banner
banner

نحوه تجارت در OKEx DEX

به دنبال رونق مالی غیرمتمرکز سال 2020 ، مبادلات غیرمتمرکز در جامعه رمزنگاری ها مورد توجه قرار گرفته است. در جولای سال جاری ، DEXs تنظیم در معاملات ، بالاترین رکورد 4.3 میلیارد دلار است – 174 درصد بیشتر از ژوئن.

صرافی های غیرمتمرکز به عنوان بسترهای معاملاتی دارایی عمل می کنند و نقش مهمی در تأمین نقدینگی اکوسیستم DeFi دارند. در تلاشهای مستمر OKEx برای تقویت رشد اکوسیستم DeFi ، ما نمونه آزمایشی OKEx DEX را راه اندازی کرده ایم تا یک تجربه تجارت یکپارچه و غیرمتمرکز را به کاربران خود ارائه دهیم..

اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه ارزهای رمزپایه را در صرافی غیرمتمرکز معامله کنید ، این راهنما به شما کمک می کند با OKEx DEX شروع کنید.

OKEx DEX چیست؟?

OKEx DEX یک مبادله غیرمتمرکز است که توسط زنجیره بلوکی خودمان تأمین می شود ، به نام OKExChain. OKExChain مجموعه ای از بلاک چین های منبع باز عمومی است که هدف آن ترویج برنامه های تجاری گسترده است. OKEx DEX به عنوان اولین برنامه در OKExChain ، یک پلت فرم تجارت بدون مرز و غیرمتمرکز با ویژگی های زیر ارائه می دهد:

  • امنیت: Secp256k1 الگوریتم منحنی بیضوی تصویب شده است تا یک محیط کاملاً امن برای OKEx DEX فراهم کند.
  • غیر عرفی: کاربران بر دارایی و کیف پول خود دسترسی و کنترل کاملی دارند.
  • تطبیق سفارش: OKEx DEX یک تصویب می کند حراج تماس بگیرید مکانیسم ، اطمینان از اینکه یک جفت تجاری فقط یک قیمت معامله در یک بلوک دارد.

کاربران هنگام معامله در OKEx DEX از تجربه تجارت بی نظیر و هزینه معاملات کمتری برخوردار می شوند. در مقایسه با بلاک چین های عمومی مانند Ethereum ، OKExChain بر ایجاد زیرساخت اختصاصی بهتر برای تجارت DApp ها و DEX ها تمرکز دارد. این به طور مستقیم منجر به کاهش هزینه های توسعه دهندگان با استفاده از DApps تجاری خود می شود و به طور غیر مستقیم منجر به کاهش هزینه های تجارت برای کاربران می شود.

برای شروع معاملات در OKEx DEX مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله 1: وارد حساب OKEx خود شوید

به صفحه اصلی OKEx بروید و کلیک کنید وارد شدن در گوشه بالا سمت چپ برای وارد کردن جزئیات حساب خود کلیک کنید.

مرحله 2: شبکه آزمایشی OKEx DEX را باز کنید

هدایت به تجارت را در فهرست اصلی صفحه اصلی OKEx قرار داده و انتخاب کنید تجارت DEX زیر "نقطه" برای باز کردن تست OKEx DEX.

مرحله 3: کیف پول OKExChain خود را ایجاد کنید

قبل از شروع تجارت با OKEx DEX ، باید کیف پول ایجاد کنید یا وارد کنید. به پایین بروید "شروع سریع" بخش OKEx صفحه DEX را کلیک کرده و کلیک کنید کیف پول ایجاد کنید زیر "1. کیف پول OKExChain ایجاد کنید."

در مرحله بعدی ، باید یک رمز عبور با حداقل 10 کاراکتر ایجاد کنید. رمز ورود باید حداقل شامل یک حرف بزرگ ، یک حرف کوچک و یک عدد باشد. پس از تأیید اینکه OKEx DEX هیچ یک از گذرواژه ها یا داده های مرتبط شما را ذخیره نمی کند ، کلیک کنید بعد برای ادامه.

