banner
banner

سرمایه گذاری در کیهان (ATOM) – هر آنچه لازم است بدانید

شبکه بلاکچین Cosmos (ATOM) می خواهد با رویکرد منحصر به فرد خود در بازار ، رقابت را به یک جامعه تبدیل کند. برخلاف اکثر پروژه های موجود در فضا ، Cosmos پیروزی در رقابت ، گرفتن تاج یا شناسایی نیست. در عوض ، Cosmos به دنبال کمک به کل بخش بلاکچین از طریق ترکیبی از پروتکل های منحصر به فرد است که به هم پیوستن صنعت کمک می کند..

کیهان (ATOM) چیست?

به طور مشخص, کیهان شبکه ای از شبکه های بلاکچین است. توسعه دهندگان این مفهوم را “اینترنت بلاکچین” می نامند. هدف این پروژه این است که بلاک چین های جداگانه بتوانند به صورت یکپارچه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. با اجازه دادن به هر زنجیره بلوکی برای برقراری ارتباط ، به اشتراک گذاری داده ها و معامله با هر کس دیگری ، Cosmos قادر است اصطکاک موجود در بازار را به یک نیروی محرکه مثبت برای توسعه تبدیل کند..

با دقت ، Cosmos چیزی فراتر از پل ارتباطی بین بلاکچین هاست. این پلتفرم همچنین دارای مجموعه کاملی از محصولات و ویژگی هایی است که آن را به گزینه ای چشمگیر در بازار تبدیل کرده است. Cosmos پشته ای از فناوری نسل جدید را معرفی می کند که به توسعه دهندگان دسترسی به ابزارهای قدرتمندی که کارایی ایجاد بلاکچین را افزایش می دهند ، می دهد.

Cosmos - صفحه اصلی

Cosmos – صفحه اصلی

به طور چشمگیر ، توسعه دهندگان قادر به ایجاد زنجیره بلوکی پیچیده در اکوسیستم Cosmos طی یک هفته هستند. در مقایسه ، استفاده از همان بلاکچین های نسل 2 cd هفته ها طول می کشد. به همین دلیل ، Cosmos همچنان شاهد رشد جامعه داپ است که به ایجاد تعامل بیشتر کاربر کمک می کند.

Cosmos (ATOM) چه مشکلاتی را حل می کند?

هدف اصلی Cosmos مقابله با عدم همکاری در بازار است. بخش بلاکچین با هم ، انواع زیادی از خدمات و عملکردها را در بر می گیرد. با این حال ، هر زنجیره بلوکی در حال حاضر به عنوان یک جزیره فعالیت می کند. این توانایی کلی بازار برای انجام وظایف مهمی مانند لابی گری برای قوانین بیشتر حامی رمزنگاری یا سایر پیشرفت های حیاتی در صنعت را ضعیف می کند..

از طریق Cosmos ، بلاکچین های مختلف می توانند با موارد استفاده تخصصی خودشان همزیستی داشته باشند. این به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا تلاش خود را بر روی پیشرفت متمرکز کنند تا اینکه صرف تلاش در بازاریابی و سایر فعالیت های مرتبط با رقابت کنند. Cosmos حتی به بلاکچین های مختلف اجازه می دهد تا از قابلیت های سیستم عامل های دیگر برای بهبود قابلیت استفاده خود استفاده کنند.

مزایای Cosmos (ATOM)

Cosmos مزایای زیادی را به بازار عرضه می کند. برای اولین بار ، این پلت فرم کاملاً قابل تنظیم است. توسعه دهندگان می توانند به راحتی برنامه ها و سیستم عامل های جدید بلاکچین را ایجاد و صادر کنند. آسان ، شبکه Cosmos بدون هیچ نهاد مرکزی فعالیت را تسهیل می کند. به این ترتیب ، شبکه معاملات بین بلاکچین را ساده می کند و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا داده ها و رمزها را به صورت برنامه ای به اشتراک بگذارند.

کیهان (ATOM) چگونه کار می کند

Cosmos از ابزارهای متنوع متن باز متنوعی برای تسهیل همکاری بین بلاکچین ها در شبکه خود استفاده می کند. این پروتکل برای انجام این کار به طور مستقل وضعیت هر بلاکچین را در شبکه رصد می کند. در اکوسیستم Cosmos ، هر شبکه به عنوان یک منطقه شناخته می شود.

