banner
banner

پیش بینی قیمت Tron (TRX) 2021 – ارتقا Network شبکه ، تجزیه و تحلیل قیمت کوتاه مدت و بلند مدت

(به روز شده در 13 فوریه 2020) از زمان راه اندازی شبکه اصلی و خرید BitTorrent ، در سال گذشته ، پیشرفت های مثبتی همچنان در مسیر Tron وجود دارد که نوید می دهد تأثیر مثبتی بر قیمت TRX طی چند ماه آینده خواهد داشت.

تاکنون ، سه قلم بزرگ قیمت TRX را تغییر داده اند و در آینده نزدیک نیز بر آن تأثیر خواهند گذاشت. آنها عبارتند از: هارد فورک قریب الوقوع شبکه Tron ، ادغام با Coinpayments و شمارش معکوس برای راه اندازی ماشین مجازی (TVM) آن.

امروز ترون را در Binance بخرید!

در حال حاضر ، TRX در کل بازار با قیمت سکه نزدیک به 0.15 دلار در شماره 15 قرار دارد.

آنچه کارشناسان فکر می کنند 

اخیراً ، Tron از زمان مدیریت انتقال از بلاک چین Ethereum در حال افزایش است. این پلتفرم همکاری های چشمگیری داشته است که خرید BitTorrent را فراموش نکرده است. این پلتفرم همچنین در زمینه حفظ حریم خصوصی و امنیت نیز یک ارتقا گسترده داشته است.

کارشناسان ترون را آینده سرگرمی می دانند و آنها توصیه می کنند که زمان مناسب سرمایه گذاری در پروژه است زیرا بازار همچنان نشانه هایی از حرکت رو به بالا را دارد. به تازگی ، جاستین سان برچسب عنوان “قاتل Ethereum” عنوان TRON Dapps ادامه تسلط بر بازار ارزهای رمزنگاری شده.

CoinSwitch انتظار دارد Tron در سال 2020 به 0.4 دلار برسد. اما انتظار می رود قیمت نسبت به سالهای گذشته نوسان بیشتری داشته باشد. بنابراین ، این پلتفرم انتظار دارد که TRX در ماه جولای به بالاترین قیمت خود برسد ، پس از آن به سطح 0.3 دلار سقوط می کند و در نهایت تا پایان سال حتی بیشتر به سطح 0.24 دلار کاهش می یابد.

ادی ورتهایمر ، توسعه دهنده بیت کوین ، معتقد است که TRX توانایی غلبه بر ETH در سال 2020 را دارد. بر اساس این فرض ، قیمت TRX باید بطور قابل توجهی افزایش یابد.

امروز ترون را در Binance بخرید!

سایر عواملی که باعث ایجاد قیمت ترون شده اند عبارتند از:

ارتقاron شبکه ترون

انتظار می رود قیمت Tron (TRX) با یک قریب الوقوع ارتقا network شبکه در گوشه و کنار ، افزایش یابد. TRX در تاریخ 28 فوریه هارد فورک تنظیم شده است و طبق گفته جاستین سان ، بنیانگذار این پلتفرم ، این چنگال دارای چهار نسخه اصلی است.

در یک توییت ساخته شده در 24 فوریه ، ویژگی های جدید شامل multi-sig و مدیریت حساب که برای موسسه آماده است ، تنظیم انرژی پویا برای عملکرد در زمان واقعی ، ایمنی ماشین مجازی بهتر و سرور رویدادها برای dApps و 50 درصد ارتقا performance عملکرد از سطح فعلی.

ارتقا multi چند امضا و مدیریت حساب امنیت بیشتری را برای تراکنش های بلاکچین فراهم می کند. در یک توییت دیگر ، جاستین سان خاطرنشان کرده است که به روزرسانی همان چیزی است که سرمایه گذاران نهادی برای ورود به آن نیاز دارند و همکاری اخیر ترون با BitGO موسسه پلت فرم را آماده می کند.

ارتقا dynamic سیستم مدیریت انرژی پویا باعث بهبود کارایی بلاکچین و ساده سازی عملکرد شبکه ها و مدیریت انرژی می شود.

سومین ارتقا on بر عملکرد متمرکز خواهد بود حتی اگر در مورد نحوه دستیابی به پیشرفت 50 درصدی مشخص نشده باشد.

با این حال ، Tron تاکنون توانسته است عملکرد بهتری نسبت به Ethereum در زمینه سرعت معاملات داشته باشد.

چهارمین آپدیت شاهد برخی پیشرفت ها و پیشرفت های امنیتی در ماشین مجازی Tron هستیم که برای توسعه دهندگان dApp مناسب است. همچنین یک سرور رویداد راه اندازی خواهد شد.

