banner
banner

AMA Recap: بازدید مجدد از بازار رمزنگاری در میان شیوع COVID-19 با Crypto Joker

در تاریخ 8 مه ، ما از داشتن Crypto Joker برای بحث در مورد Ask-Me-Anything (AMA) در مورد رابطه پیچیده بین بازار رمزنگاری و شیوع ویروس کرونا غافلگیر شدیم..

Crypto Joker با بیش از 140،000 مشترک در یوتیوب ، موضوعات مربوط به ارزهای رمزنگاری شده را بررسی می کند ، از ICO / STO گرفته تا مصاحبه با شرکت های رمزنگاری ، به شما اجازه می دهد تا سری به کارهای آنها بزنید. Crypto Joker از سال 2015 در فضای رمزنگاری فعال است و مربوط به بررسی بیش از 100 پروژه رمزنگاری است.

این AMA به دو قسمت تقسیم شده است ، جایی که از Crypto Joker خواسته شد نظر خود را در مورد بازار رمزنگاری کنونی به اشتراک بگذارد و به دنبال آن یک Q زنده زنده و پرشور&A در گروه ما.

بخش 1:

س1. [ایمیل محافظت شده]: حال ، بیایید با س relatedال مربوط به موضوع داغ اخیر که بسیاری از آن نگران هستند ، شروع کنیم. نظر شما در مورد حرکت بازار رمزنگاری با بازارهای سهام جهانی در این دوره چیست?

جوکر رمزنگاری: بنابراین وقتی نوبت به بازار رمزنگاری این بار بازار سهام می رسد ، متوجه شدم که کلاس دارایی های سنتی مانند S&P 500 و Dow Jones تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفتند که بسیار جدی تر از بازار رمزنگاری است. اگر BTC را در مقایسه با شخصی که دارای شاخص ، وجوه یا هر چیزی مربوط به بازار سهام است ، داشته باشید ، ضرر دارنده فضای سهام بسیار بیشتر خواهد بود. این نوع سهام جالب است که سهام در برابر BTC ایمن تلقی می شود ، اما وقتی همه گیر COVID-19 می آید و می بینید که همه چیز در فضای سهام پایین است. در واقع ، BTC مدتی گیر کرد اما اکنون حتی در مقایسه با سطح قیمت قبلی قبل از COVID-19 حتی در حال افزایش است. من فکر می کنم BTC در هنگام پایین آمدن همه چیز یک سرمایه گذاری مطمئن است.

Q2. [ایمیل محافظت شده]: بسیار خوب ، س questionال دوم انتخاب شده از توییتر این است: شیوع COVID-19 با توجه به خسارتی که به بازارهای جهانی و کشورها وارد کرد ، تأثیر مخربی بر بازارهای رمزنگاری نداشت. به نظر شما دلیل این امر چیست؟?

جوکر رمزنگاری: بله دقیقا. اگر به خاطر دارید سال 2016 یا قبل از سال 2015 ، مردم BTC را به عنوان دارایی آسمان امن در نظر می گیرند ، این بدان معناست که وقتی اقتصاد و همه چیز رو به زوال است و رمزنگاری سرمایه گذاری مطمئن شما است. پس از آن ، ارتباط بین رمزنگاری و اقتصاد به گونه ای تغییر کرده است و ما نمی توانیم بگوییم که وقتی اقتصاد پایین می آید ، رمزنگاری افزایش می یابد. اما ، من دریافتم که اتفاق COVID-19 واقعاً به رمزنگاری در پس گرفتن اعتبار کمک می کند و مردم را وادار می کند که رمزنگاری دارایی بهشتی امن مانند طلا به عنوان سرمایه گذاری پرچین در برابر بورس و اقتصاد است. اکنون مردم فکر می کنند رمزنگاری یک دارایی مطمئن است که حتی اقتصاد در حال پایین آمدن است در حالی که رمزنگاری هنوز در حال صعود است یا حداقل ثابت می ماند بنابراین سرمایه گذار رمزنگاری نه در مقایسه با برخی از سرمایه گذاران که کل زندگی خود را در بازار سهام از دست می دهند ، پول زیادی کسب می کند و نه از دست دادن پول. به عنوان مثال ، بسیاری از شرکت های بزرگ به ویژه برخی از سهام سهام شرکت های هواپیمایی در طول بیماری همه گیر COVID-19 حدود 70٪ کاهش یافته و بسیاری از پس اندازهای خود را صرف این کار کردند.

