banner
banner

جی هائو در تلویزیون PAXE: گسترش OKEx در کره 2020

در تاریخ 25 آوریل ، مدیر عامل شرکت ما جی هائو با تلویزیون Pax Economy (PAXE TV) ، یک کانال معروف کره ای پخش کننده که بر روی ارزهای رمزپایه و بلاکچین تمرکز دارد ، مصاحبه کرد تا در مورد دیدگاه های بازار و برنامه OKEx برای گسترش به کره در سال 2020 بحث کند. مصاحبه ، جی همچنین در مورد همکاری جدید OKEx با MeconCash ، یک پروژه بلاکچین با کیفیت بالا که به ما کمک می کند دروازه فیات خود را در کره گسترش دهیم ، صحبت کرد.

آیا شما در مورد مسیرهای جدید ما هیجان زده هستید؟ نظر جی در مورد اکوسیستم بلاکچین در سال 2020 چیست؟ مصاحبه زیر و س Qال را بررسی کنید&همانطور که ما برای شما رونویسی کردیم ، با تمام س theالهایی که جی پاسخ داد.

برای دیدن تصاویر کامل مصاحبه ، لطفاً به این موارد مراجعه کنید: http://www.paxetv.com/tv/view.html؟idxno=24148

مدیر عامل OKEx جی هائو با تلویزیون PAXE مصاحبه کرد

1. لطفاً خود را برای بینندگان کره معرفی کنید

مطمئن. A-ni-ha-sya-you ، من جی هائو ، مدیرعامل OKEx هستم. ممنون که من را اینجا دارید.

2. لطفاً OKEx را برای بینندگان در کره معرفی کنید.

OKEx یک مبادله دارایی دیجیتال جهانی است و خدمات معاملاتی مانند معاملات نقطه ای ، مشتقات مانند معاملات آتی ، تعویض دائمی ، معاملات گزینه ها ، بازارهای C2C و غیره را ارائه می دهد..

به عنوان یک اکوسیستم بلاک چین صدا ، OKEx همچنین استخر استخراج ، کیف پول و زنجیره عمومی خود را دارد.

احساس راحتی کنید و من را دنبال کنید (@ Jayhao8) یا OKEx () برای کسب اطلاعات بیشتر در توییتر ؛)

3. آیا فکر می کنید در سال 2020 تغییر عمده ای در اکوسیستم بلاکچین ایجاد شود؟ اگر چنین است ، چه می شود؟?

بدون شک.

وقتی نوبت به سال 2020 می رسد ، اقتصاد جهان بسیار تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته است. بازار سهام ، بازار کار … واقعا سخت است. در این زمان دشوار ، “درآمد منفعل” کلیدی در اکوسیستم بلاکچین ما در طول سال خواهد بود.

DeFi بسیار سریع در حال توسعه است و ما معتقدیم که این یک عنصر مهم برای سیستم مالی سنتی خواهد بود. ما محصولات مختلفی را به بازار عرضه کرده ایم تا کاربران بتوانند با وام دهی ، سهام و سپرده گذاری به راحتی پول منفعل کسب کنند.

4- چگونه قصد دارید تجارت خود را در کره گسترش دهید?

خوب ، 200 میلیارد دلار آمریکا – این مبلغی است که محدودیت بازار بازار رمزنگاری سال گذشته به آن رسیده است. بدیهی است که این بازار هنوز هم بسیار زیاد و به سرعت در حال رشد است. داده های OKEx نشان می دهد کره یکی از کشورهای بسیار فعال در صنعت ما است.

ما واقعاً از اشتیاق کاربران در کره قدردانی می کنیم. و اینجا همیشه یکی از برترین بازارهایی است که بیشترین ارزش را برای ما قائل هستیم. هر یک از پروژه ها یا جوامع امیدوار کننده مهم نیست ، آنها همیشه انگیزه ای هستند که باعث می شوند ما بتوانیم سطح برجسته تری از خدمات را به همه ارائه دهیم. همچنین ، شریک زندگی ما OKEx کره تلاش خود را خواهد کرد تا کاربران کره ای راحت ترین دسترسی را به ارزهای رمزپایه فراهم کنند.

5- چه چیزی باعث می شود OKEx با MeconCash همکاری کند؟ نظر شما در مورد مشارکت چیست?

هدف OKEx تحریک رشد صنعت بلاکچین و همچنین اقتصاد دارای بلاکچین است. خوشحالیم که با پروژه های بلاکچین با کیفیت بالا مانند MeconCash همکاری می کنیم. این همکاری بین OKB و Meconcash یک برنده خواهد بود.

