banner
banner

بهترین کارگزاران تجارت اجتماعی

معاملات اجتماعی روشی بسیار محبوب و راحت برای معامله گران جدید یا باتجربه است که می توانند در معاملات بازار فارکس ، ارزهای رمزپایه ، CFD با طیف وسیعی از دارایی ها و موارد دیگر شرکت کنند. علاوه بر تجارت ساده این دارایی ها ، معاملات اجتماعی سطح جدیدی از تعامل بین شما و دیگر بازرگانان را با یک کارگزار ارائه می دهد. این تعامل اجتماعی بنیادی اساسی در تجارت اجتماعی است و می توانید برای ادامه یادگیری در مورد صنعت ضمن تجارت و تبدیل شدن به بخشی از جامعه ، از آن استفاده کنید..

در اینجا ما پنج مورد از بهترین کارگزاران تجارت اجتماعی را که پیدا کرده ایم ارائه می دهیم. آنها دسترسی به معاملات را از طریق سیستم عامل های برتر تجاری و با طیف گسترده ای از ابزارها و ویژگی ها فراهم می کنند که می توانند تجارت اجتماعی را برای شما آسان کنند.

بهترین کارگزاران تجارت اجتماعی

XM نامی مشهور در صنعت است که از سال 2009 وجود داشته است. آنها پیشنهادات خود را تکامل بخشیده اند تا در حال حاضر یکی از جامع ترین ها باشد. این شامل ویژگی های معاملاتی ، انواع حساب و دارایی های قابل معامله است که بیش از 1200 گزینه برای انتخاب دارند.

در XM هیچ قابلیت تجارت اجتماعی مستقیمی را پیدا نخواهید کرد اما کارگزار همچنان از تجارت اجتماعی به انواع مختلف استقبال می کند. مشهورترین آنها ، گرفتن استراتژی و سیگنال از جامعه تجارت گسترده تر و پیاده سازی آنها از طریق بستر تجاری MT4 و ویژگی EA آن است. این مورد استقبال کارگزار قرار می گیرد.

XM همچنین به عنوان زیرساخت ، یک محیط ارزشمند برای شروع کار در تجارت اجتماعی فراهم می کند. شما می توانید با حداقل سپرده گذاری از تنها 5 دلار کار خود را شروع کنید و منتظر معامله با کارگزاری هستیم که در سراسر جهان توسط CySEC و ASIC تنظیم شده باشد.

برای جزئیات بیشتر ، لطفاً بررسی کامل XM ما را بررسی کنید تا همه چیزهایی را که این کارگزار برتر فارکس ارائه یا بازدید می کند ، ببینید XM.

بهترین کارگزاران تجارت اجتماعی

AvaTrade یکی دیگر از کارگزاران برتر است که بیش از یک دهه از زمان تأسیس آن در سال 2006 وجود داشته است. آنها یک محیط تجاری معتبر و منظم را ارائه می دهند که بیش از 200 دارایی را برای انتخاب در چندین دسته انتخاب می کند و یکی از معدود کارگزارانی است که تجارت ثابت اسپرد را در دسترس همه قرار دهید.

این معاملات اسپرد ثابت با اسپردهایی که از 1.3 پیپ در بازارهای بزرگ آغاز می شود نیز ارزش بسیار خوبی دارد. این در صورتی است که با Avatrade تجارت اجتماعی دارید. ویژگی های معاملات اجتماعی با کارگزار از طریق بستر شناخته شده و قابل اعتماد Zulutrade امکان پذیر است که می توانید با خیال راحت به حساب Avatrade خود متصل شوید.

با Avatrade همچنین می توانید در صورت تمایل از ویژگی EAs پلتفرم تجاری MT4 استفاده کنید تا استراتژی ها و سیگنال های دیگران را در صنعت به عنوان شکلی از تجارت کپی پیاده سازی کنید..

اگر به اطلاعات دقیق تری در مورد همه چیزهایی که این کارگزار باتجربه و مطمئن ارائه می دهد نیاز دارید ، می توانید تمام جزئیات را در بررسی کامل Avatrade یا بازدید از ما بخوانید AvaTrade.

بهترین کارگزاران تجارت اجتماعی

eToro مدتهاست که صحبت از کارگزاران تجارت اجتماعی به عنوان یکی از بهترین ها در صنعت مطرح می شود. آنها سالهاست که وجود داشته و هم اکنون در تجارت اجتماعی و حتی فراتر از آن سنگ بنای این بخش هستند.

