banner
banner

تجزیه و تحلیل شکایت SEC و Ripple Labs Inc

ما صفحه 71 را مرور کرده ایم شکایت SEC علیه Ripple Labs Inc. و دو نفر از مدیران آن اتهاماتی که در پرونده 1: 20-cv-10832 شرح داده شده است ، شرح ادعاهای مربوط به فروش شاکیان 1.3 میلیارد دلار از طریق ارائه اوراق بهادار دارایی دیجیتال ثبت نشده و در حال انجام است..

ما نکات عمده در مورد اتهامات SEC را به همراه توضیحاتی در مورد معنای این شکایت بیان می کنیم.

خلاصه: حداقل از سال 2013 تاکنون ، متهمان بیش از 14.6 میلیارد واحد از دارایی های دیجیتال به نام “XRP” را فروختند ، در ازای دریافت پول نقد یا سایر ملاحظات به ارزش بیش از 1.38 میلیارد دلار ($ “USD) ، برای تأمین اعتبار عملیات Ripple و غنی سازی لارسن و گارلینگهاوس. متهمان این توزیع را بدون ثبت پیشنهادات و فروش XRP در SEC به موجب قوانین فدرال اوراق بهادار انجام دادند و هیچ معافیتی از این شرط اعمال نشد. “

این به وضوح کل فرضیه اتهامات را مشخص می کند. شرکت Ripple Labs Inc با فروش XRP 1.38 میلیارد دلار دلار سرمایه جمع کرد. XRP توسط SEC به عنوان اوراق بهادار تلقی می شود ، اما Ripple Labs Inc نتوانست به SEC اطلاع دهد که آنها اوراق بهادار را توزیع می کنند. آزمایشگاه های Ripple همچنین نتوانستند هر نوع اطلاعات مالی و مدیریتی را که معمولاً در بیانیه های ثبت ارائه می شود ، ارائه دهند.

8- متهمان همچنان مقادیر قابل توجهی از XRP را در اختیار دارند و – بدون هیچ گونه اظهارنامه ثبتی – می توانند از XRP خود درآمد کسب کنند در حالی که از عدم تقارن اطلاعاتی که در بازار ایجاد کرده اند برای منافع خود استفاده می کنند و خطر قابل توجهی را برای سرمایه گذاران ایجاد می کنند..

ادعاهای پشت این بیانیه کاملاً قوی است و نشان دهنده موضعی است که SEC در پیش گرفته است. با عدم ثبت یا ثبت اظهارات ، مدیران آزمایشگاه Ripple به داده ها و اطلاعات داخلی دسترسی داشتند که برای سرمایه گذاران عادی که XRP را در حین رویداد توزیع خریداری کرده اند یا همچنان XRP را حفظ می کنند ، در دسترس نبود. در اصل این ادعا (بدون بیان مستقیم) این است که این عدم توزیع اطلاعات توانایی تجارت داخلی را دارد ، زیرا همه سرمایه گذاران به طور مساوی به منابع مالی شرکت یا اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری صحیح سرمایه گذاری دسترسی ندارند..

سپس مدیران می توانستند قبل از دارندگان رمزهای عادی XRP ، براساس اطلاعات مادی عمل کنند.

27. بخش 5 قانون اوراق بهادار شامل همه موارد است. هرگونه ارائه اوراق بهادار ثبت نشده را ممنوع می کند. از طریق مقررات معافیت مانند بخش 4 قانون اوراق بهادار [15 U.S.C. d77d] ، با این حال ، کنگره بین (1) فروش توسط ناشران اوراق بهادار خود به بازارهای عمومی ، که نیاز به ثبت دارد ، و (2) معاملات تجاری عادی در بازار توسط سرمایه گذاران ، پس از اینکه اوراق بهادار به آنها تعلق گرفت ، تمایز قائل شد ، به طور معمول از ثبت نام معاف هستند.

