banner
banner

بهترین کارگزاران تجارت کپی

تجارت کپی یک نقطه ورود عالی به بازار فارکس ، سهام ، ارزهای رمزپایه و موارد دیگر به عنوان یک معامله گر است. این نوع معاملات به شما امکان دسترسی کامل به پیشنهادات بسیاری از کارگزاران برتر را می دهد اما بدون نیاز به تجارت فعالانه خود. این امر برای معامله گران جدید یا کسانی که وقت زیادی برای اختصاص دادن به تجارت ندارند مناسب است.

در اینجا ما 5 بهترین کارگزار تجارت کپی را ارائه داده ایم که دسترسی به طیف گسترده ای از ابزارها و معتبرترین سیستم عامل های معاملات را برای کمک به شما فراهم می کند تا از تجربه تجارت کپی خود بیشترین بهره را ببرید..

بهترین کارگزاران تجارت کپی

XM یکی از شناخته شده ترین نام ها در مورد کارگزاران فارکس و کسانی است که تجارت CFD را انجام می دهند. آنها از سال 2009 وجود داشته و به یک مارک بسیار قابل اعتماد و قابل احترام تبدیل شده اند که در سراسر جهان به خوبی تنظیم شده و تجارت بیش از 1200 دارایی را فراهم می کند.

اگر به دنبال گزینه های معاملاتی کپی XM هستید ، چند گزینه پیش روی شماست. مشهورترین آنها استفاده حداکثر از پلتفرم تجاری Metatrader است که توسط XM ارائه شده است. در اینجا می توانید از ویژگی EAs برای وارد کردن استراتژی های تجاری از قبل توسعه یافته یا به طور خاص سفارشی از دیگران در صنعت استفاده کنید. این امکان برای شما به عنوان یک معامله گر XM فراهم می کند تا در لبه پیشرفته استراتژی های تجارت و کپی در بخش تجاری باقی بمانید.

این روش تجارت کپی به طور کامل توسط XM پذیرفته شده است و شما می توانید برای حداقل 5 دلار برای یک حساب Micro یا 100 دلار برای یک حساب استاندارد حساب باز کنید.

برای جزئیات بیشتر در مورد همه چیزهایی که این نام کارگزار برتر صنعت ارائه یا بازدید می کند ، به بررسی XM ما نگاه دقیق تری بیندازید XM.

بهترین کارگزاران تجارت کپی

AvaTrade یک کارگزار برتر اروپایی است که اکنون در سراسر جهان شناخته شده و مورد احترام واقع شده است و سالهاست که در این صنعت فعال است. از زمان تاسیس خود در سال 2006 ، آنها پیشنهادات خود را در تعدادی از جبهه ها بسیار گسترش داده اند و برای بسیاری از انواع تجارت به یک نام ثابت در صنعت تبدیل شده اند. اگر به دنبال یک کارگزار بازرگانی سطح بالا هستید ، آنها همچنین گزینه برتر هستند.

خواه در معاملات فارکس باشید یا هر 200 دارایی یا بیشتر از این دارایی های موجود در سیستم عامل ، می توانید سبکی از تجارت را متناسب با نیازهای خود پیدا کنید. تجارت کپی با Avatrade در وهله اول از طریق پلتفرم معاملات کپی شخص ثالث Duplitrade مورد احترام قرار می گیرد.

این پلتفرم کاملاً کاربرپسند است و می تواند همزمان با حساب Avatrade شما با حداقل مبلغ واریز 2000 دلار از آن استفاده کند. این امکان را برای شما فراهم می کند تا در کلیه دارایی های ارائه شده توسط کارگزار و با اسپردهای ثابت عالی از 1.3 پیپ به تجارت کپی بپردازید. این عالی است اگر شما به دنبال تجارت ثابت با Avatrade هستید که تنها یکی از چند کارگزار برتر فارکس است که چنین فرصتی را ارائه می دهد.

برای شروع کار با Avatrade و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کارگزار برتر ، می توانید از بررسی کامل Avatrade یا بازدید ما بازدید کنید AvaTrade.

بهترین کارگزاران تجارت کپی

eToro شاید زمانی که صحبت از کپی کارگزاران تجارت می شود یکی از شناخته شده ترین نام ها در صنعت است. اگرچه آنها برای ارائه طیف گسترده ای از خدمات به انواع معامله گران تکامل یافته اند ، اما پلتفرم و پیشنهاد CopyTrader آنها همچنان یکپارچه در مارک تجاری است.

