banner
banner

نحوه خرید بیت کوین با PayPal در سال 2020

اگر به گذشته نگاه کنم ، به وضوح می توانم میزان تلاش و اندیشه ای را که برای کشف راهی برای خرید بیت کوین انجام شده است ، به یاد بیاورم. ولی می دونی چیه, خرید بیت کوین هیچ مشکلی ندارد اکنون در مقایسه با چند سال گذشته است – حتی اگر تصمیم به خرید بیت کوین با Paypal دارید.

صادقانه بگویم ، آن زمان هم خیلی سخت نبود ، فقط این واقعیت بود که آن زمان اطلاعات بسیار کمیاب بود. اما هم اکنون نیز محدودیت هایی وجود دارد. به عنوان مثال ، شما تعجب خواهید کرد که چند شرکت در هنگام ورود ارزهای رمزنگاری شده Paypal را قبول می کنند.

چه چیزهایی با ارزهای رمزپایه و پی پال وجود دارد?

شکی نیست که Paypal به عنوان یک شرکت کاملاً علاقمند به ارزهای رمزپایه و بیت کوین بوده است. بنابراین بیشتر تعجب آور است که شما واقعاً نمی توانید از حساب Paypal برای واریز وجه به حساب صرافی رمزنگاری خود استفاده کنید.

چرا این هست؟ خوب ، دلیل آن این است که Paypal اجازه بازگشت هزینه را می دهد ، که برای بسیاری از ما ویژگی برجسته ای است. این به ما امکان می دهد با اطمینان با پرداخت هزینه پیش پرداخت کالاها از طریق اینترنت بدانیم که اگر فروشنده به توافق ما قصاص کند ما می توانیم هزینه برگشتی را صادر کنیم و پول خود را پس بگیریم.

نحوه خرید بیت کوین با PayPal

ویژگی شارژ مجدد ، با وجود همه مزایای آن ، با نحوه کار ارزهای رمزپایه سازگار نیست. هنگامی که معامله بیت کوین تأیید شد ، هیچ راهی برای معکوس کردن آن وجود ندارد. از این بدتر ، ممکن است بازپرداخت ارزهای رمزپایه هنگام پرداخت به همان اندازه نباشد.

بالقوه برای بی پروا

این وضعیتی را ایجاد می کند که ظرفیت های زیادی برای کلاهبرداری وجود دارد. بگذارید توضیح دهم که چگونه می توان مبادلات را کلاهبرداری کرد. بگذارید بگوییم شخصی 1000 دلار در صرافی ارز رمزنگاری شده واریز می کند. آنها از وجوه تازه واریز شده برای خرید بیت کوین در بازار بیت کوین استفاده می کنند و آن را به یک a کیف پول سخت افزاری.

پس از برداشت مطمئن وجوه خود به کیف پول سخت افزاری ، می توانند بازپرداخت را شروع کنند. اکنون ، این بدان معنا نیست که صرافی به طور پیش فرض پول را از دست می دهد. اما این فرایند زمانبر است و تیم بزرگی برای مقابله با همه شارژهای بی دلیل نیاز دارد.

اساساً ، این یک مشکل پرهزینه است که اکثر مبادلات صرفاً اعتقاد ندارند ارزش تلاش دارد. تیبه همین دلیل است که صرافی های ارز رمزنگاری شده پی پال را ارائه نمی دهند به عنوان روشی برای واریز وجوه.

هنوز می توانید بیت کوین را با PayPal خریداری کنید

بدیهی است که بسیاری از ما راحتی PayPal را دوست داریم. بیشتر ما حساب های PayPal داریم که به حساب های بانکی ما پیوند دارند و استفاده از آنها بیش از همه گزینه ارجح است. از آنجا که تقاضای آن وجود دارد ، روشهایی برای خرید بیت کوین با PayPal وجود دارد. فقط باید بدانی که به کجا نگاه کن ی.

5 روش نحوه خرید بیت کوین با PayPal

در این مقاله ، من به بهترین روش های خرید بیت کوین با پی پال می پردازم. از این طریق می توانید به راحتی هزینه بیت کوین را پرداخت کرده و بیت کوین ها را برای نگهداری به صرافی یا کیف پول خود منتقل کنید.