انتظار می رود این به روزرسانی ها در قیمت Tron طی چند ماه آینده تأثیر مثبت بگذارد و این باید برای همه سرمایه گذاران رمزنگاری هیجان انگیز باشد. در واقع ، برخی شایعات در مورد مشارکت جدید بین بایدو و ترون اجازه داد ارز مجازی بالاتر برود.

CoinPayments به Tron اضافه می کند و تا 2 میلیون فروشگاه آن را باز می کند

بعد ، ترون بوده است به سیستم عامل CoinPayments اضافه شده است؛ دارندگان TRX را قادر می سازد تا از ارز با بیش از 2 میلیون بازرگان در سطح بین المللی استفاده کنند. CoinPayments اولین پردازنده پرداخت در نوع خود بود که به دارندگان altcoin امکان استفاده تجاری از دارایی های خود را می داد و افزودن TRX باعث تقویت این سکه و همچنین بستر CoinPayments می شود. لیست کاملی از بازرگانان CoinPayments را می توان یافت در وب سایت آن, و همچنین سکه های دیگری که پشتیبانی می کند.

این فقط یک گام دیگر به سمت استفاده از رمز TRX است. که بیشتر تقاضای بیشتری را برای سرمایه گذاران ، خریداران و کاربران اینترنت ایجاد می کند تا آن را نگه دارند. در ماه مه ، گرچه در آن زمان بازار رمزنگاری متفاوتی بود ، Verge شاهد افزایش جدی در لیست Coinpayments خود بود ، تاثیری که ممکن است بعدا برای Tron به وجود بیاید.

اگر Tron بتواند مانند این مشاغل را کسب کند – آنهایی که در جهان واقعی به تصویب TRX متمرکز شده اند – سود بیشتری نسبت به 20 سکه برتر رقابتی کسب می کند. این امر آن را به عنوان کاندیدای اصلی درگاه های مبادله فیات معرفی می کند ، مزیتی که بعداً در این مقاله مورد بحث قرار گرفت.

راه اندازی ماشین مجازی Tron 

سرانجام ، دارندگان Tron با خوشحالی به جلو نگاه می کنند ، زیرا ما فقط یک هفته با آن فاصله داریم راه اندازی ماشین مجازی Tron (TVM) – محل شروع واقعی اکوسیستم ترون. با استفاده از این ، سازندگان می توانند برنامه هایی را در TVM ایجاد کنند ، برنامه های مبتنی بر ETH را اجرا کنند و بنیاد Tron برای نشان دادن سرعت تراون در برابر رقبا در گسترش تراکنش های خود (TPS) تلاش خواهد کرد. وجود خواهد داشت پخش مستقیم و جشن برای راه اندازی TVM, یک روز مهم برای سکه.

TVM نان و کره ترون است. این موتوری است که Tron در آن کار می کند و از TRX در آن استفاده می شود. آن را به عنوان فروشگاه App یا فروشگاه Google Play معادل Tron در نظر بگیرید (سایر مقالات آن را به این نام خوانده اند) “McGyver” رمزنگاری) جایی است که سازندگان می توانند از این فناوری برای خلق آینده استفاده کنند. نگاه ها به این پرتاب و آنچه در TVM در چند هفته اول می ریزد ، معطوف خواهد بود. یک پرتاب موفقیت آمیز حیاتی است. و با سرمایه گذاران TRX بازی خواهد کرد.

دراز مدت ، اگر ترون بتواند از TVM خود برای اثبات برابری توانایی فناوری استفاده کند اتریوم, این به سرمایه گذاران نشان خواهد داد که ارزش دو سکه مستحق نزدیک شدن به یکدیگر است (البته Ethereum دارای قراردادهای هوشمند خواهد بود ، اما Tron می تواند از طریق TVM میزبان آنها باشد). Ethereum با توجه به محدودیت بازار ، 20 برابر با ارزش ترون است ، مسافتی که می تواند با پروژه های مثبت واقع در ماشین مجازی برابر شود..

امروز ترون را در Binance بخرید!

عوامل طولانی مدت TRX را باید در نظر گرفت

تجزیه و تحلیل طولانی مدت چند عامل مختلف را بررسی می کند. بیایید با حرکت قیمت شروع کنیم. TRX ICO در حدود 0.0019 دلار بود ، بسیار پایین تر از جایی که امروز ایستاده است ، هرچند فاصله ای بسیار طولانی تر از بالاترین قیمت سکه یعنی 30 سنت.

