banner
banner

Bitcoin Halving: تاریخچه نمودار پاداش بلوک استخراج BTC 2020

معدن-نصف کردن BTC

آیا پاداش BTC به نصف کاهش دادن واقعاً یک عامل صعودی است?

محبوب ترین س questionال رمزنگاری امروز در مورد جزئیات نصف بدنام استخراج بیت کوین است.

هر چهار سال پاداش بلاک Bitcoin (بدست آمده توسط ماینرهایی که با موفقیت بلوک های جدیدی را به انتهای بلاکچین BTC می افزایند) به نصف کاهش می یابد. این یک جز core اصلی روزانه سفید Satoshi است که از مبدأ اولین انتشار بیت کوین مبنی بر تبدیل زمان پردازنده و برق به ارز دیجیتال خارج نشده و نخواهد شد.

جذابیت مربوط به تاریخ نصف شدن بیت کوین است که قرار نیست در یک روز خاص اتفاق بیفتد ، بلکه زمانی که زنجیره بلوک های عمومی بلاک چین توزیع شده است ، می تواند ارتفاع 630،000 را مسدود کند. در پایه خود ، هر ده دقیقه چرخه به طور مداوم یک بلوک جدید تولید می کند (در حال حاضر با 12.5 BTC / پایین تر به 6.25 BTC) زیرا این پدیده جادویی هر 210000 بلوک اتفاق می افتد.

در ابتدا ، کاهش از 50 BTC به 25 BTC در نوامبر 2012 ، سپس نصف دوم ، تیرک های ایستاده از پیش تعیین شده را از 25 به 12.5 BTC در جولای 2016 تغییر داد. اکنون ، با پیش بینی رویداد نصف بعدی ، پاداش بلوک از 12 کاهش می یابد به 6.25 BTC در ماه مه 2020. این تغییر دائمی در سیستم پاداش استخراج برای بیت کوین های تازه استخراج شده ، چشم انداز Satoshi برای طراحی یک رمزنگاری با تورم و کمبود دیجیتال است.

این هیجان اکنون در حال افزایش است که این نصف شدن چه تاثیری بر قیمت بیت کوین و کل بازار ارزهای رمزپایه خواهد گذاشت ، با دانستن اینکه 18 میلیون BTC (85٪ از کل) تاکنون صادر شده است.

برای مرجع ، تاریخ نصف شدن بیت کوین 2024 (در ماه مه / ژوئن) هر زمان که بلوک زنجیره ای به تعداد بلوک 840،000 برسد ، به طور موثر تولید پاداش بلوک را از 6.25 BTC به 3.125 BTC در هر 10 دقیقه افزایش می دهد. با دقیقاً 30 رویداد نصف بیت کوین باقیمانده (تمام 21 میلیون بیت کوین در گردش تا سال 2140) کمتر از 300000 بلوک قبل از بلاک هال بعدی برای استخراج وجود دارد. بیایید تاریخچه ، مهمانی های مهمانی و نوسانات نوسانات قیمت بسیار جذاب را مرور کنیم.

احساس نصف سازی استخراج بیت کوین: گاوها در مقابل خرس ها

برای بقیه سال 2019 و نیمه اول سال 2020 ، بیت کوین ها با نگرانی منتظرند ببینند که آیا اجماع محقق می شود یا خیر. به گفته آقای تپر در مورد نصف شدن بیت کوین در سال 2016 ، فیتز گفت ، “نصف می شود !!!”

هیچ امیدواری و خوش بینی #BTC در مورد انواع نتایج جسورانه در مورد این نقطه عطف مهم معدن کاسته نمی شود. در بازارهای سنتی ، اگر میزان عرضه کلی سکه های تازه صادر شده را کاهش دهید ، یک قانون ساده به نتیجه می رسد که احتمالاً منجر به افزایش قیمت هر سکه خواهد شد. تاکنون ، تاریخ با افزایش قابل توجه بیت کوین در گذشته روبرو شده است که دلیل آن افزایش تقاضای اضافه کاری است.