این بخش 5 قانون اوراق بهادار را توضیح می دهد و بیشتر عدم موفقیت از طرف Ripple Labs Inc در ثبت صحیح پیشنهاد اوراق بهادار رویداد (های) توزیع توکن XRP را شرح می دهد. طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 ، پیشنهاد و فروش اوراق بهادار باید ثبت شود مگر اینکه معافیت از ثبت وجود داشته باشد. مشخص نیست که آیا اقدام به معافیت شده است یا خیر.

41. تقریباً 40٪ از گرههایی که تراکنشهای XRP Ledger را تأیید می کنند توسط سازمانها یا نهادهای مستقر در ایالات متحده ، از جمله خود Ripple اداره می شوند..

این بیانیه به صراحت بیان می کند که آزمایشگاه های Ripple Inc ، تجارت و سرمایه گذاران آن حضور چشمگیری در آمریکا دارند و بنابراین می توانند از مقررات ایالات متحده پیروی کنند..

این مسئولیت دلیل بسیاری از ICO ها در گذشته است که دسترسی سرمایه گذاران آمریکایی به فرصت های سرمایه گذاری را رد کرده اند. یک نمونه از این موارد Block.one است که همه خریداران توکن ERC-20 را در IOS ICO ملزم به موافقت با توافقنامه خرید توکن می کنند ، که شامل مقرراتی است که افراد ایالات متحده از خرید نشانه های ERC-20 منع شده اند و همچنین هرگونه خرید توسط شخص آمریکایی غیرقانونی بود.

44. در سپتامبر 2012 ، بنیانگذار همكار ، لارسن و مأمور ریپل 1 ریپل را تأسیس كردند.

45. پس از اتمام XRP Ledger در دسامبر 2012 ، و در حالی که کد آن در سرورهایی که آن را اجرا می کردند ، در حال استفاده بود ، Co-Founder ، Ripple Agent-1 و Cryptographer-1 – با کمترین هزینه – نسخه نهایی را ایجاد کردند. از آنچه امروز عرضه ثابت 100 میلیارد XRP است.

46. ​​سپس م Coسس ، لارسن و ریپل عامل 1 ، 80 میلیارد XRP را به Ripple و 20 میلیارد XRP باقیمانده را به خودشان انتقال دادند – هر كدام 9 میلیارد XRP به Co-Founder و Larsen و 2 میلیارد XRP به Ripple Agent-1 – به عنوان غرامت برای بنیانگذاران Ripple. پس از این انتقال ، Ripple و بنیانگذاران آن 100٪ XRP را کنترل کردند.

با بیانیه های فوق ، SEC به طور پیشگیرانه استدلال Ripple Labs مبنی بر غیرمتمرکز بودن رمزهای XRP را از بین می برد. با این اظهارات گسترده ، SEC دارای یک مورد قوی است که بر خلاف سایر ارزهای رمزپایه که تاکنون تصور نمی شده است مانند اوراق بهادار مانند بیت کوین و اتریوم هستند ، توکن های XRP توسط اقلیت کمی از سهامداران کنترل می شود که از حرکت قیمت بسیار سود می برند.

از آنجا که سرمایه گذاران عادی قادر به دسترسی به اطلاعات شرکت مهم نیستند ، بنابراین ممکن است که در حالی که Ripple Labs Inc لزوما قیمت ها را دستکاری نمی کند ، آنها این فرصت را دارند.

47. همانطور که Cryptographer-1 – سخنگوی مورد احترام و شناخته شده Ripple – در توئیت اخیر (در توییتر) اظهار داشت: “افرادی که XRP را ایجاد کردند تقریباً همان افرادی هستند که Ripple را ایجاد کردند و Ripple را در اصل ایجاد کردند ، از جمله موارد دیگر ، XRP را توزیع کنید. “

گرچه ممکن است این بیانیه توییتر از متن خارج شده باشد ، اما ادعاهایی را مطرح می کند که تنها هدف پشت سر Ripple Labs Inc توزیع توکن های XRP بوده است..