مناطق

مناطق از عملکرد کامل شبکه خود لذت می برند. نکته مهم ، این بلاکچین ها شبکه های مستقلی هستند که می توانند هرگونه تراکنش مورد نیاز برای انجام وظایف خود را انجام دهند. این بلاکچین ها می توانند نشانه های جدیدی را در شبکه های خود صادر و توزیع کنند ، حساب های جدید ، تراکنش ها را رأی دهند و ارتقا پروتکل را بدون هیچ گونه تأثیری از اتصال Cosmos خود انجام دهند..

Cosmos Hub

Cosmos Hub مکانی است که همه این بلاکچین ها با هم ملاقات می کنند. این پروتکل به عنوان یک واسطه عمل می کند. هر منطقه در شبکه مستقیماً به هاب متصل می شود. سپس توپی یک ثبت ثابت از وضعیت فعلی منطقه را حفظ می کند. هنگامی که یک منطقه به Cosmos Hub متصل شد ، با هر منطقه دیگری در شبکه قابل همکاری است.

کیهان - توییتر

کیهان – توییتر

لایه های کیهان

اکوسیستم Cosmos برای گردآوری کل صنعت بلاکچین به سه لایه متکی است. اولین لایه ، لایه Application است. این لایه ای است که معاملات پردازش را مدیریت می کند. همچنین این پروتکل مسئول نگه داشتن زبانه ها در حالت شبکه است. شبکه سازی لایه دوم بلاکچین است. این لایه ای است که اجازه می دهد زنجیره های بلوکی جداگانه ارتباط برقرار کنند. بلاکچین های مختلف با فناوری های مختلف ، سازوکارهای اجماع و اهداف کاملاً متفاوت ، می توانند از خدمات یکدیگر با استفاده از این سیستم استفاده کنند.

اجماع کیهان (ATOM)

آخرین لایه پروتکل اجماع است. Cosmos از موتور Tendermint BFT استفاده می کند. این مکانیسم شبکه را ایمن کرده و به گره ها اجازه می دهد تا وضعیت فعلی را حفظ کنند. به طور خاص ، پروتکل همان چیزی است که تراکنش ها را تأیید می کند و بلوک هایی را به بلاکچین اضافه می کند.

موتور Tendermint BFT مکانیزم حاکمیت اثبات سهام (PoS) است. بدین ترتیب ، کاربران شبکه به عنوان اعتبارسنج عمل می کنند. کاربران وقتی رمزنگاری خود را در Cosmos شرط می بندند ، پاداش می گیرند. Staking اصطلاحی است که برای توصیف فرآیند قفل کردن مقدار مشخصی رمزنگاری در کیف پول شبکه در ازای دریافت پاداش استفاده می شود. Staking به دلیل ریسک پایین آن در مقایسه با معاملات ، یکی از داغترین ویژگی های بازار در حال حاضر است.

نعناع فلفلی

نعناع فلفلی

پروتکل ارتباطات بین بلاکچین

پروتکل ارتباطات بین بلاکچین کدگذاری است که به مناطق مختلف درون اکوسیستم اجازه می دهد تا با Cosmos Hub ارتباط برقرار کنند. این پروتکل تضمین می کند که تمام اطلاعات بین مناطق بهم پیوسته آزادانه و ایمن حرکت می کنند.

Cosmos SDK

کیت توسعه نرم افزار Cosmos (SDK) به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا بدون نیاز به کدگذاری از ابتدا ، بلاکچین بسازند. توسعه دهندگان می توانند از افزونه ها استفاده کنند و عملکردهای اصلی پروژه های خود را در روزها در برابر ماه ها به انجام برسانند. به نوعی به یک سازنده وب سایت فکر کنید. شما می توانید از ویژگی های مختلفی از قبیل staking ، حاکمیت و جزئیات رمزها استفاده کنید.

گره های Cosmos (ATOM)

به عنوان یک شبکه PoS ، کاربران می توانند با انباشته رمزنگاری خود درآمد منفعل کسب کنند. برای اینکه بتوانید به گره ای در شبکه Cosmos تبدیل شوید ، باید در 100 استکر برتر باقی بمانید. این استراتژی هوشمندانه است زیرا گره های شیطانی را از بین می برد زیرا بیشترین بازده را از دست می دهند.

حکومت

گره ها همچنین قابلیت رأی گیری را به دست می آورند. قدرت رأی دادن شما معادل مقدار ATOM است که روی خود قرار داده اید. جالب است که می توانید رمزهای خود را به اعتبار سنج های دیگر نیز بسپارید. هنگامی که رمزهای خود را واگذار می کنید ، هنوز بخشی از پاداش بلوک را دریافت می کنید.