س3. [ایمیل محافظت شده]: آره. بدون شک همه گیر COVID-19 باعث شهرت در بازار رمزنگاری ها می شود ، زمانی که فیات از هوای مطبوع چاپ می کند. همانطور که می دانیم دایره شکن بازار سهام چندین بار در ماه مارس تحت تأثیر همه گیری COVID-19 فعال شده است. سوال 3 این است: در شرایط فعلی بیماری کرونا ویروس ، اقتصاد جهانی بسیار بی ثبات است ، بنابراین نظر شما در مورد چشم انداز بازار ارزهای رمزنگاری شده در آینده چیست؟?

جوکر رمزنگاری: من چشم انداز ارزهای رمزنگاری شده را در آینده نزدیک بسیار روشن می بینم. اگر ببینید در حال حاضر کجا هستیم کل دنیا به سمت یک فناوری بلاکچین در حال حرکت است. من معتقدم که این فقط یک شروع برای اجرای گاو نر است زیرا covid 19 واقعاً نشان داد که رمزنگاری در زمانی که اقتصاد از بین می رود ، چقدر قابل اعتماد است. من معتقدم ترکیبی از رمزنگاری شدن به عنوان یک دارایی امن در کنار ما که به سمت یک فناوری بلاکچین حرکت می کنیم ، آینده ای روشن را نشان می دهد.

س4. [ایمیل محافظت شده]: بله ، امروزه فناوری بلاکچین توسط بسیاری از شرکت های بزرگ پذیرفته شده است. در اینجا س comesال 4 مطرح می شود: همانطور که COVID 19 به موضوعی جهانی تبدیل می شود ، برخی از سرمایه گذاران که قصد سرمایه گذاری در پروژه های ارزهای رمزپایه را دارند از قبل با ملاقات صاحبان پروژه برای بحث و گفتگوهای یک به یک مشکل دارند ، آیا تماس ویدیویی برای انجام این ترفند کافی است؟ و در غیر این صورت چه اقداماتی می توان انجام داد تا اطمینان حاصل شود همه چیز طبق برنامه پیش می رود و تحت تأثیر این بیماری همه گیر قرار نمی گیرد?

جوکر رمزنگاری: بچه ها ، من این را یک بار گفتم و دوباره می گویم. شفافیت در این فضا همه چیز است. اگر صاحبان پروژه چهره خود را نشان نمی دهند ، اگر تمایلی به تماس ویدیویی ندارند سرمایه گذاری نکنید. شماره 1 کاری که می توانید همانطور که در سرمایه گذار انجام می دهید ، بخاطر خرابکاری است. حقایق هر آنچه صاحب پروژه را بیان می کند بررسی کنید و همیشه در مورد آنچه به شما گفته می شود تحقیق خود را انجام دهید حتی در زمان همه گیر بودن با فناوری امروز ، بزرگنمایی شفاف ، پاتوق های گوگل و غیره بسیار آسان است. یک مدیر عامل و بنیانگذار واقعی همیشه به جای گرفتن وجوه خود و ترک آن ، در هر مرحله از راه با همه سرمایه گذاران در ارتباط هستند. ، این برای فضای من ، فضای یوتیوب نیز صدق می کند. برای آن دسته از شما که با Youtubers رمزنگاری آشنا هستید ، بزرگترین موجود در فضا اکنون رمزنگاری بعدی است. دلیل این امر ارائه شفافیت کامل است. همیشه چهره خود را نشان داده و با هواداران خود در ارتباط روزمره باشید. (لینک ارسال شده: https://www.youtube.com/channel/UC3d5XyOZR2-HQOL8O5uS7Hg ) شفافیت همه چیز است.

