banner
banner

نحوه خرید بیت کوین در کانادا

خرید بیت کوین در کانادا اکنون با گزینه های قابل اعتماد خاص کانادا و کارگزاران بین المللی بیشتر که گزینه هایی را برای ساکنان کانادا ارائه می دهند ، بیش از هر زمان دیگری آسان است..

در این مقاله ، ما به جزئیات نحوه خرید Bitcoin (BTC) و سایر ارزهای رمزپایه از هر استان در کانادا خواهیم پرداخت.

مواردی که قبل از خرید بیت کوین در کانادا باید در نظر گرفت

قبل از شروع ، هنگام خرید بیت کوین خود در کانادا ، باید چند مورد را در نظر بگیرید. این موارد برای کمک به شما در انتخاب زمان صحیح و خدمات صحیح برای خرید بیت کوین مهم هستند.

موقعیت بازار: این فاکتور عظیمی است که البته شما در هر دارایی سرمایه گذاری می کنید. شاید ، حتی بیشتر ، موردی که در حال خرید بیت کوین هستید. به عنوان مثال بیشتر از سرمایه گذاری در سهام تحت تحرکات قیمتی بارزتری است. در این صورت ، شما می خواهید در زمان خرید کاملاً از قیمت بازار مطلع شوید.

هزینه ها یا محدودیت های تجاری: بسته به سرویسی که برای خرید بیت کوین خود انتخاب می کنید ، این موارد از رقابتی بسیار بالا تا بسیار بالا متفاوت است. همیشه مطمئن شوید که قبل از خرید تمام هزینه ها و هزینه ها را بررسی کنید.

اعتبار خدمات: در حالی که همه سرویس هایی که ما انتخاب کرده ایم از قابل اعتمادترین خدمات در اطراف هستند ، باید توجه داشته باشید که هر پلت فرم فروش بیت کوین به اندازه معتبر نیست. با اطمینان از انجام برخی از دقت نظرات ، می توانید خطر خود را در اینجا کاهش دهید.

مکانهای برتر برای خرید بیت کوین (BTC) & رمزنگاری در کانادا

زغال اخته

زغال اخته دسترسی به بیت کوین در کانادا و بدون سر و صدا و خرید سریع یا فروش دارایی از طریق پلت فرم آسان استفاده از آن را آسان کرده است. آنها از سال 2017 وجود داشته و دارای چندین مشارکت بسیار مورد اعتماد هستند که باعث شهرت آنها در زمینه ارزهای رمزپایه می شود. آنها همچنین به عنوان یک تجارت خدمات پولی در FINTRAC ثبت شده اند ، از این نظر بسیار قابل اعتماد هستند.

هیچ وقت نمی توانید حساب خود را باز و KYC تأیید کنید و Coinberry همچنین بهترین ارزش ممکن را برای خرید یا معامله بیت کوین و سایر دارایی های پشتیبانی شده شما تضمین می کند. بدون واریز وجه برداشت و هزینه معامله 0.5٪ ، این خدمات به عنوان یکی از ارزانترین خدماتی است که در آن می توانید بیت کوین را در کانادا با استفاده از بدهی ، کارت اعتباری ، سیم یا انتقال Interac خریداری کنید. اگرچه باید توجه داشته باشید که آنها به عنوان یک بازارساز ، یک گسترش برای دارایی اعمال می کنند.

به طور کلی آنها یک سرویس امن ، فوق العاده راحت و قابل اعتماد با هزینه های رقابتی کم ارائه می دهند. به عنوان یک امتیاز اضافی و ویژگی منحصر به فرد ، شما همچنین می توانید Bitcoin را از طریق کوتاه کنید زغال اخته اگر این یک استراتژی است که شما را دوست دارد.

آنها همچنین ارائه می دهند: Ethereum (ETH) ، Litecoin (LTC) ، Ripple (XRP) ، Bitcoin Cash (BCH) ، و Stellar Lumens (XLM).

