banner
banner

Cash App: راهنمای بررسی کاربر Exchange Crypto Exchange

بررسی برنامه مربع-پول نقد

نحوه استفاده ، تجارت و ثبت نام در راهنمای برنامه Square Cash

Square Cash App یک برنامه پرداخت همتا به همتا است که هدف آن ارسال ، هزینه و صرفه جویی در هزینه شما را آسان می کند. برنامه Cash همچنین به شما امکان خرید و فروش بیت کوین را می دهد. در اینجا بررسی مدیر عامل توییتر ما ، برنامه Jack Cash ، به رهبری جک دورسی است.

بیایید همه موارد موجود در برنامه Cash را از هزینه ها ، استفاده از کارت ، حریم خصوصی / امنیت گرفته تا مراحل ثبت نام ، پوشش دهیم.

امکانات

 • خرید ، فروش و انتقال بیت کوین بدون هزینه اضافی
 • برای iOS یا Android موجود است
 • از هرکسی پرداخت کنید و دریافت کنید

روشهای سپرده گذاری

 • بیت کوین (قیمت BTC زنده را در اینجا بررسی کنید)
 • ارزهای فیات
 • حواله بانکی

طرفداران

 • خدمات پرداخت رایگان
 • رابط کاربری ساده و روشن
 • برای صرف وجوه Cash App در هر مکان ، یک کارت نقدی رایگان سفارش دهید

منفی ها

 • محدودیت پرداخت روزانه کم
 • به اندازه رقبا مانند Venmo مورد استفاده قرار نمی گیرد
 • بدون پرداخت بین المللی

معرفی برنامه نقدی

مربع-پول نقد-برنامه-خرید-بیت کوین

Square’s Cash App یک برنامه پرداخت معروف است که به صورت رایگان برای iOS و Android در دسترس است. این برنامه به شما امکان می دهد با یک رابط کاربری کاملاً ساده و ساده پول را به صورت رایگان ارسال و دریافت کنید. در هر زمان می توانید یک حساب بانکی متصل کنید ، کارت نقدی ویزا سفارش دهید و پول را به بانک خود برداشت کنید.

Cash App که نام جدیدی از زمان انتقال از Square Cash است نیز از بیت کوین پشتیبانی می کند. شما می توانید بیت کوین را مستقیماً درون برنامه خرید و فروش کنید. می توانید بیت کوین بخرید ، سپس آن را برای سود بفروشید و آن سود را به حساب بانکی خود بکشید. همچنین می توانید بیت کوین را از کیف پول خود به Cash App منتقل کنید تا آن را بفروشید یا خرج کنید.

Cash App برای اکثر معاملات عادی هزینه ای دریافت نمی کند ، اگرچه مشاغل هنگام دریافت پرداخت ها 2.75٪ هزینه پرداخت می کنند. نقل و انتقالات شخصی و برداشت های استاندارد رایگان است. در هنگام خرید بیت کوین هیچ هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد ، اگرچه Square ممکن است سود حاصل از انتشار را بدست آورد.

برنامه Cash فقط در ایالات متحده برای ساکنان 50 ایالت در دسترس است (قلمروها شامل نمی شوند). Square اخیراً نسخه ای از برنامه Cash را در انگلستان نیز راه اندازی کرده است.

چندین مزیت عمده Cash App نسبت به رقابت وجود دارد. به عنوان مثال دارای آسانترین رابط پرداخت است که در صنعت مشاهده خواهید کرد و ارسال و دریافت پول از طریق برنامه Cash برای هر کسی – حتی کسی که از نظر فنی بی سواد نیست – ساده است. همچنین یکی از معدود برنامه هایی است که از بیت کوین پشتیبانی می کند. این هزینه ها با سایر سیستم عامل های پرداخت قابل رقابت است ، اگرچه برنامه Cash App محدودیت روزانه کمی کمتری نسبت به رقبایی مانند Venmo دارد.

اسکوئر یک ارائه دهنده خدمات پرداخت مستقر در سانفرانسیسکو است که توسط مدیر عامل شرکت جک دورسی (که همچنین یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل توییتر است) به سرپرستی اداره می شود. این شرکت راه حل های نقطه فروش (POS) به میلیون ها کسب و کار در سراسر ایالات متحده و سراسر جهان ارائه می دهد.

