banner
banner

بازار رمزنگاری روزانه 1.8 (| اصول بنیادی افزایش چشمگیر BTC را افزایش داد ، مقاومت در بالا را می توان به 8،800 دلار مشاهده کرد.

قرارداد دائمی BTC:

شخصیت سطح:1H- صعودی

این نمودار 1 ساعته BTC است ، همانطور که در چند روز گذشته گفتم ، بازگشت سطح ساعت در حال حاضر به یک بازگشت روزانه تغییر می کند ، همانطور که در نمودار می بینیم حجم خرید بسیار گسترده شده است در هنگام شکستن 7700 و 7850 دلار ، این بدان معنی است که قدرت گاوها قوی است ، اعتماد به نفس صعودی در حال افزایش است. مقاومت 8200 دلاری نیز در مدت کوتاهی شکسته شد و این شکست نیز با حجم زیادی همراه بود.

سرمایه گذاران باید یادآوری کنند که قبل از ظهور سیگنال نزولی واضح ، مقاومت واضح در بالا تقریباً در حدود 8800 دلار واقع شده است ، این مقاومت در این شرایط م beثر نخواهد بود و باید توجه داشته باشند که ضرر توقف هنوز باید در یک منطقه امن برای ارائه سقوط به دلیل ترک مقدار زیادی از بودجه سودآور.

شخصیت سطح:1D – تلفیق

دیروز ، BTC پس از یک تماس کوتاه در پشتیبانی از 7،750 دلار ، با حجم خرید سنگین همچنان پمپ را ادامه داد و اکنون پس از گذراندن فقط دو پاسخ سطح 1 ساعته ، 8،460 دلار آزمایش کرد.

هر دو موفقیت دستیابی به سطح مقاومت کلیدی در طول روز با حجم زیادی همراه است و مدت زمان پاسخگویی کوتاه است ، به این معنی که مقدار زیادی از بودجه فعلی در یک وضعیت نسبتاً فراوان است ، احساس صعودی به تدریج گرم است بالا نئو ، تحلیلگر OKEx معتقد است که ادامه جریان وجوه تا حدی از عوامل اساسی بهره مند شده است. ایران و آمریکا درگیری منجر به تنش های بین المللی شده و ریسک گریزی در بازار دوباره حاکم شده است و دارایی های پرچین به طور کلی افزایش یافته است حتی اگر تماس “طلای دیجیتال” به BTC پذیرفته نشود ، از نظر شرکت کنندگان فعلی بازار ، BTC به عنوان یک پرچین در نظر گرفته شده است دارایی با این حال ، این افزایش با مشارکت مقدار زیادی بودجه در این زمینه به سطح فعلی رسید ، زیرا برخی از گاوها هنوز هم در حدود 6،400 6 6800 $ به عنوان پایین ترین سطح دراز مدت در نظر گرفتند. دقیقاً در این زمان است که عوامل بنیادی به عنوان یک کاتالیزور برای ایجاد این بازگشت بیش از حد انتظار عمل می کنند. از منظر نمودار ، سرمایه گذاران مستقیماً می توانند مقاومت بالایی را در حدود 8،800 دلار مشاهده کنند.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت متوسط ​​8460 دلار:8630 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:8150 دلار پشتیبانی میان مدت:8010 دلار

قرارداد دائمی ETH

شخصیت سطح: 4H- صعودی

این نمودار 4 ساعته ETH است ، بدیهی است که دامنه و قدرت پمپاژ در حال حاضر ضعیف هستند ، نمی تواند از BTC پیروی کند تا مقاومت اساسی را در حدود 148 دلار بشکند ، سایه بالای بلند نشان می دهد که فروش زیادی وجود دارد موقعیت های نزدیک این منطقه خبر خوب برای گاوها این است که اخیراً حجم خرید هر پمپ در حال افزایش است.

در صورت ایجاد یک بالاترین سطح بالاتر از 148 150 150 دلار ، ETH به یک دوره ادغام نیاز دارد. در عین حال ، سرمایه گذاران باید بیشتر به تأثیر پشتیبانی MA (30) اهمیت دهند ، در صورت شکست قیمت ، 140 $ پشتیبانی منطقه ممکن است در کوتاه مدت آزمایش شود. روند 4 ساعته بدون حجم زیاد نوسان زیادی نخواهد داشت.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت متوسط ​​145 دلار:150 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:142.5 دلار پشتیبانی میان مدت:140 دلار

قرارداد دائمی XRP

شخصیت سطح:تلفیق 4H

قرارداد دائمی OKEx XRP: در سطح 4 ساعته ، XRP از بالاترین قیمت که در 0.2255 دلار است سقوط کرده است ، پاسخ زیر یک بار در زیر حمایت پایین اولین منطقه تجارت فشرده با قیمت 0.2106 دلار ریخته شد. اگرچه بازگشت در چند ساعت آینده ادامه داشت ، قیمت هنوز به بالاترین سطح گذشته نرسیده است ، فقط 0.2185 دلار را لمس کرد و دوباره سقوط کرد. نمودار حجم به ما نشان می دهد که حجم خرید در حال ضعیف شدن است و حجم فروش در حال حاضر قویتر است ، اما خبر خوب این است که فروش همچنان کمتر از خرید است و احساس بازار به دلیل افزایش BTC گرم می شود.

سرمایه گذاران باید در طول روز به منطقه پشتیبانی بین 0.20 0. 0.21 دلار توجه کنند ، ممکن است به این معنی باشد که لبه بالایی دومین منطقه تجاری فشرده آزمایش خواهد شد. در غیر این صورت ، بازگشت قیمت ممکن است به آزمایش 0.2255 دلار و سپس 0.2325 دلار ادامه یابد.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت: 0.2185 دلار مقاومت میان مدت: $0.2255

پشتیبانی کوتاه مدت: $0.2105 پشتیبانی میان مدت$0.2070

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me