banner
banner

3Commas Review: Master The Cry Botto Trading Guide

بررسی 3commas

3Commas یک پلت فرم تجارت رمزنگاری هوشمند است که از ربات های خودکار برای تولید معاملات استفاده می کند. شما می توانید استراتژی معاملات شخصی خود را ایجاد کنید یا فعالیت معاملاتی کاربران دیگر را در چندین صرافی کپی کنید.

با تکامل بازار ارزهای رمزنگاری شده و دنیای سرمایه گذاری ، از تجزیه و تحلیل نمودار معاملات گرفته تا استفاده از بهترین سیستم ربات معاملاتی بیت کوین ، هیچ کاری تضمین نمی کند که کار کند و با خطرات واقعی همراه است. بیایید ترمینال SmartTrading 3commas را مرور کنیم تا ببینیم آیا از طریق اجرای شعار “خرید کم و فروش زیاد” با باز و بسته شدن معاملات به طور خودکار ، آیا ویژگی های ربات تجارت خودکار می تواند واقعاً به سود برسد یا خیر؟.

3Commas چیست?

ربات تجارت 3commas چیست

3Commas که به صورت آنلاین در 3Commas.io یافت می شود ، یک بستر معاملاتی رمزنگاری است که ایجاد و اجرای استراتژی های تجارت خودکار را آسان می کند.

با استفاده از 3Commas می توانید فعالیت معاملات دیگر بازرگانان را کپی کنید. یا می توانید استراتژی های معاملاتی خود را براساس چندین معیار ایجاد کنید.

3Commas کمیسیون دریافت نمی کند. با این حال ، بازرگانان برای دسترسی به 3Commas ماهانه 22 تا 75 دلار پرداخت می کنند. 3Commas همچنین به تازگی نسخه رایگان سیستم عامل خود را معرفی کرده است: اگر یک حساب Binance در 3Commas ایجاد کنید ، می توانید به صورت رایگان تجارت کنید. 3Commas همچنین یک دوره آزمایشی 3 روزه رایگان را ارائه می دهد.

به طور کلی ، 3Commas یک سیستم مدیریت معاملات ارزهای رمزنگاری شده است. شما می توانید از پلتفرم مورد نظر خود استفاده کنید. برخی از افراد به سادگی فعالیت تجاری موفق ترین معامله گر سیستم عامل را کپی می کنند. دیگران استراتژی های مختلف را بر اساس قرار گرفتن در معرض خطر و بازده مورد نظر خود سفارشی می کنند.

از نوامبر 2019 ، 3Commas بیش از 120،000 کاربر ثبت شده ، 60 میلیون دلار حجم معاملات روزانه و 23 صرافی پشتیبانی شده دارد.

بررسی ربات معاملات بیت کوین 3commas

بررسی ربات معاملات بیت کوین 3commas

3commas نمای تعادل خلاصه و تاریخچه

3commas نمای تعادل خلاصه و تاریخچه

3 ویژگی های کاما

مزایای تجارت 3commas

3Commas تمام ویژگی های اصلی زیر را ارائه می دهد:

نمونه کارها داشبورد کاربر 3commas

نمونه کارها داشبورد کاربر 3commas

تجارت خودکار 24/7: ویژگی اصلی 3Commas این است که شما می توانید به صورت خودکار در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته معامله کنید.

23 صرافی پشتیبانی شده: 3Commas از 23 صرافی عمده ارز رمزنگاری شده از جمله Binance ، Bittrex ، Coinbase Pro ، BitMEX ، Bitfinex ، Poloniex ، Bitstamp ، Bybit ، Cex ، Kraken ، KuCoin ، OKex ، Huobi ، Exmo ، Gate.io ، HitBTC و YoBit پشتیبانی می کند (همچنین Binance DEX ، Binance جرسی ، بینانس آمریکا).

سود همزمان بگیرید و ضرر را متوقف کنید: معاملات را با گرفتن دستورات سود یا توقف ضرر سفارشی کنید ، به شما کمک می کند سود را قفل کنید یا ضرر را به حداقل برسانید.

