banner
banner

Square در BTC سرمایه گذاری می کند ، McAfee دستگیر می شود و Revolut تجارت رمزنگاری را افزایش می دهد

بزرگترین داستانهای هفته ارزهای رمزنگاری شده در هفته که ممکن است از دست داده باشید

در این هفته داستان های قابل توجه بسیاری از دنیای ارزهای رمزنگاری شده مشاهده شد. ما فهمیدیم كه یك شركت بزرگ خدمات مالی 50 میلیون دلار به BTC اختصاص داده است ، یكی از طرفداران اصلی رمزنگاری به دلیل فرار مالیاتی دستگیر شده است و یك بانك معروف fintech بیشتر به فضای ارز دیجیتال می رود. در همین حال ، بانک های مرکزی در سراسر جهان در حال بررسی دقیق CBDC ها هستند.

در اینجا همه چیزهایی است که شما باید در مورد این داستان ها و موارد دیگر بدانید ، در این هفته از اخبار هفته رمزنگاری OKEx Insights.

میدان جک دورسی 50 میلیون دلار به BTC اختصاص داد

اسکوئر ، یک شرکت خدمات مالی آمریکایی است که توسط مدیر عامل شرکت توییتر و بنیانگذار مشترک جک دورسی اداره و اداره می شود, اعلام کرد روز پنجشنبه 1 درصد دارایی خود را به پول بومی شبکه Bitcoin ، BTC اختصاص داده است. 

مجموع این سرمایه گذاری 4709 سکه و معادل تقریباً 50 میلیون دلار است.

غذاهای کلیدی

 • سرمایه گذاری Square در BTC پس از آن انجام می شود که شرکت هوش تجاری و نرم افزار MicroStrategy 425 میلیون دلار در اولین و مهمترین ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری کرد – این نشان دهنده روند بالقوه شرکت ها است که به طور فزاینده ای BTC را در کتاب خود قرار می دهند. 
 • سرمایه گذاری Square به طور قابل توجهی انجام شده است ، تا حدی ، زیرا معتقد به قدرت ارز رمزپایه است. این شرکت اظهار داشت "ارز رمزپایه ابزاری برای توانمندسازی اقتصادی است و راهی را برای مشارکت جهان در یک سیستم پولی جهانی فراهم می کند که با هدف شرکت همخوانی دارد." مدیر CFO آمریتا اهوجا همچنین اشاره کرد که این شرکت است "باور کنید که بیت کوین این امکان را دارد که در آینده یک ارز رایج باشد."
 • این اعلامیه دستاوردهای اندکی در قیمت BTC و سهام در Square ایجاد کرد.

ارزیابی میدان از اواسط سپتامبر در حال افزایش است. منبع: TradingView

جان مک آفی به جرم فرار مالیاتی دستگیر شد و به دلیل پمپاژ ICO شکایت کرد

جان مک آفی ، بزرگ نرم افزار انگلیسی و آمریکایی و طرفدار رمز ارز این هفته در اسپانیا دستگیر شد ادعای فرار مالیاتی و عدم اراده در ارائه اظهارنامه مالیاتی – اتهاماتی که می تواند نشان دهد این رقم همیشه جنجالی پنج سال را در زندان سپری کرده است.

علاوه بر این ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده است شکایت از مک آفی به اتهام شرکت در تبلیغات نامعلوم و پرداخت شده برای هفت پیشنهاد اولیه سکه در سال 2017 و 2018 – تاکتیک های پمپ که گفته می شود 11.6 میلیون دلار در BTC و ETH برای وی خالص کرده و همچنین 11.5 میلیون دلار در توکن.

غذاهای کلیدی

 • مک آفی با جنجال بیگانه نیست و در توییتر بسیار فعال است و ممکن است ادعا شود که اتهاماتی که علیه وی وارد می شود به ویژه شوک آور نیست. در طول حباب بازار ارزهای رمزنگاری شده 2017-2018 ، تنها توییت هایی از حساب McAfee که به عنوان یک پروژه اشاره می کنند منجر به پمپ های قیمتی فوری برای سکه یا رمز می شود – و اساساً دانش عمومی این بود که وی پروژه هایی را برای پرداخت پول تبلیغ می کند.
 • نامزد آزادیخواه و پیشین ریاست جمهوری همچنین مواضع ضد دولتی خود را در رسانه های اجتماعی بسیار علنی کرده است – ممکن است استدلال شود از راه های تحریک آمیز نسبت به SEC.