وکلای Ripple’s Ripple و Larsen هشدار دادند که XRP می تواند یک امنیت باشد

51. ریپل در مورد برخی از خطرات قانونی ایالتی و فدرال مرتبط با توزیع و درآمدزایی XRP از یک شرکت حقوقی بین المللی مشاوره گرفت. پرونده 1: 20-cv-10832 Document 4 Filed 12/22/20 صفحه 9 از 71

52. این شرکت حقوقی دو یادداشت ارائه داد – یکی در 8 فوریه 2012 و دیگری در 19 اکتبر 2012 (“یادداشت های حقوقی”) – که این خطرات را تجزیه و تحلیل می کند. اولین یادداشت خطاب به یکی از بنیانگذاران و شخص دیگری بود ، و یادداشت دوم به لارسن ، یکی از بنیانگذاران ، و ریپل.

53. حقوقی یادداشت هشدار داد که بسته به عوامل مختلف ، XRP طبق قوانین فدرال اوراق بهادار “قرارداد سرمایه گذاری” (و در نتیجه یک اوراق بهادار) تلقی می شود. این موارد ، از جمله موارد دیگر ، چگونگی تبلیغ و فروش Ripple به XRP به خریداران بالقوه ، انگیزه چنین خریدارانی و سایر فعالیت های Ripple در رابطه با XRP بود. اگر افراد XRP را “برای انجام تجارت سوداگرانه سرمایه گذاری” خریداری کنند یا اگر کارمندان Ripple XRP را به عنوان بالقوه افزایش قیمت تبلیغ کنند ، Legal Memos هشدار داد که Ripple با افزایش خطر مواجه خواهد شد که واحدهای XRP قرارداد سرمایه گذاری در نظر گرفته می شوند (و بنابراین اوراق بهادار).

SEC به وضوح چارچوبی را تعریف می کند که مدیران Ripple Labs Inc در حال درک مسئولیت احتمالی توکن های XRP به عنوان اوراق بهادار بودند. یادداشت های ارائه شده توسط این بنگاه های حقوقی به وضوح احتمال بالایی را تشریح می کند که SEC باید این موضوع را بررسی کند که آنها اوراق بهادار XRP را تحت هر دو قانون اوراق بهادار سال 1933 (“قانون اوراق بهادار”) یا قانون مبادله اوراق بهادار از سال 1934 (“قانون مبادله”).

57. در تاریخ 26 مه 2014 ، لارسن در نامه ای به شخصی که قبلاً با Ripple در ارتباط بود توضیح داد كه شركت حقوقی بین المللی كه حقوقی را نوشت این توصیه را می كند “كه سرمایه گذاران و كارمندان نمی توانند XRP دریافت كنند” زیرا “می تواند تعیین SEC ([به عنوان ] امنیت. ” لارسن همچنین توضیح داد که XRP ای که وی هنگام تأسیس Ripple دریافت کرد ، “تأمین هزینه برای … شخصاً با فرض خطر بودن” به عنوان ناشر اوراق بهادار – یعنی XRP.

این ایمیل برای مدیران Ripple Labs Inc یک میخ در تابوت است که به طور بالقوه ادعا می کنند عدم درک این موضوع است که رمزهای XRP تحت قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی می شوند. همچنین محروم بودن این اطلاعات از سرمایه گذاران است.

59. علی رغم این دانش و آشنایی لارسن با بخش 5 از اقدامات اجرایی SEC که شرکت قبلی وی در سال 2008 حل و فصل کرده بود در حالی که لارسن مدیر عامل آن بود ، ریپل و لارسن نتوانستند به برخی از توصیه ها و هشدارهای حقوقی در یادداشت های حقوقی توجه کنند. هیچ یک از آنها با SEC تماس نگرفتند تا در مورد وضعیت حقوقی XRP قبل از شروع توزیع در مقیاس وسیع ، وضوح کسب کنند. علاوه بر این ، همانطور که در زیر با جزئیات بیشتری توضیح داده شده است ، Ripple و Larsen (و بعداً Garlinghouse) XRP را به عنوان سرمایه گذاری پیشنهاد ، فروش و تبلیغ کردند – دقیقاً نوع رفتاری که Legal Memos هشدار داده بود می تواند منجر به تعیین امنیت XRP شود.

