banner
banner

بهترین سیستم عامل های معاملات اجتماعی

مشارکت در معاملات اجتماعی یکی از راحت ترین و کاربرپسندترین روش ها برای شروع تجارت در بازار فارکس یا انبوه دارایی های دیگر است که توسط بهترین کارگزاران تجارت اجتماعی در دسترس قرار گرفته است..

در پس زمینه ، یکی از مواردی که باعث محبوبیت و استفاده آسان این کارگزاران می شود ، سیستم عامل های تجاری قدرتمند و بصری آنها هستند. این سیستم عامل های تجارت اجتماعی برای اصلی ترین تجربه تجارت شما با هر کارگزار است ، بنابراین یافتن بهترین مورد مناسب برای نیازهای شما کلیدی است..

در اینجا ما نگاهی دقیق به برخی از بهترین سیستم عامل های معاملات اجتماعی که توسط این کارگزاران ارائه شده اند ، خواهیم انداخت.

بهترین سیستم عامل های معاملات اجتماعی

XM یکی از باتجربه ترین نام ها در صنعت است که صحبت از تجارت اجتماعی و بسیاری از ویژگی های دیگر می شود. آنها از سال 2009 وجود داشته و به عنوان یک کارگزار بسیار منظم و ارائه دهنده بسترهای تجاری عالی ، شهرت بسیار معتبری کسب کرده اند.

XM در درجه اول معاملات خود را از طریق بسترهای معاملاتی MT4 و MT5 که بسیار مورد احترام هستند ، ارائه می دهد. در اینجا می توانید در بیش از 1200 دارایی موجود برای تجارت در تجارت اجتماعی شرکت کنید.

اگرچه سیستم عامل های معاملاتی Metatrader به طور استاندارد هیچ ویژگی معاملاتی اجتماعی را ارائه نمی دهند ، اما هنوز هم از بهترین روش ها برای تجارت اجتماعی از طریق روش های دیگر است که به طور غیر مستقیم متصل هستند. بهترین راهی که می توانید از طریق MT4 در معاملات اجتماعی شرکت کنید استفاده از ویژگی EAs است. به شما این امکان را می دهد که سایر معامله گران را در تنظیمات اجتماعی خارجی مانند جامعه MQL5 دنبال کنید و استراتژی های تجاری را که می خواهید دنبال کنید وارد کنید..

استفاده از این نوع سبک تجارت اجتماعی نه تنها توسط XM پذیرفته شده است بلکه انجام آن از طریق سیستم عامل های تجاری MT4 و MT5 کاربر پسند که در آن می توانید با حداقل سپرده بسیار کم شروع کنید ، بسیار مطابقت دارد و انجام آن نسبتاً آسان است..

برای کسب اطلاعات بیشتر ، همیشه می توانید نگاهی به بررسی کامل XM ما بیندازید یا مستقیماً از آن بازدید کنید XM.

بهترین سیستم عامل های معاملات اجتماعی

AvaTrade یکی دیگر از کارگزاران باتجربه در صنعت است که زیرساخت تجارت اجتماعی عالی را برای شما فراهم می کند. آنها بیش از یک دهه در بخش با کارگزار مستقر در ایرلند در سال 2006 فعالیت می کنند.

وقتی نوبت به تجارت اجتماعی می رسد ، همانطور که برای تسهیل تجارت کپی انجام می شود ، آنها با ZuluTrade ارتباط برقرار کرده اند که خود یکی از بزرگترین سیستم عامل های تجارت در تجارت اجتماعی هستند. این بدان معنی است که به لطف مشارکت مشترک ، پیوند مستقیم حساب AvaTrade با ZuluTrade هم سریع و هم راحت است.

از طریق ZuluTrade به شما امکان کپی کردن برخی از تجار بسیار باتجربه و موفق یا ارائه علائم تجاری خود را خواهید داشت. این پلت فرم از ویژگی های مختلفی برخوردار است تا تجربه تجارت اجتماعی شما را در حین معامله با بیش از 200 دارایی که توسط کارگزار در دسترس است ، تا حد امکان تعاملی و کاربرپسند سازد. این شامل توانایی اظهارنظر و ارتباط با دیگر بازرگانان با استفاده از سیستم عامل است. همچنین می توانید حساب AvaTrade MT4 خود را با ZuluTrader متصل کنید تا تجارت کپی را از طریق آن بستر معاملاتی به طور مستقیم انجام دهید.

اگر اطلاعات بیشتری می خواهید یا بازدید از آن همیشه امکان پذیر است ، یک بررسی کامل Avatrade برای شما داریم که می توانید نگاهی بیندازید AvaTrade.

بهترین سیستم عامل های معاملات اجتماعی

eToro وقتی صحبت از تجارت و تجارت اجتماعی می شود ، یک رهبر صنعت است. این هسته اصلی است که تجارت در ابتدای راه اندازی آن بنا نهاده شده و همچنان به یک پلت فرم تجارت اجتماعی جامع تبدیل شده است که یکی از آسانترین موارد استفاده در بخش است..

پلت فرم انحصاری تجارت اجتماعی eToro نه تنها از نظر بصری جذاب و استفاده از آن بسیار آسان است ، بلکه دارای طیف وسیعی از ویژگی های خاص و گزینه های قابل تنظیم است که آن را محبوب ترین در سراسر جهان می کند.