هنگام معاملات اجتماعی با eToro ، می توانید انتظار ارائه بسیار گسترده دارایی و تعداد زیادی ویژگی دیگر را داشته باشید. این موارد شامل طیف گسترده ای از رسانه های اجتماعی مانند ویژگی هایی است که شما را قادر می سازد با سایر بازرگانان سیستم عامل ارتباط برقرار کرده و با آنها تعامل داشته باشید. این پلت فرم تجاری اختصاصی همچنین به عنوان یکی از کاربرپسندترین و بصری ترین در تجارت شناخته شده است.

از طریق این طیف وسیعی از ویژگی ها ، شما می توانید معامله گران مورد علاقه خود را برای پیگیری و کپی در سیستم عامل با حداقل واریز 200 دلار و در یک محیط بسیار کم هزینه انتخاب کنید. دلایل بسیار خوبی وجود دارد که باعث می شود میلیون ها تاجر eToro و به ویژه برای تجارت اجتماعی را انتخاب کنند. آنها بسیار باتجربه هستند و زیرساختهای کاملی را برای معامله گران جدید و تجار فراهم می کنند.

برای بررسی کامل نحوه شروع ، ما یک بررسی دقیق eToro برای شما جمع آوری کرده ایم تا نگاهی به آن بیاندازید و اطلاعات بیشتری کسب کنید یا از آن بازدید کنید. eToro.

لطفاً توجه داشته باشید که کلیه معاملات خطرناک است. 67٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید در نظر بگیرید که آیا توانایی پرداخت خطر بالای از دست دادن پول خود را دارید یا خیر. این محتوا فقط برای اهداف آموزشی است و توصیه ای برای سرمایه گذاری نیست.

بهترین کارگزاران تجارت اجتماعی

FX M مدت هاست به عنوان یکی از بهترین کارگزاران فارکس در نظر گرفته می شود. آنها از زمان حضور در صحنه تقریباً یک دهه پیش ، خود را به عنوان یک کارگزار برتر معرفی کرده اند. اکنون آنها می توانند به این امر مباهات کنند که توسط بسیاری از نهادهای نظارتی سطح بالا در سراسر جهان تنظیم می شوند و دارایی های قابل معامله در بسیاری از گروه ها در دسترس هستند..

با تجارت اجتماعی در FXTM مجدداً می توانید از ویژگی EAs بستر تجاری MT4 خود استفاده کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند تا از سایر استراتژی های تجارت در جامعه MQL5 و در سراسر صنعت ، استراتژی های تجاری را به کار بگیرید. FXTM به طور کامل از این شکل تجارت اجتماعی پشتیبانی می کند و همچنین بستر اختصاصی برای تجارت کپی از طریق FXTM invest فراهم می کند.

همانند تجارت کپی ، شما می توانید از بیش از 250 دارایی موجود در هنگام تجارت اجتماعی و با ارزش زیاد نیز استفاده کنید. گسترش در اینجا بسیار رقابتی است ، از تنها 0.1 پیپ و حداقل سپرده که برای صنعت نیز بسیار کم است و فقط 100 دلار است.

اگر شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کارگزار دارای رتبه برتر هستید ، اطمینان حاصل کنید که بررسی کامل FXTM ما را بررسی کنید یا از آن بازدید کنید FX M.

بهترین کارگزاران تجارت اجتماعی

سنگ فلفلی به لطف بیش از 10 سال فعالیت در صنعت برای اولویت بندی معامله گران از طریق خدمات کارگزار شفاف و خوب ، لیست بهترین کارگزاران تجارت کپی را ایجاد می کند. این کارگزار که به خوبی توسط ASIC در استرالیا ، FCA در انگلستان و سایر افراد در سراسر جهان تنظیم می شود ، به گزینه محبوب بسیاری از معامله گران تبدیل شده است.

از طریق پلتفرم تجاری اختصاصی و کاربری آسان آنها که در تلفن همراه نیز موجود است ، می توانید در معاملات CFD ، Spread Betting و سایر دارایی های ارائه شده شرکت کنید. به عنوان یک معامله گر اجتماعی ، اگرچه آنها از Zulutrade پشتیبانی می کنند و شما را قادر می سازد تا از کپی کردن سایر تجار کاملاً استفاده کنید.

همچنین می توانید همیشه نگاهی به بررسی Pepperstone ما بیاندازید تا در مورد همه چیزهایی که این گزینه برتر کارگزار فارکس ارائه می دهد یا بازدید کنید ، یک بررسی عمیق داشته باشید. سنگ فلفلی.

هشدار: CFD ابزار پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم فشار زیاد به سرعت از دست می دهند. بین 74-89٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD چگونه کار می کند و آیا توانایی پرداخت خطر بالای از دست دادن پول خود را دارید یا خیر. این محتوا فقط برای اطلاع رسانی و اهداف آموزشی در نظر گرفته شده است و نباید به عنوان مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me