banner
banner

سرمایه گذاری در tZERO- هر آنچه لازم است بدانید

tZERO یک است فروشگاه دوم و بلاکچین اکوسیستم که در درجه اول بر سرمایه گذاری های غیر نقدی سنتی متمرکز است. این سرمایه گذاری ها مانند سهام خصوصی در شرکت های بزرگ خصوصی یا املاک و مستغلات تجاری ، گزینه های محدودی را برای نقدینگی ثانویه در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد.

حتی وقتی یک سرمایه گذار یک بستر تجاری ثانویه پیدا می کند ، روند کار بسیار کند و گران است. بعلاوه ، این نوع سرمایه گذاری در مقایسه با سرمایه گذاری اوراق بهادار سنتی فاقد شفافیت است. این دلایل باعث عدم اعتماد سرمایه گذاران به بازار شده است. tZERO به دنبال بازگرداندن این اعتماد از طریق رویکرد مبتنی بر بلاکچین است که نیازهای سرمایه گذاران را در اولویت قرار می دهد.

به گفته بنیانگذار شرکت و مدیرعامل سابق, پاتریک بیرن, هدف tZERO این بود که کاربران دیگر نتوانند به ساختارهای سنتی بازار نهادی اعتماد کنند. در عوض ، او نوع جدیدی از سیستم عامل تجارت را بر اساس دفترهای رمزنگاری ایمن و غیرمتمرکز پیش بینی کرد که یکپارچگی بازار را افزایش می دهد.

نقدینگی کمتر در بازار

نقدینگی خصوصی بازار دیگری است که tZERO توانایی ایجاد انقلابی در آن را دارد. امروز ، نیمی از تعداد وجود دارد شرکت های دولتی همانطور که در سال 2000 وجود داشت. شرکت ها همچنان خصوصی باقی می مانند و تمرکز خود را بر روی کمپین های جمع آوری کمک مالی می گذارند که منحصر به سرمایه گذاران معتبر است. سرمایه گذاران معتبر سرمایه گذارانی هستند که بیش از 1 میلیون دلار دارایی نقدینگی دارند. این رویدادها که به عنوان دوره های خصوصی تأمین مالی سری A شناخته می شوند ، برای اکثر سرمایه گذاران محدودیت ندارد.

tZERO یک گزینه ایده آل برای صنعت است زیرا راهی آسان برای توکن سازی و تجارت اوراق بهادار با کیفیت در بازارهای مختلف در بازار فراهم می کند.. 

. به این ترتیب ، tZERO پیشگام تلاش برای ایجاد کارایی و شفافیت بیشتر در بازارهای سرمایه از طریق بستر تجارت نسل بعدی خود بود..

tZERO ATS چگونه کار می کند

tZERO ATS بهترین سیستم تجارت جایگزین برای صدور و معامله است نشانه های امنیتی. tZERO ATS در سال 2016 پیشگام اولین گزارش امنیت مبتنی بر بلاکچین بود. این پلتفرم از جمله اولین کسانی بود که برای کار با تایید نقدی از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) دریافت کرد. به این ترتیب ، tZERO ATS بزرگترین پلت فرم معاملات ثانویه برای است اوراق بهادار دیجیتال در جهان. 

اکوسیستم TZERO

اکوسیستم TZERO

tZERO ATS بازی را تغییر می دهد زیرا به سرمایه گذاران متوسط ​​امکان می دهد از طریق مشترکین خود به راحتی سهام شرکت های خصوصی را معامله کنند. به طور خاص ، مشتریان مشترکین tZERO ATS اوراق بهادار متعارف بدون گواهینامه را تجارت می کنند. در اکوسیستم tZERO ATS ، اوراق بهادار دیجیتال به عنوان وسیله ای برای ایجاد شفافیت بیشتر به سرمایه گذاران عمل می کند تا یک امنیت واقعی توکن. در نتیجه ، کلیه سوابق همچنان به همان روال اوراق بهادار سنتی نگهداری می شوند.

در اکوسیستم tZERO ATS ، کلیه خریداران و فروشندگان از طریق یک استخر تاریک تجارت می کنند. این استراتژی به tZERO ATS اجازه می دهد تا در معاملات به عنوان همسریابی عمل کند. 

تاریخچه tZERO

tZERO ATS یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به tZERO Group، Inc است (tZERO). سفر tZERO به سمت بالا در سال 2014 آغاز می شود. در آن زمان بود که مدیرعامل شرکت کار خود را با پروژه بلاکچین Medici Overstock آغاز کرد. هدف مدیچی این بود که به Overstock اجازه دهد فناوری بلاکچین را پیش ببرد. tZERO یک شرکت تابعه از Medici Ventures است ، زیرمجموعه بلاکچین ، متعلق به شرکت کاملاً متعلق به شرکت بازرگانی عمومی ، Overstock.com Inc (NASDAQ: OSTK). در سال 2016 ، tZERO tZERO ATS را به دست آورد. 

