banner
banner

ShapeShift Exchange: استاد راهنمای بررسی کاربر رمزنگاری

ShapeShift

ShapeShift یک پلت فرم محبوب رمزنگاری است که به شما امکان می دهد بیش از 50 ارز رمزپایه را مبادله کنید. در بررسی ما به همه چیزهایی که می خواهید درباره نحوه کار ShapeShift امروز بدانید ، می آموزید.

امکانات

  • معاملات رمزنگاری به رمزنگاری با هزینه های رقابتی
  • مبادلات مناسب از طریق ShapeShift.com یا کیف پول بومی شما
  • بیش از 50 ارز رمزپایه را در هر ترکیبی عوض کنید

روش های سپرده گذاری

  • رمزنگاری

طرفداران

  • هر ارز رمزنگاری شده پشتیبانی شده را با ارز رمزنگاری شده پشتیبانی شده دیگر معامله کنید
  • UI تجارت آسان برای مبتدیان و بازرگانان پیشرفته به طور یکسان
  • زمان معاملات سریع

منفی ها

  • فقط 50 ارز رمزنگاری شده
  • هزینه های تجاری بالاتر از Changelly (0.50٪ هزینه ساخته شده در اسپرد)

معرفی

ShapeShift در سال 2013 توسط Erik Voorhees تاسیس شد ، و آن را به اولین پلت فرم اصلی مبادله رمزگذاری شده توسعه داده است. هدف ShapeShift از ابتدا ارائه مبادلات مستقیم رمزنگاری به رمزنگاری بوده است. امروز ، ShapeShift همچنان به هدف خود ادامه می دهد. ShapeShift هنوز از هیچ معامله fiat-to-crypto در سال 2019 پشتیبانی نمی کند.

ShapeShift چیست

به عنوان یک ارز رمزنگاری شده ، ShapeShift یکی از ساده ترین رابط هایی را که مشاهده خواهید کرد ارائه می دهد. استفاده از آن برای همه آسان است. ارزهای رمزپایه ای را که می خواهید مبادله کنید انتخاب می کنید ، مبلغی را که می خواهید مبادله کنید وارد کرده و در یک آدرس دریافت کننده ارز رمزپایه جدید خود جای گذاری می کنید ، سپس تجارت را انجام می دهید. شما وجوه را به ShapeShift ارسال می کنید و مبادله رمزنگاری به محض دریافت وجوه آن را به کیف پول شما آزاد می کند.

بررسی ShapeShift

از آنجا که معاملات ShapeShift فوراً رخ می دهد ، رمزنگاری شما هرگز در یک بورس متمرکز برگزار نمی شود. در عوض ، مستقیماً از طریق تنظیم آدرس سپرده توسط ShapeShift به کاربران تحویل داده می شود. این باعث می شود ShapeShift به یک بستر مبادله غیر حضوری تبدیل شود. شما هرگز مجبور نیستید مبلغی را به ShapeShift واریز کنید و همچنین برای مراقبت از پول خود نباید به ShapeShift اعتماد کنید.

ShapeShift در هر کجای دنیا موجود است. همه کاربران محدودیت معاملاتی خاصی دارند ، اگرچه شما می توانید با تکمیل تأیید KYC / AML این محدودیت ها را افزایش دهید.

ShapeShift در فضای مبادله رمزنگاری چندین رقبا دارد. Changelly بزرگترین رقیب آن است. در مقایسه با Changelly ، ShapeShift معمولاً زمان اجرای سریعتر سفارش را ارائه می دهد. ShapeShift ، مانند Changelly ، از نظر فنی هزینه معاملات را دریافت نمی کند ، اما در اکثر نرخ های ارز ارائه شده از طریق سیستم عامل حدود 0.50٪ است. Changelly اخیراً هزینه های خود را به 0.25٪ کاهش داده است و در اینجا به Changelly امتیاز می دهد.

بررسی ارز ShapeShift

با این حال ، ShapeShift اخیراً توکن های FOX خود را نیز ارائه داده است که تفاوت های زیادی با بیت کوین دارند. این نشانه ها می توانند هزینه های معاملاتی شما را به صفر برسانند. شما به ازای هر 1 رمز FOX که در کیف پول خود دارید 10 دلار تجارت رایگان دریافت می کنید. از دسامبر 2019 ، ShapeShift 100 نشانه FOX رایگان فقط برای ثبت نام به شما می دهد.