س5. [ایمیل محافظت شده]: آره. این یک یادآوری مهم از طرف مهمان ما است که DYOR = قبل از سرمایه گذاری روی چیزی ، تحقیقات خود را انجام دهید. سوال شماره 5 در مورد نگرانی فعلی بازار رمزنگاری است: شیوع Covid-19 تأثیر قابل توجهی در وضعیت مالی دارد ، آیا فکر می کنید این مانعی برای سرمایه جدید در بازار رمزنگاری است؟?

جوکر رمزنگاری: البته. می توان به هر دو روش بررسی کرد. از یک طرف ، بسیاری از مردم به دلیل شیوع نوزدهم کویر از کار اخراج شده اند. بر اساس اینکه در چه کشوری زندگی می کنید ممکن است غرامت دولت دریافت کنید اما برای اکثر کشورها اینگونه نیست. بنابراین در این دست بسیاری از مردم پول کمتری برای سرمایه گذاری دارند. اما از طرف دیگر به جای داشتن پولی که در حال حاضر دارید آنجا نشسته و کاری برای شما انجام نمی دهد. با سرمایه گذاری در بازار رمزنگاری و کسب درآمد منفعل می توانید به شرایط خود کمک کنید تا واقعاً در مواقع ضروری به شما کمک کند.

س6. [ایمیل محافظت شده]: بله ، ما معتقدیم که درآمد منفعل برای اکثریت افراد مهم است ، زیرا نرخ بیکاری به دلیل همه گیری COVID-19 در حال افزایش است. من مطمئن هستم که همه افراد به ویژه تازه وارد در این گروه به س #ال شماره 6 علاقه مند خواهند شد: بعنوان یک Youtuber رمزنگار ، چه تجربیات و تجاربی را می توانید با تازه واردان در بازار رمزنگاری به اشتراک بگذارید?

جوکر رمزنگاری: این نوع به تحقیقات خود باز می گردیم. مدت زمان طولانی در این فضا و دیدن و آمدن هزاران پروژه ، متوجه شده ام که بسیاری از تازه واردان به جای اینکه آن را کند کنند ، با مفهوم فناوری btc و بلاکچین آشنا می شوند و به تحقیق در مورد پروژه ، ارزیابی شفافیت ، و سپس سرمایه گذاری. به یاد داشته باشید بچه ها سرمایه گذاری باید آخرین قدم شما باشد ، نه اولین قدم شما.

س7. [ایمیل محافظت شده]: بسیار خوب ، در سوال شماره 7 ، کاربر پرسید: “برای معامله گران $ OKex مانند خودم ، چه دلایلی وجود دارد که شما فکر می کنید من باید به جای مبادلات دیگر که لیست تمام رمزهای راه اندازی شده است ، در $ OKEx معامله کنم”

جوکر رمزنگاری: خودم صحبت کردم ، من به مرور زمان از مبادلات زیادی استفاده کردم و قطعاً OKEX مورد علاقه من است. اولاً اندازه OKEx است ، این واقعیت که آنها یکی از بزرگترین مبادلات هستند فقط نشان می دهد که اعتبار و اعتبار آنها تا چه اندازه عالی است. هیچ صرافی نمی تواند به این طرف برسد بدون اینکه در کاری که انجام می دهد بهترین باشد. آنها دارای طیف گسترده ای از محصولات پشتیبانی از تجارت نقطه ای و مشتقات ، کیف پول های زنجیره ای و غیره هستند. همچنین دارای یکی از بهترین فناوری های امنیتی هستند که برای من بسیار مهم است.

س8. [ایمیل محافظت شده]: ما از شنیدن این حرف شما خوشحالیم. س followingال زیر س towardsالی است که در مورد یک تأثیرگذار رمزنگاری شگفت انگیز مانند شما وجود دارد. سوال شماره 8: "برنامه شما برای آموزش و افزایش آگاهی در بین جامعه Crypto برای درک بیشتر مردم از استفاده از سیستم عامل ارز رمزنگاری شده ، فناوری آن و پذیرش آن چیست؟?"

