banner
banner

سرمایه گذاری در Binance (BNB) – همه آنچه باید بدانید

بحث در مورد معاملات ارزهای رمزپایه بدون لحظه ای نگاهی به مبادلات رایج غیرممکن است بینانس. Binance از سال 2018 تاکنون بزرگترین مبادله ارز رمزنگاری شده از نظر سرمایه بازار بوده است. طبق گفته مدیر عامل شرکت ، Changpeng Zhao ، ترکیبی از عوامل شامل تجربه ، مهارت و “شانس” به این پلتفرم کمک کرده است تا به وضعیت افسانه ای خود دست یابد..

Binance چیست?

امروز ، Binance بزرگترین پلت فرم تنظیم شده ارز مبادله ای در جهان است. برای در نظر گرفتن اندازه آن ، فقط سیستم عامل های Binance مستقر در ایالات متحده معاملات روزانه بیش از 2 میلیارد دلار دارند. وقتی این اطلاعات را با این واقعیت که مبادله به طور فدرال در همه 15 کشور تنظیم می شود ، ترکیب می کنید ، آسان است که ببینید چگونه آنها در این بخش به یک نام خانوادگی تبدیل شدند.

Binance همیشه رهبر صنعت نبود. بررسی دقیق گذشته آنها نشان می دهد که انعطاف پذیری و تمایل شرکت برای پذیرش تغییرات باعث شده است که این وضعیت امروز باشد. به عنوان مثال ، Binance در روزهای ابتدایی خود به جفت های معاملاتی رمزنگاری فیات نمی داد. این تصمیم به صرافی اجازه می دهد تا از بسیاری از نظارت های نظارتی که سایر مبادلات در بازارها را در روزهای گذشته خفه کرده ، جلوگیری کند.

چرا Binance (BNB) مهم است

تاریخچه Binance فراتر از تأسیس واقعی سیستم عامل است. مدیر عامل شرکت ها, چانگ پنگ ژائو با بخش مبادله غریبه نیست. جالب اینجاست که وی از طریق شرکت خود Fusion Systems در سال 2005 به توسعه انواع سیستم های تجارت با فرکانس بالا برای کارگزاران کمک کرد.

ژائو در سال 2013 وقتی موقعیت بالایی در برنامه کیف پول blockhain.io پیدا کرد ، وارد بلاکچین شد. از آنجا ، او به همکاری با یکی از بزرگترین صرافی های چین ، OkCoin ادامه داد. بدون شک تمام این تجربه به طور مستقیم در توسعه Binance منتقل شده است.

چین از دست رفت

Binance رسماً در اوایل سال 2017 در چین راه اندازی شد. با این حال ، دولت چین از ژوئن همان سال نسبت به ارزهای رمزپایه ترش کرد. ژائو با احساس تغییر در جزر و مد ، Binance را جمع کرد و به جستجوی سواحل دوستانه تر پرداخت. تا پایان سال 2017 ، Binance در ژاپن دفتر داشت.

متأسفانه ، این آخرین باری نیست که ژائو برای جلوگیری از سردردهای نظارتی نیاز به مهاجرت به عمل می آورد. در اوایل سال 2018 ، Binance دوباره فعالیت های خود را به مالت منتقل کرد. این شرکت همچنین در همان سال دفاتر خود را در تایوان افتتاح کرد.

اعتصابات موفقیت

این انعطاف پذیری و آینده نگری به Binance کمک کرد تا خود را به عنوان مبادله ای برای مردم تثبیت کند. سرمایه گذاران احساس اطمینان کردند که Binance همان کاری را انجام می دهد که لازم باشد تا بخشی حیاتی از انجمن رمزنگاری باقی بماند. تا سال 2018 ، این مبادله از نظر سرمایه بازار (1.3 میلیارد دلار) بزرگترین مبادله در جهان بود. ترکیبی از یک رابط کاربری آسان ، طیف گسترده ای از سکه ها و امنیت بالا به Binance کمک کرد تا عنوان خود را به عنوان قهرمان بدست آورد.

نشانه های BNB چیست?

در سال 2017 Binance یک توکن ابزار بومی منتشر کرد که به آن معروف است BNB نشانه این رمز به کاربران امکان پرداخت هزینه با نرخ تخفیف را می دهد. علاوه بر این ، انعطاف پذیری بیشتری در رابطه با جفت های تجاری در سیستم عامل فراهم می کند.