ترون یکی از موارد دیگر را داشت مگا ICO؛ آوردن 70 میلیون دلار. از ماه مه, هنوز بیش از یک میلیون آدرس کیف پول وجود دارد برگزاری TRX ، اثبات اینکه بسیاری از ابتدا این کار را حفظ کرده اند و دارندگان جدید نیز به آن پیوسته اند.

تصویر 0 جایگذاری شده است

مکان بعدی برای جستجو حجم است. حجم TRX قوی و ثابت است. هر روز حجم داده ، گرفتن یا گرفتن حدود 200 میلیون دلار است و در دو کانال عمده تجارت پخش می شود: تجارت USDT و تجارت BTC. تجارت ETH در آنجا مخلوط است ، اما بیشترین آن (در این روز خاص) تنها 5 میلیون دلار از 200 میلیون دلار (2.5 درصد) و فیات است که بالاترین آن با KRW جفت می شود (جای تعجب نیست ، کره ای ها معمولاً بالاترین معامله گران فیات). اما حتی این تنها 6.5 میلیون دلار است. سهم بسیار کمی.

بنابراین ، تجارت فیات در اینجا هنوز بسیار نمایشی نیست. این بدان معناست که TRX فرصتی عظیم برای دست یابی به فروش بیشتر فیات دارد. خواه KRW بیشتر باشد یا TKY یا مهمتر از همه معاملات فیات از چین ، ایالات متحده و اروپا. به محض اینکه این اتفاق بیفتد (احتمالاً Coinbase برای معاملات دلار باشد) ، باید شاهد افزایش حجم (البته نه همه خریدها) باشیم که احتمالاً قیمت TRX را بالا می برد.

جیب های عمیق چین و ترون

چین با Tron یک قفل عالی است. به بیان ساده ، آنها در حال حاضر در بازی نیستند (یوان چین در حدود 1٪ از کل معاملات BTC تخمین زده می شود) ما شاهد جفت شدن CNY با TRON یا سکه های دیگر نیستیم و همچنین نمی بینیم که شرکت های چینی واقعا شروع به سرمایه گذاری در سکه کرده اند.

Tron بخشی از سه بزرگ چینی است که باید به آن نگاه کنیم. همراه با NEO و VET. اگر و چه زمانی (و باید “چه زمانی” باشد) چین گرم می شود تا رمزنگاری شود ، به دنبال تقویت پروژه های ملی خود قبل از پروژه های بین المللی است. این را می توانید با VET ببینید اعلامیه همکاری با دولت چین. ترون می توانست همان مزایا را ببیند.

صحنه سرمایه گذاری خطرناک چین مانند گذشته منفجر شده است. می توانید نمودارها و نوشته ها را ببینید اینجا, اما نکته کوتاه این است که شرکت های VC و شرکت های بزرگ فناوری چینی در حال جابجایی پول به شرکت های نوپا هستند. روشن شدن کلید سوئیچ ممکن است یک شبه Tron را تغییر دهد. حتی اشاره به اینکه چین قصد دارد پول – سرمایه گذاران شخصی و موسسات – را به داخل مخفی بازگرداند ، می تواند قیمت ترون را یک شبه دو برابر کند.

TRON (TRX) پیش بینی قیمت تجارت تجزیه و تحلیل نمایش به روز شده در 13 فوریه سال 2020

TRXUSDT / 1D توسط SadeQ_Qiassi بر TradingView.com

این معامله گر بلند مدت فکر می کند که این لحظه بزرگی برای جفت تجاری TRX / USDT است. اگرچه او نسبت به کل بازار بی طرف است ، اما معتقد است که قیمت در حال حاضر در یک منطقه مقاومت است. ارز مجازی می تواند سرانجام از آن منطقه جدا شود و قیمت مطمئناً بالاتر می رود. 

این تحلیلگر گفت که اگر قیمت قادر به شکستن تمام سطوح مقاومت باشد ، ممکن است جلوگیری از بالاتر رفتن آن بسیار دشوار باشد. منطقه ادغام نشان داده شده توسط معامله گر بین 0.047 تا 0.054 USDT در هر TRX واقع شده است. در حال حاضر بالاترین نرخ TRX در هر سکه 0.40 است.

TRX-USDT توسط waqarzaka86 بر TradingView.com

به گفته تحلیلگر ، جفت معاملاتی TRX / USDT می تواند در آینده صعودی باشد. می بینیم که سکه اکنون در حدود 0.028 USDT معامله می شود. 

یک مقاومت واضح در برابر 0.03273 USDT برای هر سکه وجود دارد که نمی تواند اجازه دهد قیمت ارز دیجیتال بالاتر حرکت کند. با این حال ، ممکن است مدتی طول بکشد تا ارز دیجیتال به این سطح قیمت برسد. 