ShapeShift همچنین یکبار یک مزیت بزرگ نسبت به سایر سیستم عامل های مبادله داشت: نیازی به ورود به سیستم ، ثبت نام یا راه اندازی نداشت. متأسفانه برای معامله گران رمزنگاری ناشناس ، این ویژگی در سال 2018 حذف شد زیرا ShapeShift سعی در مطابقت با الزامات قانونی داشت. امروز ، قبل از معامله در ShapeShift ، باید یک حساب کاربری ثبت کنید و تأیید KYC / AML را کامل کنید.

ویژگی های کلیدی

ویژگی های اصلی ShapeShift عبارتند از:

بیش از 50 ارز رمزپایه پشتیبانی شده: ShapeShift کمی بیش از 50 ارز رمزپایه را پشتیبانی می کند. ما ارزهای رمزنگاری شده پشتیبانی شده ShapeShift را در بخش “ارزها و جفت ها” در زیر آورده ایم.

تنظیم شده: ShapeShift یک کسب و کار ثبت شده است که تیمی شفاف و شناخته شده پشت آن قرار دارد. ShapeShift تلاش می کند تمام الزامات نظارتی قابل اجرا را رعایت کند و کلیه تعهدات قانونی را برآورده کند.

تأیید KYC / AML مورد نیاز است: از سال 2018 ، ShapeShift کاربران را ملزم به ورود ، ثبت نام و تأیید هویت خود می کند.

مبادله غیر حضانت: ShapeShift یک صرافی غیر حضوری است ، به این معنی که شما نمی توانید پول را به ShapeShift واریز کنید. ShapeShift هرگز پول شما را نگه نمی دارد. هنگام انجام مبادله از طریق ShapeShift ، وجوه شما به محض دریافت وجه شما توسط ShapeShift آزاد می شود.

زمان معامله سریع: زمان معاملات در ShapeShift بسیار متفاوت است. در زمان های خاص ، ShapeShift سریعترین پلت فرم مبادله رمزنگاری در رمزنگاری در اینترنت است که در کمتر از 10 دقیقه تجارت می کند. در سایر مواقع ، ShapeShift نسبتاً کند است و پردازش یک معامله 30 تا 50 دقیقه طول می کشد.

هزینه معاملات معقول: ShapeShift کارمزد معاملات در حدود 0.5٪ را ارائه می دهد که این مبلغ را به جای هزینه تجارت مستقیم از طریق اسپرد نرخ ارز دریافت می کند. این یک هزینه معقول است با توجه به اینکه شما می توانید هر 50 رمز رمزگذاری پشتیبانی شده بالای 50+ را در سیستم عامل عوض کنید ، اگرچه از آنجا که Changelly کارمزد خود را به 0.25٪ کاهش داد ، کمتر منطقی به نظر می رسد.

نشانه FOX: ShapeShift اخیراً توکن کاربردی بومی خود را با نام FOX معرفی کرده است. رمز FOX برای پاداش عضویت در بستر ShapeShift ، از جمله تجارت رایگان استفاده می شود.

نقدینگی متغیر و پشتیبانی سکه: پشتیبانی و نقدینگی سکه ShapeShift برای بیشتر سکه های پشتیبانی شده تقریباً روزانه تغییر می کند. ما سکه های پشتیبانی شده را در زیر آورده ایم ، اگرچه ممکن است ShapeShift هر روز از هر سکه به دلیل مشکلات نقدینگی پشتیبانی نکند.

پشتیبانی از کیف پول نرم افزار: ShapeShift به طور مستقیم از کیف پول نرم افزار Portis پشتیبانی می کند.

پشتیبانی کیف پول سخت افزاری: ShapeShift از کیف پول های سخت افزاری متعددی از جمله کیف پول KeepKey ، Trezor و Ledger پشتیبانی می کند.

تجارت رایگان با FOX Tokens: اگر توکن های FOX را در اختیار دارید ، می توانید با ShapeShift به صورت رایگان تجارت کنید. هر توکن FOX که در دست دارید 10 دلار تجارت رایگان به شما می دهد. حجم شما به صورت نورد 30 روزه تمدید می شود. شما فقط برای ثبت نام در ShapeShift 100 FOX (یا 1000 دلار اعتبار تجارت رایگان) دریافت می کنید. اساساً ، این بدان معنی است که معامله گران کم حجم در ShapeShift هرگز نمی توانند هزینه های قابل توجه معاملاتی را پرداخت کنند. در همین حال ، معامله گران ShapeShift با حجم بالا ، می توانند نشانه های FOX را خریداری کنند تا بار هزینه معاملات خود را کاهش دهند.