تاریخچه کیهان (ATOM)

تاریخچه Cosmos سالها قبل از تاریخ راه اندازی آن آغاز می شود. این پلتفرم پس از توسعه دهنده شناخته شده بلاکچین ایجاد شد جه کوون Tendermint را به صنعت معرفی کرد. این دوباره در سال 2014 بود. سرانجام ، کوون با دو توسعه دهنده محترم رمزنگاری دیگر ، Zarko Milosevic و Ethan Buchman ارتباط برقرار کرد.

در آوریل 2017 ، Cosmos با موفقیت امن شد کیهان از طریق ICO. به طرز شگفت انگیزی ، سکو تنها 29 دقیقه طول کشید تا به هدف خود برسند. در دسامبر 2018 ، این شبکه آزمایشات عمده ای را با انتشار Game of Stakes آغاز كرد. کمتر از چهار ماه بعد ، شبکه اصلی رسمی Cosmos راه اندازی شد.

ATOM

ATOM رمز ارز بومی شبکه Cosmos است. این سرویس به عملکردهای حیاتی کمک می کند. برای اولین بار ، برای اجرای قراردادهای هوشمند و انجام معاملات کامل استفاده می شود. ATOM های جدید هر بار که بلوکی از تراکنش ها تأیید می کنند ، به عنوان پاداش برای اعتبار سنج های شبکه تولید می شوند.

کیهان (ATOM) - CoinMarketCap

کیهان (ATOM) – CoinMarketCap

در حال حاضر 204،603،576 ATOM در گردش است. قابل ذکر است ، بیشتر این نشانه ها از راه اندازی اولیه شبکه اصلی Cosmos بوده است. این توکن های اولیه شاهد توزیع بین اهدا کنندگان اولیه ، شرکت کنندگان در فروش توکن ، بنیاد Cosmos و توسعه دهندگان اصلی این سیستم عامل بودند..

نحوه خرید Cosmos (ATOM)

ATOM به راحتی در بازار یافت می شود. به راحتی می توانید مقداری از این ارز رمزپایه را در اکثر صرافی های بزرگ جستجو کنید. بینانس چند جفت معاملاتی ATOM متناسب با نیازهای شما ارائه می دهد. بسیار خوب ، ATOM در اکثر صرافی ها معمولاً شامل یک گزینه جفت معاملاتی فیات است. جفت های معاملاتی مستقیم در هزینه های شما صرفه جویی می کنند و به شما امکان می دهند یک سرمایه گذار پاسخگو باشید.

سرمایه گذاری در کیهان (ATOM) - هر آنچه لازم است بدانید سرمایه گذاری در کیهان (ATOM) - هر آنچه لازم است بدانید سرمایه گذاری در کیهان (ATOM) - هر آنچه لازم است بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

نحوه ذخیره Cosmos (ATOM)

ذخیره ATOM آسان است. می توانید از گزینه کیف پول موبایل یا دسک تاپ مانند کیف پول اتمی. این گزینه پیمایش آسان به شما امکان می دهد در زمان نیاز به ATOM خود دسترسی پیدا کنید.

اگر می خواهید سرمایه گذاری بزرگی در ATOM انجام دهید یا اگر می خواهید مدت زمان طولانی HODLing این رمزنگاری را انجام دهید ، بهترین گزینه کیف پول سخت افزاری است. کیف پول های سخت افزاری رمزگذاری شما را به صورت آفلاین در “سردخانه” ذخیره می کنند. این استراتژی دسترسی تهدیدهای آنلاین را به دارایی های شما غیرممکن می کند. لجر نانو اس یا پیشرفته تر لجر نانو ایکس هر دو از Cosmos (ATOM) پشتیبانی می کنند.

بازار به کیهان احتیاج دارد

بازار به Cosmos نیاز دارد. به منظور دستیابی به فلات بعدی تصویب جریان اصلی ، صنعت رمزنگاری نیاز به یافتن یکسان سازی دارد. با هم ، هر مهمانی سود زیادی می برد. به عنوان یک جامعه ، کاربران و توسعه دهندگان شکوفا می شوند.

علاوه بر این ، این استراتژی به شرکت های زنجیره بلوک اجازه می دهد تا کنترل روایت صنعت را حفظ کنند. مدتهاست که روز ارز پنهانی ارزهای رمزپایه به عنوان نوعی بودجه که فقط توسط مجرمان استفاده می شود ، وجود دارد. امروزه ارزهای رمزپایه جایگزین کارآمدتری برای وضعیت موجود در اختیار جهانیان قرار می دهند. Cosmos وظیفه خود را انجام می دهد تا اطمینان حاصل کند که کل صنعت قادر است هماهنگ از پیشرفتها استفاده کند. به همین دلایل ، Cosmos در حال حاضر یکی از محبوب ترین ارزهای رمزپایه در جهان است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me