ممکن است به طور معمول در دنیای رمزنگاری پذیرفته شود که به دلیل نمودارهایی که در زیر آورده شده ، نصف های پاداش بلوک برای قیمت بیت کوین صعودی هستند. در واقع ، وقتی به نمودارهای قیمت دو نیمه گذشته BTC $ نگاه می کنید ، بدیهی است که از نظر تاریخی بزرگنمایی شده درست به نظر می رسد. 28 نوامبر 2012 ، کاهش نصف قیمت بیت کوین 12.35 دلار BTC / USD و 5 ماه بعد 127 دلار بود. قیمت نصف بیت کوین در ژوئیه ، 9 ژوئیه 2016 650 دلار بود و فقط 5 ماه بعد تقریبا 760 دلار بود. سوزن یک بار دیگر در حال حرکت است.

نرم افزار شبکه بیت کوین در چند مکان غیر قابل تغییر ساخته شده است. با 12.5 BTC x 6 (شش چرخه 10 دقیقه ای در ساعت) 75 بیت کوین ضرب شده در هر ساعت x 24 ساعت در روز 1800 بیت کوین در روز صادر می شود. سپس ، ریاضیات سریع برای نصف سال 2020 و فراتر از آن برای سالهای دیگر تا سال 2024 ، نشان می دهد که 6.25 BTC x 6 برابر است با 37.5 در ساعت x 24 ساعت در روز ، فقط 900 BTC در روز پاداش می گیرد. این یک کاهش 50 درصدی است و بلافاصله موثر است.

بعلاوه ، ریاضی ساده چهار سال گذشته سیستم استخراج جوایز بلوکی را از 1800 در روز یعنی 657،000 BTC سالانه به 900 BTC در روز می دهد که در مقایسه تنها 328،500 BTC سالانه است. برخی از تصویب ارزهای رمزپایه طبیعی ، وضوح مقررات و بهینه سازی فناوری پرداخت را بپاشید و این یک دستورالعمل برای سال نیمی از قبل و بعد از بیت کوین 2020 سرگرم کننده است.

برای استفاده از سازوکارهای اجماع عرضه و تقاضای ساده در مورد کمبود عرضه و افزایش تقاضا ، نیاز به یک سرمایه اقتصادی نیست. بحث در مورد بیت کوین به عنوان یک پناهگاه دارایی امن برای داشتن آشفتگی و عدم اطمینان جهانی ، روزانه ، هفتگی و ماهانه در حال افزایش است. هنگامی که نصف استخراج بیت کوین در سال 2020 اتفاق می افتد ، اثرات زنجیره ای فوری بوده و تأثیر آن برای همیشه فرموله می شود. هنگامی که این مقیاس ها به نفع کاهش بیت کوین تازه ایجاد شده اعطا شده برای موفقیت استخراج یک بلاک و دریافت پاداش به قدرت محاسباتی تجارت ماینر و تأمین امنیت شبکه بیت کوین باشد ، نوسان قیمت قطعاً آشکار می شود.

نمودارهای نصف بیت کوین: تجزیه و تحلیل عملکرد قیمت تاریخی

ارزش بیت کوین-نصف کردن-در همه زمان ها-بالا-پایین-نرخ-دلار-ارز

برای بزرگنمایی و دیدن نمودار کامل تاریخچه کاهش قیمت بیت کوین ، روی تصویر کلیک کنید

نکته مهمی که باید در نظر گرفت این است که بدانید چه چیزی می تواند روند صعودی پس از نصف شدن را افزایش دهد ، مانند آنچه در تاریخ در نمودارهای 2012 و 2016 نشان داده شده است. پذیرش به عنوان مخزن واقعاً می تواند یک پایه قوی و پایگاه بزرگتری ایجاد کند. به گفته مرد (یا زنان) ، افسانه یا افسانه ساتوشی ناکاموتو:

“فقط ممکن است منطقی باشد که در صورت ابتلا به آن مقداری تهیه کنید. اگر افراد کافی به همان روش فکر کنند ، این یک پیشگویی خودکفا می شود. “

بسیاری می خواهند بدانند قیمت در تاریخ نصف شدن چقدر خواهد بود. در اینجا یک نمای کلی تصویری از جدول زمانی تاریخی ارائه شده است.