در سال 2018 ، tZERO صدور اسکناس سهام ترجیحی خود ، سری A (TZROP) را به پایان رساند. TZROP به صورت اختصاصی برای سرمایه گذاران صادر شد که قبل از 6 آگوست 2018 توافق نامه سهام عدالت آینده را امضا کرده بودند و بودجه آن تا 8 اوت 2018 ، بسته شدن پیشنهاد TZROP کاملاً تأمین شده بود…

سرمایه گذاری مشترک با BSTX

سرمایه گذاری مشترک بین tZERO و BOX Digital که در ژوئن 2018 اعلام شد ، Boston Security Token Exchange LLC (BSTX) ، قصد دارد تسهیلات مبادله اوراق بهادار ملی ایالات متحده از BOX Exchange LLC و تجارت از نشانه های امنیتی را عملی کند. tZERO در تلاش است تا فناوری لازم را ایجاد کند و پیاده سازی ، مدیریت ، نگهداری و پشتیبانی مداوم فناوری را مدیریت خواهد کرد. BOX Digital مدیریت اجرایی و تخصص نظارتی را ارائه می دهد. شروع عملیات BSTX منوط به تأیید SEC در مورد قوانین تجارت پیشنهادی BSTX و سایر موارد مربوط به عملکرد آن است.

tZERO رمزنگاری

tZERO Dapp

tZERO Dapp

از تاریخ 1 ژانویه 2019 ، tZERO 100٪ از سهام خود را در tZERO Crypto ، Inc ، قبلا Bitsy ، Inc (tZERO Crypto) ، استارتاپی ایجاد کرد تا برای ایجاد یک پل سازگار با قوانین بین ارز رمزنگاری شده و ارز فیات برای مشتریان خرده فروشی تأسیس شود. tZERO Crypto در سال 2018 فعالیت محدودی را آغاز کرد و tZERO قابلیت کیف پول ارز رمزنگاری شده را در سراسر سال 2019 گسترش داد. tZERO Crypto اکنون کیف پول ارز رمزنگاری غیر حبس را ارائه می دهد و خدمات مبادله را به شما می دهد تا به مشتریان امکان ذخیره ، خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده خاص از طریق برنامه تلفن همراه tZERO Crypto را بدهید.

رکورد رشد

در ژوئن 2020 ، tZERO رکورد رشد را در این سیستم عامل ثبت کرد. امروزه ، tZERO ATS بیش از 90٪ از کل تجارت رمز جهانی امنیت را تشکیل می دهد. بعلاوه ، این پلت فرم مسئول بیش از 80٪ ارزش کل توکن دلار این بخش است. قابل توجه است ، اخبار مربوط به این نقاط عطف سهام Overstock 8٪ افزایش یافته است.

نحوه تجارت با tZERO ATS

برای تجارت در tZERO ATS باید در یک حساب کارگزاری ثبت نام کنید. این فرایند مستلزم ثبت نام کامل شامل انطباق با KYC / AML است. از نظر انتقادی ، کارگزار شما باید مشترک tZERO ATS باشد. گزینه دیگر شما این است که یک حساب با یک فروشنده کارگزار که دارای یک حساب تسویه حساب با مشترک در tZERO ATS است ، شروع کنید..

TZROP

TZROP بر اساس استاندارد ERC-20 ساخته شده است و یک اوراق بهادار ارجح است که منحصراً با tZERO ATS معامله می شود. دارندگان توکن tZERO سه ماهه سود معادل 10٪ از درآمد ناخالص تنظیم شده tZERO دریافت می کنند. به این ترتیب ، TZROP سرمایه گذاران را در معرض رشد مستقیم درآمد قرار می دهد.

چگونه TZROP دریافت کنیم

شما به یک کارگزاری نیاز خواهید داشت حساب در Dinosaur Financial، LLC برای دستیابی به برخی از TZROP. در اصل ، این رمز به طور انحصاری توسط سرمایه گذاران معتبر معامله می شد. با این حال ، tZERO اعلام كرد كه TZROP در حال حاضر برای فروش مجدد به سرمایه گذاران غیر معتبر طبق قانون 144 تحت قانون اوراق بهادار 1933 موجود است.

tZERO ATS – رهبر بازار

برای تعیین نقش حیاتی این پلتفرم در بازار ، فقط نگاهی گذرا به سلطه بازار tZERO ATS می افتد. tZERO ATS یک پیشگام واقعی در بخش رمزهای امنیتی است. در نتیجه ، این بستر برای سالهای آینده محل تجارت غالب در بازار ثانویه اوراق بهادار باقی خواهد ماند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me