SEC به وضوح جدول زمانی را تعیین می کند که مدیران Ripple Labs Inc کشف کردند که به طور قانونی XRP به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی می شود ، اما مالکیت به منظور غنی سازی خود قادر به عمل به این اطلاعات نبود. استدلال در برابر این موضوع برای وکلای مدافع بسیار دشوار خواهد بود.

60. بعلاوه ، ریپل و لارسن (و بعداً گارلینگهاوس) هرگز قبل از عرضه یا فروش XRP بیانیه ثبت نامی را به SEC ارائه ندادند. آنها همچنین فروش XRP خود را محدود به معاملات متناسب با معافیت های قانونی از شرایط ثبت قانون اوراق بهادار نکردند. به عبارت دیگر ، ریپل و لارسن توزیع عمومی ثبت نشده XRP در مقیاس گسترده ای را آغاز كردند و – با هدف سودهای بسیار زیاد – به سادگی این خطر را پذیرفتند كه آنها قوانین نقض قانون اوراق بهادار فدرال را نقض كنند..

فقدان بیانیه ثبت به وضوح نقض قانون اوراق بهادار سال 1933 است ، SEC در حال اطمینان از روشن بودن این عدم ثبت است. در مورد هدف توزیع رمز یا عدم ثبت نام دیگر جایی برای سردرگمی وجود ندارد.

62. در همان زمان (یادداشت سردبیر: 2013 & 2014) ، Ripple شروع به اظهارات عمومی در رابطه با XRP (اعتبارات Ripple در آن زمان) كرد كه براساس تلاش های Ripple شروع به ایجاد سود در سرمایه گذاران كرد.

اگر خریداران توکن های XRP تنها با هدف کسب سود و سرمایه گذاری XRP را خریداری کنند ، این استدلال را که رمزهای XRP به سادگی رمزهای سودمند هستند حذف می کند. انتظار سود مشکلی است.

پرونده دادگاه عالی هووی دادگاه عالی ایالات متحده و قانون قضایی متعاقب آن دریافتند که “قرارداد سرمایه گذاری” زمانی وجود دارد که سرمایه گذاری در پول در یک شرکت مشترک با انتظار معقول از سود حاصل از تلاش دیگران باشد. به اصطلاح “آزمون هووی” برای هر قرارداد ، طرح یا معامله ای اعمال می شود ، صرف نظر از اینکه دارای ویژگی های اوراق بهادار معمولی باشد.

با توجه به خرید سرمایه گذاران رمزهای XRP با انتظار کسب سود ، توزیع توکن های XRP در آزمون هووی ناموفق بوده است.

63. به عنوان مثال ، در سند تبلیغاتی Ripple که در حدود ماه مه 2013 به سرمایه گذاران بالقوه منتشر شد ، Ripple توضیح داد كه “مدل تجاری آن مبتنی بر موفقیت پول بومی آن است” ، كه “بین 25٪ تا 30٪” XRP را حفظ خواهد كرد ، و اشاره به “بالاترین رکورد” قیمت سایر دارایی های دیجیتال به عنوان چیزی که Ripple امیدوار است برای XRP تقلید کند ، به دست آورد.

این یکی دیگر از شاخص های چگونگی خرید سرمایه گذاران XRP است که تنها قصد بهره مندی از طریق افزایش ارزش دارایی اساسی (XRP) را دارند..

69. به عبارت دیگر ، برنامه تجاری Ripple اظهار داشت که رفتار Ripple در اینجا ادعا شده است که یک نتیجه قبلی است – Ripple آن را بخشی از “استراتژی” خود قرار داده است که XRP را به بیشترین سرمایه گذاران احتمالی بفروشد. در حالی که Ripple از استفاده بالقوه XRP در آینده توسط برخی م institutionsسسات تخصصی استفاده می کرد ، استفاده بالقوه ای که می تواند سرمایه های سرمایه گذار را برای ایجاد ایجاد کند ، Ripple XRP را به طور گسترده ای به بازار فروخت ، به ویژه به افرادی که “استفاده” از XRP نکرده است ، همانطور که Ripple توصیف کرده است چنین “استفاده های” بالقوه ای و در بیشتر موارد حتی وقتی چنین استفاده هایی وجود نداشته است.