دو قله قبلی قیمت هر دو تقریباً یک سال پس از نصف شدن رخ داده است و این نشان می دهد که در صورت تکرار الگو ، اوج بعدی در اواسط سال 2021 رخ خواهد داد. آیا بار سوم جذابیت رمزنگاری خواهد بود?

تاریخچه نمودار قیمت نیم بهای بیت کوین

قبل از مقایسه اولین نصف سال 2012 با نصف شدن بیت کوین 2016 ، قیمت پیشنهادی عرضه کنترل شده از برنارد دمپسی به خانه وارد می شود:

عرضه پول ثابت یا عرضه ای که فقط مطابق با معیارهای عینی و قابل محاسبه تغییر کرده باشد ، شرط لازم برای قیمت عادلانه پول است.

با ظهور دوران مالیه غیرمتمرکز ، در اینجا چیزی است که ما تاکنون می دانیم.

تقریباً 360،000 بلوک باقی مانده است که تقریباً 200 روز مانده به استخراج رسمی بلاکچین btc در اواسط ماه مه سال 2020 ، و در سال 2012 قیمتهای کم و زیاد 12 تا 1163 دلار به اوج خود رسیده است (بازگشت 96 برابر) تا محدوده 220 دلار یا ارزش 2016 دلار 658 دلار آمریکا و دیدن تقریباً 20،000 دلار در اوج (30 برابر بازده) و سقوط به محدوده 3،100 دلار ، بسیاری دوست دارند حدس بزنند که چگونه نصف شدن بیت کوین بر قیمت BTC در چند ماه جدید تأثیر می گذارد و بعد از اینکه پاداش بلوک برای سومین بار در تاریخ به نصف کاهش یافت.

در اینجا مهمترین نشانه های رمزنگاری مربوط به نصف های پاداش بلوک استخراج بیت کوین گذشته است:

btc-halving-ημερομηات-توضیح داده شده

حسن نیت ارائه میدهد huddl

نصف اول: در تاریخ 28 نوامبر 2012 با قیمت 12.50 دلار BTC / USD نرخ ارز انجام شد

محدوده قیمت: قبل از نصف شدن چهار برابر شد ، سپس ارزش آن را 350-400X افزایش داد

وضعیت قیمت BTC $: اولین پاسخ نصف 1 سال قبل به طول انجامید و 1 سال بعد ارزیابی ها را افزایش داد

چرخه بازار گاو نر: ارزش بیت کوین 83 درصد کاهش یافت ، سپس برای مدت 10 ماه با 200 تا 300 دلار جمع شد

خلاصه اقدامات بازار بیت کوین گاو 24 ماه یا دو سال کامل به طول انجامید.

این در همان بازه زمانی است که اکنون در حال آماده سازی سومین رویداد نصف کردن استخراج بیت کوین هستیم.

نصف دوم: در تاریخ 9 ژوئیه 2016 با قیمت 650 دلار BTC / USD نرخ ارز انجام شد

محدوده قیمت: قیمت BTC قبل از نصف شدن قبل از افزایش 90X ، سه برابر شد

وضعیت قیمت BTC $: انباشت تقریباً 9 ماه قبل شروع شده است ، افزایش ارزش 16 ماه طول کشید

چرخه بازار گاو نر: ارزش بیت کوین را قبل از ادغام در پایه 3000 تا 3500 دلار 84٪ کاهش داد

نصف شدن دوم نماد پایین ترین قیمت بیت کوین است که 10 برابر حمایت اول از نصف شدن است.

نصف سوم: 20 مه 2020

محدوده قیمت: 1 آوریل 2019 قیمت بیت کوین بالاتر از 4000 دلار بود و در ژوئن به 13،400 دلار رسید

وضعیت بازار گاو نر: در حالی که قیمت بیت کوین در حدود 8000 تا 10 هزار دلار معلق است ، منتظر بمانید

چرخه بازار گاو نر: زمان به همه نشان خواهد داد ، فقط # whenlambo memes.gif را بگیرید و پاپ کورن ها را آماده کنید

با این حال ، س realال واقعی این است که آیا اقدام بهای گذشته ناشی از نصف شدن پاداش بلوکی بوده است یا اینکه صرفاً یک تصادف بوده است. بیشتر افراد در صنعت ارزهای رمزپایه اظهار می کنند که مورد اول صحت دارد ، اما نیاز به تأیید باید به روش های مختلف بررسی شود. هیچ چیز تضمین شده نیست.

