banner
banner

پیشنهاد همکاری زیست محیطی YeeCo و OKExchain

معرفی همکاری

YeeCo در زیرساخت های غیر متمرکز و با عملکرد بالا در اینترنت قرار گرفته است که اجازه می دهد ارزش آزادانه در اینترنت از همه چیز پخش شود. YeeCo تحت سناریوی اتصال توده ای پرسرعت که از طریق فناوری 5G ارائه می شود ، در اقتصاد واقعی ادغام می شود ، یک اینترنت هوشمند تشکیل می دهد ، به ترکیب زنجیره بلوکی YeeCo با هوش مصنوعی ، اینترنت اشیا و فناوری 5G دست پیدا می کند و توسعه مراقبت های بهداشتی هوشمند را ارتقا می دهد ، حمل و نقل هوشمند ، شهرهای هوشمند ، جامعه دیجیتال و علامت گذاری دارایی. YEE رمز گردش در محیط زیست YeeCo است و همچنین اساسی ترین محیط گردش ارزش در محیط زیست زنجیره ای است.

YeeCo قبل از راه اندازی در شبکه اصلی ، به منظور بهبود تحقیق و توسعه فناوری مرتبط ، به 7 مرحله PoC تقسیم شده است. YeeCo در حال انجام تحقیق و توسعه با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در مقاله سفید است. YeeCo Testnet به طور رسمی در ماه مارس و YeeCo Mainnet در ماه ژوئن راه اندازی شده است.

OKExchain ، به عنوان سرآمد اکوسیستم در صنعت ، همیشه متعهد به ساخت یک اکوسیستم عمومی با زنجیره عمومی با کارایی بالا و بدون حاشیه است. ویژگی های "عملکرد بالا", "همزیستی چند زنجیره ای" و "عدم تمرکز" باعث نگرانی گسترده در صنعت شده است. در همان زمان ، OKExchain از نظر چارچوب های فن آوری اساسی مانند معماری خرد کردن و لایه بندی داده ها ، توافق بسیار بالایی با YeeCo دارد..

بنابراین ، پس از بحث و بررسی مداوم ، YeeCo و OKExchain به طور مشترک همکاری عمیق را در سه جنبه ارتقا می دهند: معماری فنی ، فرود برنامه و ساخت اکولوژیکی زنجیره ای. هر دو طرف همکاری از نقاط قوت خود بهره مند می شوند ، از فن آوری و منابع خود استفاده می کنند و قلمرو بوم شناسی غیرمتمرکز را گسترش می دهند و در روند توسعه سریع به هر دو طرف نشاط بیشتری می بخشند..

برنامه همکاری

YeeCo&OKExchain: معماری فناوری چند زنجیره ای بر اساس طرح خرد کردن کامل

تیپیشینه اخلاقی

YeeCo مبتنی بر یک ابتکار جدید و با عملکرد بالا است "خرده + لایه" معماری ، یک راه حل ابتکاری کاملاً خرد شده PoW را اتخاذ می کند ، و هر چهار جنبه بار کاری ارتباطات شبکه ، اجرای معامله ، ذخیره سازی وضعیت و حجم ذخیره سازی داده ها را خرد می کند و مقیاس بندی صافی را به دست می آورد ، تا با توسعه مقیاس تجاری ، کارایی عملکرد را بهبود بخشد.

در همان زمان ، تکنیک نهایی قطعی نهایی CRFG YeeCo می تواند معاملات متقابل قفل بدون قفل را محقق کند ، اطمینان حاصل کند که کارایی معاملات متقابل شاردر نمی تواند توسط تعداد خرده ریزها محدود شود و عملکرد می تواند با تعداد خرده ریزها به صورت خطی رشد کند ، و مشکلات کارایی و امنیتی را در معاملات بین خرد و زنجیره ای حل کنید.

علاوه بر این ، YeeCo لایه ای از زنجیره شاخه های تجاری را بین زنجیره ریشه اصلی و سیستم متمرکز معرفی می کند تا بخشی از برنامه را که فقط در سیستم متمرکز می تواند اجرا شود ، غیر متمرکز کند ، بنابراین نیازهای باز بودن ، اعتبار ، مقاومت در برابر دستکاری را برآورده می کند و غیره. زنجیره شعبه می تواند بین دامنه اجماع و پیچیدگی محاسباتی پشتیبانی شده برای تأمین نیازهای عملکرد برنامه انتخاب کند.

OKExchain از نظر فنی اصرار دارد "شاردینگ با تجارت به عنوان یک بعد", که خرد کردن داده ها را با توجه به مشاغل پیاده سازی می کند ، مشکل مقیاس گذاری طرح های سنتی خرد کردن را برطرف می کند و بنابراین از فرود برنامه در مقیاس بزرگ پشتیبانی می کند. در همان زمان ، OKExchain اصل کار را طراحی کرده است "یک برنامه ، یک زنجیره", با استفاده از OKExchain برای ساخت یک اکوسیستم برنامه مکمل و ایجاد یک "اتحاد زنجیره ای تجاری".

پیش برنامه ریزی همکاری

پس از بررسی و تأیید ، YeeCo پیشنهاد داد که پس از آزاد شدن شبکه های اصلی هر دو طرف ، OKExchain خدمات مرتبط را در بخشهای مستقل شبکه اصلی YeeCo مستقر کند ، به عنوان توسعه تجارت اکولوژیکی OKExchain. سازوکار لایه ای YeeCo می تواند استقرار چندین شعبه زنجیره ای را که دارای سناریوهای مختلف تجاری هستند پشتیبانی کند. با توجه به نیازهای واقعی کسب و کار ، زنجیره های مختلف شعب می توانند مدل های مختلف استقرار و الگوریتم های اجماع متفاوت را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف سناریوهای مختلف برنامه برای عملکرد سیستم ، امنیت و تمرکززدایی و گسترش طرح تجاری زنجیره OKExchain اتخاذ کنند..