به عبارت دیگر ، وقتی سرمایه گذاران XRP را خریداری می کنند ، مورد استفاده برای نشانه های XRP صفر بود. مالکیت تصمیم گرفت بانک ها و سایر موسسات مالی را دنبال کند تا به طور مصنوعی تقاضا برای رمزها ایجاد کند ، این کار با هدف افزایش ارزش کلاس دارایی XRP انجام شد.

III متهمان ضمن افشای گزینشی اطلاعات مربوط به فعالیت های خود ، بازارهای معاملاتی XRP را ایجاد و کنترل کردند.

166. پیشنهادات و فروش XRP متهمان در این پیشنهاد در بازاری رخ داده است که آنها تا حد زیادی ایجاد کرده بودند و – مطابق با اهداف دوگانه آنها از جمع آوری سرمایه از فروش XRP و مدیریت نقدینگی بازار XRP – آنها نقش مهمی داشتند نظارت.

167. تلاش متهمان در این زمینه عمدتاً شامل نظارت بر زمان و میزان خرید و فروش XRP آنها بود که گاهی اوقات همزمان با اعلامیه های استراتژیک درباره Ripple یا XRP بود و ایجاد یک سپرده برای منابع XRP خود Ripple.

موارد فوق برخی از جدی ترین ادعاها در مورد احتمال تجارت داخلی در شکایت است. مالکیت به طور انتخابی از اطلاعات سرمایه گذاران در مورد تغییرات اساسی در تجارت جلوگیری می کرد. پس از آن مالکیت XRP را به سرمایه گذارانی که براساس اعلامیه های مطبوعاتی یا سایر توزیع های خبری توکن های XRP را خریداری یا می فروختند ، فروخت. زمان انتشار خبر همزمان با فروش توکن بود.

SEC معاملات داخلی را تعریف می کند مانند:

تجارت خودی“به طور کلی به خرید یا فروش اوراق بهادار ، نقض امانتداری یا رابطه اعتماد و اطمینان دیگر ، در حالی که در اختیار داشتن اطلاعات غیر عمومی در مورد امنیت است ، اشاره دارد..

A. Ripple قیمت و نقدینگی را در بازار XRP مدیریت کرد

169. در طول مدت زمان ارائه ، Ripple – همانطور که گارلینگهاوس و لارسن در زمان های مختلف کارگردانی کردند – تلاش های قابل توجهی را برای نظارت ، مدیریت و تأثیر بر بازارهای معاملات XRP انجام داد ، از جمله قیمت معاملات و حجم XRP.

170. همانطور که در بخش II شرح داده شده است ، این تلاش ها شامل موارد زیر است: (1) استفاده از الگوریتم ها برای تعیین زمان و مقدار فروش XRP متهمان به بازار. (2) پرداخت مشوق به برخی از سازندگان بازار – که برخی از آنها Ripple درگیر فروش بازار بود – اگر فروش به برخی از حجم معاملات در XRP برسد. و (3) پرداخت سیستم عامل تجارت دارایی دیجیتال برای اجازه تجارت XRP.

171. این تلاش ها همچنین شامل زمانبندی قیمت ها و مقادیر فروش XRP برای دستیابی به آنچه Ripple به عنوان حجم معاملات تجاری مطلوب یا سطح قیمت ها و نوسانات XRP می دانست. ریپل تلاش کرد تا حداکثر مبلغی را که می تواند از فروش بازار XRP بدست آورد در حالی که نوسانات و فشارهای رو به پایین XRP در بازار ناشی از تزریق مداوم Ripple به XRP جدید به بازار برای جمع آوری وجوه عملیاتی را به حداقل برساند.