دنبال کردن سود و توقف ضرر: توقف ضرر را سفارشی کنید و دستورات سود را با دنبال کردن سود و توقف ضرر حتی بیشتر بگیرید ، بنابراین در صورت افزایش قیمت سکه محدودیت ها به طور خودکار افزایش می یابد.

فروش با چندین هدف: سکه های خود را با چندین هدف بفروشید. به عنوان مثال نیمی از سکه های خود را به قیمت 10،000 دلار بفروشید ، سپس 25٪ را به قیمت 11،000 دلار و بقیه را با قیمت 11،500 دلار بفروشید. 3Commas به شما امکان می دهد این گزینه ها را به طور خودکار تنظیم کنید.

علائم و نمودارهای TradingView: 3Commas به شما امکان می دهد نمودارهای نرخ ارز همزمان و سیگنالهای TradingView را در یک پنجره مشاهده کنید.

راهنمای 3commas-smarttrade

تجارت کاغذ: 3Commas دارای یک ویژگی تجارت کاغذی است که به شما امکان می دهد قبل از خرید پلتفرم ، ویژگی های تجاری پلت فرم را کاملاً آزمایش کنید. هنگامی که با اشتراک 3 روزه رایگان تجارت کاغذ را فعال می کنید ، برای دوره آزمایشی کامل خود به سیستم عامل دسترسی کامل پیدا می کنید.

جلد هوشمند: با استفاده از ویژگی Smart Cover 3Commas ، که به شما امکان می دهد سکه بفروشید و خریداری کنید ، با حرکات غیر منتظره در بازار سود اضافی به دست آورید.

ربات های ساده و ترکیبی: 3Commas ربات های ساده (به شما امکان می دهد یک جفت معاملاتی را اجرا کنید) و ربات های ترکیبی (به شما امکان می دهد چندین جفت معاملاتی را اجرا کنید) ارائه می دهد

الگوریتم های طولانی: 3Commas می تواند از الگوریتم های کوتاه یا طولانی استفاده کند. با استفاده از الگوریتم های طولانی ، ربات سکه ای را با تنظیماتی که ایجاد می کنید خریداری می کند ، سپس سفارشات فروش را با قیمت بالاتر لیست می کند. به عنوان مثال ممکن است ربات با 10 دلار خرید و 11 دلار بفروشد.

الگوریتم های کوتاه: 3Commas به شما امکان می دهد الگوریتم های کوتاه را پیاده سازی کنید. ربات پس از ایجاد تنظیمات ، یک سکه به فروش می رساند ، سپس سفارش خرید را با قیمت کمتری تعیین می کند. بات 10 دلار فروخته می شود و به عنوان مثال 9 دلار خریداری می شود.

معاملات بستن سیگنال ها: با ویژگی سیگنالهای بسته معامله 3Commas ، رباتها براساس سیگنالهای TradingView ، از جمله RSI-7 ، ULT-7-14-29 ، ارائه TA ، CQS scalping و سیگنالهای TradingView سفارشی معامله می شوند..

تجزیه و تحلیل و کپی ربات ها: ربات های 3Commas می توانند عملکرد را تجزیه و تحلیل کنند ، سپس سایر تنظیمات ربات را از طریق 3Commas مشاهده و کپی کنند.

ایجاد و سفارشی سازی نمونه کارها: 3Commas به شما امکان می دهد نمونه کارها را با هر مقدار سکه ایجاد کنید. شما می توانید نمونه کارهایی را ایجاد کنید که فقط 0.1 BTC را معامله کند ، در حالی که حساب اصلی 1 BTC شما برای کپی کردن موفق ترین معامله گر تنظیم شده است. شما می توانید نمونه کارهای خود را با نسبت های خاص سکه متعادل کنید ، درآمد نمونه کارها را با گذشت زمان مشاهده کرده و نسبت های سکه را در نمونه کارهای خود کپی و ویرایش کنید.

3commas-user-تنظیمات-استراتژی

اطلاعیه: 3Commas شما را برای معامله اعلانات در مرورگر خود ، از طریق یک برنامه تلفن همراه ، از طریق تلگرام یا از طریق ایمیل ارسال می کند.

