banner
banner

نحوه خرید بیت کوین کش (BCH)

Bitcoin Cash (BCH) یک سیستم نقدی الکترونیکی نظیر به نظیر است که نتیجه یک هارد فورک از بلاکچین Bitcoin است. به ویژه, بیت کوین کش با موفقیت موفق ترین هارد فورک بیت کوین تاکنون است. این پروژه در زیر ابر جنجالی وارد بازار شد. با این وجود ، پس از پاک شدن دود ، Bitcoin Cash به عنوان یکی از ده ارز رمزپایه برتر جهان از نظر محدودیت بازار ظاهر شد. برای کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای Investing in Bitcoin Cash مراجعه کنید.

ما 5 کارگزار برتر را که توانایی خرید Bitcoin Cash (BCH) را با کارت اعتباری یا کارت نقدی ارائه می دهند ، لیست می کنیم..

بینانس

بینانس یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان است. مزایای خرید Bitcoin Cash (BCH) در اینجا این است که شما از هزینه های مبادله کمتری نسبت به صرافی های رقابتی بهره مند می شوید و افزایش نقدینگی شما را قادر می سازد تا سریعاً خرید و فروش کنید تا از اخبار منتقل کننده بازار بهره مند شوید..

بررسی Binance یا بازدید ما را بخوانید بینانس.

از کد تخفیف استفاده کنید: EE59L0QP با 10٪ بازپرداخت از کلیه هزینه های معاملاتی.

Paybis

Paybis از یک بستر خرید بسیار مطمئن بیت کوین و ارزهای رمزپایه استفاده کنید که در آن می توانید Bitcoin Cash (BCH) و طیف وسیعی از رمزنگاری های دیگر را با استفاده از کارت اعتباری یا بدهی خود خریداری کنید. آنها از سال 2014 وجود داشته و به صدها هزار نفر در خرید Bitcoin Cash (BCH) کمک کرده اند.

اگر می خواهید Bitcoin Cash (BCH) را بخرید و نگه دارید ، این یکی از ساده ترین راه های خرید Bitcoin Cash (BCH) با کارت اعتباری یا کارت نقدی است..

بررسی Paybis ما را ببینید یا بازدید کنید Paybis.

کریپتومات

کریپتومات یک سرویس مبادله ارز و ارزهای رمزپایه مستقر در اتحادیه اروپا است که از سال 2018 فعالیت می کند. دفتر مرکزی آنها در استونی است که یک کانون معتبر اروپایی برای شرکت های مشابه است. آنها که توسط سرجیان محموتوویچ باهوش فناوری تاسیس شده اند ، اکنون در بیش از 80 کشور جهان فعالیت می کنند و به کاربران در سراسر جهان خدمات می دهند. کریپتومات یک گزینه عالی برای اروپایی ها است & سرمایه گذاران آسیایی که به سادگی مایل به خرید و فروش بیت کوین کش (BCH) برای بلند مدت هستند. مشتری ایالات متحده آمریکا نیست.

بررسی یا بازدید از کریپتومات را بخوانید کریپتومات.

کراکن

کراکن در بحث صرافی های ارز رمزنگاری شده در صنعت یکی از نام های قدیمی است.

از آغاز فروتنانه ، آنها اکنون به یکی از شناخته شده ترین نام ها در فضا تبدیل شده اند که انتخاب گسترده ای از دارایی ها را برای تجارت از جمله Bitcoin Cash (BCH) ارائه می دهد..

هزینه های معاملاتی با سایر صرافی ها قابل رقابت است و اکنون با ارائه معاملات آتی و حاشیه ای همچنان به تکامل خود ادامه می دهند.

بررسی Kraken یا بازدید ما را بخوانید کراکن.

زغال اخته

زغال اخته خرید Bitcoin Cash (BCH) در داخل را آسان کرده است کانادا بدون هیچ سر و صدا و خرید سریع یا فروش دارایی از طریق پلت فرم آسان برای استفاده آنها. آنها از سال 2017 وجود داشته و دارای چندین مشارکت بسیار مورد اعتماد هستند که باعث شهرت آنها در زمینه ارزهای رمزپایه می شود. آنها همچنین به عنوان یک تجارت خدمات پولی در FINTRAC ثبت شده اند ، از این نظر بسیار قابل اعتماد هستند. مشتری ایالات متحده آمریکا نیست.

بازدید زغال اخته.

Bitcoin Cash (BCH) چیست?

Bitcoin Cash یک ارز رمزپایه غیرمتمرکز و منبع باز است. این در آگوست سال 2017 ایجاد شد ، زمانی که یک “سخت فورک” از بلاکچین بیت کوین (BTC) رخ داد.

چه کار میکند?

Bitcoin Cash ، در درجه اول ، به عنوان یک ارز دیجیتال عمل می کند. این شبکه از فناوری بلاکچین استفاده می کند تا معاملات را از طریق استفاده از دفتر دیجیتال تسهیل و ردیابی کند.