این ادعاها در اینجا کاملاً جدی است. این روش روشهایی را که مدیران Ripple Labs Inc با استفاده از جریان اطلاعات به منظور سود حاصل از فروش توکن های اوراق بهادار XRP ثبت نشده ، دستکاری می کند ، بیان می کند. آنها با دستکاری قیمت ها به سمت بالا و پایین ، از اطلاعات داخلی استفاده کردند تا مستقیماً از حرکت قیمت بهره مند شوند.

173. از اواخر سال 2015 ، Ripple به Market Maker سفارش داد كه XRP را بخرد یا بفروشد (كه گاهاً از نظر استراتژیك مربوط به اعلامیه های Ripple است) ، تا میزان تأثیر معاملات XRP را برآورد كند ، همانطور كه ​​یك مدیر Ripple از طریق ایمیل از طریق ایمیل به Market Maker گفت ، 2016.

با این بیانیه نمی توان دستکاری استراتژیک قیمت ها را بر اساس زمان توزیع خبر یا بیانیه های مطبوعاتی انکار کرد.

174. برای تحقق این امر ، Ripple دارای یک “تیم XRP Markets” داخلی بود که روزانه قیمت و حجم XRP را رصد می کرد و به طور مرتب با سازندگان بازار XRP Ripple در مورد استراتژی فروش XRP Ripple ارتباط برقرار می کرد ، که متکی به فروش XRP در مقادیر بیشتر از درصد مشخصی از حجم روزانه XRP ، به طور کلی بین 10 تا 25 امتیاز پایه.

این نوع پیشرفته نظارت بر قیمت ثابت می کند که SEC معتقد است که قصد دستکاری قیمت ها وجود داشته است. اینها ادعاهای بسیار جدی است.

185. در تاریخ 15 اکتبر 2016 ، مدیر عامل مالی به Market Maker اطلاع داد که پس از اعلامیه بعدی ، Ripple “مایل است به فروش 1٪” از حجم معاملات بپردازد و از Market Maker خواست “در مورد زمان اجرای 1٪ “زیرا ریپل” نمی خواست که تجمع را کاهش دهد بلکه از حجم اضافی استفاده می کند. ” وی همچنین به Marker Maker دستور داد “اگر فرصتی برای انجام این کار وجود دارد ، پول بیشتری از میز جدا کند”.

این یکی از بسیاری از اسلحه های سیگار کشیدن در این شکایت است که ادعا می کند مدیران Ripple Labs Inc تصمیماتی استراتژیک برای دستکاری در حرکات قیمت توکن های XRP گرفته اند تا از این حرکات قیمت بهره اقتصادی ببرند.

چهارم XRP در طول ارائه خدمات امنیتی بود.

205. همانطور كه ​​اشاره شد ، دیوان عالی كشور در تصمیم هووی خود در سال 1946 روشن كرد كه تعریف اینكه آیا این ابزار یك قرارداد سرمایه گذاری است و بنابراین یك اوراق بهادار “یك اصل انعطاف پذیر است نه یك ایستا ، اصلی كه قادر به انطباق با طرح های بی شماری و متغیر توسط کسانی که به دنبال استفاده از پول دیگران با وعده سود هستند ، طراحی شده است. “

206. در تمام اوقات مربوط به ارائه ، XRP یک قرارداد سرمایه گذاری بود و بنابراین یک امنیت تحت شرایط ثبت نام قوانین اوراق بهادار فدرال بود.

این جایی است که SEC در نقطه ای که XRP باید به عنوان یک اوراق بهادار براساس آزمون Howey طبقه بندی شود ، چکش می زند.

210. به همین ترتیب ، Ripple در برنامه رسمی خود از NYDFS برای XRP II در سال 2016 اذعان کرد که خریداران “XRP را برای اهداف سوداگرانه خریداری می کنند”.

این اساساً بدون هیچ گونه تردیدی تأیید می کند که مالکیت Ripple Labs Inc فهمیده است که کل هدف خریداران خرید XRP گمانه زنی در مورد ارزیابی بالقوه دارایی است. این به تنهایی XRP را به عنوان یک اوراق بهادار طبقه بندی می کند.