ویژگی های اصلی برنامه نقدی

پرداخت های نقدی-برنامه-استفاده-بیت کوین

ویژگی های اصلی برنامه Cash by Square شامل موارد زیر است:

ساده ترین رابط برنامه پرداخت: Venmo و Google Pay هر دو دارای رابط کاربری آسان هستند ، اما هیچ کدام به اندازه رابط کاربری Square Cash App نیستند. استفاده از آن برای همه ساده است.

$ Cashtags: Cash App چیزی به نام ‘$ Cashtags’ ایجاد کرده است. شما می توانید بدون درخواست آدرس ایمیل یا شماره تلفن ، فقط با استفاده از URL Cashtag وی را برای شخص ارسال کنید. شما همچنین می توانید Cashtag $ خود را عمومی کنید ، به هر کسی اجازه دهید پول برای شما ارسال کند (مثلا برای کمک مالی).

از طریق بلوتوث به گیرندگان وصل شوید: برنامه Square Cash به شما امکان می دهد تا پرداخت کنندگان محلی را اسکن کرده و با استفاده از Bluetooth LE به آنها متصل شوید.

موجود برای iOS و Android: این برنامه یک بارگیری رایگان از فروشگاه های برنامه iOS یا Android است.

با کارت نقدی ویزا کارت اعتباری رایگان هزینه کنید: این برنامه به شما امکان می دهد کارت نقدی Visa Debit را سفارش دهید ، سپس بودجه را از حساب برنامه Cash خود در هر فروشگاهی که ویزا را بپذیرد ، هزینه کنید. این یک روش آسان برای دسترسی به پول حساب شما است. برخی از خرده فروشان همچنین “Boosts” (تخفیف) مختلف را به کاربران برنامه Cash ارائه می دهند.

کارت-وجه نقد مربع

استفاده شخصی یا شغلی: هنگام تنظیم برنامه برای اولین بار ، از شما خواسته می شود که گزینه شخصی یا شغلی را انتخاب کنید. اگر می خواهید از حساب برای هر دو استفاده کنید ، Square توصیه می کند که دو حساب مختلف تنظیم کنید و برای پرداخت بین آنها تغییر دهید.

ارسال و دریافت پول از طریق iMessage یا مسنجر فیس بوک: برنامه Cash به طور مستقیم با iMessages iOS ادغام می شود و به کاربران اپل امکان ارسال و دریافت وجوه فقط با ارسال متن را می دهد. همین کار را می توانید با مسنجر فیس بوک انجام دهید.

ارسال پول با سیری: Cash App حتی به شما امکان می دهد با Siri پول ارسال کنید. می توانید از سیری بخواهید که برای هرکسی که در دفترچه آدرس شماست پول بفرستد. می توانید بگویید ، “Hey Siri ، 50 دلار برای پدر با استفاده از Cash ارسال کنید”.

نقل و انتقالات بانکی فوری یا استاندارد: Square Cash می تواند وجوه را با دو سرعت استاندارد یا فوری به حساب بانکی واریز کند. نقل و انتقالات استاندارد حداکثر سه روز طول می کشد تا در حساب شما ظاهر شود. انتقال فوری بلافاصله به حساب بانکی شما وارد می شود.

رایگان: Cash App برای انتقال پول استاندارد از حساب های بدهی هزینه ای دریافت نمی کند. با این وجود ، در صورت استفاده از کارت اعتباری ، از ارسال کنندگان 3٪ هزینه دریافت می شود. همچنین اگر گزینه سپرده صندوق “فوری” را به جای گزینه “استاندارد” انتخاب کنید ، 1.5٪ هزینه از شما کسر می شود.

هزینه های بالاتر برای مشاغل: برنامه Cash برای انتقال پول استاندارد بین دوستان هزینه ای دریافت نمی کند. با این وجود کاربران تجاری ، برای هر پرداخت دریافتی ، مبلغ 2.75٪ ، مانند PayPal پرداخت می کنند.

حساب های بازرگان: اگر هنگام ثبت نام در برنامه نقدی گزینه “مشاغل” را انتخاب کنید ، می توانید بازپرداخت کنید. این تنها تفاوت بین حساب کاربری و حساب شخصی Cash App است.