جوکر رمزنگاری: ادامه ساخت فیلم. در حال حاضر من فقط فیلم های مرور در مورد پروژه های مختلف را انجام می دهم و سعی می کنم مشترکانم را از این طریق آموزش دهم اما در آینده نزدیک قصد دارم دوره های کامل آموزشی را در یوتیوب با موضوعات مختلف در رمزنگاری انجام دهم به جای اینکه فقط آنها را به یک پروژه مرتبط کنم. برای آن آماده باشید !! 🙂

س9. [ایمیل محافظت شده]: وای! این یک خبر عالی از شماست! ما مشتاقانه منتظریم تا به زودی در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنیم. سپس ، سوال شماره 9- "چگونه بازار رمزنگاری هنگامی که همه گیر می آید?"

جوکر رمزنگاری: این بسیار شگفت انگیز است !! البته برخی از آن مربوط به نصف شدن btc است اما بقیه مربوط به دارایی امن آن است. اگر همین الان بازار ارزهای رمزنگاری شده را با هر بازار دیگری (املاک و مستغلات ، سهام و غیره) مقایسه کنید ، بهترین کار در زمینه شیوع بیماری همه گیر بوده است. این نشان می دهد که btc چقدر قوی و قابل اعتماد است و نمی توان صبر کرد تا به ماه برود!!!

س10. [ایمیل محافظت شده]: بله ، بازار رمزنگاری در مقایسه با عمده انواع دارایی شگفت انگیز است. و در آخر ، آخرین سوال از یک کاربر توییتر. "بله ، بسیاری از مردم در مورد وضعیت همه گیر COVID-19 به دلیل اخراج گسترده دولت توسط دولت ، نگرانند. برخی از افراد سرمایه گذاری بلند مدت را در دنیای رمزنگاری انتخاب می کنند زیرا فکر می کنند در این شرایط همه ارزهای بازار و سکه ها سقوط شدید خود را تجربه می کنند. با خرید رمزنگاری با قیمت پایین در شرایط فعلی ، پس انداز برای آینده را شروع کنید. به نظر شما چگونه برای ارائه راه حل کافی است؟ در مورد قیمت رمزنگاری در آینده چطور؟ زیرا ما فقط نمی دانیم که پایان Pandemic COVID-19 چیست. آیا سرمایه گذاری طولانی در رمزنگاری برای جامعه پایین و افرادی که دارایی بیشتری دارند شرط می بندند و سهام خود را در رمزنگاری سرمایه گذاری می کنند ، به اندازه کافی موثر و ارزشمند است.?"

جوکر رمزنگاری: 10000٪ مخصوصاً برای افراد در جامعه پایین. این همه گیری نشان داد که سرمایه گذاری در رمزنگاری بی خطر است ، بنابراین دلیل بیشتری به شما می دهد. البته نوسانات کوتاه مدت وجود خواهد داشت ، بنابراین اگر کسی هستید که در کوتاه مدت به پول احتیاج دارید نباید تمام زندگی خود را در این امر قرار دهید .. زیرا اگر در کوتاه مدت به پول نیاز دارید نمی دانید قیمت آن چقدر است btc خواهد بود ، بنابراین اگر در این گروه هستید فقط آنچه را که توانایی از دست دادن آن را دارید سرمایه گذاری کنید. اگرچه بیشتر از یک سرمایه گذار بلند مدت استفاده می کنید ، زمان مناسبی برای خرید و مشاهده رشد دارایی های شماست

جلسه 2:

س # 1: من یک سرمایه گذار جدید در دنیای رمزنگاری هستم ، چه کاری باید انجام دهم?

جوکر رمزنگاری: قبل از هر کاری ، واقعاً خود را در مورد BTC و فناوری زیربنای بلاکچین آموزش دهید. هنگامی که این کار را انجام دادید و هدف آن را مشاهده کردید ، به جای اینکه فقط بخواهید برای کسب سود وارد شوید ، سپس در آن مرحله ببینید که در منافع خود بیشترین منافع خود را در چه زمینه هایی دارید و به سرمایه گذاری می پردازید. برای آگاهی از پروژه های مختلف می توانید از کانال من استفاده کنید (لینک ارسالی: https://www.youtube.com/channel/UCKQHUlMFSAyeAItF5auC04w )

س # 2: بیایید بگوییم COVID-19 یک سال بیشتر باقی می ماند ، آیا این را تهدیدی برای رمزنگاری می دانید؟?