بستر جدید تجارت با پشتیبانی مستقیم کیف پول: هنوز می توانید از طریق “ShapeShift Classic” با ShapeShift تعامل داشته باشید. با این حال ، از سال 2019 ، ShapeShift یک پلتفرم جدید تجاری را معرفی کرد که مستقیماً با کیف پول نرم افزاری شما (Portis) یا کیف پول سخت افزاری (KeepKey ، Trezor یا Ledger) متصل می شود. این یک رابط تجاری جدید و بهبود یافته است که ممکن است برای معامله گران کلاسیک ShapeShift مشکوک باشد اما توسط معامله گران ShapeShift قدردانی می شود.

پشتیبانی API: ShapeShift با ارائه یک API ، ادغام ShapeShift در تنظیمات موجود را آسان می کند.

خرید رمزنگاری با دلار آمریکا: ShapeShift اخیراً توانایی خرید رمزنگاری با دلار مستقیم از حساب بانکی شما را در حالی که هزینه های کمتر از 1٪ را پرداخت کرده است ، اضافه کرده است که به طرز شگفت انگیزی ارزان است. این گزینه فقط برای مشتریان ایالات متحده در دسترس است.

مزایای ShapeShift

ارزها و جفت های ShapeShift

ShapeShift در حال حاضر از همه ارزهای رمزپایه اصلی و چندین نشانه کمتر شناخته شده پشتیبانی می کند.

ارزهای رمزنگاری شده پشتیبانی شده در ShapeShift شامل: 1ST ، AE ، ANT ، ATOM ، BAT ، BCH ، BNB ، BNT ، BTC ، CVC ، DASH ، DGB ، DGD ، DNT ، DOGE ، EDG ، ELF ، ETH ، FOX ، FUN ، GNO ، GNT ، GTO ، ICN ، IOST ، KCS ، KNC ، LINK ، LTC ، MANA ، MCO ، MKR ، MLN ، MTL ، NMR ، OMG ، PAX ، PAY ، POLY ، PPT ، RCN ، REP ، RLC ، SAI ، SALT ، SNGLS ، SNT ، SPANK ، STORJ ، SWT ، TRST ، TUSD ، USDT ، WINGS ، ZIL و ZRX.

ShapeShift به طور دوره ای نشانه های خاصی را از لیست بالا حذف یا اضافه می کند. برای اطمینان از پشتیبانی از توکی که می خواهید معامله کنید ، با ShapeShift دوباره بررسی کنید.

ShapeShift اخیراً توانایی پرداخت با استفاده از دلار آمریکا از حساب بانکی را نیز اضافه کرده است. هنگام خرید رمزنگاری با دلار آمریکا از حساب بانکی خود ، هزینه های زیر 1 درصد پرداخت خواهید کرد.

روش های سپرده و برداشت پشتیبان ShapeShift

ShapeShift از نظر فنی هیچ سپرده ای را قبول نمی کند زیرا این یک مبادله غیر حضوری است: شما هرگز نشانه هایی را به ShapeShift واریز نمی کنید و ShapeShift هرگز وجوه خود را در حساب خود نگه نمی دارد.

با این حال ، هنگام انجام مبادله ، نشانه هایی را به ShapeShift ارسال می کنید. ShapeShift از مبادله با استفاده از همه ارزهای رمزپایه ذکر شده در بالا پشتیبانی می کند ، به این معنی که شما می توانید با استفاده از هر 50 ارز رمزنگاری شده بالای 50+ “سپرده گذاری” و “برداشت” کنید.

روند ثبت نام و ورود ShapeShift

ShapeShift نیازی به ورود یا ثبت نام در کاربران ندارد. بدون ثبت نام می توانید در ShapeShift معامله کنید. تجارت می تواند ناشناس باشد. با این حال ، در صورت تمایل می توانید یک حساب کاربری نیز در ShapeShift ثبت کنید ، در این صورت یک فرایند ثبت نام مستقیم پیدا خواهید کرد.

