banner
banner

نحوه استفاده از BTC در Ethereum و موارد دیگر با OKEx Cross-Chain Gateway

راهنمای گام به گام استفاده از Cross-Chain Gateway در OKEx

در حالی که بیت کوین از بسیاری جنبه ها به عنوان پیشروترین ارز دیجیتال باقی مانده است ، اما رشد اکوسیستم های جدید مانند فضای DeFi را که توسط پروتکل های مختلف طراحی شده است ، تقویت کرده است. با این رونق رشد ، کاربران به طور قابل ملاحظه ای به دنبال انعطاف پذیری بیشتر هنگام استفاده از دارایی های دیجیتالی خود هستند – اعم از بیت کوین ، ETH یا سایر سکه ها و توکن ها. برای تسهیل مشارکت کاربران در این اکوسیستم های پر رونق ، OKEx سرویس Cross-Chain Gateway خود را راه اندازی کرده است.

دروازه Cross-Chain OKEx چیست?

OKEx Cross-Chain Gateway یک سرویس با یک کلیک است که به کاربران امکان می دهد یک رمز غیر بومی را برای بلاک چین های پشتیبانی شده عمومی و بدون هیچ گونه هزینه معامله ، به یک رمز اصلی تبدیل کنند. چنین مکانیزم تبدیل مستقیم ، کاربران را قادر می سازد تا به راحتی در اکوسیستم های بلاک چین معروف محبوب شرکت کنند. به عنوان مثال ، کاربران OKEx می توانند BTC خود را با استفاده از Cross-Chain Gateway تبدیل کرده و یک توکن قابل استفاده در سراسر اکوسیستم DeFi مجهز به Ethereum دریافت کنند..

OKEx Cross-Chain Gateway در حال حاضر از BTC ، DOT و FIL پشتیبانی می کند. این سه دارایی دیجیتال را می توان به توکن K ، یعنی BTCK ، DOTK و FILK تبدیل کرد ، سپس می توانند در شبکه Ethereum استفاده شوند. به جلو ، OKEx توکن های بیشتری را برای تبدیل های بین زنجیره ای در دسترس قرار می دهد و همچنین کاربران می توانند رمزهای K خود را در بلاک چین های دیگر مانند OKExChain و TRON نیز برداشت کنند..

مزایای استفاده از Gateway Cross-Chain OKEx چیست?

کاربران OKEx هنگام استفاده از Cross-Chain Gateway برای تبدیل سکه ها یا نشانه های خود از مزایای زیادی برخوردار می شوند:

  • تبدیل ارزش پایدار
  • تبدیل فوری بدون کارمزد معاملات
  • سوابق شفاف موجود در Etherscan
  • نقدینگی بالا

در مرحله اول ، کاربران می توانند دارایی های رمزنگاری شده خود را به نسبت 1: 1 به نشانه های K تبدیل کنند. به عنوان مثال ، 1 BTC می تواند مستقیماً به 1 BTCK تبدیل شود. چنین تبدیل ارزش پایداری نوسانات قیمتی را که در جریان تبدیل سنتی بین دارایی ها دیده می شود ، از بین می برد.

علاوه بر این ، OKEx Cross-Chain Gateway یک تجربه یکپارچه و با یک کلیک را برای کاربران فراهم می کند. پس از اتمام تبدیل ، رمزهای K به حساب بودجه کاربر واریز می شوند و در این صورت هیچ هزینه معامله ای دریافت نمی شود.

قرارداد هوشمند Cross-Chain Gateway دارای منبع باز است و توسط SlowMist ، حسابرس عمومی شخص ثالث مشهور ، حسابرسی شده است. علاوه بر این ، اطلاعات مربوط به BTCK, DOTK و FILK به صورت عمومی در Etherscan در دسترس است. 