بازار سیگنال ها: 3Commas به شما امکان می دهد سیگنال های حق بیمه معاملات را از Cartelsignals و Crypto Quality Signals Premium در میان سایر ارائه دهندگان از بازار خود خریداری کنید.

برنامه های موبایل: 3Commas برنامه های موبایلی برای iOS و Android دارد. این برنامه ها به شما امکان می دهند از طریق تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود معامله کرده و معاملات را دنبال کنید.

برنامه ارجاع: 3Commas به کاربرانی که سایر کاربران را به سیستم عامل معرفی می کنند پاداش می دهد. شما بر اساس میزان پولی که هر شخص مراجعه می کند به 3Commas واریز کند ، رمزنگاری مستقیماً به حساب خود واریز خواهید کرد. این یک سیستم ارجاع سه سطح است که می تواند تا 50٪ (25٪ در سطح اول ، 15٪ در سطح دوم و 10٪ در سطح سوم) پرداخت کند.

انگلیسی و روسی: 3Commas به زبان انگلیسی و روسی موجود است.

پشتیبانی مشتری 24/7: 3Commas یک تیم پشتیبانی مشتری 24/7 روزه دارد که مایل به حل هرگونه مشکل است. می توانید از طریق مرکز راهنمایی 3Commas یا از طریق توییتر ، گروه تلگرام و فیس بوک با تیم تماس بگیرید.

دسترسی به API: برای کمک به 3Commas در یکپارچه سازی با تنظیمات موجود ، از قابلیت API تنظیم و استفاده کنید.

ویژگی های 3commas-bot-trading

3Commas چگونه کار می کند?

نگاهی به تنظیمات ربات معاملات رمزنگاری 3commas و ردیابی عملکرد

نگاهی به تنظیمات ربات معاملات رمزنگاری 3commas و ردیابی عملکرد

3Commas به راحتی برای معامله گران مبتدی و پیشرفته استفاده شده است. کاربران مبتدی ارزهای رمزنگاری شده می توانند یک حساب کاربری راه اندازی کنند ، یک صرافی متصل کنند و مثلاً به سادگی در تجارت کپی شرکت کنند. کاربران پیشرفته تر می توانند استراتژی های تجارت خودکار خود را به روش های مختلف سفارشی کنند.

هنگام راه اندازی حساب خود برای اولین بار ، تنظیمات را بر اساس انحراف قیمت در معاملات ایمنی ، سود مورد نظر خود (نقطه ای که ربات در آن به فروش می رسد) و شرایطی که معامله انجام می شود ، سفارشی می کنید. شما می توانید از ربات های ساده (با یک جفت معاملاتی مانند BTC / USD) یا ربات های ترکیبی (با چندین جفت معاملاتی) انتخاب کنید..

3Commas چگونه کار می کند

پس از راه اندازی ربات ، کاربران می توانند معاملات طولانی و کوتاه را شروع کنند. برای معاملات کوتاه مدت ، افزایش قیمت ارز منتخب باعث می شود که فروش ارز رمزنگاری شده اساسی به محض شناسایی سطح سود مورد نظر توسط 3Commas انجام شود. در صورت تغییر قیمت ، می توان سفارشات ایمنی داد تا اطمینان حاصل شود که ربات نیز با درصد مشخصی خرید می کند.

برای معاملات طولانی ، ربات با توجه به یکی از شرایطی که انتخاب کردید تجارت جدیدی را آغاز می کند. با شناسایی این شرایط ، ربات بلافاصله سکه ای را برای فروش قرار می دهد. اگر قیمت افزایش یابد و سفارش پر شود ، هدف سود حاصل می شود. در صورت کاهش قیمت ، ربات سفارشات ایمنی را زیر درصد خرید بر اساس درصد تجارت ایمنی مورد نظر شما قرار می دهد.

تنظیمات 3commas

3Commas به دلیل تجارت هوشمند خود مشهور است که با استفاده از توقف ضرر و دستورات سود برای محدود کردن ضررها و ایجاد شبکه ایمنی برای نمونه کارها از شما استفاده می کند. شما می توانید این ویژگی های Smart Trading را با دستوراتی برای خرید یا فروش در یک قیمت خاص سفارشی کنید.