گام بعدی به شما امکان می دهد عبارت mnemonic خود را تولید و بارگیری یا ذخیره کنید. کلیک من میفهمم برای ادامه. هنگامی که از عبارت mnemonic خود در یک مکان امن پشتیبان تهیه کردید ، کلیک کنید من آن را کپی کرده ام. الان تایید کن برای ادامه.

در مرحله بعدی تأیید عبارت mnemonic را انجام دهید و کلیک کنید تایید.

پس از تأیید ، می توانید کلید خصوصی خود را بررسی و ذخیره کنید. لطفا توجه داشته باشید که کاربران کاملاً مسئول حفاظت و محافظت از کلیدهای خصوصی خود هستند.

مرحله 4: نشانه های آزمون DEX خود را ادعا کنید

قبل از اینکه OKEx DEX را امتحان کنند ، کاربران می توانند نشانه های تست رایگان را ادعا کنند.

با کلیک بر روی صفحه ادعا می توانید از صفحه OKEx DEX بازدید کنید ارزهای آزمایشی را دریافت کنید یا با کلیک بر روی این لینک.

اکنون ، باید آدرس کیف پول OKExChain خود را وارد کنید (که در مرحله قبل ایجاد کرده اید) و کلیک کنید تایید برای دریافت رمزهای آزمایشی خود.

مرحله 5: مانده دارایی خود را مرور کنید

اکنون می توانید داشبورد معاملات DEX را از صفحه اصلی با کلیک بر روی آن باز کنید تجارت را شروع کنید یا با مراجعه به این لینک.

در این صفحه ، می توانید بالای صفحه حرکت کنید کیف پول در گوشه بالا و سمت راست کلیک کنید موجودی دارایی برای مشاهده رمزهای آزمایشی خود.

همه کاربران 1 testnet Bitcoin (TBTC) ، 1،000 testnet OKB (TOKB) ، 1،000 testnet OK token (TOKT) ، 100 testnet USDK (TUSDK) دریافت می کنند – همانطور که در زیر نشان داده شده است.

مرحله ششم: شروع یک معامله

برای شروع معاملات با این رمزهای آزمون ، به داشبورد معاملات OKEx DEX بروید و جفت معاملاتی را از نوار بالا برای شروع معامله انتخاب کنید. برای این آموزش ، ما انتخاب کردیم "TOKB / TUSDK."

مرحله 7: جزئیات معامله را وارد کرده و ادامه دهید

در این مثال ، ما از TUSDK برای خرید TOKB استفاده می کنیم. می توانید جزئیات معامله را در گوشه پایین سمت راست صفحه معاملاتی وارد کرده و کلیک کنید TOKB بخرید برای ادامه.

همانطور که در زیر نشان داده شده است ، ما 10 TOKB را در این مثال با تعیین سفارش محدود در 4.177 خریداری می کنیم ، این بدان معنی است که هزینه خرید 1 TOKB 4.177 TUSDK است. هزینه کل سفارش ما 41.77 TUSDK است.

در آخر ، برای تأیید معامله باید رمز عبور کیف پول خود را (که قبلاً ایجاد کرده اید) وارد کنید.

مرحله 8: معامله خود را مرور کنید

قابل اعتماد و متخصص موجودی دارایی از "کیف پول" لیست کشویی را در فهرست بالا انتخاب کرده و انتخاب کنید ثبت معامله برای بررسی معاملات انجام شده.

DEX خود را بسازید

جدا از تجارت در OKEx DEX ، می توانید از طریق OpenDEX صرافی غیرمتمرکز خود را بسازید. با پشتیبانی از OKExChain ، OpenDEX امکان تطبیق کامل بر روی زنجیره و مدیریت کتاب بر روی زنجیره را برای شفاف سازی اطلاعات تطبیق فراهم می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد OpenDEX ، به مراجعه کنید این مقاله.

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me