banner
banner

سرمایه گذاری در Zcash (ZEC) – همه آنچه باید بدانید

Zcash (ZEC) یک ارز رمزنگاری شده محبوب و بلاکچین غیرمتمرکز است. این شبکه به دلیل تمرکز بر حریم خصوصی شناخته شده است. Zcash اولین سکه ای بود که گمنامی واقعی را در مورد بلاکچین عمومی ارائه داد. این شبکه همتا به همتا ترکیبی از استراتژی ها برای ارزشمند ماندن را شامل می شود از جمله منبع محدود ، گزینه های حفظ حریم خصوصی و قابلیت استفاده.

Zcash (ZEC) چه مشکلاتی را حل می کند?

مشکل اصلی زکاش تلاش برای اصلاح در بازار عدم حفظ حریم خصوصی است. در اوایل بازار رمزنگاری ، مردم به اشتباه تصور می کردند که معاملات آنها خصوصی است. در واقعیت ، برعکس بود. با این حال سالها بود که شرکت های پزشکی قانونی بلاک چین محبوب شدند و این وضعیت را روشن کردند. Zcash به کاربران توانایی انجام معاملات ناشناس از طریق سیستم های منحصر به فرد شبکه را می دهد.

مزایای Zcash (ZEC)

Zcash مزایای ارزشمندی را به بازار معرفی می کند. کاربران می توانند خرید ، سرمایه گذاری و کمک های مالی را با اطمینان انجام دهند زیرا شبکه معاملات شفاف و محرمانه ای را در اختیار کاربران قرار می دهد. در اینجا برخی از بهترین مزایای شبکه آورده شده است.

حریم خصوصی

Zcash همه چیز درباره حریم خصوصی است. این شبکه برای رمزگذاری همه اطلاعات ، مدارک دانش صفر را ارائه می دهد. این روش برای اولین بار در بازار وجود دارد و به Zcash کمک کرده است که از زمان آغاز به کار خود ، یک ارز رمزپایه برتر باشد.

صفحه اصلی Zcash

صفحه اصلی Zcash

قابل قارچ

Zcash قابل اشتعال است. قابلیت انعطاف پذیری زمانی اتفاق می افتد که شما ارزی داشته باشید که بتواند با ارزهای مشابه دیگر مبادله شود و رمزگشایی از آنها غیرممکن است. ارز فیات نمونه ای نزدیک از قابلیت انعطاف پذیری کامل است. هر دلار ارزش یکسانی دارد. ارز فیات از قابلیت واقعی واقعی کوتاه است زیرا واحد پول دارای شماره سریال های فردی است که می تواند برای ردیابی این وجوه استفاده شود. Zcash بدون این شماره های سریال این کار را انجام می دهد. به طور چشمگیری ، بلاکچین بدون اتصال سکه به تاریخ زنجیره ای کار می کند ، که قابلیت تعویض ارز رمزپایه را تضمین می کند و ردیابی با کاوشگران بلاکچین تقریباً غیرممکن است.

کمبود

کمبود امتیاز دیگر سرمایه گذاران Zcash است. این شبکه از نظر صدور کل سکه ، کمبود بیت کوین را به اشتراک می گذارد. در طول عمر پروژه فقط 21 میلیون سکه ZEC صادر خواهد شد.

مقیاس پذیری

Zcash می تواند معاملات را بسیار سریعتر از بیت کوین پردازش کند. همچنین مقیاس پذیر تر است. نگرانی های مقیاس پذیری همچنان کاربران Bitcoin را آزار می دهد. وقتی بازار شلوغ می شود ، هزینه ها و تأخیرها ویژگی های نقدی مانند آن را لغو می کند. Zcash برخی سیستم ها را تغییر می دهد تا عملکرد بیت کوین را به صورت عمده بهبود بخشد.

امنیت

Zcash به دلیل تعهد خود در امر امنیت ، شهرتی کسب کرد. این پروژه با استفاده از یک رویکرد علمی بررسی شده توسط همکاران توسعه داده شد. این استراتژی Zcash را به یکی از امن ترین سکه های حفظ حریم شخصی تبدیل کرده است.

Zcash (ZEC) چگونه کار می کند?

Zcash از چند طریق مختلف بی نظیر است. اولاً ، این یکی از معدود دفترهای عمومی است که گمنامی واقعی را به کاربران ارائه می دهد. این شبکه به کاربران امکان می دهد معاملات خصوصی را در صورت تمایل به حفاظت بیشتر انتخاب کنند. قابل توجه است که فقط معاملات خصوصی قابل مشاهده نیستند. همه معاملات عمومی را هر کسی در حال مرور شبکه باشد ، می تواند مشاهده کند.

zk-SNARK

در هسته Zcash پروتکل zk-SNARK وجود دارد. به ویژه, zk-SNARK مخفف کلمه “Zero-Knowledge Succinc Non-Interactive of Knowledge. این فناوری زمینه انتخاب حریم خصوصی Zcash است. طراحی آن تأیید سریع معاملات را برای گره ها آسان می کند.