تجارت ShapeShift

معاملات ShapeShift برای معامله گران مبتدی و پیشرفته به راحتی امکان پذیر است. فقط یک معامله ساده در دسترس است: مبادله رمزنگاری به رمزنگاری.

نوع ارز رمزپایه ای را که می خواهید بفروشید و نوع ارز رمزپایه ای را که می خواهید بخرید وارد کنید. مبلغی را که می خواهید بفروشید وارد کنید و ShapeShift نرخ ارز را محاسبه می کند. به خاطر داشته باشید که هزینه ShapeShift تقریباً 0.5٪ در این نرخ ارز لحاظ می شود. آدرس دریافت را وارد کنید (ارز رمزنگاری شده ای که خریداری می کنید به این آدرس ارسال می شود). جزئیات را تأیید کنید ، سپس نشانه ها را به آدرس نمایش داده شده ShapeShift ارسال کنید. ShapeShift به محض دریافت توکن ها ، توکن های شما را آزاد کرده و تعویض را تکمیل می کند.

هزینه ShapeShift

ShapeShift به غیر از هزینه استخراج ، هزینه خاصی را دریافت نمی کند. با این حال ، ShapeShift از اسپرد نرخ ارز هر سکه درآمد کسب می کند.

به طور معمول ، ShapeShift قصد دارد برای هر معامله حدود 50/0 درصد درآمد کسب کند (50 امتیاز پایه). یک نکته خوب در مورد ShapeShift این است که دقیقاً همان چیزی را دریافت می کنید که نرخ ارز نشان می دهد. با Changelly و سایر بسترهای مبادله ای ، نرخ ارز در زمان واقعی محاسبه می شود ، به این معنی که ممکن است نرخ ارز در صفحه تأیید اول نرخ ارز شما در زمان تعویض نباشد..

هزینه ShapeShift

علاوه بر هزینه های معاملاتی ، برای هر ارز رمزپایه یک کارگر معدنچی یا هزینه شبکه پرداخت خواهید کرد.

ShapeShift اکنون از نقل و انتقالات بانکی USD و خرید رمزنگاری پشتیبانی می کند ، هزینه های کمتر از 1٪ برای خدمات را شارژ می کند.

ShapeShift مسائل امنیتی و زمان خرابی

شهرت ShapeShift برای امنیت در سال 2016 هنگامی که شرکت چندین بار هک شد ، ضرر کرد و در هر هک چند صد هزار دلار از دست داد. بسیاری ادعا می کردند که این هک ها در داخل مشاغل بوده است.

با این وجود ، هیچ بودجه مشتری در طی این نقض ها از بین نرفت و تمام ارزهای رمزپایه دزدیده شده متعلق به خود ShapeShift بود. بعداً ShapeShift از این به عنوان مدرکی مبنی بر اینکه صرافی غیر حضوری آنگونه که باید کار می کرد ، استفاده کرد.

قابل ذکر است که ShapeShift از آن زمان تاکنون هک نشده است. و از سال 2018 ، ShapeShift تلاش کرده است تا با درخواست تأیید KYC / AML از کاربران ، وضعیت نظارتی خود را بهبود بخشد.

راحتی در استفاده

استفاده از ShapeShift آسان است و از زمان آخرین به روزرسانی مبادله آن حتی ساده تر شده است. امروزه ، کاربران اصلی ShapeShift می توانند به استفاده از ShapeShift Classic ادامه دهند ، در حالی که کاربران جدید استفاده از نسخه جدید ShapeShift را بسیار آسان می یابند. حتی می توانید کیف پول خود را مستقیماً به ShapeShift وصل کنید تا راحت ترین روند معاملات ممکن انجام شود.

اعتماد و حریم خصوصی

راهنمای تبادل رمزنگاری ShapeShift

ShapeShift در بیشتر تاریخ خود از سال 2013 به بعد یک سیستم عامل مبادله رمزنگاری به رمزنگاری ناشناس بود. با این حال ، از سال 2018 ، ShapeShift تسلیم فشارهای نظارتی شد و کاربران را ملزم به تکمیل تأیید KYC / AML برای استفاده از سیستم عامل کرد. این یک چیز بد برای معامله گران رمزنگاری ناشناس است اما برای هر کسی که می خواهد اعتماد و حریم خصوصی بیشتری در مبادلات رمزنگاری خود داشته باشد ، چیز خوبی است. امروزه ، ShapeShift بیش از هر زمان دیگری قابل اعتماد ، شفاف و تنظیم شده است.