محدودیت پرداخت روزانه کم: برنامه Square Cash در مقایسه با بسیاری از رقبا محدودیت روزانه کمی دارد. در مدت هفت روز می توانید حداکثر 250 دلار ارسال کنید و در هر 30 روز حداکثر 1000 دلار دریافت کنید. برای مقایسه ، Venmo سقف هفتگی اولیه 300 دلار دارد که با تأیید بیشتر به 3000 دلار افزایش می یابد ، در حالی که Google Pay برای هر تراکنش 9999 دلار محدودیت دارد.

محدودیت های بالاتر پرداخت پس از تأیید: پس از تأیید کامل با برنامه Cash ، محدودیت پرداخت شما افزایش می یابد ، اگرچه Square هنوز محدودیت های کمتری نسبت به رقبا دارد. با تأیید صحت ، شما محدودیت ارسال 2500 دلار در هفته و محدودیت دریافت ندارید.

روند تأیید استاندارد: برای تأیید حساب برنامه Cash و باز کردن قفل محدودیت های بالاتر هزینه ، باید نام ، تاریخ تولد و چهار رقم آخر SSN خود را تأیید کنید..

بدون ویژگی های شبکه های اجتماعی: Venmo یک خوراک اجتماعی است که به شما امکان می دهد پرداخت های ارسالی بین دوستان را مشاهده کنید. برنامه نقدی هیچ خوراک اجتماعی ندارد.

بدون پرداخت بین المللی: برنامه Cash به شما امکان ارسال پرداخت بین المللی را نمی دهد. به عنوان یک کاربر برنامه نقدی آمریکایی ، به عنوان مثال نمی توانید برای دوست خود در آلمان پول ارسال کنید.

پشتیبانی از ساعت اپل: برنامه Square’s Cash با Apple Watch به خوبی کار می کند. شما می توانید کارهای ساده مانند پذیرفتن یا رد پرداخت ها و ارسال پول مجازی پول به دوستان و خانواده از طریق بلوتوث را انجام دهید ، به عنوان مثال ، همه از طریق Apple Watch.

بدون اتصال به ماشین POS مربع: بسیاری از مشاغل کوچک و متوسط ​​از Square به عنوان خدمات فروش (POS) خود استفاده می کنند. متأسفانه ، هیچ راهی برای اتصال برنامه Cash با سیستم Square POS وجود ندارد ، این بدان معنی است که شما نمی توانید پول Cash App خود را در خرده فروشانی که از Square استفاده می کنند ، هزینه کنید..

نسخه انگلستان موجود است: اگرچه برنامه Cash از پرداخت های بین المللی پشتیبانی نمی کند ، Square اخیراً نسخه ای از برنامه Cash را برای ساکنان انگلستان منتشر کرده است.

خرید بیت کوین: در ژانویه 2018 ، Square پشتیبانی بیت کوین را به برنامه Cash خود اضافه کرد و به کاربران اجازه خرید و فروش بیت کوین در داخل برنامه را داد. می توانید بیت کوین را درون برنامه خریداری کنید ، آن را نگه دارید ، سپس آن را برای سود بفروشید و سود را به حساب بانکی خود بکشید.

برنامه پول نقد-خرید-فروش-بیت کوین

بدون خرید بیت کوین: برنامه Cash هنگام خرید یا فروش بیت کوین هیچ هزینه ای را دریافت نمی کند. با این حال ، برنامه ممکن است نرخ ارز را بر اساس اندازه معامله شما و گسترش تعیین شده توسط نوسانات در صرافی های رمزنگاری ایالات متحده اعمال کند..

واریز بیت کوین: در ژوئن 2019 ، Square توانایی واریز بیت کوین به برنامه را اضافه کرد. اکنون ، می توانید از برنامه Cash مانند کیف پول استفاده کنید ، وجوه خود را از کیف پول بیت کوین موجود به برنامه Cash منتقل کنید.

Square-cash-app-user-history

ارز و جفت برنامه Square Cash

برنامه نقدی-سرمایه گذاری

برنامه Cash در حال حاضر فقط از Bitcoin (BTC) پشتیبانی می کند. شما می توانید BTC را به دلار آمریکا خرید و فروش کنید.

