banner
banner

سرمایه گذاری در تتا – هر آنچه لازم است بدانید

Blockchain تتا چیست?

بلاکچین تتا یک هدف ساخته شده است شبکه تحویل ویدئو غیرمتمرکز و ارز رمزنگاری شده این سیستم عامل نوآورانه راه حل های فنی و اقتصادی را برای مشکلات پیش روی بخش جریان فراهم می کند. به همین ترتیب ، بلاکچین تتا برای ایجاد انگیزه در به اشتراک گذاری پهنای باند در شبکه طراحی شده است. به طور خاص ، کاربران این فرصت را پیدا می کنند که در ازای پاداش رمز ، پهنای باند اضافی و منابع محاسباتی خود را کمک کنند.

توسعه دهندگان Theta تلاش می کنند تا از طریق یک بلاکچین جدید و نوآورانه با چالش های مختلفی که صنعت پخش ویدئو امروز با آنها روبرو است روبرو شوند. به طور خاص ، طرح پلت فرم گلوگاه خطوط انتقال محتوای سنتی را از بین می برد. این مسئله توسط متخصصان به عنوان “آخرین مایل” شناخته شده است. این نگرانی عمده برای سیستم عامل های جریان بیت بیت بالا 4k ، 8k و نسل بعدی است.

مزایای Blockchain تتا

کاربران تتا از دسترسی به زیرساخت جهانی برای محتوای ویدئویی و تحویل داده لذت می برند. این پروژه منبع باز شامل ورزش ، موسیقی ، تلویزیون / فیلم ، آموزش ، کنفرانس سازمانی ، پخش همتا به همتا و موارد دیگر است. علاوه بر این ، ماهیت غیرمتمرکز پلتفرم تضمین می کند که تتا توسط کاربران تأمین می شود.

صفحه اصلی تتا

صفحه اصلی تتا

قابلیت همکاری

یکی دیگر از مزایای مهم شبکه تتا ، قابلیت توسعه و قابلیت همکاری آن است. این شبکه از ایجاد برنامه های غیرمتمرکز عمودی (Dapp) پشتیبانی می کند. این برنامه ها در بالای پلت فرم زندگی می کنند و از مجموعه ابزار قدرتمند فنی آن استفاده می کنند. قابل ذکر است ، اولین Dapp که در این شبکه راه اندازی شد SLIVER.tv بود.

بلاکچین تتا چگونه کار می کند?

تتا یک شبکه تحویل ویدئو غیرمتمرکز سازگار با ERC-20 است. این دسته بندی به این معنی است که کاربران تتا می توانند از اکوسیستم Ethereum برای ساده کردن تجربه رمزنگاری خود استفاده کنند. Ethereum بزرگترین اکوسیستم Dapp در جهان است و نشانه های ERC-20 از انواع مختلف کیف پول ، DEX و بازی لذت می برند. تتا از امنیت و کارایی Ethereum استفاده می کند و آن را با فناوری های مختلف اختصاصی برای بهبود کیفیت تحویل جریان ترکیب می کند..

Blockchain تتا

بلاکچین تتا در حال حاضر تنها زیرساخت پایان به انتها برای پخش غیرمتمرکز و پخش فیلم است. طراحی بلاکچین در این زمینه حداکثر کارایی را می دهد. به عنوان مثال ، این سیستم می تواند جریاناتی را از گره های حافظه ذخیره همسان بکشد. این روش به سیستم عامل های ویدیویی اجازه می دهد تا هزینه های شبکه تحویل محتوا (CDN) را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

نشانه های تتا

نشانه های تتا رمز حاکمیت شبکه تتا هستند. آنها مجموعه ای از قابلیت ها را در اختیار کاربران قرار می دهند. این رمز همان چیزی است که شما به عنوان گره تأیید اعتبار یا نگهبان ، تولید بلوک و شرکت در حاکمیت پروتکل استفاده می کنید. در حال حاضر 1،000،000،000 نشانه تتا در گردش است. جالب اینجاست که این مقدار کل توکن هایی است که پلتفرم قصد دارد صادر کند.

TFUEL

نشانه های TFUEL به عنوان رمز سودمندی انسان در اکوسیستم تتا عمل می کنند. این نشانه ها چندین هدف را در داخل شبکه انجام می دهند. در درجه اول ، نشانه های TFUEL باعث تشویق و تشویق کاربران فردی می شود که منابع محاسباتی و پهنای باند خود را به عنوان گره های ذخیره یا رله برای جریان های ویدیویی به اشتراک بگذارند..

تلویزیون Theta.tv

Theta.tv اصلیترین سرویس پخش جریانی شبکه است. کاربران می توانند فیلم های خود را از اینجا مشاهده و ارسال کنند. به طور چشمگیری ، این Dapp قرار است در تلفن های آینده سامسونگ گلکسی موجود باشد. ادغام ، نرم افزار تتا را روی 75 میلیون دستگاه موجود قرار خواهد داد. در نتیجه ، این حرکت باعث می شود تتا یک پایگاه کاربر جهانی در حال حرکت به جلو داشته باشد.

سازوکار اجماع

تتا شکل جدیدی از سازوکار اجماع اثبات سهام را ارائه می دهد که به عنوان BFT چند سطح شناخته می شود. این سبک اجماع بسیار سریعتر از سیستم های سنتی اثبات کار است. مکانیسم چند سطح BFT از مجموعه گره های کوچکی برای تسریع در تأییدها استفاده می کند.

