banner
banner

سرمایه گذاری در OmiseGo (OMG) – هر آنچه لازم است بدانید

OmiseGo (OMG) چیست?

OmiseGo (OMG) یک بلاکچین مبتنی بر Ethereum است زیست بوم که روشهای مختلفی را برای کسب سود به سرمایه گذاران ارائه می دهد. به طور خاص ، OmiseGo یک مبادله غیرمتمرکز ، یک مکانیسم ارائه دهنده نقدینگی ، یک شبکه پیام رسانی و یک درگاه بلاکچین با دارایی های دیجیتال است. این پلتفرم به دلیل ابزارهای جایگزین تجارت مالی و دیجیتال ، شهرتی کسب کرد. این سیستم ها با هم کار می کنند تا انتقال دارایی های بین زنجیره ای را بدون نیاز به مبادله رمزنگاری امکان پذیر کنند.

از ابتدا مشخص بود که OmiseGo متفاوت خواهد بود. هم بانک تایلند و هم وزارت دارایی تایلند تصویب این پروژه را اعلام کردند. این پروژه همچنین مورد حمایت اردوگاه Ethereum ، Vitalik Buterin و Gavin Wood قرار گرفت.

OmiseGo (OMG) – یک تیم باتجربه

بعلاوه ، مسئول اصلی پروژه هیچکس جز جوزف پون نیست. وی بیشتر به خاطر توسعه شبکه لایتنینگ و پلاسما مشهور است. هر دوی این پروتکل های لایه دوم می توانند انقلابی در بازار رو به جلو ایجاد کنند. تخصص وی کمک کرد تا OmiseGo به یک پروژه منحصر به فرد در بازار تبدیل شود.

صفحه اصلی OmiseGo

صفحه اصلی OmiseGo

قابل ذکر است ، OmiseGo اولین پروژه Ethereum بود که از ارزش یک میلیارد دلار فراتر رفت. به طرز چشمگیری ، پروژه از همان ابتدای کار از تعداد بیشماری از سرمایه گذاران مستقر اطمینان حاصل کرد. این سرمایه گذاران شامل شرکت خدمات مالی تویوتا ژاپن ، شرکت بانکی Sumitomo Mitsui ، SMBC Venture Capital و شرکت بیمه Aioi Nissay Dowa هستند. این تحولات به افزایش اعتماد به نفس افرادی که می خواهند در سیستم عامل OmiseGo شرکت کنند ، کمک کرد.

OmiseGo (OMG) چه مشکلاتی را حل می کند?

OmiseGo به دنبال ایجاد انقلابی در جهان از طریق رویکرد باز خود به خدمات مالی است. هدف این پروژه ایجاد یک سیستم مالی فراگیرتر است. برای انجام این وظیفه عظیم ، OmiseGo مستقیماً با بانک ها همکاری می کند تا به توسعه مالی بیشتر در سطح جهان کمک کند.

با توجه به اخیر گزارش ها, 1.7 میلیارد نفر در جهان وجود دارند که دسترسی به خدمات اولیه مالی ندارند. این افراد طیف گسترده ای از افراد را شامل می شوند. افرادی هستند که ممکن است در منطقه ای زندگی کنند که فاقد زیرساخت برای حمایت از بانک ها است. همچنین افرادی مانند پناهندگان نیز وجود دارند که به دلیل کمبود مدارک ، قادر به دریافت خدمات بانکی نیستند.

هدف OmiseGo ایجاد محصولی است که به همان اندازه برای کسانی که از خدمات بانکی سنتی استفاده می کنند و افرادی که به طور هم زمان به خدمات بانکی دسترسی ندارند سود داشته باشد. همین جنبه بشردوستانه است که OmiseGo را از بسیاری دیگر از پروژه های امروز بازار متفاوت می کند. همچنین این یکی از دلایل اصلی است که پلت فرم همچنان شاهد رشد پذیرش فرزند است.

مزایای OmiseGo (OMG)

OmiseGo پرداخت بین پلتفرمی در بلاکچین را تسهیل می کند. این بستر پرداخت باز و مبادله غیرمتمرکز در بلاکچین Ethereum قرار دارد و یک گزینه مقیاس پذیر و کاملاً باز برای کاربران فراهم می کند. OMG از کارمزد کم ، زمان معاملات سریع و گزینه های پرداخت نقدی برخوردار است. در ماه ژوئن ، OMG جدیدی را معرفی کرد مقیاس گذاری راه حلی که سرعت معامله را به همان اندازه پردازنده های پرداخت جهانی مانند ویزا بهبود می بخشد.

جهانی

تیم OmiseGo این پلتفرم را ساخته است تا در سطح جهانی شامل شود. هرکسی می تواند از خدمات انتقال ارزش خود استفاده کند. این پلتفرم در ارزهای مختلف و انواع دارایی ها فعالیت می کند. به این ترتیب ، کاربران می توانند وجوه خود را از طریق شبکه بدون داشتن حساب بانکی یا پرداخت هزینه ارسال کنند.

OMG - توییتر

OMG – توییتر

بلاکچین ها با هم کار می کنند

هسته اصلی OmiseGo یک پروتکل قابلیت همکاری است. OmiseGo به عنوان تبادل غیر متمرکز سایر زنجیره های بلوکی و بین چندین بلاکچین مستقیماً بدون رمز ورود معتبر عمل می کند. عملکرد زنجیره ای متقابل یک ویژگی حیاتی است که در بلاک چین های جدید یافت می شود. این باعث کاهش رقابت می شود و به بلاکچین های هدف ساز اجازه می دهد تا به جای هزینه های مبتنی بر رقابت مانند بازاریابی ، بر بهبود خدمات تمرکز کنند.