در صورت استفاده مناسب ، BCH امکان ارزان قیمت (<هزینه های معامله 1 درصد میانگین) و انتقال سریع ارزش. این معاملات بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی می تواند بین هر یک از شرکت کنندگان شبکه انجام شود.

Bitcoin Cash (BCH) چگونه کار می کند?

Bitcoin Cash یک ارز رمزنگاری شده است که بر اساس فناوری بلاکچین ساخته شده است. از پروتکل اثبات کار به همان روشی که BTC استفاده می کند. هنگام مقایسه این دو ، قابل توجه ترین تفاوت رویکرد مقیاس پذیری است. در حالی که جامعه BTC به نفع اندازه های بلوک کوچکتر و توسعه فناوری های لایه دوم مانند شبکه رعد و برق تصمیم گرفته است ، جامعه BCH تصمیم گرفته است که اندازه بلوک های بزرگتر راه پیش رو باشد.

در حال حاضر ، بلاک گذاری های متوسط ​​در شبکه BCH تقریباً 8 مگابایت است ، در حالی که آنها تقریباً 1 مگابایت در BTC هستند.

تحولات پیش بینی شده?

با حرکت به جلو ، Bitcoin Cash یک نقشه راه گسترده ارائه کرده است. هر پیت استاپ در این نقشه راه حول هدف اصلی ایجاد پول رایج مورد استفاده جهانی است.

آنچه در زیر می آید گزیده ای از است bitcoincash.org, شرح چگونگی دستیابی به این هدف.

  • Bitcoin Cash را فعال کنید تا از 100 Tx / s به بیش از 5،000،000 Tx / s برسد. باید اصلاحات پروتکل انجام شود تا موازی سازی انبوه بتواند این سطح از پردازش معاملات را امکان پذیر کند.
  • بهبود تجربه پرداخت برای اطمینان از فوری و قابل اعتماد بودن آن. معاملات باید در عرض سه ثانیه ایمن باشند.
  • Bitcoin Cash را قابل ارتقا کنید. یک پروتکل قابل ارتقا باعث می شود که بهبودهای آینده کمتر مختل شود و زمینه محکمی برای ایجاد مشاغل و توسعه دهندگان فراهم کند.

ایدئولوژی اساسی?

کسانی که به BCH اعتقاد دارند ، غالباً بلاکچین را به عنوان نزدیکترین عکس سفید Satoshi Nakamoto نسبت به BTC معرفی می کنند. به همین ترتیب ، دلیل این امر این است که ایدئولوژی اساسی BCH یکی است. این بدان معنی است که اهداف BCH به شرح زیر است,

  • شامل
  • پایدار
  • بدون دستکاری دولت / بانکی

پذیرش و جنجال?

منتهی تا آگوست 2017 ، فقط بیت کوین (BTC) وجود داشت. در این زمان ، یک تغییر بحث برانگیز در کد منبع Bitcoin – SegWit اجرا شد. این تغییر به معنای یک ارتقاgrade بود که امکان انجام معاملات سریعتر و ایمن را فراهم می آورد. هر چند همه در این مسیر که به جلو پیش می رود توافق نکردند. دیگران احساس می کردند بلوک های داده بزرگتر و زمان بلوک سریع تر ، بهترین راه برای رسیدن به همان هدف است.

این شکاف بین شرکت کنندگان در شبکه منجر به یک “هارد فورک” شد. در اصل ، ایجاد یک بلاکچین جدید (BCH) مشاهده شد. در حالی که هر دو BCH و BTC دفتر یکسانی را تا آن زمان مشخص دارند ، از آن به بعد منحصر به فرد هستند.

این حرکت کاملاً تفرقه انگیز تلقی شد و همچنان نیز ادامه دارد. این تا حدی به این دلیل است که بسیاری ایجاد BCH را صرفاً راهی برای “ایجاد پول از هیچ چیز” می دانستند ، زیرا سکه ها در آن زمان بین دارندگان BTC توزیع می شد.

در حالی که BCH نشان داده است که قدرت خود را حفظ می کند ، سال ها بعد ، هنوز هم افراد زیادی به سختی موافق / مخالف سکه هستند. امروز ، بدخواهان در درجه اول BCH را تلاش برای جایگزینی غیرعادلانه BTC به عنوان ارز رمزپایه “رفتن” می دانند ، زیرا BCH اغلب خود را به عنوان اصلی معرفی می کند.

مقررات?

در حالی که تنظیم کنندگان کمی در مورد BCH به طور خاص بحث کرده اند ، به نظر می رسد که این یک امنیت نیست. از آنجا که هیچ فروش توکن صورت نگرفته است ، و ارز به صورت غیرمتمرکز عمل می کند ، بیشتر BCH را در همان رده BTC – یک ارز دیجیتال طبقه بندی می کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me