در حالی که اولین چرخه نصف کردن معادن به عنوان چرخه خرده فروشی و به دنبال آن چرخه سرمایه گذاری شناخته می شد ، مرحله سوم چرخه نهادی نامیده می شود. این تنها 2.6 میلیون بلوک از کل 21 میلیون باقیمانده است. #digitalcarcity

اما اول ، یک افت پیش زمینه در نصف شدن BTC

دو مرحله تقسیم بیت کوین با ظهور مراحل بدست آمده الگوهای کاملاً مشابهی داشتند:

قبل از: پیش بینی کاهش قابل توجه پاداش بلوک جدید و عرضه مایع باعث افزایش قیمت می شود

بعد از: FOMO شروع می شود ، تقاضای بیشتری از دلالان خرده فروشی و سرمایه گذاران تازه وارد با جیب های عمیق است

تصادف در: انفجار حباب رونق می گیرد ، پس از رسیدن به بالاترین ارزش BTC / USD ، سقوط عظیم رخ می دهد

سقوط: تقاضا تخلیه می شود ، خون در خیابان ها ذهنیت دارد ، واقعیت های سخت زمستان رمزنگاری آغاز می شود

پایه: سرانجام یک پایگاه جدید مستقر می شود ، تعادل بازار خود را بازیابی می کند و مرحله انباشت آغاز می شود

یکی از بزرگترین ویژگیهای بیت کوین ، عرضه محدود 21 میلیون نفری و برنامه تورمی قابل پیش بینی است که بخشی بومی از کد بیت کوین است. در نمودار زیر ، می توانید عرضه موجود بیت کوین در مقابل نرخ استخراج 1800 سکه جدید (144 بلوک در روز x 12.5 BTC) را مشاهده کنید..

روزانه استخراج جدید بیت کوین

coinmetrics گرافیک روزانه بیت کوین جدید استخراج شده

در نگاه اول قطعاً نصف شدن بلوک برای کسانی که بیت کوین استخراج می کنند یک ضرر است. با این حال ، این یک مرحله حیاتی برای کاهش تورم ارز است – تقویت پیشنهاد ارزش اصلی بیت کوین. و تا زمانی که افراد بیشتری به این ارزش پیشنهادی اعتقاد داشته باشند ، ارزش “دنیای واقعی” استخراج بلوک های جدید می تواند با گذشت زمان حتی با کاهش نصف پاداش بلوک نیز افزایش یابد. چرخه نصف بعدی روزانه 900 سکه جدید کاهش می یابد.

کاهش-عرضه-کنترل-استخراج-بیت کوین

اگر 1 BTC 100 هزار دلار ارزش داشته باشد ، پاداش بلوک 6.25 BTC برای ماینرها بسیار بیشتر از پاداش بلوک 12.5 BTC است که ارزش BTC فقط 10 هزار دلار است. علاوه بر این ، ماینرها از کارمزد معاملات سود می برند که با ادامه رشد شبکه بیت کوین ، می تواند با گذشت زمان ارزش بیشتری پیدا کند.

مرور تقارن های قبلی

در زمان اولین نصف شدن در نوامبر 2012 ، کل اقتصاد بیت کوین بسیار ناچیز بود که مورد توجه موسسات قرار گرفت. در واقع ، قیمت بیت کوین بیش از 90 درصد – از 31 دلار به 2 دلار – حدود 1 سال قبل کاهش یافته بود. قیمت در نوامبر 2011 شروع به بازگشت کرد و در سال 2012 به نصف افزایش یافت تا اینکه در نوامبر 2013 به بیش از 1200 دلار رسید..

البته ، بیت کوین سقوط دیگری داشت که از اواخر سال 2013 آغاز شد و تا سال 2015 ادامه داشت. سپس ، حدود 8 ماه قبل از نصف بعدی که در جولای 2016 اتفاق می افتد ، قیمت بیت کوین شروع به بازیابی کرد. در این مدت ، چندین شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر و صندوق های تامینی به همراه میلیون ها سرمایه گذار خرده فروشی جدید در بازار ارزهای دخیل درگیر شدند و در نهایت بیت کوین را در دسامبر 2017 به ارزش تقریبا 20 هزار دلار رساندند. باز هم ، ارزش قدردانی پس از نصف شدن : BTC در زمان نصف شدن 650 دلار ارزش داشت و متعاقباً بیش از 30 برابر افزایش یافت.