روش های پرداخت واریز و برداشت از برنامه Square Cash پشتیبانی می شود

برنامه Square Cash به همه بانک های بزرگ متصل می شود و به شما امکان می دهد پول را مستقیماً از بانک خود و از طریق آن منتقل کنید. شما می توانید یک ودیعه یا برداشت استاندارد را انتخاب کنید ، که رایگان است و حداکثر سه روز طول می کشد ، یا ودیعه یا برداشت فوری ، فوری و هزینه 1.5٪.

مراحل ثبت نام و ورود به سیستم برنامه Square Cash

Cash App یک روند ثبت نام و ورود به سیستم ساده دارد. شما برنامه را به طور رایگان از فروشگاه برنامه Android یا iOS نصب می کنید. می توانید بلافاصله پول ارسال و دریافت کنید. برای افزایش محدودیت های پرداخت ، باید شناسه خود را با ارائه نام ، تاریخ تولد و چهار رقم آخر SSN تأیید کنید. برای استفاده از Cash App شما باید 18 ساله باشید و در یکی از 50 ایالت زندگی کنید (نسخه های بین المللی این برنامه برای ساکنان انگلیس نیز موجود است).

معامله برنامه Square Cash

برنامه Square Cash به شما امکان خرید و فروش بیت کوین را بدون هیچ گونه هزینه اضافی می دهد. شما در حال خرید و فروش بیت کوین از طریق Square هستید. این مبادله P2P نیست.

مربع-پول نقد-برنامه-رمزنگاری-پرداخت ها

هزینه های برنامه Square Cash

Cash App برای ارسال پرداخت بدهی هزینه ای دریافت نمی کند. با این حال ، برای استفاده کنندگان از کارت اعتباری ، مبلغ 3٪ از ارسال کنندگان دریافت می شود. همچنین اگر با استفاده از گزینه “فوری” به جای گزینه “استاندارد” ، پول خود را به بانک خود منتقل کنید ، 1.5٪ کارمزد پرداخت خواهید کرد. صاحبان مشاغل برای هر پرداخت دریافتی 2.75٪ هزینه پرداخت می کنند:

 • ارسال و دریافت پول: رایگان برای استفاده شخصی (2.75٪ هزینه برای دریافت پرداخت های تجاری)
 • هزینه های برداشت: رایگان (برای برداشت های استاندارد) یا 1.5٪ (برای برداشت های فوری)
 • هزینه های کارت اعتباری:
 • خرید و فروش بیت کوین: رایگان (اسپرد نرخ ارز ممکن است اعمال شود)

شش مرحله برای انجام موفقیت آمیز پرداخت از طریق برنامه Cash وجود دارد:

1) برنامه را باز کنید 2) مقدار را وارد کنید 3) پرداخت را ضربه بزنید 4) جزئیات تلفن Cashtag ، تلفن و ایمیل را وارد کنید 5) یادداشت پرداخت 6) پرداخت پرداخت

مسائل امنیتی و خرابی برنامه Square Cash

Cash App در صنعت پرداخت بسیار مورد احترام است. این توسط Square ، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان صنعت در پرداخت ساخته شده است. وب سایت Square به شرح چگونگی استفاده برنامه Cash از همان زیرساخت های تشخیص تقلب و استانداردهای ایمنی مورد استفاده برای مشتریان تجاری خود می پردازد که معاملات نقطه فروش را انجام می دهند. بعلاوه ، هنگامی که از طریق Cash App پول ارسال می کنید ، اطلاعات قبل از ارسال به سرورهای Square رمزگذاری می شوند. سایر ویژگی های امنیتی شامل احراز هویت دو عاملی (قبل از ارسال هرگونه پرداخت می توانید رمز ورود را انتخاب کنید) و ادغام با Touch ID و Face ID.

سهولت استفاده از برنامه Square Cash

برنامه Cash آسانترین برنامه پرداخت است که تا حد زیادی قابل استفاده است. این یک رابط کاربری ساده و ساده است که نیازی به آموزش ندارد. برنامه را باز کنید و پول ارسال کنید. خیلی راحت تر از این نمی شود.

اعتماد و حریم خصوصی برنامه Square Cash

Square یک ارائه دهنده خدمات پرداخت بسیار مورد احترام است ، به این معنی که برنامه Cash توسط یکی از معتبرترین نام های صنعت ساخته می شود. اطلاعات شما قبل از ارسال به Square رمزگذاری می شود و برنامه Cash از PCI DSS (استاندارد امنیت داده صنعت کارت پرداخت) سطح 1 استفاده می کند ، که همان امنیتی است که کارتهای اعتباری عمده از آن استفاده می کنند. برای پرداخت می توانید تأیید Face ID یا Touch ID را نیز فعال کنید.

