است ، دارای صفر سرمایه گذاری VC ، صفر سرمایه گذاری PE ، بدون پیش استخراج یا ذخیره برای تیم است و به طور کامل توسط جامعه از طریق قراردادهای هوشمند منبع باز اداره می شود. مشاهده جزئیات لیست.

عدد (NMR)

Numerai Numeraire ، رمز جدید رمزنگاری را پیشنهاد می کند که می تواند در مکانیزم حراج جدید مورد استفاده قرار گیرد تا از لحاظ اقتصادی غیر منطقی بودن مجهز شدن به تجهیزات اضافی باشد. مکانیسم حراج منجر به رفتار مناقصه تعادلی می شود که اعتماد دانشمندان به داده های منطقی را در توانایی مدل های آنها برای عملکرد خوب در داده های جدید نشان می دهد. مکانیسم حراج همچنین استدلال های طبیعی در مورد ارزش اقتصادی یک رمز Numeraire ارائه می دهد.

خربزه (MLN)

Melon یک پروتکل مبتنی بر Ethereum برای غیرمتمرکز مدیریت دارایی های زنجیره ای است. این یک پروتکل برای افراد یا نهادها است که می توانند ثروت خود و دیگران را در یک محیط قابل تنظیم و ایمن مدیریت کنند. خربزه هر کسی را قادر می سازد تا وسایل نقلیه سرمایه گذاری سفارشی روی زنجیره را راه اندازی ، مدیریت و سرمایه گذاری کند.

اوگور (REP)

Augur یک سخنرانی و بستر غیرمتمرکز و غیرمتمرکز برای بازارهای پیش بینی است. نتایج بازارهای پیش بینی Augur توسط کاربرانی انتخاب می شود که نشان معروفیت بومی Augur را دارند. این کاربران نشانه های خود را در نتیجه مشاهده شده واقعی در نظر می گیرند و در عوض ، هزینه تسویه حساب را از بازارها دریافت می کنند.

معاملات حاشیه ای ، پس انداز و معاملات ثابت با حاشیه USDT

ما همچنان با افزودن تعویض های دائمی ، معاملات حاشیه ای و پس انداز 16 علامت امیدوار کننده DeFi ، انعطاف پذیری بیشتری برای کاربران جهانی خود فراهم می کنیم – RSR ، WNXM ، BAL ، STORJ ، BTM ، LRC ، ZIL و BTT, JST ، REN ، TRB ، KSM ، BAND ، YFV ، SWRV و SUN – همه تا 75 برابر نیرو ارائه می دهند.

ارتقا Product محصول

C2C به روز رسانی وام

ما دو به روزرسانی در مورد خدمات C2C Loan پیاده کردیم و BCH و LTC را به عنوان گزینه های وثیقه و یک دوره جدید وام سه روزه اضافه کردیم. تجربه روشی کاملاً جدید برای وام گرفتن امروز در سراسر سیستم عامل های DeFi و CeFi با OKEx.

به دلیل نگهداری سیستم ، تجارت گزینه ها به حالت تعلیق درآمد

برای بهینه سازی خدمات ما و بهبود تجربه تجارت کاربران ، OKEx تعمیر و نگهداری سیستم را در ساعت 9:00 صبح UTC در تاریخ 9 سپتامبر اجرا کرد.

OKEx در رویدادها

رویداد گذشته – میزگرد OKExDeFi: آراگون

در این میزگرد, ما از لوئیس کوئنده ، بنیانگذار آراگون ، یکی از متمایزترین پروژه ها در فضای DAO ، دعوت کردیم تا دیدگاه های خود را در مورد پیشرفت فعلی آراگون و تحولات آینده به اشتراک بگذارد.

مشترک شدن در کانال رسمی YouTube برای قسمت کامل و فیلم های دیگر از سری میزگرد OKExDeFi.

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me