هالوینگ و گاو نر گذشته

خرس های رمزنگاری شده

بررسی مختصر این دو چرخه روند آشکاری را نشان می دهد که در آن قیمت بیت کوین 8-12 ماه قبل از پیش بینی پیش بینی نصف شروع به افزایش می کند و حدود 1 سال پس از آن ادامه دارد. آنچه باید بررسی شود این است که آیا نصف شدن باعث این روند مثبت قیمت می شود یا اینکه بازارهای گاو نر و رویدادهای نصف شدن فقط به طور همزمانی با هم مرتبط هستند.

عواملی که بر قیمت بیت کوین تأثیر می گذارند

بیایید عواملی را که می تواند در مورد چگونگی کاهش نصف شدن منجر به افزایش ارزش بیت کوین به ما ارائه دهد ، تجزیه و تحلیل کنیم. اول از همه ، ما باید فعالیت معدنچیان را تجزیه و تحلیل کنیم.

نمودار همه زمانه-بیت کوین-نرخ هش

نمودار blockchain.com که نشان دهنده قدرت بالای نرخ بلاکچین بیت کوین است

استخراج کنندگان بیت کوین با تأیید معاملات نقشی اساسی در شبکه بیت کوین ایفا می کنند. با این حال ، استخراج کنندگان نیز به عنوان تأمین کنندگان نهایی در نظر گرفته می شوند زیرا تصور می شود که آنها بیت کوین های تازه استخراج شده خود را در اسرع وقت می فروشند. همه فاکتورهای دیگر برابر هستند ، اگر استخراج کنندگان پس از نصف شدن بیت کوین کمتری برای فروش داشته باشند ، حجم کل فروش را کاهش می دهند (یعنی سمت عرضه بازار). همانطور که می دانیم ، وقتی عرضه در حالی که تقاضا ثابت است کاهش می یابد ، قیمت افزایش می یابد.

یکی دیگر از موارد قابل تأمل این است که استخراج کنندگان بیت کوین دو منبع درآمد دارند: بیت کوین های تازه استخراج شده و هزینه های معامله. وقتی تمام 21 میلیون بیت کوین استخراج شد ، هزینه های معامله تنها منبع درآمد باقی خواهد ماند. حتی اگر کارمزد معاملات از محل موجود موجود بیت کوین گرفته می شود ، برای استخراج کنندگان مانند درآمدهای بلوکی منبع درآمد هستند. در حقیقت ، استخراج کنندگان برای تأمین هزینه های عملیاتی خود به همان اندازه می توانند آنها را بفروشند. بنابراین ، ارزش کارمزد معاملات نیز باید به عنوان بخشی از طرف عرضه در نظر گرفته شود.

البته طرف دیگر بازار تقاضا است که با گذشت زمان و درگیر شدن پول خرده فروشی ، سرمایه گذاری و پول سازمانی ، به طور قابل توجهی افزایش یافته است. این تقاضای فزاینده بدون شک تأثیر زیادی بر افزایش قیمت داشته است – بیشتر آب را گل آلود می کند که آیا تقلیل ها از دلایل عمده بازارهای گاو گذشته بوده اند یا اینکه این فقط یک اتفاق است که در زمان هایی که تقاضا افزایش می یابد رخ داده است.

نظریه مشهور: “نصف کردن میزان عرضه مایع به میزان قابل توجهی کاهش می یابد”

“عرضه مایع” ارز بخشی از کل عرضه است که به طور فعال در گردش است. به عبارت دیگر ، HODLing Bitcoin خود برای ماهها یا سالها آنها را از منبع مایع خارج می کند ، زیرا آنها مورد معامله یا مبادله نیستند.

اعتقاد بر این است که استخراج کنندگان معمولاً HODLer نیستند زیرا برای پرداخت هزینه های عملیاتی مجبور به فروش ارزهای فیات هستند. این بدان معنی است که BTC تازه استخراج شده بخشی از مایعات است.