ما هر از گاهی به استاندارد بالایی از روند بررسی پروژه پایبند هستیم. این روش ها برای محافظت از منافع تجار ما تنظیم شده اند ، همچنین تضمین می کنند که پروژه های همکاری ما از کیفیت بالایی برخوردار هستند. و MeconCash به ما کمک می کند تا دروازه فیات خود را در کره گسترش دهیم.

6. نظر شما در مورد MeconCash چیست?

ما بسیار تحسین می کنیم که MeconCash در صنعت کمک کرده است ، به ویژه با یک دستگاه ATM در کره دروازه فیات عمل می کند. با تشکر از آن ، مردم در کره با تصویب انبوه می توانند به راحتی به ارز رمزپایه دسترسی پیدا کنند.

ما در یک هدف مشترک هستیم و با هم برای صنعت ایجاد می کنیم.

7. OKB چیست؟ برنامه آینده آن چیست?

OKB یک توکن کاربردی است که توسط بنیاد OK Blockchain صادر شده و OKEx آن را به عنوان بخشی اساسی از اکوسیستم OKChain پذیرفته است. از امروز ، OKB تا 13 سناریوی برنامه مبتنی بر پلت فرم همراه با 35 مورد استفاده از برنامه های خارجی مانند خرید محصولات یا خدمات با نشانه ها را ایجاد کرده است..

ذکر شده در 50 صرافی نقطه ای ، 9 صرافی فیات به رمزنگاری ، 141 کشور و منطقه در سراسر جهان را پوشش می دهد … این نشان می دهد که OKB بسیار در دسترس است.

برای حفظ بهتر سیستم رمز ، ما همچنین یک برنامه خرید OKB داریم – 30٪ از درآمد کارمزد معاملات از بازار نقطه OKEx برای خرید منظم OKB استفاده می شود.

OKB ، آینده ماست.

8- درباره چگونگی ادامه همکاری OKEx در صنعت بلاکچین به ما بگویید.

ما در حال حاضر سبد خرید محصولات بسیار جامعی را به کاربران خود ارائه می دهیم – C2C ، spot ، حاشیه و مشتقات مشتقه مانند معاملات آتی ، گزینه ها و تعویض همیشگی. در حال حاضر ، استخر استخراج و زنجیره عمومی همان چیزی است که ما به طور فعال در حال توسعه آن هستیم.

برای زنجیره عمومی ، خودمان – OKChain و اولین DApp آن – OKEx DEX را راه اندازی کرده ایم. OKChain برای همه جوامع بلاکچین باز است و از انواع مختلف dapp ها پشتیبانی می کند. کاربران می توانند رمزهای اختصاصی خود را صادر کنند ، جفت های تجاری ایجاد کنند و از طریق OKChain آزادانه تجارت کنند. در آینده ، امیدوارم برنامه های غیرمتمرکز بیشتری برای تحریک توسعه سریع صنعت بر روی آن فعال شوند.

ما امیدواریم که بتوانیم برای بازارهای مالی سنتی سودمند باشیم ، به خصوص بیش از میلیاردها نفر قادر به دسترسی به خدمات مالی سنتی نیستند. بنابراین ، ما به آنها کمک خواهیم کرد تا از شمول مالی خلاص شوند و سپس از درآمد منفعل خود برخوردار شوند. EARN – ویژگی تازه راه اندازی شده ما یک فروشگاه تک مرحله ای است که به کاربران امکان می دهد به تمام محصولات مالی OKEx از جمله سهام و پس انداز دسترسی داشته باشند ، جایی که کاربران می توانند درآمد سود کسب کنند.

9. اگر برای آخرین بار با بینندگان کره ای حرفی دارید ، لطفاً به آنها بگویید.

صنعت بلاکچین سال گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است ، با این وجود هنوز جوان است. من می گویم که فناوری Blockchain با پتانسیل رشد بزرگ هنوز یک راه طولانی در پیش دارد.

ما خوشحالیم که پروژه های بلاکچین با کیفیت بالا و بیشتر مانند Meconcash را که در کره جوجه کشی شده و در صنعت جهانی به این صنعت کمک می کنند ، بیشتر می بینیم. به عنوان یک بازیکن ، ما بسیار مایل هستیم که هم با پروژه های کره ای و هم برای پیشرفت صنعت بلاکچین به سطح بعدی همراه شویم..

OKEx را دنبال کنید:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me