بگذارید بگوییم شما برای دستیابی به بیشترین سود ، از ویژگی سود انتگرالی استفاده می کنید. شما چندین دلار BTC را با 10،000 دلار خریداری می کنید ، سپس یک سفارش سود واقعی را 11000 $ تعیین می کنید. شما در هر ETH 1000 دلار سود می کنید. با این حال ، اگر قیمت ETH همچنان به بالاتر از 11000 دلار افزایش یابد ، در این صورت ویژگی انتگرال سود به شما امکان می دهد تا با فروش درصدی از بالاترین ارزش ، در بالاترین قسمت یک روند بفروشید. اگر به عنوان مثال یک سفارش سود 10٪ تعیین کنید و BTC قبل از سقوط به 12،000 دلار برسد ، وقتی قیمت 10٪ یا کمتر از 10،800 دلار کاهش یابد ، سفارش فروش فعال می شود.

ضرر توقف عقب به طور مشابه کار می کند ، اما برای کاهش ضرر و زیان شما. همچنین مبتنی بر درصد است و به طور خودکار با نوسانات قیمت تنظیم می شود. شما می توانید سفارشات ضرر و زیان را تنظیم کنید تا ضررهای خود را به 5٪ یا 15٪ محدود کنید ، به عنوان مثال ، در این صورت ربات به طور خودکار ارز رمزنگاری شده شما را می فروشد که ضررها به زیر این مقدار برسد. البته با توقف ضرر عقب ، ربات به قیمت های تنظیم شده نگاه می کند و آن را از یک سفارش توقف ضرر متمایز می کند.

ربات معاملات بیت کوین 3commas

یکی دیگر از ویژگی های خوب 3Commas این است که می توانید نمونه کارهای خود را بر اساس نسبت سکه سفارشی کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید نمونه کارهای شما به طور مساوی 9 ارز رمزپایه برتر را با توجه به محدودیت بازار در اختیار داشته باشد ، می توانید این کار را انجام دهید. اگر می خواهید نمونه کارهای شما در بازار دارای 100 رمز ارز برتر باشد ، پس می توانید این کار را نیز انجام دهید.

ربات رمزنگاری 3commas را امتحان کنید

به طور کلی ، رابط 3Commas برای کاربران مبتدی و پیشرفته ساده است ، این یکی از دلایل محبوبیت 3Commas است.

نحوه کار ربات 3commas

3Commas قیمت گذاری

3Commas به شما امکان می دهد تا به مدت سه روز سیستم عامل را رایگان امتحان کنید. این شرکت همچنین برای ایجاد یک گزینه اشتراک رایگان با Binance همکاری کرده است. در کل چهار سطح قیمت 3Commas وجود دارد ، از جمله:

معامله گر Binance (0 دلار)

 • یک حساب Binance در 3Commas ایجاد کنید و سپس به صورت رایگان تجارت کنید
 • دسترسی به پایانه تجاری
 • همزمان سود ببرید و ضرر را متوقف کنید
 • سیگنال های سفارشی TradingView
 • ربات های ساده
 • الگوریتم های کوتاه و بلند
 • رباتها را مشاهده و کپی کنید
 • ربات های ترکیبی
 • برای هر سفارش خرید یا فروش پر شده ، 0.1٪ کارمزد بپردازید (بدون هزینه اضافی به Binance ؛ 0.1٪ کل پرداختی شماست)

شروع کننده (22 دلار در هر ماه پرداخت سالانه)

 • 24 دلار در ماه (هر 6 ماه پرداخت می شود) یا 29 دلار در ماه (پرداخت ماهانه)
 • دسترسی به پایانه تجاری
 • همزمان سود ببرید و ضرر را متوقف کنید

پیشرفته (37 دلار در هر ماه پرداخت سالانه)

 • 41 دلار در ماه (هر 6 ماه پرداخت می شود) یا 49 دلار در ماه (پرداخت ماهانه)
 • دسترسی به پایانه تجاری
 • همزمان سود ببرید و ضرر را متوقف کنید
 • سیگنال های سفارشی TradingView
 • ربات های ساده
 • الگوریتم های کوتاه و بلند
 • رباتها را مشاهده و کپی کنید

