banner
banner

12 سلبریتی که در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند

Cryptocurrency دیگر فقط در بین برنامه نویسان و توسعه دهندگان فناوری محبوب نیست. تعداد فزاینده ای از مشاهیر بیت کوین نیز با پرش از باند ، سرمایه گذاری و پشتیبانی در مشاغل مختلف مبتنی بر بلاکچین و سکه های دیجیتال انجام داده اند.

لیست مشاهیر سرمایه گذاری شده در بیت کوین

در اینجا لیست مشاهیر برجسته ما وجود دارد که علی رغم شرایط ناپایدار بازار بیت کوین در ارز رمزنگاری شده BTC سرمایه گذاری کرده اند.

1. بیورک

خواننده ایسلندی Björk در همکاری با بلوکپول, یک شرکت مستقر در لندن ، طرفداران خود را قادر به خرید آلبوم اوتوپیا 2017 با Bitcoin. گفته می شود که این هنرمند دمدمی مزاج همراه با Blockpool کار می کرد تا بتواند برای آلبوم خود با Litecoin ، Dashcoin و AudioCoin نیز پرداخت کند..

2. اشتون کوچر

اشتون کوچر ، بازیگر ، بنیانگذار مشترک بود سرمایه گذاری های درجه A, یک صندوق سرمایه گذاری که بودجه می دهد BitPay. این سرویس خدمات پردازش پرداخت را برای بازرگانانی که مشاغل دوستانه بیت کوین دارند ارائه می دهد.

اشتون کوچر - بیت کوین سرمایه گذاری مشهور

منبع: http://www.crainsnewyork.com

این بازیگر مدت هاست که از حامیان جدی بلاکچین و برنامه های آن است. شرکت وی با سایر استارتاپ ها و سیستم عامل های دیجیتال در سراسر صنعت درگیر است.

“مهمترین چیز در مورد بیت کوین این است: آن فناوری غیرمتمرکز واقعاً چه کاری می تواند انجام دهد؟ […] تصور کنید که آیا می توانیم آن مسئله امنیت را غیرمتمرکز کنیم و آیا می توانیم امنیت را غیرمتمرکز کنیم. “گفت کوتچر در یک کنفرانس TechCrunch.

“این تصور که ما می توانیم از نظر مدنی یکدیگر را به روشی ناشناس تحت نظارت قرار دهیم ، در حقیقت گمنامی اینترنت را حفظ می کند ، ما نباید نگران Big Brother باشیم و همین زیرساخت های ساخته شده در بیت کوین را می توان در صنعت امنیت به طور گسترده مورد استفاده قرار داد. ، “گفت: این بازیگر.

3. ریچارد شرمن

مشهور مشهور NFL گوشه گوشه گفت که حتی اگر به او هشدار داده شود که از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه جلوگیری کند ، او به یک حامی بزرگ جنبش بلاکچین تبدیل شده است و همچنین به غیر از BTC سرمایه گذاری کرده و صاحب چند ارز رمزپایه دیگر نیز شده است..

شرمان گفت: “من چند بیت کوین و Ethereum و چند Litecoin دارم ، جریان اصلی ساده.” “اما من هزاران سکه کوچکتر ندارم.”

شرمان شروع به سرمایه گذاری در بیت کوین کرد خیلی زود پس از اینکه طرفدارانش پرسیدند آیا می توانند از وب سایت او با سکه دیجیتال کالا بخرند.

او ابراز تأسف می کند که بیت کوین را همانطور که بود نگه نداشت ، زیرا بعداً آنها را به دلار آمریکا تبدیل کرد. شرمن گفت که او زمانی خریداری شد که بیت کوین 1000 دلار ارزش داشت و موفق شد 20000 دلار نقد کند.

شرمن همچنین سخنگوی مشهور و سرمایه گذار در است همدلی, صرافی ارز رمزنگاری شده که امکان تجارت بدون دریافت هزینه خدمات خود را فراهم می کند.

4. مل بی

Spice Girl سابق Mel B برای اولین بار پس از قبول سکه به عنوان پرداخت تک آهنگ کریسمس خود در وب سایت خود ، با بیت کوین تماس گرفت. از طریق مشارکت او با CloudHashing, او که یک شرکت مستقر در لندن است ، اولین هنرمند در صنعت موسیقی شد که Bitcoin را به عنوان وسیله پرداخت موسیقی خود پذیرفت.

