banner
banner

Coinbase با سرمایه گذاری CoinDCX تأثیر خود را در هند گسترش می دهد

هند در فضای دارایی های دیجیتال به دلیل محدودیت بانک مرکزی خود در مورد ارزهای رمزپایه مشهور بوده است. با توجه به ممنوعیت ارزهای رمزنگاری شده از سوی بانک ذخیره هند ، به نظر می رسید صحنه دارایی های دیجیتال در این کشور به آرامی از بین می رود ، زیرا شرکت های صنعت مجبور به تعطیلی یا کاهش فعالیت های خود هستند..

CoinCDX در دو ماه دومین دوره بودجه را می گیرد

با این وجود ، این ممنوعیت در ماه مارس برداشته شد و زمینه را برای تولد دوباره شرکت های ارز رمزپایه در هند فراهم کرد. و طولی نکشید که سرمایه گذاری ها شروع به جاری شدن سیل در کشور کردند.

CoinDCX ، یکی از برجسته ترین مبادلات رمزنگاری هند ، سرمایه گذاری بعدی 2.5 میلیون دلاری را در روز دوشنبه ، تنها دو ماه پس از 3 میلیون دلار دور بودجه سری A خود اعلام کرده است.

در این دور جدید سرمایه گذاری استراتژیک ، شرکت Polychain Capital و Coinbase Ventures ، بازوی سرمایه گذاری پلت فرم Coinbase ارز رمزنگاری شده مستقر در ایالات متحده شرکت کردند.

بودجه اضافی برای تلاش CoinDCX در جهت تحریک پذیرش ارزهای رمزپایه در هند اختصاص داده شده است ، هدف اصلی کمپین #TryCrypto برای جذب حدود 50 میلیون کاربر در کشور است..

دور جدید تأمین مالی با توجه به رقم چشمگیر رشد و مبادله به سطوح رکورد برای حجم معاملات روزانه آنها اعلام شد. با افزایش علاقه به ارز رمزنگاری شده در طی این عدم اطمینان اقتصادی جهانی ، CoinDCXX فرصتی را برای گسترش کمپین #TryCrypto با ابتکارات آموزشی ، رویدادهای دیدار ، مصرف کنندگان و مبارزات اجتماعی می بیند..

برخی از این ابتکارات شامل راه اندازی آکادمی ، بلاکچین کامل و برنامه یادگیری ارز رمزنگاری شده برای بازرگانان رمزنگاری مبتدی است..

منطقه ای بسیار سر پوشیده برای سرمایه گذاران

به نظر می رسد سرمایه گذاران شرکت کننده به پتانسیل دارایی های دیجیتال در هند اعتماد دارند. Polychain Capital پس از شرکت در دور کاشت سری A ، یک سرمایه گذار مجدد است.

Sumit Gupta ، مدیر عامل و بنیانگذار CoinDCX ، با قدردانی از علاقه گسترده سرمایه گذاران خارجی ، دیدگاه مثبت خود را در مورد صحنه در کشور به اشتراک گذاشت:

“ماه های اخیر نشان داده است که صنعت ارزهای رمزنگاری شده در هند سرانجام به عنوان شایسته ای از شرکت های جهانی و سرمایه گذاران شناخته می شود. رابطه ما با Polychain Capital از قوت به قوت دیگری پیش می رود و این نشان دهنده همکاری عالی ما با تیم Polychain است. “

گوپتا همچنین بر اعتماد سرمایه گذاران به شرکت خود وام داده است ، و جهان مشترک با دارایی های دیجیتال را پشتیبانی می کند که معاملات آن در سراسر جهان انجام می شود:

“ما همچنین از افزودن Coinbase Ventures به عنوان یک سرمایه گذار هیجان زده هستیم. چشم انداز و تلاش های موفقیت آمیز Coinbase برای پذیرش ارز رمزنگاری شده جهانی تحسین برانگیز بوده و رویای CoinDCX را برای آینده DeFi منعکس می کند. “

دور سری A با حضور Bain Capital Ventures و اپراتور BitMEX ، گروه HDR ، مورد توجه سرمایه گذاران برجسته در صحنه قرار گرفت..

در حالی که Coinbase از سال 2019 خدمات مشتریان هندی را آغاز کرده بود ، این سرمایه گذاری اولین تلاش برای سیستم عامل ایالات متحده در صحنه رمزنگاری هند است. شان آگواروال ، رئیس Coinbase Ventures ، همچنین اعتقاد راسخ خود به رهبری شرکت برای ساخت یک سیستم عامل قوی و تبدیل شدن به یک رهبر در صنعت رمزنگاری محلی اظهار داشت: 

“در حالی که هند همچنان فاصله بین اقتصاد رمزنگاری و بازار اصلی را کاهش می دهد ، CoinDCX کاملاً موقعیت دارد تا به پلتفرم اصلی تبدیل شود که مصرف کنندگان در کشور از طریق رمزنگاری با آن ارتباط برقرار می کنند.”

سرمایه گذاری Coinbase در CoinDCX همچنین یک بازی استراتژیک طولانی مدت است ، به ویژه هنگامی که می توان گفت بزرگترین رقیب آن در فضا است – بینانس – قبلاً با یکی دیگر از مبادلات رمزنگاری محلی WazirX مشارکت داشته است.

برنامه های بلند پروازانه برای رهبری بازار رمزنگاری در هند

به نظر می رسد CoinDCX ، پس از رفع ممنوعیت ، با شتاب افزایش در کاربران جدید و حجم معاملات روبرو شده است. این صرافی همچنین اولین بار در هند است که انتقال حساب بانکی را ادغام می کند و توجه زیادی را در بازار محلی به خود جلب می کند.

CoinDCX همچنین فیات فوری معاملات رمزنگاری را با هزینه های صفر فراهم می کند و تیم پشتیبان این پلتفرم در تلاشند تا کاربران خود را به طیف گسترده ای از محصولات و خدمات مالی دسترسی دهند که تحت حمایت فرآیندهای امنیتی پیشرو در صنعت و حمایت از بیمه هستند..

نقشه راه محصولات این شرکت بسیار گسترده تر و بلند پروازانه تر از دروازه محلی برای ارزهای رمزپایه است. CoinDCX در حال حاضر به مشتریان خود خدمات وام غیرمتمرکز DCXlend و DCXmargin با حداکثر 6 برابر معاملات اهرم در بیش از 250 بازار و DCXfutures با حداکثر معاملات 20 برابر اهرم در معاملات آتی دارایی های دیجیتال ارائه می دهد.

Coinbase با حضور از قبل تثبیت شده در سرتاسر جهان ، گام قاطعی را برای حضور در بازار رمزنگاری در هند که به سرعت در حال گسترش است ، برداشته است. پس از برداشته شدن مانع نظارتی ، این کشور می تواند یکی از بزرگترین بازارهای در حال ظهور دارایی های دیجیتال باشد ، به ویژه هنگامی که جمعیت آن به سرعت در حال انتقال به یک تجربه کامل تلفن همراه و آنلاین است..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me