در همین حال ، با توجه به وجود فناوری multi-mining YeeCo ، می توان یک قطعه قدرت محاسباتی را برای همه خرده ریزها اعمال کرد ، بنابراین دشواری هر زنجیره خرد شده به همان سطح کل شبکه رانده می شود ، که از خطر امنیتی جلوگیری می کند حملات هکرها در حالی که multi-mining همچنین قدرت محاسباتی خرده تکه های منفرد را برای کلیه خرده ها اعمال می کند ، درآمد معدنچی نیز با افزایش تعداد خرده ریزها افزایش می یابد و به معدنکاران کمک می کند تا درآمد معدن خود را به حداکثر برسانند.

YeeCo&OKExchain: همکاری منابع زیست محیطی بر اساس داده های بزرگ و سایر زمینه ها

تیپیشینه اخلاقی

از نظر صحنه فرود ، YeeCo 5G را فرصتی برای شروع از زنجیره تامین و ارائه یک راه حل کامل حاوی YeeCo برای صنعت واقعی می داند. با هدف تجمیع و استفاده از داده های بزرگ ، از YeeCo برای ابداع مدل تجاری م institutionsسسات خدمات عمومی استفاده می شود.

در حال حاضر ، YeeCo دو صنعت را هدف قرار داده است: یکی زمینه ارتباطات صوتی و تصویری با کیفیت بالا ، که با استفاده از رمز بلاکچین برای تشویق منابع اجتماعی برای پیوستن به گره ارتباطات ویدیویی ، به منظور بهبود کارایی ارتباطات ویدئویی ؛ دیگری صحنه کنترل و شارژ در صنعت معدن است که از رمزنگاری ، رمز و قرارداد ، طراحی مدل های شارژ مجوز نرم افزار برای پاسخگویی به نیازهای قابل تحویل نرم افزار که ممکن است گره های دستگاه در مقیاس بزرگ باشند ، استفاده کامل می کند..

پیش برنامه ریزی همکاری

توان عملیاتی YeeCo تا 50،000 یا حتی یک میلیون TPS است که به راحتی می تواند با رشد انفجاری داده های ناشی از محبوبیت گسترده اینترنت هوشمند اشیا مقابله کند. بر اساس عملکرد بالا ، درجه بالایی از تمرکززدایی را حفظ کنید و امنیت اینترنت هوشمند همه چیز را از طریق توافق POW و فناوری قطعی نهایی CRFG تا حد زیادی بهبود ببخشید. راه حل های متقابل زنجیره ای انعطاف پذیر و نسل جدیدی از قراردادهای هوشمند ، یک پایه توسعه برنامه کاربردی غنی برای اینترنت هوشمند چیزها فراهم می کند.

بعد از انتشار YeeCo Mainnet ، در فرود ارتباطات ویدئویی با کیفیت بالا ، مدیریت استخراج و شارژ و سایر سناریوها پیش قدم می شود. در این دوره ، YeeCo از استقبال OKExchain و سایر منابع اجتماعی برای استقرار در اکوسیستم استقبال می کند و به طور مشترک به سناریوهای برنامه های مربوطه کمک می کند تا به سرعت فرود بیایند. علاوه بر این ، YeeCo همچنین بر روی اینترنت همه چیز ، داده های بزرگ ، 5G و سایر جهات برای صادرات راه حل های صنعت تمرکز خواهد کرد ، به طوری که استقرار سریع شرکا را تسهیل می کند و پیشرفت کار خود را تسریع می کند.

YeeCo&OKExchain: محصولات زیست محیطی زنجیره ای عمومی و توسعه سازگار با محیط زیست

پیشینه برنامه ریزی

محیط زیست زنجیره ای عمومی طیف گسترده ای را شامل می شود ، از جمله مبادلات ، کیف پول ها ، مرورگرهای تصویری ، ابزارهای حاکمیت (رأی دادن ، پیشنهادات) ، انجمن های اجتماعی و سایر م componentsلفه ها ، آزمایش محصولات و خدمات زیرساختی تیم توسعه زنجیره عمومی.

در همین حال ، به دلیل تفاوت های فنی زیاد بین زنجیره های مختلف عمومی ، تیم توسعه زنجیره عمومی همچنین ملزم به ارائه سیستم اصلی سند توسعه ، پشتیبانی از SDK ، کیف پول و ظروف باز پلاگین ، دوره های توسعه دهنده و غیره ، برای کمک به توسعه دهندگان فردی است سریع شروع کنید و هزینه های توسعه و یادگیری را کاهش دهید.

پیش برنامه ریزی همکاری

YeeCo می تواند محیط زیست OKExchain را با راه حل های توسعه استاندارد از جمله کیف پول ، برنامه های استخراج A / N ، توسعه برنامه استخر استخراج ، مرورگرهای بلوک ، ابزارهای حاکمیت (رأی دادن ، پیشنهادها) و سایر محصولات ارائه دهد و اسناد پشتیبانی پشتیبانی ، کد منبع باز و بسیاری دیگر از موارد ضروری را ارائه دهد منابع توسعه برای کمک به توسعه دهندگان در ساخت زیست محیطی.

در همان زمان ، YeeCo همچنین قصد دارد به عنوان یک شریک سازنده زیست محیطی به محیط زیست OKExchain بپیوندد ، یک تیم توسعه دهنده بالغ را برای محیط زیست OKExchain تحت عنوان کسب مجوز توسعه دهنده وارد کند و به YeeCo و OKExchain کمک کند تا به سرعت یک اکوسیستم زنجیره ای ایجاد کنند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me