گزینه های معامله در Zcash Blockchain

گزینه های معامله در Zcash Blockchain

معاملات Zk-SNARK را معاملات محافظت شده نیز می نامند. این معاملات تقریباً به روشی مشابه معاملات عادی انجام می شود ، تفاوت اصلی در این است که آنها بدون افشای واقعی مطالبشان انجام می شوند. کاربران Zcash می توانند هر زمان معاملات محافظت شده روی بلاکچین را انجام می دهند ، ببینند. این معاملات با z شروع می شوند و با نام “z-addrs” نامگذاری می شوند.

معاملات Zcash

معاملات نرمال Zcash شامل آدرس ارسال ، آدرس دریافت ، مانده حساب و کارمزد معاملاتی اندک است. این اطلاعات در طول عملکرد ارسال خصوصی متفاوت است. قابل ذکر است ، معاملات فقط هنگام ارسال بین دو آدرس z کاملاً ناشناس هستند.

دو کلید

شبکه Zcash برای ارائه خدمات خود به یک آرایش دو کلید متکی است. این کلیدها برای اهداف حسابرسی یا به اشتراک گذاری اطلاعات بدون افشای اطلاعات آنها به کل جهان استفاده می شود. اولین کلید ، کلید مشاهده است. این کلید به برخی از افراد اجازه می دهد اطلاعات خصوصی معاملات شما را مشاهده کنند. کلید دوم به کلید خرج معروف است. این کلید همان چیزی است که برای صرف هزینه بین کاربران استفاده می شود.

ZEC (رمز Zcash)

رمز ZEC یک متحد قدرتمند برای کسانی است که در بازار به دنبال حفظ حریم خصوصی بیشتری هستند. این رمز از نظر محدودیت بازار به طور مداوم در 20 ارز رمزپایه برتر باقی می ماند. ZEC درست مثل بیت کوین 21 میلیون سکه دارد.

اجماع، وفاق

شبکه Zcash از یک سازوکار اجماعی اثبات شده برای اثبات امنیت شبکه استفاده می کند. به این مکانیزم PoW اصلاح شده پروتکل استخراج Equihash گفته می شود. هدف آن اعتبار سنجی معاملات ، جلوگیری از هزینه های مضاعف و پاداش کارگران معدن با سکه های تازه صادر شده ZEC است. این سیستم سریعتر از مکانیزم Bitcoin’s PoW است.

تاریخچه Zcash (ZEC)

تاریخچه Zcash از سال 2013 آغاز می شود. این پروژه به عنوان یک شبکه کاملاً متفاوت شروع به کار کرد Zerocoin. این سکه حفظ حریم خصوصی ایده عقاید چند نفر از اعضای گروه علوم کامپیوتر دانشگاه جان هاپکینز ، بالتیمور بود. به طور خاص ، Zerocoin توسط متیو گرین ، کریستینا گارمن ، یان میرس و آویل روبین ساخته شده است.

در سال 2014 ، به دنبال همکاری رمزنگاری MIT ، پروتکل جدیدی پدید آمد. این سکه جدید دارای ویژگی های پیشرفته تری است. Zerocash نامگذاری شد. این شبکه به زودی شاهد ایجاد Zcash در اکتبر 2016 بود. در همان زمان ، بنیاد غیرانتفاعی Zcash به مرحله اجرا درآمد. این گروه در جهت توسعه و گسترش آینده زیست بوم Zcash فعالیت می کنند.

تیم All-Star

Zcash یکی از تیم های معتبر در بازار را دارد. Zooko Wilcox مدیر عامل Zcash است. وی بیشتر به عنوان یک متخصص امنیت رایانه آمریکایی و مدیرعامل شرکت های حداقل autority شناخته می شود. او توسط یک عضو هیئت علمی علوم کامپیوتر UC Berkeley و یکی از بنیانگذاران Zcash ، Alessandro Chiesa کمک شد.

قابل توجه ، رمزنگار متیو گرین از دانشگاه جان هاپکینز نیز عضو تیم بنیانگذار بود و راجر ور یکی از سرمایه گذاران اولیه این شرکت بود. همچنین ، ویتالیک بوترین ، بنیانگذار Ethereum ، به عنوان مشاور پروژه Zcash امضا کرد.

شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی

برخلاف بسیاری از پروژه های غیرمتمرکز در این بخش ، Zcash یک شرکت در توسعه خود دارد. به طور خاص ، شرکت Zcash شرکتی است که این پروژه را اجرا می کند. این شرکت انتفاعی در تلاش است تا Zcash را در میان علاقه مندان به حریم خصوصی به یک نام خانوادگی تبدیل کند. جالب اینجاست که 10 درصد از کل Zcash استخراج شده در چهار سال اول به سهامداران شرکت تا سال 2020 تعلق می گیرد.

مشارکت های قابل توجه

تعجب آور نیست که بدانید تیم توسعه پرستاره Zcash از زمان معرفی به این بخش ، توانست برخی مشارکت های عمده را تأمین کند. به عنوان مثال ، موسسه مالی سنتی ، JPMorgan با Zcash همکاری کرد تا لایه zk-SNARKs حریم خصوصی خود را در پروژه زنجیره بلوکی خود ایجاد کند. مدیران بانکی اظهار داشتند که پیش بینی می کنند ارزش آن تا سال 2025 نزدیک به 60،000 دلار باشد.

Zcash موسس Zooko Wilcox

Zcash موسس Zooko Wilcox

Zcash می تواند برای پرداخت صورتحساب پزشکی آنها بدون نشان دادن محتوای واقعی آن استفاده شود. در نتیجه ، Ethereum برای ادغام فناوری حفظ حریم خصوصی خود در شبکه Ethereum با Zcash همکاری می کند. همچنین ، این ارز رمزپایه از آژانس پروژه های تحقیقات پیشرفته دفاعی ایالات متحده (DARPA) و وزارت علوم و فناوری اسرائیل برای پیشبرد سیستم های رمزنگاری خود پشتیبانی دریافت کرد. جالب اینجاست که برخی از افراد در بازار معتقدند که این اقدام به منظور درک بهتر توانایی های خصوصیات شبکه انجام شده است.

نحوه خرید Zcash (ZEC)

امروزه ZEC یک سکه محبوب است. از نظر سرمایه بازار می توانید آن را در برترین مبادلات جهانی پیدا کنید, بینانس. بیشتر صرافی ها این سکه را با جفت شدن فیات ارائه نمی دهند. ابتدا باید حساب خود را با ارز فیات بارگیری کنید و آن را به ETH یا BTC تبدیل کنید. پس از داشتن BTC ، تبدیل آن به Zcash ثانیه طول می کشد.

سرمایه گذاری در Zcash (ZEC) - هر آنچه لازم است بدانید سرمایه گذاری در Zcash (ZEC) - همه آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در Zcash (ZEC) - همه آنچه باید بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

نحوه ذخیره Zcash (ZEC)

امروزه روش های زیادی برای ذخیره سازی Zcash وجود دارد. یکی از محبوب ترین روش ها استفاده از کیف پول رسمی Zcash است. این کیف پول هم به صورت برنامه تلفن همراه و هم به صورت دسک تاپ در دسترس است. کاربران هنگام استفاده از این پروتکل از سطح بالایی از حفاظت از هویت برخوردار می شوند.

کیف پول سخت افزار

یکی دیگر از گزینه های محبوب کیف پول سخت افزاری است. ذخیره رمز ارز خود بر روی کیف پول های سخت افزاری امن ترین گزینه محسوب می شود. این دستگاه ها ارز رمزنگاری شده شما را به صورت آفلاین و در آنچه “سردخانه” نامیده می شود ذخیره می کنند. در بسیاری از موارد ، این حالت از طریق شکاف هوا در دستگاه حاصل می شود. همچنین ، بسیاری از این کیف پول ها دارای دکمه های فیزیکی هستند که برای تأیید معاملات باید آنها را فشار داد. این طرح ، مانند کیف پولهای Ledger ، دسترسی هکرها به وجوه شما را غیرممکن می کند.

از نظر انتقادی ، شما هرگز نباید کیف پول های سخت افزاری استفاده شده را خریداری کنید. رشته های تقلبی در ارتباط با این واحدها رخ داده است. برای محافظت صحیح از سرمایه گذاری خود ، فقط کیف پول سخت افزار خود را مستقیماً از تولید کننده خریداری کنید. ما بهترین کیف پول های سخت افزاری را در اینجا توصیه می کنیم.

Zcash (ZEC) – بپرسید و دریافت خواهید کرد

Zcash نتیجه مستقیم میل به معاملات خصوصی در بلاکچین است. سرمایه گذاران بلاکچین از زمانی که بیت کوین هیچ گونه حریم خصوصی ندارد ، به دنبال این ویژگی ها هستند. در نتیجه ، Zcash در حال حاضر یک بخش مهم در بازار است. به این ترتیب ، Zcash قرار است در آینده ای قابل پیش بینی همچنان رقیب اصلی بازار باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me