منطقه “تغذیه” پلت فرم eToro جایی است که می توانید به طور کامل با سایر معامله گران درگیر شوید به گونه ای که شبیه هر پلت فرم برتر رسانه های اجتماعی در آن لحظه باشد. در اینجا می توانید به راحتی و به راحتی اخبار ، بازدیدها ، فیلم ها و موارد دیگر را به اشتراک بگذارید در حالی که تمام وقت با سایر معامله گران درگیر هستید.

ترکیبی از این توابع پلت فرم معاملات اجتماعی با مجموعه گسترده ای از ویژگی های برتر تجارت کپی ارائه شده توسط eToro ، یک تجربه تجاری و اجتماعی فراگیر را برای شما ایجاد می کند تا هنگام تجارت در بیش از 1000 دارایی ، همه با نرخ بسیار رقابتی از نظر کارمزد و از جمله ، با آن ارتباط برقرار کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید. هم معاملات CFD و هم فرصت های معاملات واقعی سهام.

برای دریافت آخرین اطلاعات در مورد شروع کار با این غول تجارت اجتماعی ، ما یک بررسی عمیق eToro را تهیه کرده ایم یا می توانید مستقیماً بازدید کنید eToro.

لطفاً توجه داشته باشید که کلیه معاملات خطرناک است. 67٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید فکر کنید که آیا توانایی پرداخت خطر بالای از دست دادن پول خود را دارید یا خیر. این محتوا فقط برای اهداف آموزشی است و توصیه ای برای سرمایه گذاری نیست.

بهترین سیستم عامل های معاملات اجتماعی

FX M با خرید و فروش بیش از 250 دارایی ، یکی از معتبرترین و معتبرترین کارگزاران فارکس در صنعت است. هنگامی که نوبت به تجارت اجتماعی می رسد ، کارگزار در ترکیب سیستم عامل های عالی تجارت خود در MT4 و محصول اختصاصی FXTM Invest خود برای پوشش دادن تمام نیازهای شما کار بسیار خوبی انجام می دهد.

از طریق FXTM Invest می توانید در یک کپی کاملاً تعاملی و یک محیط تجارت اجتماعی شرکت کنید که از طریق آن می توانید به اشتراک بگذارید و همچنین اطلاعات مفید تجاری و موارد دیگر را انتخاب کنید. سپس این می تواند به طور مستقیم در پلتفرم معاملاتی Metatrader شما به کار گرفته شود که البته دارای تمام عملکردها و قابلیت استفاده ای است که طی سال های گذشته شناخته شده است.

علاوه بر ابزارها و ویژگی های ارائه شده توسط FXTM Invest ، شما همچنین می توانید استراتژی هایی را برای استفاده از ویژگی MT4 EAs از جامعه MT4 وارد کنید که می تواند در پیوند دادن این منابع که می توانید از جامعه اجتماعی گسترده تری داشته باشید بسیار ارزشمند باشد..

به طور کلی ، بستر معاملات اجتماعی در MT4 با ترکیب ابزارها و شاخص های قابل تنظیم خود با آنچه توسط FXTM سرمایه گذاری ارائه می شود ، این مکان را به مکانی مناسب برای تجارت اجتماعی و محبوبیت روزافزون برای معامله گران FXTM تبدیل می کند..

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کارگزار عالی و آنچه که آنها ارائه می دهند ، به بررسی FXTM ما مراجعه کنید یا از آن بازدید کنید FX M.

بهترین سیستم عامل های معاملات اجتماعی

سنگ فلفلی به لطف بیش از 10 سال فعالیت در صنعت برای اولویت بندی معامله گران از طریق خدمات کارگزار شفاف و خوب ، لیست بهترین کارگزاران تجارت کپی را ایجاد می کند. این کارگزار که به خوبی توسط ASIC در استرالیا ، FCA در انگلستان و سایر افراد در سراسر جهان تنظیم می شود ، به گزینه محبوب بسیاری از معامله گران تبدیل شده است.

از طریق پلتفرم تجاری اختصاصی و کاربری آسان آنها که در تلفن همراه نیز موجود است ، می توانید در معاملات CFD ، Spread Betting و سایر دارایی های ارائه شده شرکت کنید. به عنوان یک معامله گر اجتماعی ، اگرچه آنها از Zulutrade پشتیبانی می کنند و شما را قادر می سازد تا از کپی کردن سایر تجار کاملاً استفاده کنید.

همچنین می توانید همیشه نگاهی به بررسی Pepperstone ما بیاندازید تا در مورد همه چیزهایی که این گزینه برتر کارگزار فارکس ارائه می دهد یا بازدید کنید ، یک بررسی عمیق داشته باشید. سنگ فلفلی.

هشدار: CFD ابزار پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم فشار زیاد به سرعت از دست می دهند. بین 74-89٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD چگونه کار می کند و آیا توانایی پرداخت خطر بالای از دست دادن پول خود را دارید یا خیر. این محتوا فقط برای اطلاع رسانی و اهداف آموزشی در نظر گرفته شده است و نباید به عنوان مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me