خدمات مشتری

درست مثل اکثر صرافی های رمزنگاری ، ShapeShift خدمات متوسطی به مشتری ارائه می دهد. یک مرکز راهنمایی Zendesk در دسترس است اینجا. می توانید از طریق آن مرکز درخواست ارسال کنید ، آموزشها را مشاهده کنید یا س orالات متداول را بررسی کنید.

ShapeShift پشتیبانی از چت زنده یا پشتیبانی تلفنی را ارائه نمی دهد. کلیه پشتیبانی مشتری از طریق درخواست های ایمیل ارسال می شود.

راهنمای کاربر ShapeShift: نحوه تنظیم و استفاده از ShapeShift

ShapeShift برای بازرگانان مبتدی و پیشرفته بصورت ساده است. در اینجا خلاصه ای از انجام اولین تجارت در ShapeShift آورده شده است:

1. ثبت نام کنید

ShapeShift در بیشتر تاریخ خود به شما اجازه می دهد دارایی را بدون نیاز به ورود ، ثبت نام و تأیید تجارت کنید. از سال 2018 ، ShapeShift از کاربران خواسته است قبل از انجام معامله ، ثبت نام کنند.

راهنمای کاربر ShapeShift

به ShapeShift.com مراجعه کرده و سپس روی “ثبت نام” کلیک کنید. همچنین می توانید با استفاده از حساب Google خود وارد سیستم شوید.

نحوه تنظیم و استفاده از ShapeShift

آدرس ایمیل خود را وارد کنید و یک رمز عبور انتخاب کنید

2. تأیید صحت

ShapeShift بدون نیاز به تأیید آدرس ایمیل شما را مستقیماً در داشبورد حساب خود قرار می دهد. مراحل تأیید چهار مرحله ای را که باید تکمیل کنید مشاهده خواهید کرد.

راهنمای امنیتی مبادله shapeshift

برای شروع ، با کلیک بر روی پیوند ShapeShift برای شما آدرس ایمیل خود را تأیید کنید.

ShapeShift ثبت نام حساب

سپس با وارد کردن نام ، تاریخ تولد ، شماره تلفن و آدرس ، مراحل باقیمانده را انجام دهید.

تنظیمات بررسی Shapeshift-Crypto-Exchange-Review

روی «بعدی» کلیک کنید و ShapeShift از شما می خواهد تمام اطلاعاتی را که وارد کرده اید ثابت کنید. شما باید عکسی از برخی از شناسنامه های عکس صادر شده توسط دولت مانند گواهینامه رانندگی ، کارت شناسایی ملی یا گذرنامه را بارگذاری کنید..

منتظر ShapeShift باشید تا اطلاعات حساب شما را تأیید کند. سپس ، فرآیند تأیید شما به پایان رسیده است و می توانید مبادله در ShapeShift را شروع کنید.

3. احراز هویت دو عامل

مانند همه مبادلات خوب ، ShapeShift از احراز هویت دو فاکتور (2FA) پشتیبانی می کند. ShapeShift مجموعه ای از شماره کد پشتیبان را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید در صورت گم کردن دستگاه تأیید اعتبار دوم ، مجدداً به حساب خود دسترسی پیدا کنید. بررسی کنید که کدها را چاپ یا کپی کرده اید ، سپس روی “انجام شد” کلیک کنید.

امنیت رمزنگاری ShapeShift

ShapeShift از 2FA از طریق Google Authenticator پشتیبانی می کند. Google Authenticator را بارگیری کنید ، سپس با وارد کردن کد تأیید جدید ، تنظیم 2FA را تأیید کنید.

تأیید صرافی ShapeShift

4. مبادله انجام دهید

برای انجام معامله ، روی “Exchange” در فهرست چپ ShapeShift کلیک کنید. می توانید مستقیماً از صفحه اول ShapeShift.io معامله کنید.

ابتدا تجارت «سریع» یا «دقیق» را انتخاب کنید.