طرفدار (75 دلار در هر ماه پرداخت سالانه)

 • 84 دلار در ماه (هر 6 ماه پرداخت می شود) یا 99 دلار در ماه (پرداخت ماهانه)
 • دسترسی به پایانه تجاری
 • همزمان سود ببرید و ضرر را متوقف کنید
 • سیگنال های سفارشی TradingView
 • ربات های ساده
 • الگوریتم های کوتاه و بلند
 • رباتها را مشاهده و کپی کنید
 • ربات های ترکیبی
 • ربات های BitMEX و ByBit

3commas-قیمت گذاری-هزینه

اگر برای آزمایش 3 روزه رایگان ثبت نام کنید ، به اشتراک Pro (بالاترین سطح ، 74 دلار در ماه اشتراک) دسترسی پیدا خواهید کرد.

نحوه استفاده از 3Commas

ایجاد یک حساب 3Commas ساده است. در اینجا فرایند اساسی برای ثبت نام و تنظیم حساب تجاری خود برای اولین بار آمده است:

مرحله 1) ایجاد یک حساب کاربری

به 3Commas.io مراجعه کرده و آدرس ایمیل و رمز ورود خود را وارد کنید ، سپس روی ثبت کلیک کنید.

هزینه های حساب 3commas

برای دسترسی به داشبورد 3Commas روی پیوندی که در ایمیل خود دریافت کرده اید کلیک کنید.

شروع 3commas

مرحله 2) Exchange را وصل کنید

اگر از 3Commas به صورت رایگان استفاده می کنید ، فقط می توانید با Binance ارتباط برقرار کنید. با این حال ، مشترکان پولی می توانند یکی از 23 صرافی پشتیبانی شده را به یکدیگر متصل کنند.

مبادلات 3commas

اطمینان حاصل کنید که حساب شما از طریق دسترسی API متصل شده است (برای تنظیم دسترسی API باید به حساب صرافی خود وارد شوید). اگر از Binance استفاده می کنید ، همچنین باید مطمئن شوید که حساب شما BNB را نگه داشته و ویژگی پرداخت هزینه BNB را روشن کرده است..

مبادلات رمزنگاری 3commas

مرحله 3) نوع Bot خود را انتخاب کنید

3Commas چهار نوع ربات از جمله ربات های کوتاه ، ساده ، کامپوزیت و کامپوزیت را ارائه می دهد. ربات های ساده فقط از یک جفت معاملاتی استفاده می کنند ، در حالی که ربات های مرکب از چندین جفت معاملاتی استفاده می کنند. ده ها ربات از طریق داشبورد 3Commas در دسترس است. اینها فقط چهار ربات معروف در زمان نوشتن هستند:

انواع ربات 3commas

مرحله 4) جفت معاملاتی خود را انتخاب کنید و اندازه تجارت پایه را تعیین کنید

جفت معاملاتی را که می خواهید ربات شما معامله کند از فهرست کشویی انتخاب کنید. سپس ، اندازه معامله پایه را تعیین کنید و به پلتفرم بگویید که می خواهید در معاملات اولیه خود چه مقدار از ارز دلخواه خود را استفاده کنید.

3 جفت معامله رمزنگاری جفت

مرحله 5) تنظیم معاملات ایمنی

ممکن است بخواهید ویژگی تجارت ایمنی 3Commas را اجرا کنید که به شما امکان می دهد پس از غوطه وری به صورت کنترل شده خرید کنید. به عنوان مثال اگر معامله BTC / USD هستید و پس از خرید BTC قیمت BTC کاهش می یابد ، معاملات ایمنی به شما امکان می دهد BTC بیشتری با مقدار USD تعیین شده در اندازه تجارت ایمنی خریداری کنید.

مرحله 6) سود هدف را تعیین کنید

3Commas به شما امکان می دهد سود مورد نظر خود را که می خواهید بدست آورید تنظیم کنید. این به ربات می گوید چه زمانی باید بفروشد. این بر اساس درصد است: اگر سود هدف شما 3٪ تعیین شود ، پس از رسیدن این مقدار ربات معاملات به طور خودکار پول شما را می فروشد.