در طی بیانیه مطبوعاتی در آن زمان ، او ابراز هیجان خود را در مورد ارز رمزپایه کرد. Scary Spice اظهار داشت: “من عاشق این هستم كه چگونه فناوری جدید زندگی ما را آسان تر می كند و برای من این هیجان انگیز است.” “بیت کوین با استفاده از یک ارز طرفداران من را در سراسر جهان متحد می کند. آنها فقط می توانند با استفاده از بیت کوین پول پرداخت کنند! “

CloudHashing یکی از بزرگترین شرکتهای صنعت است که قراردادهای استخراج بیت کوین را ارائه می دهد.

مل بی

5. ناس

هنرمند و خواننده رپ هیپ هاپ آمریکایی Nas مبلغ قابل توجهی 25 میلیون دلار به همراه مدیر خود Aymen Anthony Saleh در Coinbase ، صرافی پیشرو رمزنگاری ایالات متحده سرمایه گذاری کرد. نه تنها این ، بلکه او از 500 استارت آپ ، دستگاه جوجه کشی دره سیلیکون برای مشاغل متمرکز بر بیت کوین ، و در 40 سرمایه گذاری استارت آپ سرمایه گذاری کرد. رپر اظهار داشت که قصد دارد به مشارکت خود در دنیای بلاکچین و رمزنگاری ادامه دهد.

به نقل از Nas در مصاحبه ای گفت سرمایه گذاری در بیت کوین آینده است.

6. مایک تایسون

این یک واقعیت مشهور بیت کوین است که مایک تایسون بوکسور مشهور در توسعه و بازاریابی “ATM Bitcoin Mike Tyson” ، یک دستگاه خودپرداز که قول داد ارز کمتر را در کمتر از 20 ثانیه به بیت کوین مبادله کند ، کمک کرد. دستگاه های خودپرداز ابتدا در هتل LINQ نصب شدند & کازینو در لاس وگاس.

تایسون در آن زمان اظهار داشت: “من افتخار می کنم که با اولین دستگاه خودپرداز بیت کوین خود به انقلاب بیت کوین بپیوندم.”.

اما علاقه قهرمان سنگین وزن سابق به بازار بیت کوین در یک دستگاه خودپرداز مارک دار متوقف نشد. تایسون بار دیگر با Bitcoin Direct همکاری کرد تا کیف پول دیجیتال بیت کوین را برای دستگاه های تلفن همراه راه اندازی کند.

کیف پول مارک دار به کاربر امکان فروش ، خرید و ذخیره بیت کوین را می دهد گلایدرا بستر تبادل باید در مورد زمینه برنامه ذکر شود – این ویژگی خال کوبی صورت بوکسور است.

ResizedImage600458 بالای خودپرداز تایسون

منبع: https://bravenewcoin.com

7. آمیتاب باچان

آمیتاب باچان مشهور و سوپراستار مشهور بالیوود 250،000 دلار آمریکا به همراه پسرش آبیشک باچان در طی دو سال در یک صندوق سرمایه گذاری شخصی در Meridian Tech Pte, یک شرکت که مقر اصلی آن در سنگاپور است.

Big B ، همانطور که طرفدارانش او را می شناسند ، از سود بیت کوین استفاده کرد ، سهام او در اختیار داشت 2500٪. این سرمایه گذاری برای باچان ها 250،000 سهم در شرکت LongFirm به ارمغان آورد که با توجه به قیمت سهام هر سهم ، 17.5 میلیون دلار.

Meridian خود را به عنوان شرکتی توصیف می کند که راه حل های مبتنی بر بلاکچین و همچنین سرمایه گذاری خرد از طریق استفاده از ارزهای رمزپایه ارائه می دهد.

8. گوینت پالترو

در سال 2017 وقتی بازار ارزهای رمزپایه در حال گسترش بود و به بالاترین حد خود رسید ، گوینت پالترو ، یکی از بانفوذترین زنان سال 2019 با توجه به دامبان, پیوست استارتاپ محبوب بیت کوین ابرا به عنوان مشاور.

علاوه بر این ، پالترو از طریق مقاله منتشر شده در سایت Goop.com خود که در سال 2008 ایجاد شده بود ، تبلیغات خود را در توییتر انجام داد. این اولین باری بود که گوپ در مورد بیت کوین (BTC) صحبت می کرد.

اگرچه هیچ اطلاعاتی در مورد سرمایه گذاری های وی در دست نیست ، کار در ابر و علاقه به بیت کوین می توانست وی را به سمت خرید بیت کوین سوق دهد.