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید سر بزنید زغال اخته و همین الان معامله را شروع کنید.

ثروتمندی

Wealthsimple یک شرکت فناوری مالی مستقر در کانادا است که از سال 2014 خدمات تجارت سنتی بیشتری را ارائه می دهد. آنها تجارت سهام بدون حق کمیسیون و یک مشاور مشاوره روبو را انجام می دهند و اخیراً سرویس رمزنگاری اختصاصی خود را راه اندازی کرده اند.

این در حال حاضر فقط در کانادا در دسترس است و این فرصت را برای شما فراهم می کند که بیت کوین یا Ethereum را به طور شبانه روزی از طریق برنامه موبایل برای iOS و Android بسیار آسان خریداری کنید. Wealthsimple همچنین تضمین می کند که روند ثبت نام سریع است ، فقط چند دقیقه طول می کشد و این سرویس بدون حداقل حداقل حساب برای همه قابل دسترسی است.

طبق گفته این شرکت ، آنها هیچ گونه حق کمیسیون یا هزینه ای برای این خدمات دریافت نمی کنند ، بنابراین به غیر از گسترش ناچیزی که از 1.50 دلار به ازای هر 100 دلار بیت کوین معامله می شود و همچنین به پوشش هزینه های مربوط به ذخیره سازی ، درآمد دیگری از فعالیت های تجاری رمزنگاری شما کسب نمی کنند از طریق شریک شخص ثالث خود ، جوزا. این یک فرصت عالی است و سپس می توانید در ابتدای ارائه یک پیشنهاد جذاب و جدید و ارزشمند هنگام خرید بیت کوین در کانادا درگیر شوید.

آنها همچنین Ethereum (ETH) را ارائه می دهند.

می توانید نگاهی به بررسی کامل Wealthsimple بیندازید ، یا مستقیماً به آن مراجعه کنید Wealthsimple Crypto برای شروع بلافاصله.

Paybis

Paybis از یک بستر خرید بسیار مطمئن بیت کوین و ارزهای رمزپایه استفاده کنید که در آن می توانید بیت کوین و طیف وسیعی از رمزنگاری های دیگر را با استفاده از چیزی غیر از کارت اعتباری یا بدهی خود خریداری کنید. آنها از سال 2014 وجود داشته و به صدها هزار نفر در خرید بیت کوین کمک کرده اند.

استفاده از این سرویس بسیار آسان است و ثبت نام برای استفاده برای اولین بار تنها در حدود 15 دقیقه طول می کشد. این شامل بررسی های کامل KYC برای امنیت شما و تنظیم کیف پول شخص ثالث است که از آنجا که Paybis فقط معامله را تسهیل می کند ، لازم است..

شما می توانید به سرعت در Paybis ثبت نام کرده و Bitcoin را از کانادا و بیش از 100 کشور دیگر با کارمزد قابل رقابت با توجه به روش های پرداختی که استفاده می کنید ، خریداری کنید. آنها همچنین یک سیستم پشتیبانی عالی و راهنماهای گام به گام دقیق در مورد نحوه انجام معاملات خود ارائه می دهند. این راحتی و سطح اعتماد باعث شده است که آنها به یکی از بهترین گزینه ها در کانادا و سراسر جهان تبدیل شوند.

آنها همچنین ارائه می دهند: آنها همچنین ارائه می دهند: Ethereum (ETH) ، Litecoin (LTC) ، Ripple (XRP) ، Bitcoin Cash (BCH) ، و Stellar Lumens (XLM) ، Tether (USDT) ، Binance (BNB) ، Neo (NEO) ، ترون (TRX).

بررسی کامل Paybis ما را بررسی کنید یا مستقیماً به اینجا بروید Paybis برای خرید بیت کوین.

بینانس

بینانس یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان است. شما به عنوان یک تاجر کانادایی می توانید برای خرید بیت کوین از Binance نیز استفاده کنید. در مورد استفاده از صرافی هایی مانند Binance به جای خرید مستقیم Bitcoin خود از طریق سایر سرویس های ذکر شده ، تفاوت های جزئی وجود دارد..

