banner
banner

Crypto Market Daily 7 1.7) | وجوه جدید BTC مقدار زیادی خرید را تحریک کردند ، با قاطعیت 8000 دلار ایستادند و انتظار بازگشت روزانه سطح را دارند.

قرارداد دائمی BTC

شخصیت سطح:1H- صعودی

این نمودار یک ساعته BTC است ، واضح است که حتی اگر دیروز حجم خرید به مقدار بسیار زیادی افزایش یافته باشد ، در حال حاضر 8000 دلار هنوز یک مقاومت کاملاً قوی است زیرا این موقعیت لبه پایین پایین ترین ضربه در اکتبر است ، به طور کلی ، منطقه متراکم با شمارنده مانند این مقاومت کافی در برابر قیمت ایجاد می کند و به همین دلیل است که قیمت همچنان در یک روز با روند بازگشت تماس حرکت می کند. سیگنال دیگری که باید توجه کنیم این است که تماس مجدد با 7830 دلار پشتیبانی شده است ، به این معنی که موقعیت فروش فعال پایین است و در حال حاضر گاوهای بیشتری وجود دارد.

نمودار شمع را با MACD ترکیب کنید ، در حال حاضر می توانیم یک شکل واگرایی بالایی پیدا کنیم ، اگرچه سطح واگرایی سبک است ، همچنین به این معنی است که برگشت ممکن است در طول روز استراحت داشته باشد.

شخصیت سطح:1D – تلفیق

دیروز ، مقدار زیادی صندوق خرید به BTC کمک کرد مقاومت متوسط ​​60 روزه را بشکند و قیمت را به حدود 8000 دلار برساند ، اکنون با میانگین متحرک سه ماهه (90 روز) سرکوب شده است.

تحلیلگر OKEx نئو معتقد است که شکستن بالاترین نقطه بازگشت 7850 دلار با حجم سنگین BTC تا حدی بدان معنی است که سطح روزانه روند ادغام به پایان رسیده است ، ممکن است دور جدیدی از بازگشت روزانه آغاز شود. با توجه به سرعت و حجم نسبتاً قوی دستیابی به موفقیت 7850 دلار ، احتمال دستیابی به موفقیت کاذب کاهش یافته است. با این حال ، لازم به ذکر است که این منطقه در اوت 8000 دلار نزدیک به 8000 دلار است. در عین حال ، میانگین متحرک 90 روزه مقاومت قابل توجهی در برابر قیمت ایجاد می کند. قدرت دو مقاومت ترکیبی باعث سرکوب موقتی وجوه صعودی می شود. سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که اگر بازپرداخت ساعتی بتواند بالاتر از 7800 دلار باشد ، نشان دهنده این است که میزان فروش فعال کمتر و احساسات صعودی قوی وجود دارد. برعکس ، اگر قیمت به زیر این موقعیت سقوط کرد ، باید توجه داشته باشیم که آیا میانگین متحرک 30 ساعته در سطح 1 ساعته می تواند حمایت م effectiveثری ایجاد کند. اگر معتبر باشد ، در آینده هنوز جای بازگشت وجود دارد ، در غیر این صورت این به معنای کاذب بودن این دستیابی است.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 7940 دلار:8010 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:7830 دلار پشتیبانی میان مدت:7700 دلار

قرارداد دائمی ETH

شخصیت سطح: 4H- صعودی

ETH از نمودار 4 ساعته که به پایین ترین سطح $ 116 دلار رسیده است ، در حال حرکت به سمت روند بالایی است و می توانیم ببینیم که ETH در یک روند صعودی استاندارد در حال افزایش است ، پایین تر و بالاتر نیز بالاتر می روند. با توجه به جهش مجدد بازار ، ETH سرانجام مقاومت 140 دلاری را شکسته و اکنون قیمت 145 دلار سرکوب شده است.

نمودار به ما نشان می دهد که 145 ~ 150 دلار منطقه ادغام قبلی است ، این منطقه با شمارنده های زیادی پر شده است به طوری که قابل پیش بینی است که مقاومت قوی باشد.

سرمایه گذاران باید در طول روز به پاسخگویی توجه کنند ، اگر 140 دلار می تواند در کوتاه مدت یک حمایت موثر باشد ، می توان انتظار داشت که 145 150 150 $ در آینده شکسته شود.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت متوسط ​​145 دلار:150 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:140 دلار پشتیبانی میان مدت:135 دلار

قرارداد دائمی EOS

شخصیت سطح:4H- صعودی

قرارداد دائمی OKEx EOS: در سطح 4 ساعته ، EOS در حال انتقال به یک موقعیت حیاتی است زیرا نمودار نشان می دهد که حدود 2.85 دلار است. این موقعیت استفاده می شود لبه پایین دو پایین قبلی ، در همان زمان ، قیمت نیز لمس ریل بالایی کانال به سمت بالا ، به طور معمول ، دشوار است دستیابی به موفقیت بدون حجم خرید سنگین ، ترکیب با حجم اخیر ، آن است ممکن است در کوتاه مدت روند به یکپارچگی تبدیل شود و میانگین متحرک تمام بازه های زمانی نیز در حال حاضر به سمت بالا روند ، این یک روند ثابت صعودی 4 ساعته است.

اگر ثبات در 2.78 دلار تثبیت شود ، سرمایه گذاران باید متوجه منطقه پشتیبانی 2.78 و 2.72 دلار شوند ، به این معنی که احتمال بازگشت مجدد بالاتر است.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت: 2.86 دلار مقاومت میان مدت: $90/2

پشتیبانی کوتاه مدت: $2.78 پشتیبانی میان مدت$2.72

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me