جوکر رمزنگاری: فکر می کنم این برای رمزنگاری خوب باشد. اگر covid 19 یک سال بیشتر طول بکشد ، سایر کلاسهای دارایی کاملاً از بین می روند و باعث می شود سرمایه گذاران پول خود را از آن کلاسهای دارایی خارج کنند و به جای آن در رمزنگاری سرمایه گذاری کنند. فقط به عملکرد btc در ماه گذشته نگاهی بیندازید و از خود بپرسید ، آیا مطمئن هستید که می خواهید این کار پایان یابد؛)

س # 3: چرا از یوتیوب متمرکز استفاده می کنید ، چرا به فکر این نیستید که مبتنی بر بلاکچین باشد?

جوکر رمزنگاری: محتوای بیشتری در یوتیوب وجود دارد ، هر موضوعی که فکرش را بکنید دارای 1000 فیلم است.

پرسش شماره 4: شاید شرایط Covid 19 برای تیم بسیار دشوار باشد. با این حال ، آیا تأثیرات دیگری وجود ندارد که تأثیر مستقیمی در توسعه پروژه داشته باشد ، خصوصاً در ادامه انجام مأموریت خدمات معاملات. آیا اقدامات سازگارانه ای وجود دارد كه شركتها باید انجام دهند تا مانند گذشته BTC اجرا شود?

جوکر رمزنگاری: Covid 19 سخت ترین مشاغل فیزیکی ، صنعت هواپیمایی ، صنعت رستوران ، هتل را تحت تأثیر قرار می دهد. از آنجا که بسیاری از این پروژه های رمزنگاری بصورت آنلاین بوده و بر اساس یک فناوری اساسی ساخته شده اند ، به همین میزان نیز تأثیر چندانی ندارند

پرسش شماره 5: بسیاری از صرافی ها هک شده اند ، حتی اگر از امنیت بالایی برخوردار باشند. این همه نگرانی من درباره بیماری همه گیر Covid-19 است.

جوکر رمزنگاری: بسیاری از پروژه ها می گویند که آنها از امنیت بالایی برخوردار هستند .. گرچه اینطور نیست. شما باید دقت خود را انجام دهید و ببینید آنها از چه نوع امنیتی استفاده می کنند. من صرافی به بزرگی و امنیت هک شدن OKEX را ندیده ام

س # 6: با برداشتن ممنوعیت استفاده از رمزنگاری ، به نظر می رسد هند با بیش از 1 میلیارد نفر جمعیت در بازار بالقوه باشد ، این قطعه کیک فریبنده و شیرین است. در حالی که WazirX و Binance فقط صندوق 50 میلیون دلاری “Blockchain for Covid – 19” 50 میلیون دلاری را تأیید می کنند OKEx چگونه می خواهد تجارت خود را در این بازار گسترش دهد.?

جوکر رمزنگاری: این قطعاً یک سوال برای OKEX است ، زیرا آنها یکی از فعالترین مبادلات در ارائه ایده ها و محصولات جدید هستند. من مطمئن هستم که آنها گسترش گسترده ای دارند

س # 7: در وضعیت بد اپیدمی کوید -19 ، هر پروژه ارز رمزنگاری شده به شدت تحت تأثیر قرار گرفت. به نظر شما کدام ابتکار راه حل عالی خواهد بود?

جوکر رمزنگاری: اگرچه همه آنها به شدت تحت تأثیر قرار گرفته اند ، اما بسیاری از آنها بیش از سایرین تحت تأثیر قرار گرفته اند. اولین کاری که باید انجام شود ، تجزیه بخش های مختلف پروژه های رمزنگاری بخش به بخش و تمرکز بر روی مواردی است که بیش از حد تحت تأثیر قرار نگرفته اند اما قیمت بسیار پایین آمده است. این یک فرصت بزرگ خرید را نشان می دهد زیرا بیش از حد واکنش نشان می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me