پس از این ده ها صفحه در این شکایت وجود دارد که ادعا می کند مدیران Ripple Labs Inc از رسانه های اجتماعی ، ایمیل ها و وب سایت Ripple برای کنترل نوع اطلاعات قابل دسترسی سرمایه گذاران با هدف افزایش قیمت دارایی XRP اساسی استفاده کرده اند..

C. Ripple از سرمایه گذاران سو to استفاده كرد كه منطقی انتظار داشته باشند سود حاصل از سرمایه گذاری آنها از تلاش متهمان حاصل شود

289. ریپل همچنین سرمایه گذاران را بر آن داشت تا منطقی انتظار داشته باشند كه آنها می توانند از سرمایه گذاری خود در XRP سود حاصل از تلاش های ریپل و نمایندگان آن در شركت مشترک خود را بدست آورند. Ripple این کار را انجام داد ، در میان چیزهای دیگر ، اظهار داشت که تلاش Ripple برای افزایش “تقاضا” برای XRP است. اطمینان از سرمایه گذاران مبنی بر اینکه Ripple برای محافظت از بازار XRP گام برمی دارد ، از جمله با تقویت بازار تجارت XRP که به راحتی در دسترس است برجسته کردن افزایش قیمت XRP و بعضی اوقات بستن آنها به تلاش Ripple ؛ و فروش XRP به برخی از سرمایه گذاران نهادی با قیمت های تخفیف یافته.

مشکل همه این تلاشها این است که آزمایشگاههای Ripple هرگز سعی نکردند XRP را برای استفاده واقعی در دنیای واقعی افزایش دهند ، در عوض هدف افزایش ارزش XRP بود. این می تواند شبیه به یک شرکت عادی باشد که عمده فعالیت اصلی خود را نادیده می گیرد ، و در عوض به ترفندهای ارزان برای دستکاری قیمت سهام ، با انتخاب انتخاب مشارکت یا دستکاری هنگام خرید و / یا فروش سهام اعتماد می کند..

293. مدیران Ripple در ایمیل های داخلی تأیید کردند که یکی از اهداف Ripple در اعلام XRP Escrow تشویق قیمت XRP برای افزایش است. در 7 مه 2017 “به روزرسانی XRP Markets” برای برخی از مدیران Ripple ، Ripple Agent-2 خاطرنشان کرد که “فعالیت XRP در چند روز گذشته حداقل ، چشمگیر بوده است” و این فعالیت “به نظر می رسد توسط گمانه زنی ها باشد اطراف قفل ”؛ و 50٪ “rall [y]” در قیمت XRP را برجسته کرد بعد از اینکه Ripple Agent-2 برای اولین بار به صورت علنی از امکان XRP Escrow اشاره کرد.

این ادعاهای قبلی را تأیید می کند. به گفته خود مدیران اجرایی اعتراف کرده اند که اقدامات این شرکت قبل از هر چیز برای دستکاری / افزایش ارزش نشانه های XRP طراحی شده است..

V. در این پیشنهاد ، Ripple XRP را برای “استفاده” یا “ارز” فروخت

A. هیچ “استفاده” قابل توجهی برای عدم سرمایه گذاری برای XRP وجود ندارد و Ripple در پیشنهاد “استفاده” XRP را نمی فروشد

332. اولین استفاده بالقوه ای که متهمان برای XRP تبلیغ کردند – برای خدمت به عنوان “دارایی دیجیتال جهانی” و / یا بانک ها برای انتقال پول – هرگز عملی نشد

333. تقریباً تا اواسط سال 2018 میلادی ، Ripple برای اولین بار آزمایش جدی ODL را آغاز کرد – تا به امروز تنها محصول خود را که اجازه استفاده از XRP را برای هر منظور می دهد ، قرار دهد. “کاربران” بالقوه ODL که Ripple هدف قرار داده است ، فرستنده های پول هستند.

استدلال اینکه XRP هنگامی که مدیران Ripple Labs Inc صبر کرد تا سال 2018 منتظر نزدیک شدن به بانک ها و سایر موسسات مالی برای ادغام XRP به عنوان یک درگاه پرداخت باشد ، بسیار دشوار خواهد بود..