خدمات مشتری برنامه Square Cash

Square به شما امکان می دهد از طریق برنامه با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید (روی نمایه خود ضربه بزنید ، سپس به پایین پیمایش کنید و روی پشتیبانی نقدی ضربه بزنید). Cash App نظرات خوبی در مورد خدمات مشتری ندارد. بسیاری از مشتریان از دریافت پیامی مانند این شکایت می کنند و پس از آن تلاش می کنند تا حساب خود را فعال کنند: «پس از بررسی اخیر در انتقال وجوه شما ، ما با استفاده از برنامه Cash برای فعالیت مغایر با شرایط خدمات Square متوجه شدیم. در نتیجه ، دیگر نمی توانید از Cash App برای ارسال یا دریافت پرداخت استفاده کنید. ” پس از دریافت این پیام ، ممکن است دوباره فعال کردن حساب خود دشوار باشد.

راهنمای کاربر برنامه Square Cash: نحوه راه اندازی و استفاده از برنامه Cash

نحوه راه اندازی برنامه نقدی

1. ثبت نام کنید

برنامه Cash را برای نصب کنید iOS یا اندروید.

2. تأیید صحت

می توانید بلافاصله در داخل برنامه پول ارسال و دریافت کنید. شما می توانید مخاطبین اضافه کنید ، از طریق iMessage یا مسنجر فیس بوک پول ارسال کنید ، یا از طریق $ Cashtag وجوه ارسال و دریافت کنید.

3. احراز هویت دو عامل

بدون تأیید ، برنامه Square Cash محدودیت پرداخت روزانه کمی دارد. در مدت هفت روز می توانید حداکثر 250 دلار ارسال کنید و در یک دوره 30 روزه حداکثر 1000 دلار دریافت کنید.

برای افزایش محدودیت ها ، باید تأیید را با ارائه نام ، تاریخ تولد و چهار رقم آخر SSN خود انجام دهید..

4. روش پرداخت

برای واریز و برداشت مستقیم پول از بانک خود می توانید یک حساب بانکی را با برنامه Square Cash App پیوند دهید.

همچنین می توانید یک کارت نقدی فیزیکی رایگان سفارش دهید که به شما امکان می دهد بودجه برنامه Cash خود را در هر فروشگاهی که ویزا را بپذیرد صرف کنید.

5. معامله ارز رمزنگاری شده

شما می توانید در برنامه Cash بدون پرداخت هزینه اضافی ، بیت کوین بخرید و بفروشید (اگرچه Square ممکن است از این طریق سود کسب کند).

شما می توانید به اندازه 1 دلار بیت کوین خریداری کنید و BTC بلافاصله وارد برنامه می شود. همچنین می توانید BTC را از کیف پول خود به برنامه Cash منتقل کنید.

6. برداشت

در هر زمان می توانید پول خود را از برنامه Cash برداشت کنید. دو گزینه برداشت از جمله برداشت های استاندارد که رایگان است و حداکثر سه روز به طول می انجامد و برداشت های فوری که فوری بوده و دارای هزینه 1.5٪ هستند ، در دسترس است..

حرف آخر

برنامه نقدی-مربع-بررسی

برنامه Square Cash یکی از محبوب ترین برنامه های پرداخت است که امروزه در دسترس است. در حال حاضر با Venmo ، Google Pay و Apple Pay برای سهم بازار رقابت می کند.

Cash App از بسیاری جهات شبیه رقبای خود است. این هزینه ها ، محدودیت های پرداخت و قابلیت استفاده مشابه دارد.

با این حال ، برنامه Cash بهترین و راحت ترین رابط کاربری در صنعت را دارد. همچنین بهترین پشتیبانی بیت کوین از رقبای خود را دارد و به شما امکان خرید ، فروش ، انتقال و نگهداری بیت کوین را از طریق مستقیم برنامه می دهد. امروز با گزینه های پشتیبانی گسترده بیت کوین به صورت بارگیری رایگان برای iOS و Android در دسترس است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me