در 4 ~ سال اول وجود بیت کوین ، هر روز 7500-8000 BTC استخراج می شود و به منبع گردش خون اضافه می شود. پس از اولین نصف کردن ، این مقدار به 3700-4000 کاهش یافت. در حال حاضر ، هر روز 1900–2000 بیت کوین به عرضه اضافه می شود ، که پس از نصف بعدی هر روز به زیر 1000 بیت کوین کاهش می یابد.

از نظر دلار آمریکا ، آنچه نمایان می شود ، تا حدودی دیدگاه متفاوتی است. همانطور که اشاره کردیم ، قیمت بیت کوین در روز اول نصف شدن 13 دلار بود. بنابراین وقتی میزان استخراج روزانه با حدود 4000 BTC (از 8000 به 4000) کاهش یافت ، این مبلغ به 52 هزار پوند کاهش ارزش Bitcoins پیوستن به منبع مایعات هر روز منجر شد. برای نصف دوم که BTC 650 دلار بود ، این مبلغ تقریبا 1.3 میلیون دلار کاهش داشت.

اما به چه معنا است?

خوب ، به این روش فکر کنید: کاهش هر مقدار قابل توجهی در عرضه مایعات به این معنی است که حتی اگر تقاضا راکد و ثابت بماند ، قیمت در نتیجه نصف شدن افزایش می یابد. در نهایت ، به همین دلیل بسیاری از مردم تصور می کنند که نصف کردن ها صعودی است.

نظریه متناقض: فرضیه کارآمد بازار

یک نکته عظیم وجود دارد که گاوها نیمی از آن را نادیده می گیرند یا توضیح می دهند: فرضیه بازار کارآمد (EMH). این اساساً بیان می کند که در یک بازار منطقی ، دارایی ها همیشه در مبادلات با ارزش منصفانه معامله می کنند.

البته هیچ بازار کاملا منطقی نیست. سوال این است: منطقی بودن بازار بیت کوین?

برنامه تورم بیت کوین سالها قبل مشخص است. این بدان معناست که کاهش عرضه مایع که منجر به نصف شدن می شود ، برای همه شرکت کنندگان مطلع در بازار سالها پیش شناخته شده است.

اگر این دانش عمومی است ، EMH اظهار می دارد که اثرات نصف شدن باید توسط بازار قیمت گذاری شود قبل از نصف کردن در واقع اتفاق می افتد به عبارت دیگر ، این می تواند برخی از اقدامات قیمتی صعودی را توضیح دهد که به نظر می رسد در ماه های منتهی به نصف شدن اتفاق می افتد ، اما اگر قیمت EMH درست باشد ، اقدام قیمت صعودی پس از آن نتیجه کاهش عرضه مایع نخواهد بود.

با توجه به سرمایه گذاری و صندوق های موسساتی که اکنون کیسه های سنگین بیت کوین در اختیار دارند ، به نظر می رسد امروز بازار بسیار منطقی تر از هر زمان دیگری است. بنابراین با این گفته ، چقدر احتمال دارد که نصف بعدی در واقع یک گاو نر بزرگ دیگر را تحریک کند?

اگر بازار بیت کوین کارآمد نیست ، چرا پس از نصف شدن گذشته هشدار ندید?

یک نکته نهایی که باید در نظر گرفت معیار مهم هش ریت شبکه است. یعنی کل قدرت محاسبه تمام استخراج کنندگان در شبکه بیت کوین در زمان نصف شدن.

اگر معدن کاران مجبورند بلافاصله پس از دریافت سکه های خود ، بیشتر یا کل آنها را بفروشند تا هزینه های عملیاتی خود را پرداخت کنند ، انتظار دارید که با کاهش این دو معدن ، استخراج معادن برای بسیاری از کارگران معدن بی سود باشد.

نمودار نرخ هش بیت کوین

نمودار قیمت Bitcoin-halving-2012-2016

با این حال ، بر اساس نرخ هش تاریخی ، نصف شدن باعث افت قابل توجهی در قدرت هش کل نشده است. این نشان می دهد که شاید EMH معتبر است و معدنچیان برای محاسبه هزینه ها و درآمد آینده ، به اندازه کافی منطقی هستند که می توانند نصف شوند..