با حداقل سپرده کم فقط 200 دلار ، می توانید تجارت کپی را با eToro از طریق بستری که به عنوان یکی از کاربرپسندترین کاربر در کل بخش تجارت کپی شناخته شده است ، شروع کنید. شما می توانید معامله گران برتر را در کل دارایی های ارائه شده کپی کرده و همچنین بسته به نیاز خود در CopyPortfolios از قبل انتخاب شده سرمایه گذاری کنید..

با eToro شما یک فضای تجاری کم هزینه و کاملاً شفاف را پیدا خواهید کرد که در آن نه تنها فرصت کپی کردن سایر معامله گران موفق را دارید بلکه در هنگام انتخاب گزینه های معاملاتی کپی ، به محدوده ای از معیارهای دقیق و قابل درک نیز دسترسی خواهید داشت. . شما همچنین می توانید برای تبدیل شدن به یک ارائه دهنده سیگنال به کارگزار مراجعه کنید تا سایر معامله گران بتوانند شما را کپی کنند و قفل کمیسیون را برای هر تاجر جدیدی که از معاملات خود کپی می کنید باز کنید..

اگر شما علاقه مند به شروع کار با یکی از معتبرترین کارگزاران تجارت نسخه در سراسر کشور هستید ، می توانید برای اطلاعات بیشتر به بررسی کامل eToro ما بپردازید یا به اینجا مراجعه کنید eToro.

هشدار: لطفاً توجه داشته باشید که کلیه معاملات خطرناک است. 67٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید فکر کنید که آیا توانایی پرداخت خطر بالای از دست دادن پول خود را دارید یا خیر. این محتوا فقط برای اهداف آموزشی است و توصیه ای برای سرمایه گذاری نیست.

بهترین کارگزاران تجارت کپی

FX M یکی دیگر از کارگزاران برتر فارکس در صنعت است که از زمان تأسیس در سال 2011 معاملات CFD صدها دارایی را در اختیار معامله گران در سراسر جهان قرار داده است. FSCA و FSC از معتبرترین کارگزارانی هستند که می توانید انتخاب کنید.

هنگامی که نوبت به کپی تجارت می رسد ، FXTM از طریق گزینه حساب FXTM Invest پیشنهادی اختصاصی دارد. این راهی برای شما باز می کند که درگیر معاملات کپی در هر یک از دارایی های ارائه شده در FXTM شوید و همچنین خودتان به عنوان یک ارائه دهنده سیگنال راه اندازی کنید. کپی شدن توسط دیگران باعث می شود کمیسیون تعیین شده ای از کارگزار دریافت کنید.

می توانید کپی از معامله گران برتر را در FXTM با حداقل ودیعه تا 100 دلار شروع کنید. این باعث می شود تجارت کپی در اینجا بسیار قابل دسترسی باشد و همراه با خدمات سیگنال های تجاری که کارگزار ارائه می دهد همراه با یک اسپرد بسیار کم هزینه با شروع از 0.1 پیپ ، تعجب آور نیست که FXTM یک گزینه برتر تجارت کپی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه چیزهایی که FXTM در اختیار کپی بازرگانان و سایرین قرار داده است ، حتماً برای کسب اطلاعات بیشتر یا بازدید از بررسی کامل FXTM ما را بررسی کنید. FX M.

بهترین کارگزاران تجارت کپی

سنگ فلفلی به لطف بیش از 10 سال فعالیت در صنعت برای اولویت بندی معامله گران از طریق خدمات کارگزار شفاف و خوب ، لیست بهترین کارگزاران تجارت کپی را ایجاد می کند. این کارگزار که به خوبی توسط ASIC در استرالیا ، FCA در انگلستان و سایر افراد در سراسر جهان تنظیم می شود ، به گزینه محبوب بسیاری از معامله گران تبدیل شده است.

از طریق پلتفرم تجاری اختصاصی و کاربری آسان آنها که در تلفن همراه نیز موجود است ، می توانید در معاملات CFD ، Spread Betting و سایر دارایی های ارائه شده شرکت کنید. به عنوان یک تاجر کپی ، اگرچه از طریق Zulutrade طراحی شده اند و شما را قادر می سازد از کپی کردن سایر معامله گران کاملاً بهره مند شوید..

همچنین می توانید همیشه نگاهی به بررسی Pepperstone ما بیاندازید تا در مورد همه چیزهایی که این گزینه برتر کارگزار فارکس ارائه می دهد یا بازدید کنید ، یک بررسی عمیق داشته باشید. سنگ فلفلی.

هشدار: CFD ابزار پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم فشار زیاد به سرعت از دست می دهند. بین 74-89٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD چگونه کار می کند و آیا توانایی پرداخت خطر بالای از دست دادن پول خود را دارید یا خیر. این محتوا فقط برای اطلاع رسانی و اهداف آموزشی در نظر گرفته شده است و نباید به عنوان مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me