سریع سفارشات به شما امکان می دهند هر مقدار وجهی را که می خواهید به آدرس سپرده ای که ShapeShift بدون محدودیت زمانی ارائه می دهد واریز کنید ، در حالی که به شما امکان ایجاد یک آدرس سپرده قابل استفاده مجدد را می دهد.

دقیق سفارشات شما را ملزم به ارائه مبلغ دقیق واریز خود از قبل می کنند.

اگر می دانید امروز دقیقاً چه مبلغی را می خواهید عوض کنید ، روی “دقیق” کلیک کنید. اگر مطمئن نیستید ، روی “سریع” کلیک کنید.

ارزهای رمزنگاری شده خود را با کلیک بر روی نماد رمزنگاری انتخاب کنید. در بخش «سپرده» ارز رمزنگاری شده ای را که می خواهید به ShapeShift ارسال کنید ، انتخاب کنید. در بخش «دریافت» ، ارز رمزپایه ای را که می خواهید در ازای آن دریافت کنید ، انتخاب کنید.

گزینه های معاملات سکه رمزنگاری ShapeShift

پس از کلیک بر روی هر نماد ، لیستی از همه ارزهای رمزپایه ای که هم اکنون توسط ShapeShift پشتیبانی می شوند را مشاهده خواهید کرد.

برای وارد کردن آدرس دریافت ، روی “بعدی” کلیک کنید. این آدرس کیف پول عمومی است که می خواهید وجه دریافتی شما برای آن ارسال شود.

نرخ ارز را بررسی کنید و جزئیات را تأیید کنید. توجه داشته باشید که ShapeShift هزینه نرخ ارز تقریباً 0.5٪ را اعمال می کند ، اگرچه این نرخ می تواند برای جفت های مختلف کمی متفاوت باشد.

اگر در حساب خود رمزهای FOX داشته باشید ، ممکن است از هزینه های معاملات (یا حتی به طور کلی معاملات رایگان) تخفیف بگیرید. شما به ازای هر 1 رمز FOX موجود در حساب خود ، 10 دلار حجم معاملات رایگان دریافت می کنید.

روی Next کلیک کنید. ShapeShift یک آدرس ارسال برای شما ایجاد می کند.

یا اگر قبلاً یک کیف پول نرم افزاری یا سخت افزاری را متصل کرده باشید ، یک صفحه تراکنش برای آن کیف پول ظاهر می شود. در هر صورت ، ارز رمزنگاری شده خود را به آدرس نمایش داده شده ارسال می کنید.

به محض اینکه ShapeShift رمز ارز شما را دریافت کند ، توکن های شما را به آدرس دریافتی که ارائه کرده اید منتشر می کند.

متناوباً ، با مراجعه به ShapeShift.com می توانید به یک رابط تجاری معمولی تری دسترسی پیدا کنید (ShapeShift.io دارای رابط ShapeShift کلاسیک است).

5. برداشت

از ShapeShift هیچ “برداشت” واقعی لازم نیست. ShapeShift هرگز پول شما را نگه نمی دارد. توکن هایی که در حین تعویض دریافت کرده اید از قبل در کیف پول ارائه شده در هنگام تعویض وجود دارد.

خودشه! شما با موفقیت با ShapeShift عوض شدید.

حرف آخر

ShapeShift ثابت ترین نام در فضای مبادله رمزنگاری است. ShapeShift که در سال 2013 تاسیس شده است ، امروز همچنان نرخ های رقابتی در معاملات رمزنگاری به رمزنگاری را ارائه می دهد. ShapeShift در سال 2018 هنگامی که از کاربران خواسته بود هویت خود را تأیید کنند و قبل از خرید وارد سیستم شوند ، مدل تجاری خود را به طور قابل توجهی تغییر داد. با این حال ، این نشانه ای است که ShapeShift از فضای نظارتی فعلی استقبال می کند.

امروز ، کاربران ShapeShift می توانند بیش از 50 ارز رمزنگاری شده را مبادله کنند در حالی که هزینه ای (در نرخ ارز داخلی) حدود 0.50٪ پرداخت می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ShapeShift و نحوه کار آن ، به صرافی آنلاین در ShapeShift.com مراجعه کنید. متناوباً ، ShapeShift در بسیاری از کیف پول های نرم افزاری تعبیه شده است و به شما امکان می دهد بدون اینکه کیف پول فعلی خود را ترک کنید ، بلافاصله سکه را عوض کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me