1. LocalBitcoins

برای خرید بیت کوین تنها یک کلیک لازم است

LocalBitcoins یک بازار همتا برای خرید و فروش بیت کوین است. وبسایت به عنوان یک واسطه بین خریداران و فروشندگان عمل می کند و بستری را برای ارسال پیشنهادات و سوالات ما با قیمت های مختلف فراهم می کند. علاوه بر این ، وب سایت همچنین به عنوان یک سرویس محافظ برای جلوگیری از تقلب عمل می کند.

اگر می خواهید بیت کوین را در LocalBitcoins بخرید ، می توانید سفارش خرید دهید و منتظر تعامل یک فروشنده با سفارش خود باشید یا می توانید به سادگی فروشنده ای را انتخاب کنید که بهترین قیمت را ارائه می دهد.

ابتدا روی نام فروشنده کلیک می کنید و پس از آن می توانید بازخوردی را که از خریداران دیگر دریافت کرده است بررسی کنید. همچنین می خواهید حداکثر مبلغی را که مایل به فروش همزمان هستند ، بررسی کنید.

استفاده از LocalBitcoins بسیار آسان است و به سختی می توان هر زمان را صرف کرد. با این حال ، یک نقطه ضعف نیز وجود دارد. شما احتمالاً بیشتر از مبلغ پرداختی در صرافی پرداخت خواهید کرد زیرا بیشتر خریداران و فروشندگان تکرار شده و قابل اعتماد این کار را برای سودآوری انجام می دهند. از این رو ، آنها کمی بیشتر از قیمت بازار خواهند خرید و کمی کمتر از قیمت بازار خرید می کنند.

2. eToro

خرید Bitcoin با PayPal در Etoro

eToro یک پلت فرم تجارت اجتماعی پیشرو است ، ابتکار اخیر آن برای گسترش پیشنهاد ارز رمزنگاری شده ، آن را به یکی از بهترین گزینه ها برای خرید بیت کوین و چندین ارز رمزپایه دیگر با PayPal تبدیل کرده است.

از آنجا که eToro چیزی فراتر از مبادله ارز رمزنگاری شده است, شما می توانید حساب های معاملاتی خود را با PayPal تأمین مالی کنید و تعدادی از کلاسهای مختلف دارایی از جمله ارزهای رمزپایه را سرمایه گذاری کنید.

eToro همچنین بستری را برای تجارت کپی ارائه می دهد که به سرمایه گذاران جدید امکان می دهد تصمیمات معاملاتی گرفته شده توسط معامله گران موفق را در سیستم عامل کپی کنند. اگر برای تجارت در ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری می کنید ، بهترین گزینه eToro در دسترس شماست.

این یک کارگزار آنلاین مستقر است. این ابزار بی شماری از رسانه های اجتماعی متناسب با نیاز سرمایه گذاران و بازرگانان را ارائه می دهد. و مهمتر از همه ، شما می توانید حساب خود را با استفاده از PayPal تأمین کنید ، ویژگی که هنوز هیچ یک از مبادلات ارز رمزنگاری شده ارائه نمی دهد.

3. WirexApp

خرید Bitcoin در Wirex

اگر ترجیح می دهید یک برنامه تلفن همراه را راحت کنید ، Wirex همان چیزی است که بدنبال آن هستید.

Wirex پردازنده پرداخت مناسب ارزهای رمزنگاری شده است. شما می توانید از این سرویس برای صدور کارت های نقدی VISA یا به راحتی انتقال وجه و پرداخت با استفاده از سیستم عامل ارز تلفن همراه یا دسک تاپ خود استفاده کنید. جدا از مبادله ارز ، می توانید ارز فیات خود را نیز مبادله کنید به رمز ارز ، از جمله بیت کوین.

اولین باری که از این سرویس استفاده می کنید ، تنظیم حساب حدود 1 تا 2 روز طول می کشد. پس از تنظیم اولیه ، تمام معاملات تقریباً فوری انجام می شوند. برای شروع باید این مراحل ساده را دنبال کنید:

 • اول از همه, یک حساب WirexApp ایجاد کنید.
 • پس از ایجاد حساب ، باید حساب را تأیید کنید و پس از آن کارت ویزای مجازی دریافت خواهید کرد. همچنین می توانید پس از تأیید در هر زمان کارت را سفارش دهید.
 • بعد ، شما باید کارت ویزای مجازی خود را تأمین کنید. نیازی به تأمین اعتبار آن با مبلغ زیادی ندارید ، حتی یک معامله 3 دلاری نیز کافی است.
 • سپس ، وارد حساب PayPal خود شوید ، وارد تب Money شوید و روی گزینه add a card کلیک کنید.