مرحله 7) Take Profit Type را انتخاب کنید

3Commas دارای دو گزینه سود است ، از جمله درصدی از تجارت پایه یا درصدی از حجم کل.

مرحله 8) معاملات حداکثر ایمنی را تنظیم کنید

قبل از توقف ، چند معامله ایمنی می تواند انجام دهد. این حداکثر تعداد معاملات ایمنی است که ربات می تواند در هر زمان مشخص انجام دهد.

مرحله 9) انحراف قیمت را برای معاملات ایمنی تعیین کنید

تنظیم انحراف قیمت به ربات می گوید چه موقع می تواند شروع به انجام معاملات ایمنی کند. به صورت درصد تنظیم شده است. به عنوان مثال اگر روی 3 تنظیم شود ، هنگامی که قیمت به زیر 3٪ از قیمت اولیه تجارت می رسد ، ربات شروع به خرید می کند.

مرحله 10) تنظیم شرایط شروع تجارت

با تنظیم شرایط شروع تجارت ، به ربات بگویید چه موقع تجارت اولیه را انجام دهد. شما می توانید از TradingView Signal Buy یا Strong Buy ، به عنوان مثال TradingView Signal Strong Buy (دستی) ، یا Open New Trade ASAP را انتخاب کنید. براساس گزینه های سفارشی سازی شما ، ربات معاملات برای راه اندازی تجارت جدید پیکربندی می شود.

تنظیمات ربات 3commas

حدود 3Commas

توسعه 3Commas در سال 2017 آغاز شد. این تیم انگیزه راه اندازی 3Commas را داشت زیرا بیشتر سایر سیستم عامل های تجاری دستی بودند – نه خودکار. آنها می خواستند سیستمی را ایجاد کنند که به طور بالقوه بتواند در طول روز سود برای کاربران ایجاد کند.

دفتر مرکزی 3Commas در ونکوور کانادا قرار دارد. این شرکت همچنین یک دفتر در تالین ، استونی دارد. اعضای اصلی تیم عبارتند از: یوری سوروکین (مدیر عامل) ، مایک گوریونوف (CMO) و اگور رازوموفسکی (CTO).

حرف آخر

استفاده از اکثر رباتهای معاملاتی دشوار است. 3Commas ، بات تجاری ایجاد کرده است که به راحتی قابل تنظیم است ، قابل شخصی سازی آسان و استفاده از آن آسان است. همچنین عملکرد قابل اعتمادی در مقایسه با رقبای کم کیفیت خود دارد و یکی از محبوب ترین ربات های معاملات رمزنگاری مانند CryptoHopper است.

3Commas معتبرترین ربات معاملاتی موجود است حتی اگر چند سیستم ربات مبتنی بر بیت کوین در فضا نوآور باشند. به عنوان مثال این شرکت در مورد عملکرد و مکان خود کاملاً شفاف است و ما دقیقاً می دانیم که چه کسی شرکت را اداره می کند. ما همچنین از خدمات مشتری 3Commas قدردانی می کنیم که بصورت 24 ساعته و 7 روز از طریق چندین روش تماس در دسترس است.

همانطور که در بالا ذکر شد ، هنگام معامله هر مجموعه رمزنگاری خطرات ذاتی وجود دارد ، اما از آنجا که بسیاری انتظار دارند قیمت بیت کوین به دلیل نصف شدن در میان سایر عوامل محرکه (نگاه کنید به پیش بینی BTC) در چند سال آینده ، ممکن است هوشمندانه باشد سیستم معاملاتی مانند 3commas تا ببینید آیا می توانید بیت کوین بیشتری بدست آورید و یا ببینید که ارزش آن در آینده افزایش می یابد.

با تشکر از ویژگی هایی مانند ایجاد و ردیابی نمونه کارها ، سفارشی سازی ربات ، بهترین سازگاری با ارزهای رمزنگاری شده و موارد دیگر ، 3Commas یکی از برترین سیستم عامل های ربات معاملاتی است که امروز موجود است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me