تفاوت اصلی این است که در خرید از Binance می توانید از طریق بورس از معامله گران دیگر بازار نیز خرید کنید. این می تواند از نظر قیمت و هزینه برای شما ارزش بالایی داشته باشد. Binance برای خریدهای مستقیم بیت کوین با استفاده از اعتبار ، کارت نقدی یا انتقال بانکی شما بین 1 تا 3.5 درصد اتهام می زند ، اگرچه اگر می خواهید بیت کوین را با استفاده از رمزنگاری دیگر خریداری کنید ، این هزینه می تواند تا 0.1 درصد از سایر معامله گران در بورس باشد.

روند شروع کار نیز به همین راحتی است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که در Binance ثبت نام کرده و بررسی های KYC را که انجام می دهید تکمیل کنید. برای خریدهای مستقیم بیت کوین ، آنها با Simplex به عنوان یک ارائه دهنده پرداخت شریک هستند که همچنین باعث می شود معاملات شما ایمن و مطمئن باقی بمانند. تکمیل خرید بیت کوین با Binance بیش از چند دقیقه طول نمی کشد.

آنها همچنین بیش از 100 ارز محبوب رمزنگاری شده را ارائه می دهند ، اگر می خواهید altcoins از جمله Binance (BNB) بخرید ، این گزینه عالی است.

برای جزئیات بیشتر ، می توانید Binance Review ما را مشاهده کنید ، یا مستقیماً به بخش مراجعه کنید بینانس مبادله برای ثبت نام و شروع تجارت. از کد تخفیف استفاده کنید: EE59L0QP ادعا كردن الف 10٪ وجه نقد در هزینه های تجارت.

کراکن

کراکن یکی از طولانی ترین مبادلات رمزنگاری در صنعت است. آنها بیش از یک دهه است که فعالیت می کنند و با این کار احترام گسترده ای را در صنعت در بین تجار بدست آورده اند. آنها تجارت در سراسر جهان را با بیت کوین و بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر از جمله در کانادا انجام می دهند.

هزینه کم آنها کمک می کند تا کراکن یک انتخاب بسیار جذاب برای معامله گران. اگر می خواهید رمزنگاری را فوراً با کارت اعتباری یا نقدی خود خریداری کنید ، مبلغ 3.75٪ + 0.25 EUR برای معامله خود جلب خواهید کرد ، اگرچه می توانید با استفاده از ارز مبادله ای که از 0٪ سازنده و 0.10٪ گیرنده شروع می شود ، تجارت کنید..

دو مورد از ویژگی های تجاری بسیار محبوب و منحصر به فرد که در Kraken پیدا خواهید کرد ، توانایی تجارت معاملات آتی رمزنگاری و فرصت تجارت در حاشیه رمزنگاری با اهرم گسترده تا 50: 1 است. این برای معامله گران پیشرفته عالی است و می تواند از طریق سیستم عامل های نوآورانه معاملات Kraken نیز انجام شود.

با وجود سیستم عامل های تجاری متناسب با سطوح مختلف تجارب تجاری ، خواهید فهمید که کراکن فارغ از اینکه در چه سطحی معامله می کنید به خوبی برای شما مناسب است. همه از مبتدیان کامل ، تا پیشکسوتان فصلی ، در اینجا مراقبت می شوند.

در Kraken همچنین موارد زیر را پیدا خواهید کرد: طیف گسترده ای از بیش از 40 رمزنگاری دیگر از جمله Ethereum (ETH) ، Litecoin (LTC) ، Ripple (XRP) و موارد دیگر.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، شما همیشه می توانید بررسی کامل Kraken ما را بررسی کنید ، یا مستقیماً به بخش مراجعه کنید کراکن وب سایت برای کسب اطلاعات بیشتر.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me