بانکهای مرکزی اصول اصلی CBDC را منتشر می کنند

بانک های مرکزی کانادا ، انگلستان ، ژاپن ، سوئد و سوئیس به فدرال رزرو ، بانک مرکزی اروپا و بانک تسویه حساب های بین المللی در انتشار گزارش که هدف آن ارائه چگونگی بهبود ارزهای دیجیتال ملی در اجرای سیاست های پولی است.

عنوان این گزارش است "ارزهای دیجیتال بانک مرکزی: اصول اساسی و ویژگی های اصلی" و بحث می کند "اصول اصلی" برای چگونگی طراحی ارزهای دیجیتال بانک مرکزی.

غذاهای کلیدی

 • بانک ها ادعا می کنند CBDC نباید جایگزین پول نقد و سایر انواع پرداخت موجود شود. بلکه باید در کنار آنها کار کنند – اعتقادی که قبلاً از بانک مرکزی اروپا شنیده ایم.
 • CBDC ها نیز باید "آسیب نزن" بر اساس این گزارش ، به ثبات پولی و مالی کمک می کند ، در حالی که نوآوری و کارایی را نیز تقویت می کند.
 • گزارش از گروه بانک های مرکزی غالبا غربی در اواخر برنامه آزمایشی موفقیت آمیز چین برای ارز دیجیتال خود ، DCEP ارائه می شود.

Revolut به صدمین مشتری شرکت امنیتی رمزنگاری Fireblocks تبدیل می شود

Revolut شرکت فین تک مستقر در لندن است پیوستن نیروها با استفاده از شرکت امنیت دارایی دیجیتال Fireblocks در تلاش برای ایجاد سریع ویژگی های جدید مربوط به رمزنگاری.

از زمان مطبوعات ، در حال حاضر دقیقاً مشخص نیست که چه ویژگی ها یا محصولات جدید این مشارکت ارائه می شود.

غذاهای کلیدی

 • Revolut با ارز رمزنگاری شده غریبه نیست. این بانک دیجیتال در حال حاضر 13 میلیون مشتری دارد و در معرض BTC ، Ether (ETH) ، Litecoin (LTC) ، XRP ، Bitcoin Cash (BCH) و Stellar lumens (XLM) قرار دارد..
 • Revolut در حال حاضر تمام دارایی های دیجیتال را از طرف کاربران خود نگهداری می کند و اجازه برداشت ارز رمزنگاری شده را نمی دهد – چیزی که احتمالاً در آینده تغییر خواهد کرد ، با توجه به اینکه Fireblocks ادعا کرده است که به این شرکت کمک خواهد کرد "تأمین امنیت راه آهن پرداختی برای انتقال دارایی های دیجیتال."

میانگین نرخ هش Ethereum به بالاترین سطح جدید در تمام تاریخ رسیده است

گزارش شده است که متوسط ​​هش 24 ساعته شبکه Ethereum در این هفته به بالاترین حد خود رسیده است ، در پی افزایش تابستان صنعت در علاقه به تمرکز بر امور مالی غیرمتمرکز.

مطابق با شیشه گره, قدرت پردازش شبکه از 250 تن در ثانیه عبور کرد – 80٪ افزایش ، از سال گذشته.

غذاهای کلیدی

 • افزایش نرخ هش در شبکه Ethereum نشان می دهد که معدنچیان بیشتری در حال کار برای استخراج Ether جدید هستند – تقاضایی که مطمئناً به دلیل ادامه علاقه به پروژه های فعلی و آینده DeFi مبتنی بر Ethereum ایجاد می شود ، زیرا ETH برای پرداخت هزینه های معامله استفاده می شود.
 • ماه گذشته ، معدن کاران در شبکه Ethereum پاداش بیشتری از هزینه های گاز نسبت به جوایز بلوکی دیدند – اول تاریخی برای آلت کوین برتر.
 • به طور طبیعی ، شبکه Ethereum از هر زمان دیگری ایمن تر است – زیرا میزان هش افزایش یافته مستقیماً با افزایش امنیت ارتباط دارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me