به روشی غیرتکنیکی ، در گذشته حل بلوک ها و تولید بیت کوین جدید برای استخراج کنندگان آسان تر بود. رقابت کمتری ، تنظیمات سختی استخراج تجهیزات سخت افزاری کوچکتر و قدرتمندتری (ASIC) برای حل الگوریتم های رمزنگاری نسبت به امروز بود. با نصف شدن جدید ، دوره کاملاً جدیدی از صنعت معدن آغاز خواهد شد.

نتیجه گیری: علیت یا تصادف?

اقدام-نصف-قیمت-بیت کوین

با تأمل در دو نظریه متناقض فوق ، یک چیز می توانیم بگوییم این است که نصف بعدی تضمین نمی کند که گاو نر دیگری به یک بالاترین حد خود برسد. به همین راحتی ممکن است این باشد که نصف بعدی استخراج را برای بخش بزرگی از استخراج کنندگان فعلی بی ضرر کند و منجر به کاهش میزان هش ریز و کاهش احساسات عمومی درباره ثبات شبکه بیت کوین شود..

شاید بازار بیت کوین کارآمد باشد و نصف شدن قیمت ها زودتر از موعد انجام می شود. این توضیح می دهد که چرا اقدام قیمت ها ماه ها قبل از هر یک از کاهش قیمت های گذشته مثبت شده است. در عین حال ، آیا ممکن است ماه های اقدام مثبت قیمت منتهی به تقابل ها توجه قابل توجهی از سوی سرمایه گذاران جدید را به خود جلب کند ، تقاضا را بالا ببرد و بخش بعدی بازارهای گاو را به دنبال تقسیم ها افزایش دهد.?

اکنون گفتن آن سخت است ، اما شاید ما پس از یکی دو بار دیگر پاسخ خود را داشته باشیم. بسیاری موافقند که با توجه به دارایی عرضه ثابت ، افزایش قیمت اتفاق می افتد. این کمبود باعث افزایش شعار ارزش در دنیای بیت کوین خواهد شد و حتی تمایل فزاینده ای به صعودی بودن در رویداد نصف شدن بیت کوین 2020 خواهد داشت.

ما یک فکر آخر و چند سوال برای شما خواهیم گذاشت … با درایت افتخارآمیز Satoshi Nakamoto ، اجازه می دهیم این راهنمای نصف شدن بیت کوین را با یک پیام تلخ که او به جامعه crypo زود پذیرش ارسال کرده است ، ببندیم:

“اگر شما به من اعتقاد ندارید یا آن را دریافت نمی کنید ، وقت ندارم که متقاعد کردن شما را متقاعد کنم.”

آیا سرمایه گذاران باید گاز بگیرند و شرط بندی بزرگ را روی بیت کوین انجام دهند و این قیمت های زیر 8000 تا 10 هزار دلار را به عنوان یک فرصت خرید یکبار مصرف ببینند؟ به عنوان یک سرمایه گذار باهوش ، یک فرصت بازار وجود دارد که دنیا آن را تماشا می کند و می تواند پیش بینی کند که کاهش عرضه کالا به میزان 50٪ چه زمانی اتفاق می افتد. این احتمالاً دارای اثرات موج دار در سراسر قلمرو اثیری ارزهای مجازی و مجموعه های رمزنگاری است که توسط رمزگذار شماره یک ، بیت کوین ، احساس می شود..

آیا ذخیره عنصر ارزش بیت کوین با نام مستعار دیجیتال طلای 2.0 روبرو خواهد شد و مطابقت دارد؟ آنچه ارزش هر موضوع مورد علاقه را ارزش می بخشد ، قانون عرضه و تقاضا است. آیا ارز رمزپایه پیشرو می تواند از همه اوج های خود پیشی بگیرد و از قله های قدیمی پیشی بگیرد؟ زمان مشخص خواهد کرد ، س questionال این است که آیا شما نصف شدن بیت کوین را پشت سر می گذارید ، یا قبل از آن حمایت می کنید یا از آن حمایت خواهید کرد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me