OmiseGo بسیار انعطاف پذیر است. کاربران می توانند پرداخت ، انتقال پول و حسابداری حقوق و دستمزد را انجام دهند. این پلت فرم از تجارت تجاری B2B ، تأمین مالی زنجیره تأمین ، برنامه های وفاداری ، مدیریت دارایی و تجارت پشتیبانی می کند. در حال حاضر تعداد کمی از بلاکچین ها با قابلیت های OmiseGo مطابقت دارند.

OmiseGo (OMG) چگونه کار می کند?

OmiseGo با داشتن مزایایی از امنیت Ethereum (ETH) برخوردار است. این پلتفرم ویژگی هایی مانند کیف پول با برچسب سفید ، هزینه های صفر و زمان معاملات فوری را به شما معرفی می کند.

eWallet با برچسب سفید OmiseGo یک قرعه کشی بزرگ برای کاربران است. این کیف پول SDK خرید و فروش آزادانه ارزهای رمزنگاری شده و ارزهای رمزنگاری شده را برای کاربران آسان می کند. این کیف پول شامل دسترسی به درگاه پرداخت Omise است. شما همچنین یک کارت اعتباری دیجیتال و کارت نقدی در اختیار دارید.

نشانه OMG

OMG رمز سودمندی برای پروژه OmiseGo است. کاربران و توسعه دهندگان می توانند از OMG برای پرداخت هزینه خدمات در شبکه استفاده کنند. این توکن به طور مداوم به عنوان یکی از بالاترین نشانه های بازار ERC-20 در سطح جهانی شناخته می شود. عاقلانه ، توسعه دهندگان در کل عرضه محدود 140245 میلیون سکه OMG را تعیین کردند. این تصمیم اطمینان می دهد که OMG طی سالهای آینده ارزش خود را حفظ می کند.

OmiseGo (OMG) از طریق CoinMarketCap

OmiseGo (OMG) از طریق CoinMarketCap

تاریخچه OmiseGo (OMG)

OmiseGo توسط Jun Hasegawa و Donnie Harinsut تاسیس شد. این دو کارآفرین قبلاً به دلیل نقش خود در ایجاد شرکت محبوب پردازش پرداخت ، Omise شناخته شده بودند. در سال 2017 ، OmiseGo میزبان ICO بود که تحت پوشش بین المللی قرار گرفت. OmiseGo در طول این رویداد 25 میلیون دلار برای توسعه بیشتر شبکه تأمین کرد.

نحوه خرید OmiseGo (OMG)

امروزه یافتن OMG آسان است. یکی از بهترین مبادلات برای یافتن OMG این است بینانس. Binance به دلیل رابط کاربری ساده و انتخاب عظیم سکه های خود ، مبادله خوبی برای کاربران جدید است. قبل از انجام معامله باید در حساب کاربری خود ثبت نام کنید. برای ثبت نام نیاز به KYC دارید.

پس از تأیید حساب خود ، باید بودجه آن را تأمین کنید. می توانید ارز فیات را بارگیری کنید ، یا اگر از قبل رمزنگاری کرده اید ، می توانید آن را مستقیماً به کیف پول مبادله ارسال کنید. اکنون که بیت کوین یا Ethereum بارگیری کرده اید ، می توانید جفت معاملاتی OMG را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید.

سرمایه گذاری در OmiseGo (OMG) - هر آنچه لازم است بدانید سرمایه گذاری در OmiseGo (OMG) - هر آنچه لازم است بدانید سرمایه گذاری در OmiseGo (OMG) - هر آنچه لازم است بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

نحوه ذخیره OmiseGo (OMG)

شما باید تعیین کنید که استراتژی سرمایه گذاری شما چیست تا بهترین روش برای ذخیره OMG خود را تعیین کنید. اگر برای آشنایی با بازار رمزنگاری به طور عادی معامله می کنید و ارزش زیادی در رمزنگاری معامله نمی کنید ، کیف پول مبادله کافی است.

اگر می خواهید سرمایه گذاری بزرگی در OMG انجام دهید یا اگر می خواهید مدت زمان طولانی HODLing این رمزنگاری را انجام دهید ، کیف پول سخت افزاری بهترین گزینه است. کیف پول های سخت افزاری رمزگذاری شما را به صورت آفلاین در “سردخانه” ذخیره می کنند. این استراتژی دسترسی تهدیدهای آنلاین را به دارایی های شما غیرممکن می کند. لجر نانو اس یا پیشرفته تر لجر نانو ایکس هر دو از OmiseGo (OMG) پشتیبانی می کنند.

OmiseGo – یک دلیل اصیل با پشتیبانی بزرگ

OmiseGo یکی از پروژه های موجود در بازار است که به شما کمک می کند درک کنید که فناوری بلاکچین قدرت بهتر کردن زندگی همه را دارد. شما می توانید انتظار داشته باشید که OmiseGo ادامه تصویب را به عنوان رمز ارز بشناسد و این پلتفرم همچنان مورد علاقه سرمایه گذاران باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me