339- بسیاری از پردازنده های ODL ارگانیک یا بازار محور نبودند. بلکه از طرف ریپل یارانه دریافت شد. اگرچه Ripple ODL را به عنوان گزینه ارزانتری برای ریل پرداخت سنتی مطرح می كند ، اما حداقل یك فرستنده پول (“فرستنده پول”) قیمت آن بسیار گران تر است و بنابراین محصولی نیست كه بخواهد بدون جبران خسارت قابل توجهی از Ripple استفاده كند. 

340. بین اوایل سال 2019 و ژوئیه 2020 ، “فرستنده پول” اکثریت قریب به اتفاق حجم معاملات XRP را در ارتباط با ODL انجام داد. ریپل مجبور شد در ازای توافق نامه انتقال دهنده پول برای کمک به افزایش حجم ریپل ، به 58 فرستنده پول غرامت مالی قابل توجهی بپردازد – که اغلب با XRP پرداخت می شود. به طور خاص ، از سال 2019 تا ژوئن 2020 ، ریپل به فرستنده پول 200 میلیون XRP پرداخت کرد که فرستنده پول بلافاصله با فروش XRP به بازار عمومی درآمد کسب کرد ، معمولاً در همان روزهایی که XRP را از Ripple دریافت کرد. فرستنده پول به طور عمومی افشای درآمد بیش از 52 میلیون دلار هزینه و مشوق از Ripple تا سپتامبر 2020.

در اینجا قوی ترین مشکل در پشت توزیع رمز XRP نهفته است. از یک طرف آزمایشگاه های Ripple در اطلاعیه های مطبوعاتی در مورد تصویب بازار توسط موسسات مالی اعلام همکاری می کنند تا به سرمایه گذاران این تصور را بدهند که در حال پیشرفت هستند. سرمایه گذاران فریب می خورند که این بانک ها و م institutionsسسات در حال آزمایش ارسال وجوه با استفاده از XRP هستند و در برخی موارد به زودی این روش پرداخت را اتخاذ می کنند.

از طرف دیگر ، همین موسسات گزینه XRP را بسیار گران و بسیار دردناک می دانند و بنابراین فقط “پردازنده” هستند تا از فروش XRP هایی که برای آنها صادر شده سود کسب کنند..

این باعث می شود بازار با سرمایه گذاران XRP با نرخ تورم خریداری شود. برای تخلیه سرمایه گذاران XRP ، باید منتظر اعلام خبر بعدی باشید ، سپس چرخه تکرار می شود.

به نظر می رسد هیچ وقت قصد تصویب واقعی این راه حل پرداخت در بازار وجود ندارد.

343. ریپل و گارلینگهاوس در مورد سرمایه گذاران XRP یا عموم مردم میزان كامل انگیزه هایی را كه ریپل در ازای كمك به افزایش حجم معاملات XRP به فرستنده پول ارائه كرده ، در اختیار مردم قرار ندادند..

همانطور که در بالا گفته شد ، ادعا می شود که سرمایه گذاران و عموم مردم از اینکه در پشت صحنه به م institutionsسسات مالی پرداخت شده اند برای اینکه آنها با Ripple Labs Inc شریک شوند ، آگاه نبودند. به نظر می رسد که هدف این اعلامیه ها صرفاً فروش XRP به بازار.

باقیمانده شکایت نشان می دهد که چگونه XRP هرگز به درستی به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده است و شاکیان کاملاً از این امر آگاه بوده اند و بسیاری از اقدامات مدیران و شرکتی که آنها کنترل می کرده اند منحصراً با در نظر گرفتن دستکاری قیمت طراحی شده است..

سلب مسئولیت: من یک کارگزار ثبت شده ، مشاور مالی یا یک متخصص حقوقی نیستم ، این اطلاعات فقط برای اهداف آموزشی ارائه می شود و به منزله مشاوره حقوقی و سرمایه گذاری نیست.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me