قطعه عالی با billbarhydt بر goop امروز https://t.co/cBoeHJ9ts7

– گوینت پالترو (GwynethPaltrow) 5 نوامبر 2018

9. فلوید می ودر جونیور.

فلوید می ویدر جونیور برای مدت طولانی در بازار ارزهای رمزنگاری شده شرکت داشته است. او در واقع چندین پیشنهاد اولیه سکه (ICO) از جمله Stox ، Hubii Network و بسیاری دیگر را تبلیغ کرد ، از جمله Centra.

به دلیل حضور در بازار رمزنگاری ، مقادیری داشت مسائل با آژانس های نظارتی در ایالات متحده ، به ویژه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده. تنظیم کننده مالی اطلاع داد که وی نتوانسته است برخی از سرمایه گذاری های رمزنگاری را ارتقا دهد.

می ودر مجبور شد 300000 دلار دریافت کرده و جریمه ای با سود 300،000 دلار پس دهد. بنابراین ، سرمایه گذاری های رمزنگاری Mayweather به خوبی برنامه ریزی شده پیش نرفتند.

10. دی جی خالد

دی جی خالد تجربه مشابهی با SEC ایالات متحده داشت که در آن توسط SEC با 100000 دلار جریمه شد. DJ Khaled همچنین سرمایه گذاری های مربوط به رمزنگاری را در مورد پیشنهادات اولیه سکه و سایر پروژه ها در فضای رمزنگاری ارتقا داده است..

استیون پیکین ، مدیر بخش اجرای SEC ، توضیح داد که سرمایه گذاران باید نسبت به مشاوره سرمایه گذاری که در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی منتشر می شود ، تردید داشته باشند.

آقای Peikin اظهار داشت: “تأثیرگذارهای شبکه های اجتماعی اغلب مروج پرداخت می شوند ، نه متخصص سرمایه گذاری و اوراق بهاداری که آنها تبلیغ می کنند ، صرف نظر از اینکه با استفاده از گواهینامه های سنتی صادر شده اند یا در بلاکچین ، می توانند کلاهبرداری باشند.”.

11. مارک کوبانی

مارک کوبان همچنین دانش خود را در مورد بیت کوین و چگونگی سرمایه گذاری در محبوب ترین ارز دیجیتال در جهان به اشتراک گذاشته است. رنکر توضیح می دهد که میلیاردر مالک بیت کوین است و او گفت که ارزش بیت کوین می تواند به 15000 دلار یا صفر برسد و شاید هر دو در یک روز باشد.

کوبان ، یک تاجر و سرمایه گذار است که مالک دالاس ماوریکس از انجمن ملی بسکتبال (NBA) است. وی همچنین سرمایه گذار اصلی “کوسه” در برنامه تلویزیونی ABC Shark Tank است.

12. وینکلوس دوقلوها

دوقلوهای Winklevoss ، کامرون و تایلر نیز از سال 2013 در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند. آنها اولین میلیاردرهای بیت کوین هستند که 6 سال پیش حدود 11 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرده اند. از آن لحظه ، بیت کوین رشد چشمگیری داشته و در سال 2017 از 20،000 دلار فراتر رفته است.

هر دو نفر از ورزشکاران المپیکی هستند که در مسابقات قایقرانی دو نفره مردان در المپیک 2008 پکن شرکت کردند و همچنین با همکلاسی خود Divya Narendra اتصال Harvard (یا ConnectU) را ایجاد کرده اند. هر دوی آنها از مارک زاکربرگ شکایت کردند زیرا فکر می کنند او ایده ConnectU را برای ایجاد فیس بوک ، محبوب ترین شبکه اجتماعی در جهان دزدیده است.

دوقلوها همچنین صاحبان ارز رمزنگاری شده جوزا هستند که به بسیاری از افراد در ایالات متحده برای خرید بیت کوین و سایر ارزهای مجازی کمک کرد. علاوه بر این ، این یکی از معدود شرکت هایی است که BitLicense را توسط مقامات نظارتی محلی در نیویورک دریافت کرده است.

همانطور که قبلا ذکر شد ، این دوقلوها در حال حاضر دو سرمایه دار ثروتمند در اکوسیستم بیت کوین هستند.

کول یک نویسنده مستقل است که بر روی ارز رمزنگاری شده و فناوری های نوظهور تمرکز دارد. مقالات قبلی در مورد Masternodes در وب سایت های رمزنگاری برجسته ارائه شده و در Whitepapers نقل شده است

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me