تتا - توییتر

تتا – توییتر

به طور خاص ، گروه کوچکی از گره ها به عنوان “کمیته اعتبارسنج” عمل می کنند. هنگامی که این گره ها اولین تأیید را می دهند ، یک گروه بسیار بزرگتر ، متشکل از هزاران گره ، موسوم به “استخر نگهبان” ، معاملات را کاملاً معتبر کرده و به بلاکچین اضافه می کند. خوب ، این مکانیسم توان عملیاتی بالایی را برای تتا فراهم می کند.

استخر خرد پرداخت منابع گرا

تتا همچنین برای ساده سازی فرآیند شبکه ، یک مجموعه خرد پرداخت منابع گرا معرفی می کند. این پروتکل یک مجموعه پرداخت خرد خارج از زنجیره ایجاد می کند که هر کاربر دیگری می تواند از استفاده از معاملات خارج از زنجیره خارج شود.

تاریخچه Blockchain Theta

تتا در سال 2018 و پس از فروش توکن خصوصی 20 میلیون دلاری که یک سال قبل برگزار شد ، وارد بازار شد. شرکت مستقر در سانفرانسیسکو در پشت این پروژه آزمایشگاه های تتا است. در ابتدا ، توسعه دهندگان تتا تصمیم گرفتند تا میزبان این پلتفرم در Ethereum باشند. از آن زمان ، این شرکت در حال ساخت بلاکچین بومی است.

تتا شاهد افزایش علاقه سرمایه گذاران بوده است. میچ لیو ، بنیانگذار و مدیر اجرایی این پلتفرم ، در صنعت به عنوان یک نیروی پیشگام شناخته شده است. علاوه بر این ، تتا موفق شد برخی از مشاوران معروف را تأمین کند. این مشاوران شامل بنیانگذار YouTube ، استیو شن و جاستین کان ، بنیانگذار پلت فرم پخش بازی ، Twitch هستند. در نوامبر 2018 ، Tencent Games همکاری خود را با SLIVER.tv برای اعطای جوایز تتا به بازیکنان Ring of Elysium اعلام کرد.

نحوه خرید تتا

تتا در این زمان در بسیاری از صرافی های محبوب موجود است. بینانس, برترین مبادلات جهانی از نظر سرمایه بازار ، دسترسی آسان به تتا را به کاربران ارائه می دهد. برای استفاده از Binance ، باید در مبادله ثبت نام کنید. نسخه های دسک تاپ و موبایل Dapp متناسب با نیازهای شما موجود است.

مراحل ثبت نام در Binance ساده است. قسمت اولیه فقط چند ثانیه طول می کشد. با این حال ، تکمیل انطباق با KYC / AML ممکن است دو روز طول بکشد زیرا شما را ملزم به ارائه شناسه عکس و منتظر تأیید می کند. پس از فعال شدن حساب خود ، باید پول کیف پول خود را تأمین کنید.

بودجه لازم برای کیف پول شما این است که باید ارز فیات را روی آن بارگیری کنید و سپس این وجوه را به ارز رمزنگاری شده تبدیل کنید یا مستقیماً Bitcoin یا Ethereum را بارگیری کنید. گزینه دوم به شما امکان می دهد تجارت را فوراً آغاز کنید. اگر ارز فیات را بارگیری کنید ، می خواهید آن را به بیت کوین یا اتریوم تبدیل کنید زیرا این دو جفت تجاری تتا هستند که در این زمان ارائه می شوند.

سرمایه گذاری در تتا - هر آنچه لازم است بدانید سرمایه گذاری در تتا - هر آنچه لازم است بدانید سرمایه گذاری در تتا - هر آنچه لازم است بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

نحوه ذخیره تتا

کاربران از نظر نحوه ذخیره تتا انعطاف پذیری زیادی پیدا می کنند. سکه یک رمز ERC-20 است ، بنابراین شما می توانید از بین گزینه های متناسب با ERC متنوعی را انتخاب کنید. یکی از محبوب ترین کیف پول هایی که برای ذخیره تتا استفاده می شود Metamask است. Metamask یک کیف پول ارز رمزنگاری شده و افزونه مرورگر است. این کیف پول به دلیل قابلیت همکاری و نصب و استفاده آسان از محبوب ترین گزینه های کیف پول ERC-20 است.

اگر می خواهید سرمایه گذاری بزرگی در تتا انجام دهید یا اگر می خواهید مدت زمان طولانی HODLing این رمزنگاری را انجام دهید ، بهترین گزینه کیف پول سخت افزاری است. کیف پول های سخت افزاری رمزگذاری شما را به صورت آفلاین در “سردخانه” ذخیره می کنند. این استراتژی دسترسی تهدیدهای آنلاین را به دارایی های شما غیرممکن می کند. لجر نانو اس یا پیشرفته تر لجر نانو ایکس هر دو از تتا (THETA) پشتیبانی می کنند.

Theta Blockchain – پخش جریانی برای پاسخگویی به تقاضاهای فردا

به نظر می رسد تتا یک جایگاه اصلی در این بخش را پر می کند. به همین ترتیب ، تقاضای رو به رشد این توکن در بازار وجود دارد. در حال حاضر ، سرمایه گذاران علاقه مند به راحتی می توانند برخی از نشانه های تتا را بدست آورند و به هدف این سیستم عامل جریان غیرمتمرکز برای ارائه UX بهتر برای همه کمک کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me