رمز BNB از طریق CoinMarketCap

رمز BNB از طریق CoinMarketCap

رمز BNB در طی یک رویداد تأمین مالی جمعی (ICO) که 15 میلیون دلار در روز جمع کرد ، راه اندازی شد. ICO از 26 ژوئن تا 3 ژوئیه برگزار شد. در طول آن مدت ، شرکت 100،000،000 BNB توکن به مردم ارائه داد. مقدار کل عرضه BNB در حدود 200،000،000 سکه تعیین شده است.

اولین نشانه های BNB در بلاکچین Ethereum به عنوان صادر شد ERC-20 نشانه ها در عرض چند ماه ، توسعه دهندگان رمزها را به بلاکچین بومی Binance منتقل کردند. این انتقال به Binance امکان کنترل بیشتر عملکرد داخلی و عملیات آینده آن را داد.

هک

مانند همه مبادلات اندازه آن ، Binance یک هدف وسوسه انگیز برای هکرهای احتمالی است. در مارس 2018 ، چنین تلاشی صورت گرفت. این حمله با استفاده از چندین وکتور حمله ، شبکه را تحت فشار قرار داده است. خوشبختانه ، Binance دارای محافظانی بود که حمله را متوقف کرد. با این حال ، بینانس از ترس حملات آینده ، دست به حمله زد. این تبادل برنامه هکر پاداش را آغاز کرد.

هکر فضل

Binance قرار بود نمونه ای از کسانی که به این سکو حمله کرده اند را ایجاد کند. به عنوان مثال ، آنها 250،000 دلار جایزه برای اطلاعات منجر به هكرها ارائه می دهند. علاوه بر این ، این سیستم عامل 10 میلیون دلار برای تأمین هزینه های آینده در نظر گرفته است. طولی نکشید که این بخشش به سود شما آمد.

Binance Hacker Bounty

Binance Hacker Bounty

در ماه مه سال 2019 ، گروهی از هکرها دوباره حمله کردند. بر خلاف اولین تلاش ، این بار کلاهبردار با مقدار قابل توجهی ارز رمزنگاری شده کار خود را انجام داد. در کل ، حدود 40 میلیون دلار رمزنگاری از بین رفت. مقامات شرکت در بحث از این هک اذعان کردند که هکر هشدارهای اولیه را تنظیم کرده اما به روشی عمل کرده است که هنوز هم می توانند با دستاوردهای ناخوشایند خود موفق به جبران شوند. این ضررها باعث شد تا Binance استانداردهای امنیتی خود را بیش از پیش ارتقا دهد.

نحوه تجارت در Binance

تجارت با Binance آسان است. شما باید به صفحه ثبت نام آنها مراجعه کرده و تمام اطلاعات مربوطه را پر کنید. قابل ذکر است ، شما باید شناسه معتبر برای اهداف انطباق با KYC / AML ارائه دهید.

پس از تأیید هویت ، می توانید منبع بودجه خود را پیوند دهید. شما در اینجا چند گزینه برای بررسی دارید. اگر قصد دارید خریدهای کمتری انجام دهید ، می توانید از کارت نقدی استفاده کنید. پیوند مستقیم حساب بانکی شما ، انعطاف پذیری بیشتری در خرید و برداشت دارد.

اگر قصد خرید توکن های BNB را دارید باید از این طریق اقدام کنید بینانس به منظور استفاده از مزایای توکن های BNB.

سرمایه گذاری در Binance (BNB) - همه آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در Binance (BNB) - همه آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در Binance (BNB) - همه آنچه باید بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی Paybis

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

خرید فوری

بهترین برای

راحتی در استفاده

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

50 دلار

حداقل حساب

هیچ یک

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

حساب خود را تأمین مالی کنید

هنگامی که اطلاعات بانکی ما را مرتبط کردید ، آماده بودجه حساب خود هستید. می توانید مستقیماً از بانک خود USD را در کیف پول خود بارگیری کنید. بعد ، باید وجوه خود را به ارز رمزپایه تبدیل کنید.

خوشبختانه ، Binance انواع مختلفی از جفت های معاملاتی فیات را برای پاسخگویی به نیازهای شما ارائه می دهد. جفت معاملاتی مورد نظر و مبلغی را که می خواهید خریداری کنید انتخاب کنید. ارز رمزنگاری شده شما در کمتر از یک دقیقه به کیف پول شما وارد می شود.

Binance – ستونی در بازار

Binance مسیر طولانی خود را به سمت بالا طی کرده است. در حالی که جاده همیشه آسان نبود ، این توسعه دهندگان موفق شدند همیشه در بالای صفحه قرار بگیرند. امروز ، Binance به عنوان الهام بخش سایر صرافی ها است که به دنبال جهانی شدن هستند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me