سرانجام ، OKEx استانداردهای سختگیرانه ای را برای انتخاب توکن های K موجود در Cross-Chain Gateway اتخاذ کرده است. این نشانه های K بر اساس سرمایه بازار ، نقدینگی بالای زنجیره ای و محبوبیت عمومی انتخاب می شوند. BTC ، DOT و FIL معیارهای فوق را برآورده کردند و تبدیل آنها می تواند نقدینگی اضافی را برای سایر بلاک چین ها ، از جمله Ethereum به همراه داشته باشد..

با استفاده از OKEx Cross-Chain Gateway برای تبدیل دارایی ها

با استفاده از درگاه Cross-Chain OKEx می توانید دارایی خود را در چند مرحله تبدیل کنید.

مرحله 1: دروازه Cross-Chain را باز کنید

هدایت به "بیشتر" در بالای نوار پیمایش در وب سایت OKEx کلیک کنید و روی آن کلیک کنید Cross-Chain Gateway برای ادامه.

مرحله 2: به رابط تبدیل بروید

صفحه Cross-Chain Gateway ویژگی های اصلی و مزایای آن را بیان می کند و به کاربران اجازه می دهد با کلیک بر روی Cross-Chain با یک کلیک.

مرحله 3: جزئیات تبدیل را وارد کنید

سرویس Cross-Chain Gateway در حال حاضر از تبدیل بین BTC و BTCK ، FIL و FILK و DOT و DOTK پشتیبانی می کند..

قبل از تبدیل رمز ، کاربران می توانند در مورد K-token مطالعه کنند و آماری مانند تعداد توکن های در گردش ، نشانه های ذخیره شده ، توکن های تخریب شده و غیره را مشاهده کنند..

جعبه تبدیل به شما امکان می دهد قبل از وارد کردن جزئیات درخواست تبدیل خود ، یک دارایی پشتیبانی شده و جفت مربوطه آن را انتخاب کنید. پس از آماده شدن ، کلیک کنید تبدیل برای ادامه ، جزئیات را مرور کرده و کلیک کنید تایید برای پایان دهی.

مرحله 4: معامله خود را مشاهده کنید

برای مشاهده معامله خود ، می توانید بر روی کلیک کنید دارایی های من از لیست کشویی در زیر "دارایی های" منو در گوشه بالا سمت راست.

مرحله 5: رمزهای K خود را پس بگیرید (اختیاری)

برای برداشتن نشانه های K ، می توانید با کلیک بر روی شروع کنید کنار کشیدن از لیست کشویی در زیر "دارایی های" منو.

اکنون ، ارز برداشت را انتخاب کرده و انتخاب کنید زنجیره ای یا درونی؛ داخلی به عنوان روش برداشت On-chain به معنای برداشت از توکن ها در بلاک چین Ethereum است.

ما در این مثال BTCK را برداشت خواهیم کرد. برای ادامه آدرس BTCK ، یادداشت آدرس ، میزان انتقال و هزینه خدمات را وارد کنید. برای برداشت زنجیره ای ، حداقل میزان هزینه خدمات 0.0004 BTCK است. اگر می خواهید سرعت برداشت را افزایش دهید ، می توانید هزینه خدمات بیشتری وارد کنید. کلیک ادامه هید برای ادامه.

گزینه انتقال داخلی به انتقال خارج از زنجیره K-tokens به یک حساب OKEx دیگر اشاره دارد. برای چنین انتقالی ، انتخاب کنید OKEx به عنوان بستر گیرنده و شناسه حساب گیرنده را با یادداشت آدرس وارد کنید.

سپس ، مبلغی را که می خواهید منتقل کنید وارد کنید و کلیک کنید ادامه هید برای ادامه. توجه داشته باشید که برخلاف نقل و انتقالات زنجیره ای ، بابت برداشت های داخلی هیچ هزینه ای دریافت نمی شود.

تاجر OKEx نیستید؟ بیاموزید که چگونه تجارت را شروع کنید!

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me