فقط کارت بدهی مجازی جدید خود را اضافه کنید و کار شما خوب است.

 • پس از آن بر روی افزودن کارت دیگر کلیک کنید و سپس جزئیات کارت بدهی مجازی Wirex خود را وارد کنید.
 • از شما خواسته می شود کارت را تأیید کنید ، که یک سری معاملات را آغاز می کند ، در مجموع حداکثر 3 دلار. پس از این ، باید کد PayPal را در حساب Wirex خود وارد کنید.

هنگامی که تمام این مراحل را طی کردید و حساب Wirex خود را به حساب PayPal خود متصل کردید ، می توانید با استفاده از کارت نقدی مجازی جدید خود به طور غیرمستقیم به بودجه های حساب PayPal خود برای خرید بیت کوین یا هر ارز رمزنگاری شده دسترسی پیدا کنید.

4. PaxFul

خرید بیت کوین در Paxful

یک بازار نظیر به نظیر برای همه نیازهای رمزنگاری شده شما.

PaxFul یکی دیگر از روش های محبوب و ساده برای کاربران جدید ارزهای رمزپایه برای خرید بیت کوین با PayPal است. در Fact ، حتی می توانید از سایر خدمات پرداخت مشابه PayPal مانند Skrill و Payoneer استفاده کنید.

PaxFul به عنوان یک سرویس کاملاً شبیه LocalBitcoins است. با این حال ، رابط کاربری بسیار بهتری دارد و گزینه های بسیار بیشتری برای خرید بیت کوین ارائه می دهد. می توانید به تعداد گزینه های موجود در تصویر بالا نگاه کنید.

برای خرید بیت کوین با PayPal ، کافی است روی زبانه PayPal در زیر ستون ، پرداخت با استفاده از سمت چپ صفحه کلیک کنید..

5. ویروکس

از Virwox بیت کوین بخرید

Virwox مخفف مخفف تبادل جهانی مجازی. این سرویس برتر خرید ارزهای مجازی از همه نوارها و نه فقط ارزهای رمزپایه است. در واقع ، ویروکس نمایندگی مجاز فروش Lindens ، واحد پول مجازی مورد استفاده در بازی آنلاین محبوب Second Life است.

Virwox در ابتدا تنها راه سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده برای خرید بیت کوین با PayPal بود. این روند کمی پیچیده است و شامل انجام چند معامله است قبل از اینکه بیت کوین خود را دریافت کنید. همچنین به دلیل تعداد معاملات انجام شده کمی هزینه بر است. بیایید بررسی کنیم که چگونه Bitcoin را از طریق Virvox خریداری می کنید:

 1. به VirWox بروید و یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.
 2. حساب خود را با استفاده از PayPal تأمین مالی کنید.
 3. به صرافی بروید و SLL را با تبدیل دلار به SLL خریداری کنید.
 4. SLL خود را به بیت کوین تبدیل کنید.
 5. اکنون ، بیت کوین ها را به کیف پول بیت کوین خود بکشید.

در ابتدا ، ویروکس تنها راه خرید بیت کوین با PayPal بود ، اما دیگر چنین نیست. اگر در وب سایت حساب کاربری دارید ، مطمئناً منطقی است. در غیر این صورت ، من فکر نمی کنم که تلاش صرفاً ارزشش را داشته باشد ، به خصوص با تمام گزینه هایی که اکنون در دسترس ما است.

نتیجه

همانطور که مشاهده می کنید چندین روش برای خرید بیت کوین با PayPal وجود دارد. با این حال ، بیشتر این روش ها شامل این است که شما از حساب PayPal خود برای تأمین اعتبار حساب دیگری استفاده کنید. اما اگر یکی از بازارهای نظیر به نظیر بیت کوین را انتخاب کنید ، می توانید مستقیماً با استفاده از حساب PayPal خرید خود را انجام دهید.

خواندن: 5 بهترین روش خرید بیت کوین با کارت اعتباری

اگر این مقاله را مفید و آموزنده دانستید ، از شما می خواهم برخی از مقالات موجود در وب سایت را بررسی کنید. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا مطمئن شویم که مقالات ما آموزنده هستند و به شما کمک می کنند تا پیامدهای عملی سرمایه گذار ارز رمزنگاری شده را بهتر درک کنید..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me