این تحلیلگر معتقد است که ممکن است TRX در طول سال 2021 روند گاو نر را شروع کند. این می تواند به ارز مجازی کمک کند تا به سمت 0.03273 دلار ، 0.03662 دلار یا 0.03905 دلار حرکت کند. مسلماً همه چیز به جهت کل بازار رمزنگاری بستگی دارد.

TRX / USDT به سمت بالا حرکت خواهد کرد توسط T_V_TreeTrader بر TradingView.com

ارز مجازی TRX در حال حاضر می تواند در یک مثلث صعودی معامله شود که در آن می بینیم که ارز مجازی یک رقم ABCDE ساخته است که می تواند با لمس مرز پایین مثلث به پایان برسد و بالاتر حرکت کند. 

این تحلیلگر معتقد است که قطعاً TRX می تواند از 0.03 USDT شکسته و حرکت خود را بالاتر از 0.035 ادامه دهد. این ممکن است چند روز طول بکشد یا یک حرکت انفجاری باشد. بنابراین ، اگر ببینیم که TRX در حال شکستن دیوار 0.03 USDT است ، در نهایت می توانیم در هفته ها یا ماه های آینده حرکت به سمت قیمت های بالاتر را ببینیم.

پیش بینی قیمت TRX برای بهار 2021 توسط آلولین 1 بر TradingView.com

به گفته این تحلیلگر ، ممکن است TRX در ماه های آینده بالاتر حرکت کند. وی در اینجا تحلیلی را به اشتراک گذاشت که نشان می دهد TRX از 0.02581 دلار برگشت و می تواند در طول 2021 به حرکت بالاتر ادامه دهد. 

اگرچه این می تواند بسیار مثبت باشد ، نمودار نشان داده شده توسط تحلیلگر می تواند TRX را به سمت 0.08 USDT USD در هر سکه سوق دهد. علاوه بر این ، TRX می تواند در کوتاه مدت به حرکت 0.10 دلار ادامه دهد. همه چیز به نحوه رفتار Bitcoin (BTC) و سایر ارزهای رمزپایه در آینده بستگی خواهد داشت. در ماه های آینده ، بازار گاو می تواند ادامه داشته باشد و قیمت این ارز مجازی را بالاتر ببرد.

ترون (TRX) – 19 دسامبر توسط readCrypto را بخوانید بر TradingView.com

برای جفت معاملاتی TRX / USDT ، معامله گر می بیند که با پیروی از نقطه مشخصات حجم ، احتمال شکستن بالاتر از 0.032 وجود دارد. اگر پشتیبانی را در نقطه 0.032 دریافت کنیم ، خط روند نزولی فعلی را می شکند و نقطه 0.037 را که در حال حاضر در نمودار مشاهده می کنیم ، لمس می کند. 

سپس ، TRX نیز می تواند سقوط کند و روند را تغییر دهد. اگر در سطح فعلی 0.03963 USDT سقوط کند ، بنابراین برای کاهش خطر و خروج از موقعیت باید از دستور توقف ضرر استفاده کنیم. در عوض ، ما به سمت 0.02669 USDT در هر TRX حرکت می کنیم ، یا در خط روند صعودی ، برای حفظ سود یا زیان شما باید از Stop Loss استفاده کنیم.

امروز ترون را در Binance بخرید!

نتیجه

تحولات مثبتی که طی سال گذشته در حوالی ترون اتفاق افتاده است و نمودارهای صعودی بیش از هر چیز بیانگر آینده مثبتی برای قیمت TRX است. عاقلانه است که همه بازار سرمایه در هنگام آماده شدن بازار برای پایان سال ، مقداری TRX به سبد رمزنگاری خود اضافه کنند.

در صورت علاقه می توانید برای یادگیری نحوه خرید TRX در Binance ، از لینک زیر استفاده کنید.

[برای یادگیری نحوه خرید TRON TRX در Binance این لینک را دنبال کنید]

آیا می خواهید درباره TRON بیشتر بدانید؟ در مورد چگونگی عبور معاملات Tron از سایر سکه های مهم در مقاله جامع ما بخوانید. همچنین می توانید در مورد چگونگی افزایش قیمت ترون در اوایل سال جاری با شایعه یک همکاری بزرگ بخوانید.

بهترین مکان برای خرید یا خرید و فروش TRX روشن است بینانس. بعد از آن ، می توانید از ویژگی های عالی TronWallet برای نگه داشتن TRX خود استفاده کنید. در همان زمان ، Exodus پشتیبانی از Tron را افزایش داده است ، به این معنی که کاربران اکنون می توانند TRX خود را ایمن و بدون مشکلات اساسی نگه دارند. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me